Článek

Nemocná strana, co leží na "JIPce". Tak mluví o ODS bývalí i současní straníci

 
Občanská demokratická strana neprožívá právě dobré období, a to i přesto, že největší prokázaný korupční skandál aktuálně hýbe zcela jinou politickou stranou. Otevřeně proti ODS nyní vystupují i tváře, které s ní byly dlouhá léta úzce spojovány. Pro ParlamentníListy.cz se k jejímu vývoji vyjádřil například exstarosta Prahy 5 Milan Jančík. A optimismem rozhodně nehýřil.
20.05.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Jančík (157 článků)
Podobné články

Žokej Josef Váňa: Leží na JIPce! Se zlomenou stehenní kostí si sám zavolal sanitku!

 
Měl to být pro Josefa Váňu (59) běžný pracovní den. Jenže jankovitá kobylka z něj udělala drama. Shodila osminásobného vítěze Velké pardubické ze sedla a padla na něj. Se zlomenou stehenní kostí a pohmožděnými žebry si legendární žokej zavolal záchranku. Po operaci leží na JIPce.
27.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (189 článků)

Nečase čeká na podzim katastrofa. Odborníci to ODS sečetli

 
POLITOLOGOVÉ Drtivá většina redakcí oslovených politologů je toho názoru, že Občanská demokratická strana jde do předem prohraných krajských, ale i senátních voleb. Chybí regionální vůdci, strana je rozhádaná, někteří současní a bývalí figurují v korupčních kauzách a vládní politika je obecně považována za nespravedlivou. To už ODS nic nepomůže? Na čem může získat body a jak volby dopadnou?
21.01.2012 07:40 |

podobné články

ODS nebude mít jednoduchou pozici. Nečase čeká na podzim katastrofa

 
Drtivá většina redakcí oslovených politologů je toho názoru, že Občanská demokratická strana jde do předem prohraných krajských, ale i senátních voleb. Chybí regionální vůdci, strana je rozhádaná, někteří současní a bývalí figurují v korupčních kauzách a vládní politika je obecně považována za nespravedlivou. To už ODS nic nepomůže? Na čem může získat body a jak volby dopadnou?
21.01.2012 15:35 |

podobné články

Lobbista Janoušek skončil na JIPce! Co mu je?

 
Kontroverzní lobbista Roman Janoušek, který by měl v následujících týdnech nastoupit do vězení, byl v nemocnici hospitalizován na JIPce. Proč? To se zatím neví, spekuluje se, ale i o tom, že se tak snaží vyhnout se nástupu do vězení či ho co nejvíce oddálit.
09.10.2014 19:05 |

podobné články

Bartošová s Rychtářem k soudu nedorazili: Iveta ležela na JIPce!

 
Před pár minutami skončil soud s Josefem Rychtářem (55), jehož se měla zúčastnit jeho přítelkyně Iveta Bartošová jako hlavní svědek ve věci Rychtářových urážek a nadávek na adresu jeho bývalé manželky Dariny Nové a její právničky. Ani jeden však k soudu nedorazil. Bartošová ležela v nemocnici na JIPce.
07.05.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6790 článků)

Oldřich Kaiser skončil o Vánocích na JIPce! Má problémy s páteří

 
Pořádný strach nahnal na druhý svátek vánoční herec Oldřich Kaiser svým blízkým a fanouškům. Místo na prknech divadla totiž skončil na JIPce. Podle serveru TN.cz má potíže s krční páteří.
26.12.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (328 článků)

Nečas a bývalí rebelové zůstávají v ODS. Fiala je nechce kádrovat ani vylučovat

 
Expremiér Petr Nečas a bývalí poslanci Marek Šnajdr, Ivan Fuksa a Petr Tluchoř spojení s kauzami, které vyšetřuje policie, zaplatili pravidelné členské příspěvky a zůstávají podle informací z vedení strany i nadále členy ODS. Podle předsedy strany Petra Fialy, který se snaží zlepšit reputaci ODS, strana nechce své členy nějak kádrovat či vylučovat.
14.04.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1614 článků) , Petr Tluchoř (561 článků) , Petr Nečas (9310 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (319 článků)

Jiřina Jirásková: Jsem zase nemocná, ani pivo mi už nechutná!

 
Legendární herečka Jiřina Jirásková (78), která nedávno vyhrála boj o svůj život, kdy musela nečekaně absolvovat šestou operaci břicha, je opět nemocná! „Přepadl mě silný kašel a není mi dobře, takže jen ležím,“ říká nemocná herečka s tím, že už je ze svého zdraví zoufalá. Ještě víc ji aletrápí jiná skutečnost – přestalo jí chutnat pivo!
10.11.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (429 článků)

Zakázat KSČM? Stranící by se pak servali mezi sebou, píše komentátor

 
Komentátor Petr Honzejk se v dnešních Hospodářských novinách (HN) zamýšlí nad otázkou, k čemu jsou dobré tahanice o zákaz KSČM. Autor má za to, že komunisté by se rozhádali mezi sebou, umírnění straníci kolem Jiřího Dolejše by se poprali se stalinisty kolem Marty Semelové o majetek, pravice by přišla o nepřítele a ČSSD by získala nové voliče. A proto k zákazu KSČM hned tak nedojde.
01.03.2012 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (494 článků) , Marta Semelová (277 článků)

Takhle zabarikádoval Rychtář dům své exmanželky: Obvinění z napadení odmítá, důkazy mluví proti němu!

 
Když už si vymýšlí, měl by u toho používat mozek! Tak smýšlí někteří současní či bývalí rodinní příslušníci Josefa Rychtáře  (57) poté, co měl o víkendu údajně opět zaútočit na svou exmanželku Darinu Novou  (57) , která je po domnělém napadení na neschopence . Říčanský podnikatel na oplátku obvinil svou bývalou choť z toho, že to ona jeho poškrábala v obličeji a že má oděrky z prstenů, které měla na ruce. Super.cz se ale dostal k poznatku, který tuto argumentaci vyvrací. A získali jsme i fotky ze stavění barikád, které roztržce předcházelo!
09.07.2015 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1362 článků)

Jiřina Jirásková: Leží na JIPce ve vážném stavu!

 
Jiřina Jirásková (78) je v nemocnici, lékaři ji o víkendu opět operovali! Teď herečka leží na jednotce intenzivní péče, její stav je velmi vážný!
22.09.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (429 článků)

Daniel Hůlka leží na JIPce na přístrojích! Už 10 dní!

 
Zpěvák Daniel Hůlka (42) od minulé středy bojuje se zánětem slinivky o život na jednotce intenzivní péče v pražské Nemocnici Na Bulovce. Jeho stav je skutečně vážný – deset dní leží připojený na přístrojích.
31.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (688 článků)

Dramatická operace! Lucie Bílá leží v nemocnici na JIPce: Praskla jí cysta

 
Zpěvačka Lucie Bílá  (46) leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče. V neděli ji odvezla záchranka, praskla jí cysta ve vaječníku. Zpěvačku lékaři okamžitě operovali.
23.04.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2453 článků)

Expřítel Sandry Novákové Nejedlý leží na JIPce: Co se mu stalo?

 
Exsnoubenec herečky Sandry Novákové  (30) , producent Jan Nejedlý, byl hospitalizován v nemocnici a leží na jednotce intenzívní péče.
05.03.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (240 článků)

Kalousek měl v nemocnici návštěvu. Leží na JIPce, má dietu, nesmí kávu ani alkohol

 
Miroslav Kalousek (TOP 09) leží stále na jednotce intenzivní péče (JIP), jeho stav se ale zlepšuje. Blesk Zprávám to řekl jeho letitý asistent Ondřej Jakob. Podle informací přímo z nemocnice lékaři politikovi tenké střevo nakonec nechali, odstranili ale kýžený problém. Kalousek musí dodržovat pooperační dietu.
17.08.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6903 článků)

Koronavirus v Itálii: Pacientům na JIPce pomáhají přístroje, leží nazí na břiše

 
Italské úřady pořídily a ukázaly světu snímky, které ukazují, jak to vypadá na jednotkách intenzivní péče. Někteří pacienti s vážnými příznaky jsou odkázáni na přístroje a aby se jim lépe okysličil organismus, leží někteří pacienti na břiše. Itálie se stala epicentrem nákazy a celá země je v karanténě.
11.03.2020 10:01 |

podobné články

Soudruzi, vaše strana je prý komplet nemocná... Toto nám řekli komunisté k brutální kritice jejich někdejšího předáka

 
Představitelé KSČM tento týden ParlamentnímListům.cz řekli, že za jejich nevalný výsledek v komunálních a senátních volbách může především odliv voličů k Andreji Babišovi. I média prý za to mohou, neboť komunistům nedávala příznivý prostor. Bývalý první místopředseda partaje Vlastimil Balín ale chyby vidí jinde: KSČM nikdo dnes podle něj neřídí, předseda Filip to ani neumí, předvolební kampaň komunistů byla špatná a také strana jako celek je dlouhodobě nemocná. Souhlasí ale s Balínem alespoň někdo z bývalých čelních partajníků?
17.10.2014 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Balín (18 článků)

O kandidátovi ČSSD na prezidenta mají rozhodnout všichni straníci

 
O kandidátovi ČSSD na prezidenta by měli rozhodovat všichni straníci, řekl v sobotu po jednání výkonného výboru ČSSD šéf sociálních demokratů Bohuslav Sobotka. Výbor také řešil přípravu březnového sjezdu a změnu stanov.
07.02.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků)

„Je to honba médií.“ Ransdorf dál zůstává komunistou, straníci ho podrželi

 
V ústředním výboru komunistů se našlo jen 23 lidí, kteří chtěli po Miloslavu Ransdorfovi pozastavení členství v KSČM. Nebylo jich dostat na to, aby se jim europoslanec se švýcarskou kauzou musel podvolit, zjistil Blesk.cz. Ransdorf dorazil vysvětlovat miliardy z banky s hodinovým zpožděním, straníci jeho případ nakonec řešili sedm hodin.
12.12.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (587 článků)