Článek

Německý nápad proti migraci: Založíme v Africe...

 
Zemský premiér spolkové země Sasko hraničící s Českem Michael Kretschmer (CDU) vyhlásil, že Německo už si nemůže dovolit přijmout víc migrantů než 50 tisíc až 60 tisíc ročně. Není přitom bez zajímavosti, že Italové vlastně pomáhají Němcům omezit příliv migrantů, když v jednom ze svých přístavů již dva měsíce zadržovali loď německé neziskové organizace, která převážela běžence přes Středozemní moře k břehům EU.
12.03.2024 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1914 článků) , Michael Michael (210 článků)
Podobné články

Zaorálkovo ministerstvo má nápad: Založíme v Čechách televizi, která bude rusky vysílat na Ukrajinu

 
České Ministerstvo zahraničních věcí uvažuje o tom, že by společně s dalšími státy Visegrádské čtyřky iniciovalo vznik zpravodajské televize, která by vysílala v ruštině pro Ukrajinu. Informují o tom páteční Lidové noviny s tím, že problémem jsou peníze. Provozování televizního kanálu by stálo stovky milionů ročně. Takovou částku si žádné ministerstvo zahraničí zemí Visegrádské čtyřky nemůže dovolit.
30.05.2014 07:41 |

podobné články

Německý prezident a britský král si v Africe kvůli koloniální minulosti sypou popel na hlavu

 
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier dnes v Tanzanii požádal o odpuštění za násilí, kterého se na místních lidech dopouštěly německé koloniální síly. Podle prezidentova  úřadu  tak učinil v jihotanzanském městečku Songea, které bylo v letech 1905 až 1907 centrem tvrdě potlačovaného povstání Maji-Maji místních muslimských a animistických obyvatel proti koloniální vládě v někdejší Německé východní Africe.
01.11.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Walter Walter (104 článků) , Frank Steinmeier (65 článků)

Turisté, pozor: Při nakažení ebolou v Africe vám pojišťovna nic nedá!

 
Pojišťovny nepojistí turisty v Africe na riziko eboly. Pokud se tedy na dovolené v Africe nakazíte ebolou, pojišťovna vám neuhradí léčbu.
19.10.2014 10:50 |

podobné články

Paroubek (LEV 21): Střední třída v Africe - 370 milionů lidí

 
O Africe česká média dlouhodobě prakticky mlčí, jakoby stále o ní platilo: hic sunt leones. Anebo možná v trochu modifikované podobě hic sunt ebola. Sem tam do tohoto typu publicity o Africe ještě přijde zmínka o nějakých fanaticích unášejících mladé dívky a o dalších společenských či přírodních katastrofách. A pro běžného českého konzumenta informací z českých médií je obraz hrůzy dokonán.
09.11.2014 12:11 |

podobné články

Podívejte se, co provádí George Soros v Africe

 
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
28.06.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6141 článků) , George Soros (281 článků)

Od roku 1990 jsme stále více německou kolonií, píše Martin Koller. A teď budeme hasit průšvih Západu v Africe. Připravte si 600 milionů

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Šest set milionů korun si navíc připraví čeští daňoví poplatníci během následujících tří let na mise české armády v Africe. Hlavním cílem je Mali, kam naše armáda nastupovala před sedmi lety s tím, že do švestek bude zpátky. Analytik Martin Koller shrnuje, co naši vojáci momentálně v Africe provádějí a jaký to má smysl. „Až se budou naši frustrovaní vojáci vracet, poneseme svůj díl odpovědnosti na pokračující afroislámské migrační vlně. Naši páni v Berlíně a Bruselu nám to připomenou, až budou zase organizovat rozdělování afrického obohacení,“ dodává Martin Koller.
10.02.2020 19:41 |

podobné články

Paroubek: Příjemcům dávek založíme účet a vystavíme platební kartu

 
Sociální demokracie v případě svého vítězství ve sněmovních volbách odstartuje pilotní projekt výplaty sociálních dávek, který počítá s vyplácením přímo na účet v bance.
25.05.2010 15:20 |

podobné články

Čtenáři Blesk.cz: Na chudou Talmanovou založíme sbírku!

 
Lucie Talmanová (42, ODS) si sice za dobu svého působení v politice vydělala 9 milionů korun, přesto ale bere od státu rodičovský příspěvek 3500 korun. Čtenáři Blesk.cz nyní přišli s originálním nápadem - na 'chudé' politiky, jako je Talmanová, by se měla založit celonárodní sbírka!
08.09.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Talmanová (131 článků)

S Peake možná založíme novou stranu, připustila Navrátilová

 
Místopředsedkyně Věcí veřejných Dagmar Navrátilová připustila, že s Karolínou Peake možná založí novou politickou stranu. Peake sice označila jejich „odtržení“ od VV za platformu, Navrátilová ale doufá ve skutečnou stranu.
17.04.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Navrátilová (97 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Andrej Babiš a jeho plný sál: Církevní restituce vyjednali blbě. Lháři, zločinci, samý zloděj a mafián

 
REPORTÁŽ Blázinec, matrix, organizovaný zločin, jsem zděšen ze státní správy. I takto komentoval Andrej Babiš své nové zážitky z politiky po volbách na veřejné diskusi s občany ve Zlíně. Tam si přijel vyslechnout názory obyvatel na povolební situaci. Někteří mu doporučovali i toto: „Všichni jsou lumpové a zloději, založíme vlastní republiku.“
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Andrej Babiš a jeho plný sál: Církevní restituce vyjednali blbě. Lháři, zločinci, samý zloděj a mafián

 
Blázinec, matrix, organizovaný zločin, jsem zděšen ze státní správy. I takto komentoval Andrej Babiš své nové zážitky z politiky po volbách na veřejné diskusi s občany ve Zlíně. Tam si přijel vyslechnout názory obyvatel na povolební situaci. Někteří mu doporučovali i toto: „Všichni jsou lumpové a zloději, založíme vlastní republiku.“
13.11.2013 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Příběh čtenářky: Když mě opustil muž, rozhodla jsem se být lesbičkou

 
S Petrem jsem byla pět let a doufala jsem, že spolu budeme navždycky, že si mě jednou vezme a založíme krásnou rodinu. Nikdy by mě nenapadlo, že místo toho, aby vzal k oltáři mě, povede tam nějakou naondulovanou káču…….vypráví čtenářka Kamila svůj příběh.
24.11.2013 06:12 |

podobné články

Senátor Veleba: Založíme islámskou univerzitu aneb Hrozně hloupý návrh

 
Předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka přepadla náhlá lítost s Erdoganovými oběťmi z řad akademiků, kteří byli zbaveni svých pozic v rámci čistky našeho jižního spojence. Přidali se naši nejvyšší akademičtí hodnostáři, šéf Konference rektorů a rektor Karlovy univerzity Zima, či rektor Masarykovy univerzity Bek.
21.07.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1642 článků)

Obrovské dusno u komunistů: Trhneme se a založíme vlastní stranu, padla výhrůžka směrem k Filipovi

 
Šéf komunistů Vojtěch Filip má velký problém. Část strany důrazně nesouhlasí s tolerancí vlády Andreje Babiše. A nesouhlasí s ní dokonce tolik, že údajně uvažují i o odchodu z KSČM a o založení nové konkurenční strany.
30.06.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Vojtěch Filip (1563 článků)

Euroislám? Islám odnaučíme nenávisti! Založíme na to úřad EU, zní z vedení Bruselu

 
Jak zamezit terorismu? EU by měla založit Evropský institut vzdělávání imámů, navrhl předseda Evropské rady Charles Michel. V něm by imámy učili respektu k evropským hodnotám a demokracii a také, že právo členských států stojí na prvním místě. Už se ozývá, že to nebude fungovat, protože imámové se sekulární vládou vzdělávat nenechají. A také posměšky: „Vždycky jsem považoval Evropskou komisi za instituci, kde se nacházejí ty největší autority na islámskou teologii a etiku a jsem rád, že otevírají Institut islámu.“
10.11.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Michel Michel (89 článků) , Michel Michel (89 článků) , Michel Michel (89 článků)

Beitl (ODS): Když dotace nezaberou, založíme Jednotu

 
Komentář na facebookovém profilu k likvidaci drobných provozoven
20.05.2021 16:40 |

podobné články

Německý nápad zdražit jízdu po dálnicích cizincům prověří EU. Chystá se nový plán

 
Německý ministr financí Wolfgang Schäuble pracuje na alternativním plánu zpoplatnění německých silnic pro osobní automobily. Informoval o tom německý časopis Spiegel. Dodal, že alternativní varianta by měla zatížit všechny uživatele německých silnic a ne pouze zahraniční řidiče.
31.08.2014 10:25 |

podobné články

Německý ministr vnitra šokoval celou Evropu: Dorovnejte naše dávky pro migranty, ať nechodí jen k nám

 
Německý ministr vnitra Thomas de Maiziere v rozhovoru pro německý deník Rheinische Post konstatoval, že azylová politika evropské unie se musí změnit. Pokud CDU německé kancléřky Angely Merkelové vyhraje nadcházející parlamentní volby a Thomas de Maiziere do toho bude mít co mluvit, bude prosazovat jednotnou azylovou politiku pro celou EU. Německý model azylové politiky, protože právě tento model považuje za nejlepší.
10.09.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2853 článků)

Režisérka oscarového filmu Nikde v Africe zahájí pražský Der Film

 
Hvězdou dalšího ročníku festivalu německy mluvených filmů Der Film je režisérka Karoline Linková, která představí novinku V zimě to bude rok. Její film Nikde v Africe (2001)získal Oscara.
17.09.2009 12:45 |

podobné články