Článek

Nelžete. Nevíte, co bude. V Partii musel Jurečka odpovídat na nepříjemné otázky

 
Ministerstvo práce a sociálních věcí tento týden představilo návrhy změn v důchodovém pojištění. Důchodový věk by se měl postupně zvyšovat nad 65 let podle doby dožití. Nejen o tom diskutovali v pořadu Partie CNN Prima News ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) a opoziční poslanec Aleš Juchelka (ANO).
19.11.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Juchelka (70 článků) , Marian Jurečka (1122 článků)
Podobné články

John D. Barrow: Sto důležitých věcí o umění a matematice, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte)

 
Proč se diamanty třpytí? Proč jsou vejce vejčitá? Proč se nejlépe zpívá ve sprše? V již třetí knize z oblíbené řady "Sto věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte)" nám britský fyzik a matematik John D. Barrow nabízí ve stovce kapitol sto originálních pohledů na každodenní svět okem matematika.
27.01.2017 14:25 |

podobné články

Nelžete! Babiš rozbil kampaň ODS s Putinem. Dokumenty od Nečase a Topolánka

 
„Nečas označil Rusko za strategického hospodářského partnera. Premiér za ODS. Další premiér za ODS, Topolánek, to je hlavní agent za ruský plyn a jeho tranzit přes Slovensko. Takže, kdo tady rozeštvává koho? Za naší vlády jsme vyhostili 100 ruských agentů a stali se druhým největším nepřítelem Ruska po Spojených státech. Tak už přestaňte rozeštvávat a nelžete. Já jsem s Putinem nikdy nejednal,“ rozhorlil se mimo jiné expremiér Andrej Babiš (ANO) v aktuálním vydání Čau lidi.
08.08.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Jak na nepříjemné pocení?

 
Jestli vám něco dokáže zkazit náladu a zabránit vám užívat si horkých letních dní plných sluníčka a času stráveného u vody, pak je to jednoznačně nepříjemné pocení, kvůli kterému se vám na oblečení vytváří nevzhledné mokré koláče, čelo se leskne potem a k tomu všemu vůni deodorantu dokonale zazdí přirozené pižmo vašeho těla. No uznejte sami, není tohle k zbláznění?! Pojďme si v dnešním článku říci, jak vyzrát na nepříjemné pocení, které je s panujícím létem aktuálním tématem, jenž možná nedá spát i vám. I když je pocení přirozenou reakcí našeho těla na přehřátí organismu, dokáže nám nepěkně zkomplikovat život. My naštěstí víme, jak proti němu bojovat! Jak vyzrát na nepříjemné pocení? Ať už se potíte málo nebo hodně, řešíte zpocené koláče v podpaží, propocené tričko na zádech, čůrky potu stékající po čele nebo nevábný odér, kvůli kterému se ve výtahu plném lidí bojíte pohnout o jediný centimetr – dnešní článek je určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Společně si dnes prozradíme, jak zabránit pocení, nebo chcete-li jak mu snadno předejít. Není to až taková věda, jak se na první pohled možná zdá. My totiž známe hned několik triků, které vám proti pocení pomohou. Trik první: co možná nejlehčí outfit Zní to vlastně logicky: čím méně si toho na sebe obléknete, tím méně se bude vaše tělo zahřívat a tím pádem se budete i méně potit. Nic na tom není, viďte? Kromě této rady si vám ještě dovolíme doporučit sledovat materiály, ze kterých je vaše oblečení vyrobeno. Na léto se hodí především len a bavlna, což jsou dva příjemné materiály, které tělu nebrání, aby mohlo volně dýchat. Trik druhý: teplá sprcha místo studené Teď se možná chytíte za hlavu a řeknete si: cože?! Je mi vedro a mám se sprchovat teplou vodou?! Co je... Čtěte více Příspěvek Jak na nepříjemné pocení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Pane Václave Klausi mladší, nelžete! Přečtěte si o Partii, při které se hosté zcela utrhli ze řetězu

 
Pane Václave Klausi mladší, musíte konečně přestat lhát! V nedělní Partii FTV Prima na sebe křičeli ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) a právě expert ODS pro školství Václav Klaus mladší. Moderátorka jejich slovní přestřelku jen těžko držela v mezích. Pánové, vy jste se mi tady utrhli ze řetězu, prohlásila. A bylo se na co dívat. Klaus mimo jiné ocenil komunistické školství.
03.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11032 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Jurečka udeřil z ČT: Důchody prominentů komunistického režimu půjdou dolů!

 
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) a bývalý premiér Vladimír Špidla (ČSSD). Jurečka prozradil, že už se pracuje na snížení důchodů prominentů bývalého komunistického režimu. Má se to týkat spolupracovníků Státní bezpečnosti a dalších osob. Ale nezůstalo jen u důchodů StBáků. Jurečka věnoval pozornost také finanční pomoci lidem v energetické krizi. Pak Jurečka řekl, že bohužel se obává, že ruský prezident Vladimir Putin nakonec spustí vpád na Ukrajinu.
13.02.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5197 článků) , Vladimír Špidla (346 článků) , Marian Jurečka (1122 článků)

Jakým způsobem se váš partner vyhýbá odpovídání na nepříjemné otázky podle jeho znamení?

 
Odpovídat na nepříjemné otázky není nic jednoduchého, obzvláště jedná-li se o něco, o čem opravdu mluvit nechcete a ptá-li se vás na to váš partner. Někteří partneři dokážou být někdy opravdu nepříjemní a s těmito otázkami vám pokoj nedají. Avšak pokud se ocitne v roli tázaného váš partner, také on má tendenci se odpovědím vyhýbat. Víte, jak to dělá?
22.10.2022 12:15 |

podobné články

Jurečka: Z vládní spolupráce s Babišem jsem se poučil

 
V roce 2017 jsme měli možnost vstoupit do vlády s Andrejem Babišem (ANO), ale odmítli jsme, protože to není seriózní partner, říká předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Jak se nyní dívá na dopady kauzy Dominika Feriho? Co si myslí o hnutí Přísaha? Jurečka na tyto otázky odpovídá v pořadu PoliTalk. Rozhovor vznikl před čtvrtečním zásahem tornáda na jihu Moravy, po kterém se Jurečka na místě angažoval.
28.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků) , Marian Jurečka (1122 článků) , Dominik Feri (455 článků)

Jurečka: Z vládní spolupráce s Babišem jsem se poučil

 
V roce 2017 jsme měli možnost vstoupit do vlády s Andrejem Babišem (ANO), ale odmítli jsme, protože to není seriózní partner, říká předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Jak se nyní dívá na dopady kauzy Dominika Feriho? Co si myslí o hnutí Přísaha? Jurečka na tyto otázky odpovídá v pořadu PoliTalk. Rozhovor vznikl před čtvrtečním zásahem tornáda na jihu Moravy, po kterém se Jurečka na místě angažoval.
28.06.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků) , Marian Jurečka (1122 článků) , Dominik Feri (455 článků)

Noční chat s luxusní společnicí: Exkluzivní zpověď kněžky lásky na Blesk.cz

 
Na noční chat do redakce Blesk.cz přijde v úterý luxusní společnice Klára. Bude odpovídat na otázky, které se týkají výkonu nejstaršího řemesla. Kolik stihne za noc zákazníků, jak si mezi nimi vybírá? Proč začala prodávat své tělo? Jak začínala? Jakému nejneobvyklejšímu přání musela vyhovět? Už nyní můžete posílat své otázky. Klára (jméno bylo na její přání změněno) na ně bude odpovídat od 20 hodin.
01.08.2011 13:15 |

podobné články

Pracovní úrazy: Na co máte nárok? Ptejte se známého právníka Petra Nováka

 
Kolik peněz je možné dostat? Kdy nedostanete ani korunu? Na co všechno máte nárok? Co dělat, když vám šéf nechce dát nic? Známý právník Mgr. Petr Novák ze společnosti Vaše nároky bude odpovídat na otázky k odškodnění za pracovní úraz. Na vaše otázky bude odpovídat ve středu od 12 hodin. Ptát se můžete už nyní. V pondělí 25.1. vyšel jako příloha Blesku Velký sociální a právní rádce na rok 2016.
25.01.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novák (204 článků) , Petr Novák (204 článků) , Petr Novák (198 článků) , Petr Novák (198 článků) , Petr Novák (198 článků) , Petr Novák (198 článků)

Vypovídal Babiš na policii? Jak je na tom jeho syn? Premiér den před hlasováním o vládě na Blesk.cz

 
Premiér a předseda hnutí ANO dnes bude živě odpovídat na otázky Blesk Zpráv. Už téměř dva týdny se na české politické scéně neřeší nic jiného, než dopady kauzy Čapí hnízdo na vládu. Syn Andreje Babiše navíc přišel s tvrzením, že ho otcův člověk odvezl nedobrovolně na Krym. Předseda vlády tvrdí, že Babiš junior trpí schizofrenií a nemluví pravdu. Dočkáme se ještě nějaké další zápletky? Andrej Babiš bude odpovídat na otázky redaktora Blesk Zpráv. Živě na našem webu od 13:00.
22.11.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Jurečka navrhne růst minimální mzdy od ledna, má být na 41 procent průměrné mzdy

 
Ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) předloží vládě návrh na zvýšení minimální mzdy od ledna. Odpovídat by měla 41 procentům průměrné mzdy v Česku, konkrétní navrhovanou částku ale Jurečka neupřesnil. Podle dosavadních údajů a propočtu ČTK by přidání mohlo činit kolem 350 korun.
11.10.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1122 článků)

A teď otázky novinářů. Zeman si z nich jako vždy dělal srandu

 
Po vyčerpání svých čtyř témat se prezident Miloš Zeman na tiskové konferenci jal odpovídat na dotazy přítomných novinářů. Již dopředu avizoval, že bude odpovídat do posledního dotazu. To však netrvalo příliš dlouho, za čtyřicet minut byly otázky vyčerpány.
31.08.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků)

Jurečka v úterý oznámí, zda bude kandidovat na předsedu KDU-ČSL

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) v úterý oznámí, zda bude na květnovém sjezdu lidovců kandidovat na předsedu strany. Zpravodajský server Echo24.cz dnes s odkazem na vyjádření krajského tajemníka KDU-ČSL Jana Dostála napsal, že Jurečka na předsedu kandidovat nebude. Jurečka ani Dostál nechtěli ČTK tuto informaci potvrdit.
15.03.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1122 článků)

Jurečka se ministerstva nebojí: O sociální problémy jsem se zajímal vždycky. Šance pro vyloučené lokality

 
Kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) zopakoval, že vláda bude stát za všemi kandidáty a žádné veto prezidenta Miloše Zemana nehodlá akceptovat. Jurečka chce jako ministr řešit zejména důchodovou reformu, dostupnost bydlení, ale i drahé energie. Právě i kvůli energetické krizi prý bude chtít nová vláda otevřít na evropské úrovni debatu o dopadech Green Dealu. „Zatím nemám pocit, že by se vedla debata, která přináší i oponentní názory,“ řekl Jurečka.
06.12.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků) , Marian Jurečka (1122 článků)

Kdo se nenechá očkovat, zbytečně ohrožuje okolí, řekl Jurečka. Špidla varoval, může přijít nouzový stav

 
Vladimír Špidla a Marian Jurečka. Jeden ministr práce a sociálních věcí bývalý, druhý možná budoucí. V Partii na CNN Prima News probrali pandemii, kde se zcela shodli na tvrdé motivaci k očkování, pak sestavování vlády i sociální politiku. Jurečka ji chce postavit na principu „sociální trampolíny“ a rovněž na vysílání signálů, že čím více dětí, tím lépe.
14.11.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (346 článků) , Marian Jurečka (1122 článků)

Jurečka místo Maláčové? Šéf lidovců mlží dál! A varoval před lockdownem neočkovaných

 
O tom, zda chce šéf KDU-ČSL Marian Jurečka v nové vládě usednout do křesla ministra práce a sociálních věcí, si hlasitě štěbetají vrabci nejen na střeše Sněmovny. Jurečka v neděli vystoupil v Partii na CNN Prima News, kde měl debatovat s končící ministryní Janou Maláčovou (ČSSD). Ta se kvůli nemoci omluvila, a tak ji zastoupil její poradce, expremiér Vladimír Špidla.
14.11.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (346 článků) , Marian Jurečka (1122 článků)

Babišova benzínka. Jurečka na Primě vykládal, jakou má expremiér marži

 
V nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News byli ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) a hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO). Shodli se na tom, že by na českém území měla stát vojenská základna USA. „Agresi, kterou předvádí Putin, prostě nezastavíte jinak než silou,“ zdůraznil Vondrák. Řekl také, že Česko uprchlickou krizi zvládá, ale zvládá ji díky práci krajů. A tady se Jurečka ohradil. „Je zbytečné si honit triko,“ volal do kamer. A vysvětloval, že vláda pracuje nejen pro uprchlíky, ale také pro Čechy.
10.04.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1122 článků)

Začal soud s Janouškem. Lobbista odmítl odpovídat na otázky

 
V úterý dopoledne začal proces s pražským podnikatelem a lobbistou Romanem Janouškem, který pod vlivem alkoholu srazil ženu vietnamské národnosti. Podle obžaloby se snažil Thuong Nguyen zavraždit. Janoušek i poškozená žena podle informací České televize dorazili do budovy soudu. Krátce po zahájení líčení odmítl Janoušek odpovídat na otázky.
16.07.2013 10:15 |

podobné články