Článek

Nelu z Prahy hodiny znásilňoval a řezal soused: Sbírka vynesla za 48 hodin milion korun!

 
Obdivuhodná částka více než jednoho milionu korun se vybrala na osudem ošklivě zkoušenou Nelu (30), a to za pouhé dva dny! Nyní jsou už na sbírkovém účtu téměř dva miliony. Vystudovaná fotografka před čtyřmi lety zažila brutální znásilnění, nyní je po skoku z okna v invalidním důchodu. Sní o bezbariérovém bydlení.
14.08.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Nelu (30) brutálně znásilňoval soused Jiří Meindl: Policista popsal zásah v zakrváceném bytě

 
Třicetiletá Nela z Prahy si prošla peklem. V současné době již na dvacet let odsouzený Jiří Meindl svou tehdejší sousedku násilím dotlačil do svého bytu, kde ji dlouhé dvě hodiny mučil a znásilňoval. Vyhrožoval jí i zabitím. Její křik naštěstí slyšel soused, a tak utrpení ukončil příchod policistů. Jeden ze zasahujících mužů, Tomáš Soukup, popsal hrůzu, kterou v bytě uviděli, když tam s kolegy vtrhli. Na násilníka použil pepřový sprej.
08.09.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Soukup (2 články)

Nelu v bytě hodinu znásilňoval a trýznil psychopat Meindl: Svůj děsivý příběh vypráví včetně otřesných detailů

 
Už jsou to čtyři roky od doby, co si Nela Moravcová prošla nezapomenutelným a extrémně děsivým „zážitkem“. Psychopat Jiří Meindl ji u ní doma více než hodinu znásilňoval, bil, trýznil a řezal. Z inferna ji zachránili až policisté. Nesly se s ní ale psychické problémy, které vyeskalovaly až do takové míry, že se rozhodla vyskočit z okna. Teď vypráví svůj děsivý příběh, a to včetně otřesných detailů.
11.08.2021 05:05 |

podobné články

Sbírka v prodejnách Lidl vynesla rekordní částku 14 milionů korun

 
Praha, 11. prosince 2014 – Čtrnáctidenní sbírka Srdce pro děti v prodejnách Lidl vynesla přes 12,5 milionu korun. Společnost Lidl tuto částku navýšila na 14 milionů a celková suma je tak o šest milionů vyšší než vloni. Peníze pomohou vážně nemocným dětem prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Život dětem.
09.01.2015 19:12 |

podobné články

Znásilnil ji, zbil a pořezal! Muž si za pokus o vraždu sousedky v Holešovicích odpyká 20 let, potvrdil soud

 
Jen desítky minut dělily nebohou dívku od smrti. Její soused Jiří Meindl u ní v listopadu 2017 zazvonil, přiložil jí nůž ke krku a pak ji odtáhl k sobě do bytu. Tam ji víc než hodinu trýznil - znásilňoval, bil a řezal. Nejvyšší soud mu bez veřejného jednání potvrdil dvacet let vězení, výsledek zaznamenal v databázi InfoSoud. Trest je souhrnný, týká se také předchozího znásilnění patnáctileté dívky.
21.01.2020 12:35 |

podobné články

Když jsem si řezal ruku, usmíval jsem se, tvrdí horolezec

 
127 hodin, tak dlouho trvalo utrpení ve skále zaklíněného horolezce Arona Ralstona (35). Měl jedinou možnost, aby přežil. Uříznout si ruku. Udělal to. Teď o jeho příběhu díky zfilmování opět mluví celý svět. „Když jsem si tu ruku řezal, usmíval jsem se,“ řekl Aron v rozhovoru pro britský list The Sun.
02.01.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Aron Ralston (6 článků)

ČEZ: Sbírka mezi zaměstnanci - do moravských obcí putuje celkem 15,5 milionu

 
Mimořádná červencová sbírka zaměstnanců Skupiny ČEZ na podporu moravských obcí postižených řáděním tornáda vynesla více než 2,7 milionu korun. Nadace ČEZ tuto částku zdvojnásobila a do zasažených obcí tak na konkrétní projekty poslala přes 5,5 milionu korun. Pomohou především s úhradou nákladů, na které se nevztahují pojistná plnění. Už okamžitě po události přitom Nadace ČEZ uvolnila krizovou pomoc ve výši 10 milionů korun. Celkem tak ČEZ lidem na Břeclavsku a Hodonínsku pomohl sumou 15,5 milionu korun.
05.09.2021 07:40 |

podobné články

Řezal dřevo na cirkulárce. Dřevo mu poranilo hlavu

 
Vážné zranění utrpěl devětapadesátiletý muž z Prachaticka, který v pátek odpoledne na zahradě domu řezal dřevo na cirkulárce.
27.03.2010 12:30 |

podobné články

Nechutný byznys doktora: Pro prachy řezal prsa zdravých žen!

 
Soud v anglickém Nottinghamu řeší nechutný případ doktora, který zdravým ženám řezal prsa, aby si vydělal!
02.03.2017 08:15 |

podobné články

Vyhlášena sbírka pro chudé v Česku. Pomoct může každý

 
Vůbec poprvé v historii je vyhlášena sbírka na pomoc pro chudé spoluobčany v Česku. Přestože v naší zemi žije na hranici chudoby milion lidí, podobná sbírka u nás probíhá vůbec poprvé. Informovala o tom Česká televize.
26.01.2014 09:45 |

podobné články

Sbírka pro Matěje vynesla milión korun

 
Přes milión korun darovali lidé ve veřejné sbírce na léčbu onkologicky nemocného dvanáctiletého Matěje Volfa z Chomutova. V úterý byly peníze převedeny na účet rodiny. Chlapec nastoupí ještě tento měsíc léčení na německé soukromé klinice, výtěžek poslouží právě k úhradě léčby v zahraničí a s ní spojených výdajů.
06.01.2016 18:45 |

podobné články

VIDEO: Sexuchtivec čtvrt hodiny znásilňoval cizinku v centru Prahy! Místo do hotelu ji odvlekl do křoví

 
Mladá žena přijela začátkem srpna do Prahy, aby stověžaté město poznala a užila si s přáteli pořádnou porci zábavy. To se jí ale šeredně vymstilo – po večeru stráveném v jednom z tanečních klubů jí doprovod nabídl mladý „gentleman“, místo do hotelu ji ale zavlekl do podchodu a tam ji čtvrt hodiny znásilňoval. Pátrá po něm policie.
30.10.2018 09:25 |

podobné články

Dražba Rockefellerovy (†101) sbírky: Vynesla 14 miliard korun

 
Aukce uměleckých předmětů ze sbírky loni zesnulého amerického miliardáře Davida Rockefellera přinesla už první den rekordní výtěžek 648,4 milionu dolarů (téměř 14 miliard korun). Jde tak o nejdražší soukromou sbírku. Dosavadní rekord držela sbírka módního návrháře Yves Saint-Laurenta, která vynesla v roce 2009 v Paříži 373 milionů eur (přes 9,5 miliardy Kč). V úterý padaly rekordní částky za obrazy Claudea Moneta, Henriho Matisse či Eugènea Delacroixe, informovala agentura DPA.
09.05.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Eugène Delacroix (1 článek) , Claude Monet (6 článků)

Český rozhlas: Sbírka "Pomáhejte s námi" přinesla postiženým povodněmi 12, 2 milionů

 
Sbírka "Pomáhejte s námi", kterou Český rozhlas ve spolupráci se svým nadačním fondem uspořádal pro lidi postižené povodněmi, vynesla 12,2 milionů korun. Výše získaných prostředků předčila veškerá očekávání, díky tomu pomoc poputuje do více obcí. O rozdělení financí se postarají také humanitární organizace Člověk v tísni a ADRA. Každá z organizací obdržela ze sbírky "Pomáhejte s námi" 4,5 milionů korun, které rozdělí konkrétním domácnostem ze zaplavených oblastí.
01.08.2013 15:15 |

podobné články

Sbírka pro zavražděnou Ninu (†24): Tajemný dárce slíbil 10 milionů, pak ale vycouval!

 
Obrovská vlna solidarity se zvedla s rodinou zavražděné Niny (†24). Dívku našli mrtvou v pondělí 9. listopadu v oboře Hvězda, zarmoucená rodina pak nechala vypsat sbírku, aby Nině splnila sen, který už sama nestihla uskutečnit - chce v Česku postavit domov důchodců kombinovaný se školkou. Sbírka odstartovala ve čtvrtek 12. listopadu, už o den později byla na kontě vidět neskutečná částka - 13 milionů korun! Jeden z dárců totiž přislíbil poslat deset milionů. To ale nakonec neudělal, a tak portál Darujme.cz, kde sbírka probíhá, částku smazal. Za dva týdny se tak reálně vybralo přes čtyři miliony korun.
25.11.2020 14:20 |

podobné články

Češi o víkendu nakoupili 886 000 porcí jídla pro chudé, teď je rozdělí potravinové banky

 
Dvanáct hodin žilo v sobotu 11. listopadu celé Česko Národní potravinovou sbírkou. Sbírka již tradičně na prahu adventu mobilizovala obyvatele České republiky k pomoci potřebným – a opět úspěšně. Letos sbírka vynesla podle rekordních 886 000 porcí jídla, které pomohou před Vánoci v domácnostech osamělých seniorů, samoživitelek a jejich dětí, rodin ve finanční tísni, v azylových domech – zkrátka všem lidem v nouzi. Do 5. ročníku se letos se zapojilo 750 prodejen z řetězců.
13.11.2017 12:50 |

podobné články

Nepojištěný soused je pohroma: Jak postupovat při zjištění škody?

 
Máte pojištěný byt a myslíte si, že vás nic nemůže zaskočit? Chyba! Stačí, aby váš soused neměl pojistku. „Problém s odpovědností se pak stává poměrně složitým,“ vysvětluje Jolana Ackermannová z České asociace pojišťoven. Když se pak podle ní spojí taková situace s tím, že je soused neochotný a nekomunikativní, je to ještě větší oříšek. Jak tedy postupovat?
23.07.2016 10:15 |

podobné články

Agresor zmlátil partnerku: Soused ho střelil do nohy, aby před ním zachránil děti

 
Před více než půl rokem se odehrálo drama v bytovém domě v Tmani na Berounsku. Koncem ledna zabušila vyděšená žena na dveře souseda a prosila o pomoc s tím, že ji napadl partner a v bytě s ním zůstaly jejich děti. Soused bez váhání vyrazil pro děti, při jejich záchraně agresora postřelil. V očích veřejnosti, která neznala celý příběh, vypadal jako násilník právě zachránce. Podle policie se ovšem soused ničím neprovinil.
01.11.2021 22:10 |

podobné články

Hotel Paradise: Vyhodili Nelu! Ona se ale vrátila. Jak je to možné?!

 
V Hotelu Paradise došlo k nečekané situaci. Natálie sice Nelu podle očekávání vyřadila, nebylo jí to ale nic platné. Nela je zpět. Jak je to možné?!
09.05.2012 15:15 |

podobné články

Nela Slováková drsně setřela nespolehlivou holku! Ta nyní skáče jak čertík a dál se ztrapňuje

 
Kdo naštve naši brněnskou zpravodajku Nelu Slovákovou, tak se se zlou potáže. Své o tom ví i tahle blondýnečka, která si myslela, že dohody se dodržovat nemusí. Musí. Jinak proti sobě poštvete drsnou Nelu. A to, holky, určitě nechcete, že?
04.03.2016 12:25 |

podobné články