Článek

Nelu Boudovou v Izraeli provezli vojáci minovým polem

 
Herečka a dabérka Nela Boudová podnikla těsně před velikonočními svátky lehce dobrodružnou cestu do Izraele. "Domluvily jsme se čtyři kamarádky, a i přes varování okolí, že je Izrael nebezpečný, jsme se vypravily po stopách Ježíše," vzpomíná na cestu svých snů Nela, kterou okouzlil zejména Jeruzalém. Další články k tématu: Nela Boudová: Svého boha neprozradím Nela Boudová: Až mi narostou křídla, poletím do Indie Nela Boudová vyfasovala roli servírky, umravní Izera
09.04.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků)
Podobné články

Voják utekl minovým polem. Kde skončil?

 
Kim Čong-un opět přišel o jednoho z mužů, kterému pevně věřil. Strážce hranic u tzv. demilitarizované zóny, která je ve skutečnosti obřím minovým polem, totiž dělají jeho nejvěrnější stoupenci. Jeden z nich se ale ze svého palebného stanoviště rozhodl utéct do Jihokorejské republiky. Bez zbraně v ruce zdolal čtyři kilometry země nikoho, aby se nechal zatknout pohraničníky z demokratického jihu.
04.10.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1412 článků)

Další váleční zločinci odsouzeni v Srbsku za hrůzy, které páchali na civilistech

 
Bělehradský soud dnes poslal na čtyři až 20 let do vězení 14 bývalých jugoslávských vojáků, kteří v roce 1991 zabili 70 chorvatských civilistů z vesnice Lovas. Vojáci civilisty mimo jiné nutili projít minovým polem, aby jim tak vyčistili prostor.
26.06.2012 20:30 |

podobné články

Seznamte se s magorem Hoytem z Far Cry 3

 
Říkat o někom ve Far Cry 3, že je cvok, nepříčetný a alespoň lehce vyšinutý je jako konstatovat, že ve vepříně to chrochtá. Nutno ale říci, že Hoyt, moderní otrokář, má zjevně o nějaké to kolečko navíc. Na tomto videu se dostatečně výmluvně představí i se soutěžemi s minovým polem, lekcí klasické hudby, grilováním lidí a podobnými výstřelky....
23.12.2010 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9135 článků)

Manželka velvyslance Schapira dala rozhovor českému magazínu. Jeho obsah vás možná překvapí

 
Rozhovor s Tamarou Newbergerovou přinesl dnešní deník Hospodářské noviny. Newbergerová je manželkou velvyslance USA v České republice Andrewa Schapira. Předtím, než se s ním do Česka vydala, budovala kariéru v oblasti IT. I přestože umí několik světových jazyků, čeština je pro ni minovým polem, jak říká.
25.09.2015 08:51 |

podobné články

Držhuba, Podržtaška, Neomylný... Petr Žantovský se rozepsal o českých novinářích

 
Průvodce minovým polem české žurnalistiky. Tak se jmenuje kniha, která vyšla z pera analytika a publicisty Petra Žantovského.
25.12.2015 20:05 |

podobné články

Jan A. Mařenka: Příběh muže, jenž Trumpa všechno naučil. Dožije se inaugurace?

 
Jan A. Mařenka nachází mezi mrakodrapy v New Yorku malý kostel, kde to všechno začalo, a klade si otázku, zda lze projít bez úrazu minovým polem, které stojí mezi ním a Bílým domem.
26.11.2016 07:35 |

podobné články

Boudová, Kornová a Benešová: Útěk do divočiny!

 
Nelu Boudovou, Kateřinu Kornovou a Lucii Benešovou spojuje vášeň pro dobrodružství. Rozhodly se tedy vyrazit na prázdniny do divočiny.
14.06.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (178 článků) , Nela Boudová (120 článků) , Kateřina Kornová (182 článků)

Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba

 
Herečku Nelu Boudovou čeká seriálové natáčení po boku čtrnáctiletého syna Andreje. Společně je obsadili do připravovaného seriálu z vesnického prostředí. "Aspoň se mnou mluví, protože musí," řekla se smíchem na kameru iDNES.cz Boudová. Další články k tématu: VIDEO: Matonoha, Čtvrtníček a Boudová se sešli pod heslem Testosteron hrou Nela Boudová míří do kláštera a kupuje kozy v Tibetu Boudová vede syny k dospívání, vzala je na výstavu aktů Renaty Drössler Nela Boudová chystá před koncem mayského kalendáře sérii přednášek
10.05.2013 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků)

Cože? Nelu Boudovou drží v kondici majitelka Thálie, která má 91 let

 
Herečka Nela Boudová  (45) je díky nově připravovanému seriálu Novy Doktoři z Počátků v jednom kole, hraje v něm totiž jednu z hlavních postav. Super.cz prozradila, kdo má velký podíl na přísunu energie do jejího života. „Mojí učitelce jógy je 91 let a mám se od ní co učit. Paní profesorka Ždychincová je bývalá baletka, a navíc čerstvá držitelka Thálie za celoživotní dílo právě v oboru balet. Je pro mne velkým vzorem a zdrojem nekonečné energie,“ říká herečka.
22.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků)

Sešněrovaný hrudník a běh v županu. Boudová a Etzler hrají o morálce

 
Nová divadelní hra Heslo morálka poprvé profesně spojila Nelu Boudovou s Miroslavem Etzlerem. V nadčasové komedii se oba představují v netradičních kostýmech. Boudová v sešněrovaných šatech, Etzler v županu. Další články k tématu: I já si sáhl na dno, říká Etzler. Pro Armádu spásy hraje bezdomovce Etzler zahodil cigarety i alkohol: Nechci umřít na rakovinu jako otec Na ideální rodinu si před syny nehraju, říká Nela Boudová Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba
18.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (389 článků) , Nela Boudová (120 článků)

Rašilov vyměnil manželku za milenku: Vandu utěšuje přítelkyně Nela!

 
Není v tom sama! Zatímco Saša Rašilov (41) si po rozchodu s Vandou Hybnerovou (45) rychle našel milenku, herečka se upnula na přítelkyni Nelu Boudovou (46).
28.02.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků) , Vanda Hybnerová (187 článků) , Saša Rašilov (188 článků)

Obrovská ňadra Pawlowské odrovnala i Nelu Boudovou: Podívejte se, jak hvězda Počátků zírala do jejího výstřihu

 
Spisovatelka a hvězda seriálu Doktoři z Počátků Halina Pawlowská  (59) nedávno pokřtila svou další knihu.
04.06.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků) , Nela Boudová (120 článků)

Z ošklivého káčátka sexy čtyřicátnice: Takhle se s léty vyklubala do krásy hvězda Doktorů z Počátků

 
Pořekadlo o dobře zrajícím víně se na herečku Nelu Boudovou  (47) hodí beze zbytku. Hvězda Doktorů z Počátků, která své první role začala hrát ještě jako studentka v polovině osmdesátých let, nikdy nepatřila k typickým krasavicím.
23.12.2014 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků)

Slavná návštěva v kuchyni MasterChef: Soutěžící uvaří VIP hostům

 
Dnes večer čeká soutěžící pořadu MasterChef Česko těžká zkouška: uspokojit mlsné jazýčky VIP hostů. Vymyslet menu pro Felixe Slováčka, Nelu Boudovou, Patricii Solaříkovou, Pavla Trávníčka, Martinu Randovou, Hanku Mašlíkovou a Petra Říbala nebude vůbec jednoduché. Každý má totiž rád něco jiného a každý má za sebou nějakou nepříjemnou zkušenost v restauraci, díky které je na předkládaná jídla opatrný. Kdo si z restaurace odnesl tasemnici? Kdo salmonelu? Komu zahýbaly s žaludkem mořské plody? A jak se s úkolem poperou soutěžící?
12.10.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (297 článků) , Patricie Solaříková (246 článků) , Nela Boudová (120 článků) , Felix Slováček (984 článků) , Martina Randová (31 článků) , Petr Pavel (458 článků)

Boudová prchá od manžela: Já mám sen!

 
Po půl roce se vrátila na pláž, kde si loni na Silvestra vzala přítele Sašu! Kanárský ostrov Fuerteventura je pro Nelu Boudovou (49) osudným.
20.08.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (120 článků)

Zvěřina (ODS): Politika nesmí být válečným polem

 
Česká politická scéna po letech nesmiřitelných bojů připomíná válkou zničenou krajinu. Byly vyhloubeny příkopy, nesmiřitelnost se stala jedinou zbraní. Chybí dialog, tolerance k odlišnému názoru, schopnost se dohodnout na racionálních a prospěšných řešeních. Nad válečným polem české politiky se začali vznášet populisté, kteří nabízejí skvěle znějící recepty a zaklínají se čistotou a poctivostí.
30.09.2013 16:45 |

podobné články

Hotel Paradise: Vyhodili Nelu! Ona se ale vrátila. Jak je to možné?!

 
V Hotelu Paradise došlo k nečekané situaci. Natálie sice Nelu podle očekávání vyřadila, nebylo jí to ale nic platné. Nela je zpět. Jak je to možné?!
09.05.2012 15:15 |

podobné články

Nela Slováková drsně setřela nespolehlivou holku! Ta nyní skáče jak čertík a dál se ztrapňuje

 
Kdo naštve naši brněnskou zpravodajku Nelu Slovákovou, tak se se zlou potáže. Své o tom ví i tahle blondýnečka, která si myslela, že dohody se dodržovat nemusí. Musí. Jinak proti sobě poštvete drsnou Nelu. A to, holky, určitě nechcete, že?
04.03.2016 12:25 |

podobné články

Učitelka ve školce v Izraeli se zbláznila: Dětem připnula židovskou hvězdu!

 
Vlnu rozhořčení vyvolal v Izraeli způsob, jakým učitelka jedné z místních mateřských školek uctila památku obětí holokaustu. Tříletým dětem, které měla na starosti, ve čtvrtek připnula na šatičky žluté Davidovy hvězdy s německým nápisem Jude (Žid). Informoval o tom dnes izraelský list Haarec. Ve čtvrtek si lidé po celém Izraeli připomínali nacistickou genocidu Židů za druhé světové války.
17.04.2015 14:15 |

podobné články