Článek

Nelítostný zápas s drogami v životě i v seriálu Anatomie života

 
Sestřička Táňa Šnajdrová svádí v seriálu Anatomie života zatím nekonečný boj s drogami. Snaha se jí ale nedá odepřít. Zatímco nejprve si ani nechtěla připustit, že má nějaký problém, nyní už si svou závislost přiznala a chce ji řešit. Ovšem sama.
11.03.2021 07:10 |

podobné články

Podobné články

Ester Geislerová nechtěně propálila konec Anatomie života: Takhle se loučila!

 
Herečka Ester Geislerová (37) je aktuálně jednou z hlavních tváří Anatomie života, na který vsází TV Nova. Mnozí diváci se domnívali, že tento nemocniční seriál má nahradit Ordinaci, ale jak se zdá, cestou „nekonečného seriálu“ se Anatomie nevydá. Podle Geislerové totiž natáčení již skončilo!
17.03.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (87 článků)

Aleš Petráš alias ošetřoval Maty ze seriálu Anatomie života: Proč dostal vejcem do hlavy?

 
V seriálu Anatomie života hraje o generaci mladšího milence a přítele Jitky Schneiderové. S ní se potkal i v jiném televizním seriálu s názvem Profesor T. Aleš není jen nadaný herec, je i velice pohybově nadaný, což obzvlášť ocení ženy při pohledu na jeho taneční um. Svoje pohybové přednosti ukázal v taneční show Roztančené divadlo aneb Když herci tančí. Co dalšího jste o tomto talentovaném herci se šibalským úsměvem možná nevěděli?
28.04.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (370 článků) , Maty Maty (7 článků)

Hvězda Anatomie života Martina Preissová: Tajemná sestřička Táňa všechny překvapí

 
TV Nova začne brzy vysílat nový seriál Anatomie života. Sympatická Martina Preissová (45) se kromě hitu Slunečná brzy začne objevovat právě i v tomto seriálu z lékařského prostředí. Jak musela bojovat o své působení na TV Nova a jací další herci doplní obsazení nového seriálu, který se už brzy objeví na obrazovkách?
07.01.2021 11:05 |

podobné články

Bára Černá ze seriálu Anatomie života: Role s Bradem Pittem!

 
Má za sebou množství menších rolí, avšak do diváckého povědomí se dostala díky sestřičce Emě v nováckém seriálu Anatomie života. A to se přitom Barbora Černá (25) ve svém životopise může chlubit i natáčením, pro které by mnohé ženy celého světa »vraždily«.
13.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1905 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Nový seriál Anatomie života: Zadrhl se zip i start!

 
Úvodní díl seriálu Anatomie života sledovalo v úterý večer na obrazovkách TV Nova 952 tisíc diváků starších 15 let. Byl to druhý nejlepší výsledek večera.
29.01.2021 12:15 |

podobné články

Anatomie života na ostří nože: Odhalení milostného trojúhelníku se zvrtne v bitku

 
Další díl nového seriálu Anatomie života nenechá diváky opět klidnými. V nemocnici se objeví zajímavá trojice s vizáží bezdomovců, a to muž s řeznou ranou na předloktí, další chlápek s rozbitou hlavou a uječená ženská, o kterou se muži poperou. Ukáže se, že jde o povedený milostný trojúhelník, který na traumatologickém oddělení způsobí pořádný rozruch.
02.02.2021 19:56 |

podobné články

Seriál Anatomie života: Co spojuje Karla Heřmánka mladšího alias chirurga Drahoše a amerického herce Dustina Hoffmana

 
Nadšeným a pozorným divákům seriálu Anatomie života jistě neunikla postava excentrického chirurga Ivana Drahoše. Tohoto úkolu se s dokonalostí sobě vlastní zhostil herec Karel Heřmánek mladší. Kdo by tuto roli mohl ve své době obsadit v zahraničním podání?
25.02.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Dustin Hoffman (72 článků) , Karel Heřmánek (243 článků) , Dustin Hoffman (4 články)

Seriál Anatomie života: Rozvrátí Filip Janě rodinu?

 
Věrným fanouškům seriálu Anatomie života jistě neuniklo, jak to mezi nebezpečně okouzlujícím kardiochirurgem Filipem Hilským a plachou sestřičkou Janou Navrátilovou začíná pořádně jiskřit. Jakým směrem se jejich příběh bude dál ubírat?
22.02.2021 07:10 |

podobné články

Ester Geislerová se pochlubila novou láskou! Dohromady je dala Anatomie života

 
Už tři měsíce si naplno užívá nový vztah. Herečka a jedna z hvězd seriálu na Nově Anatomie života Ester Geislerová (37) se pochlubila, kdo dobyl její srdce. Jde o jevištního technika a herce Martina H. Krupu.
22.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (87 článků)

Kráska z Anatomie života vyvolala rolí bývalé prostitutky pozdvižení: Denně dostává několik návrhů od mužů

 
Barbora Černá  (25) se herectví věnuje od dětství, a přestože má za sebou několik filmových i seriálových rolí, největší úspěch zaznamenala až nyní, díky postavě zdravotní sestřičky Emy v seriálu Anatomie života. Scénář jí hned ze startu naservíroval několik odvážných a milostných scén, kvůli kterým jí poslední dobou začaly chodit návrhy od mužů.
13.05.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Čeká na roli, kde bude muset jít dohola: Něžná brunetka z Anatomie života se výrazné proměny nebojí

 
Přestože se Barbora Černá  (25) věnuje hraní od základní školy, do povědomí televizních diváků se zapsala až rolí zdravotní sestřičky v seriálu Anatomie života. Herečku jsme vyzpovídali v luxusním francouzském salonu, kde si po dlouhé době dopřála péči o vlasy. Po půl roce intenzivního natáčení jí hýčkání od profesionálů přišlo vhod. „Užívám si to, protože jsem potřebovala regeneraci jak duševní, tak i vlasovou,“ usmívá se krásná brunetka.
14.05.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Krásná sestřička z Anatomie života, Barbora Černá, se umí odvázat. Co má společného s hollywoodskou hvězdou?

 
Jistě zatím největší rolí Barbory Černé byla postava zdravotní sestřičky Emy Zárubové v seriálu Anatomie života. Ta se jako matka samoživitelka snažila zaopatřit své dítě nejen civilní prací, ale také jako eskortní servis bohatým pánům. Nicméně už jako dvanáctiletá si Barbora společně se svým dvojčetem, Lucií, zahrála v reklamě po boku Brada Pitta.
20.07.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1905 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků) , Lucie Černá (14 článků)

Nova odtajnila seriál Anatomie života: Odkdy hvězdně obsazená náhrada Ordinace poběží

 
Od úterý 26. ledna ve 20:20 bude televize Nova vysílat čerstvou novinku s hvězdným hereckým obsazením. Jde o seriál Anatomie života, který divákům přiblíží svět čtyř ženských hrdinek. Každá z nich se nachází v jiné životní fázi. Potýkají se tedy s odlišnými problémy, překonávají jiné překážky a radují se z rozdílných věcí. Všechny ale spojuje touha pomáhat, která je zavedla na traumatologické oddělení, kde pracují jako zdravotní sestry. V hlavních rolích se představí Jitka Schneiderová, Ester Geislerová, Martina Preissová a Barbora Černá. Tím ovšem výčet zvučných hereckých jmen nekončí. Velký prostor dostanou i Aňa Geislerová, Karel Heřmánek ml., Jiří Štrébl, Ondřej Veselý a další.
08.01.2021 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (87 článků) , Jitka Schneiderová (370 článků) , Karel Heřmánek (243 článků) , Ondřej Veselý (138 článků) , Ondřej Veselý (138 článků) , Jiří Štrébl (21 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků) , Jiří Veselý (214 článků) , Martina Černá (9 článků) , Jiří Veselý (214 článků) , Jiří Veselý (214 článků)

Slunečná dál dominuje, Anatomie života znechutila diváky: Jsou tam nesmysly!

 
Minulý týden začal nový seriál TV Nova Anatomie života, a první díl si nenechalo ujít téměř milion českých diváků starších 15 let. Málem si dokonce sáhnul na první pozici, kterou už dlouhé týdny opanuje primácká Slunečná. Historie se ale neopakovala…
03.02.2021 11:20 |

podobné články

Kultovní Nelítostný souboj Pacina a De Nira dostane prequel

 
Režisér Michael Mann po dvou dekádách oprášil svůj majstrštyk The Heat (Nelítostný souboj) a ohlásil, že natočí prequel.
17.03.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Mann (10 článků) , Michael Mann (5 článků)

Medik radí - seriál článků

 
Spolupráce se serverem Gamester.cz. Články převzaty s jejich svolením. Autorem článků je student medicíny. Jedná se o jeho názory, ve snaze přiblížit určité problematiky v laické podobě. Články budou pravidelně přibývat. 9. díl - Základy anatomie - Srdce 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy? 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu 6. díl - Jak přestat kouřit 5. díl - Základy anatomie - Plíce 4. díl - Fotbal a údery do hlavy - nebezpečí demence 3. díl - Zakřivení penisu 2. díl - Tráva, velká šance na depresi 1. díl - Seznámení
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Anatomie lži: Co prozradí na papaláše mimika?

 
Vysocí funkcionáři se často snaží zamést své prohřešky a nejistotu pod koberec. Široké úsměvy, sebejistý tón… Člověk by jim to spolknul i s navijákem. Ale! Blesk se nechal inspirovat úspěšným americkým seriálem Anatomie lži, kde doktor Lightman neodhaluje zločince na základě výpovědí, ale díky interpretaci jejich mimiky. My jsme si na pomoc zavolali odborníky na čtení neverbální komunikace z poradny Hvězda.
27.03.2011 16:25 |

podobné články

VIDEO Podívejte se na animovaný film Anatomie Pavouka

 
Aktuálně.cz nabízí možnost zhlédnout celý film Anatomie Pavouka v online premiéře.
02.01.2015 09:11 |

podobné články

Proč jsme agresivní? Lidi i zvířata zkoumá Anatomie lidské destruktivity

 
V češtině vycházejí nová vydání dvou knih klasických autorů a světově uznávaných myslitelů - Frommova Anatomie lidské destruktivity a Laingovo Falešné self.
20.12.2019 15:40 |

podobné články