Článek

Nekonečný příběh: Další naivka naletěla americkému lékaři a poslala mu 80 tisíc!

 
Mnoho českých žen si stále naivně myslí, že po nich dychtivě touží američtí lékaři, vojáci, důstojníci i vyšší šarže. Policisté evidují další napálenou (42) – virtuálnímu miláčkovi naposílala desítky tisíc korun. Jiná žena doplatila na touhu po rychlém zbohatnutí přes virtuální měnu.
19.11.2021 13:10 |

podobné články

Podobné články

Žena z Chrudimska naletěla falešnému námořníkovi: Poslala mu tři čtvrtě milionu na opravu lodi

 
Žena z Chrudimska neznámému „námořníkovi“ poslala tři čtvrtě milionu. Jedná se tak o další případ z mnoha dalších, kdy žena naletěla podvodníkovi a poslala mu své peníze.
09.02.2021 15:25 |

podobné články

Miluji tě a nastěhuji se k tobě! Naivka poslala „vojenskému lékaři“ z Iráku milion

 
O téměř milion korun zchudla zamilovaná starší žena z Hodonínska. Naletěla podvodníkovi, který použil léty prověřenou taktiku. Vydávat se za vojáka sloužícího v Iráku.Tentokrát historku pozměnil jen tím, že je vojenským lékařem.
03.06.2021 15:35 |

podobné články

Naivka nalítla mazanému podvodníkovi: Místo pohádkové renty oplakala 800 tisíc

 
Podvodníka (27), který si našel svou oběť na internetové seznamce, vypátrali blanenští kriminalisté. Muž o dva roky mladší ženě zcela zamotal hlavu „pohádkou“ o výhodném investování peněz ve Švýcarsku a rychlém zbohatnutí. Opak však byl pravdou, naivka přišla v součtu o stovky tisíc.
10.08.2020 13:10 |

podobné články

Důvěřivá žena naletěla podvodníkovi: Poslala mu přes 330 tisíc, zmizel on i peníze

 
Na jednoduchý a notoricky známý trik naletěla důvěřivá žena (46) z Domažlic. Seznámila se na internetu s »obchodníkem«, který z ní vytahal přes 330 tisíc korun. Po penězích i podvodníkovi se pak slehla zem. Teď po něm pátrají policisté.
26.04.2018 16:20 |

podobné články

Fotbalový naivka Rudolf Skácel: Okradla ho milenka

 
Páni, miloval zlodějku...! Snesl jí modré z nebe, a dokonce i zpřístupnil svůj účet. Blázen a naivka byl fotbalista Rudolf Skácel (31).
17.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Skácel (25 článků)

Naivka chtěla dědit: Místo milionů přišla o úspory

 
Žena, která chtěla jako fiktivní dědička po bohatém šejkovi získat miliony dolarů, naletěla internetovému podvodníkovi. Připravil ji o více než 600 tisíc. Případ rozplétají specialisté na hospodářskou kriminalitu spolu s Europolem.
02.02.2010 05:50 |

podobné články

Důvěřivá žena prahnoucí po lásce naletěla americkému veteránovi: Poslala mu 130 tisíc

 
Představa prožití krásných vánočních svátků s vysloužilým americkým veteránem sloužícím v Iráku dokonale zastínila mysl ženy (32) z Ivančicka.
09.01.2019 15:25 |

podobné články

Libuše (72) naletěla firmě Beauty Line, přišla o úspory! Strašně se stydím, hlídaly mě děti, přiznala

 
Pamatujete si na příběh pana Dyntery? Neustále objednával zboží od společnosti Beauty Line kvůli stotisícovým výhrám, které mu naslibovali… Nyní se ozvala paní Libuše (72) a vzkazuje čtenářům: „I já jsem naletěla a byla houpá… Nevěřte jim, tahají z vás jenom peníze!“
04.08.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Beauty Beauty (69 článků)

Dostala padáka: Pošťačka, která naletěla na dezinfekci peněz, musí ukradené peníze uhradit

 
Zaplatit několik desítek tisíc korun musí dnes již bývalá vedoucí pošty v Ježově na Hodonínsku. Navíc na poště skončila. To vše kvůli tomu, že naletěla podvodníkovi, který jí namluvil, že kvůli chemickému útoku musí dezinfikovat peníze. Ty pak ukradl.
12.08.2017 08:40 |

podobné články

Zpěvačka ze SuperStar naletěla falešnému manažerovi. Přišla o sto tisíc

 
Je to čtvrt roku, co Lucie Bikárová působila v šesté řadě Česko Slovenské SuperStar. Sotva zpěvačka odstartovala své působení v šoubyznysu, potkala ji nepříjemná zkušenost. Naletěla falešnému manažerovi a utrpěla značnou finanční ztrátu.
22.09.2020 18:15 |

podobné články

Seniorka naletěla „americkému vojákovi“. S penězi se po něm slehla zem

 
Při pohybu na sociálních sítích je třeba být velmi opatrný. Vedle svých spolužáků kupříkladu ze střední či základní školy či politiků tu totiž můžete potkat i řadu podvodníků. A ti vás mohou řádně oškubat. Své o tom ví seniorka z Jesenicka, která uvěřila, že si povídá s americkým vojákem v nesnázích. A poslala mu pořádný balík peněz. Šlo o podvodníka, po němž se poté slehla zem.
01.01.2021 13:00 |

podobné články

Nová DVD - Osudové léto a Nekonečný příběh 2

 
Tento týden bude ve znamení léta a surfování, vycházejí dva sportovní i romantické filmy Osudové léto a Osudové léto 2. A pro deštivé dny je tu pohádkový Nekonečný příběh 2 plný fantazie a známých hrdinů.
02.08.2011 08:05 |

podobné články

Zraněný Átrej, bezzubá Císařovna a soud s autorem knižní předlohy: Mrkněte, co jste o filmu Nekonečný příběh nevěděli

 
Nekonečný příběh patří k nejkouzelnějším pohádkám 80. let. Kdo by zapomněl na Bastiana, Átreje nebo obřího chlupatce Falka? Níže můžete zavzpomínat a podívat se na zajímavosti, které jste o filmu možná nevěděli.
01.01.2021 06:05 |

podobné články

Zajímavosti z filmu Nekonečný příběh: Kdo přišel o zuby a komu nyní patří medailon Auryn?

 
Nekonečný příběh je pohádkovým fantasy filmem pro malé i velké. Snímek, který vychází z knižní předlohy Michaela Endeho, vypráví o chlapci Bastianovi Baltazaru Buxovi, kterému se do rukou dostane kouzelná kniha. Při jejím čtení se stane součástí říše Fantazie, které vládne Dětská Císařovna (Tami Stronach). Film režiséra Wolfganga Petersena měl premiéru 6. dubna 1984. Víte však o filmu všechno?
01.01.2021 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Wolfgang Petersen (2 články)

Výchovný ústav v Chrastavě končí, řekla Valachová. Zeman: Naletěla ombudsmance

 
Výchovný ústav v Chrastavě bude zrušen, oznámila na středeční tiskové konferenci ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Ve městě zůstane jen dětský domov se školou. Chlapci starší 15 let se přestěhují do jiných výchovných ústavů, kde budou pokračovat ve vzdělávání. Podle prezidenta Miloše Zemana ale nejde o dobré rozhodnutí a Valachová pouze naletěla ombudsmance Anně Šabatové, která podmínky v Chrastavě kritizovala.
08.06.2016 16:15 |

podobné články

Okamura straší terorem v Česku. Jeho blonďatá poslankyně naletěla „uprchlické“ lži

 
Tomio Okamura oznámil, že jeho SPD učinila první krok směřující k zákazu islámu v Česku. Vedle toho na sklonku roku tvrdí, že se v Česku zhoršila bezpečnostní situace a hrozí teroristické útoky. Dává to do souvislosti i se zátarasy v pražských ulicích. Jeho slova označuje za „strašení“ Martin Rozumek, šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům. Návrh SPD je dle něj protiústavní. Podivuje se však i nad tím, jak naletěla na internetu uprchlickému hoaxu poslankyně SPD Lucie Šafránková.
29.12.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2721 článků)

Miloslava (77) naletěla šmejdům v elektřině: To přece nejde, aby mezi námi chodili takoví podvodníci!

 
Chtěla si na zimu zajistit levnější dodávky elektřiny a plynu, místo toho Miloslava Hyclová tvrdě naletěla podvodnici v energetice. Obchodní agentka společnosti Envona jí naslibovala hory doly, místo toho ženu podvedla. Zbyla důchodkyni ještě nějaká naděje na nápravu?
15.01.2019 06:00 |

podobné články

Neuvěřitelné! Chlapovi, kterého nikdy neviděla, poslala milion! Vypařil se i s penězi

 
Na těžko uvěřitelnou báchorku naletěla podvodníkovi žena z Klatovska. Neznámému muži, který ji kontaktoval na sociální síti, postupně poslala přes milion korun! Sliboval, že si u ní schová hotovost, ale potřebuje zaplatit přepravní firmě. Peníze, své ani jeho, už podvedená neviděla.
30.05.2018 14:25 |

podobné články

Naivka z Plzně zaplatila za setkání s jihokorejským hercem: Nepřijel, peníze jsou fuč

 
Velkou fanynkou jihokorejské kinematografie bude Plzeňanka, která natěšená na schůzku s asijskou filmovou hvězdou poslala podvodníkům peníze. Svého idolu se nedočkala a navíc přišla o desítky tisíc korun.
15.10.2021 13:55 |

podobné články