Článek

Někdejší modelka (61) se z Covidu-19 úspěšně zotavila. Teplé dny teď tráví na zahradě v bikinách

 
Bývalá modelka a nynější herečka a moderátorka Linda Lusardi se úspěšně zotavila z Covidu-19. Nemoc u ní měla velmi těžký průběh, byly chvíle, kdy si myslela, že nepřežije. V nemocnici v březnu strávila deset dní.
22.05.2020 13:05 |

podobné články

Podobné články

Marta Kubišová se po prodělaném infarktu vrací na jeviště: Podívejte se, jak dodatečně slavila narozeniny

 
Zpěvačka Marta Kubišová  (73) už se zotavila z infarktu , který ji postihl v den jejích třiasedmdesátých narozenin (1. listopadu). Lékaři jí naordinovali klidový režim, který zpěvačka pečlivě dodržovala, a nyní se už natolik zotavila, že se vrací na jeviště!
29.12.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (466 článků)

Pink se zotavila z nákazy koronavirem. Vláda USA se podle ní moc nepředvedla

 
Americká zpěvačka Pink oznámila, že se už zotavila z nákazy koronavirem. Nákaza se u ní potvrdila před dvěma týdny. Zpěvačka současně oznámila, že podpoří dva fondy poskytující pomoc. Každému dá půl milionu dolarů, uvedl list The Guardian.
04.04.2020 09:50 |

podobné články

Bezdomovcům v mrazech pomůže Nocleženka: Poskytne noc v teple i možnost začít znovu

 
Teplé dny jsou definitivně pryč a lidé se začínají probouzet do prvních mrazivých rán. Pro lidi bez přístřeší to představuje každodenní boj o alespoň trochu tepla, které by jim pomohlo chladnou noc bez úhony přečkat. I letos jim mohou pomoci zájemci, kteří se zapojí do projektu Nocleženka – poukázku, která je potřebná pro přenocování v noclehárně, mohou koupit za sto korun, a poskytnout tak potřebným noc v teple. Projekt Armády spásy však nepokrývá pouze náklady na přespání v teple, výtěžek pomáhá lidem bez domova postavit se opět na vlastní nohy.
30.10.2019 15:25 |

podobné články

106letá Britka se zotavila z covidu-19. Personál nemocnice aplaudoval

 
Přežila obě světové války a mezi nimi španělskou chřipku. Nyní 106letá Connie Titchenová vyhrála boj s koronavirem a v úterý byla po třech týdnech propuštěna z nemocnice. Dočkala se přitom aplausu od personálu, který ji ošetřoval. Connie je považována za nejstarší Britku, která přežila onemocnění covid-19.
16.04.2020 14:55 |

podobné články

Jennifer Aniston si užívá v teple: Konec roku tráví v bikinách v Mexiku

 
Herečka Jennifer Aniston  (45) a její snoubenec Justin Theroux se rozhodli, že poslední dny roku 2014 a první toho následujícího stráví pěkně v teple, v plavkách, na lehátku. Vyrazili do Mexika.
31.12.2014 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (789 článků) , Justin Theroux (176 článků)

Dcera Madonny vystavila na pláži dokonalé tělo v bikinách: Ukázala se i s novou známostí

 
Dcera zpěvačky Madonny  (61) Lourdes Leon (22) před zimou utekla do Miami. Na pláži si v bikinách užívala ovšem nejen sluníčka, ale také společnosti svého nového objevu. V Miami je společně za poslední dny viděli už několikrát, takže se modelka novou známostí nejspíš netají. V bikinách jí to opravdu seklo, Lourdes se jako modelka pyšní dokonalou postavou.
23.12.2019 06:00 |

podobné články

Prymula napadl český postup při vývoji vakcíny proti covidu-19. Zde je důvod

 
Náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula na čtvrteční tiskové konferenci po jednání vlády promluvil o vývoji vakcíny proti covidu-19. Většina světových týmů jde prý jinou cestou než výzkumníci v Česku. Zdůvodnil, proč český postup při vývoji vakcíny zřejmě není ten správný, informují Lidovky.
07.05.2020 22:40 |

podobné články

Vakcína nebude dřív než na konci roku, varuje expert. Dostane se i do Česka?

 
Očkování proti covidu-19 bude podle odhadů odborníků dostupné nejdříve na konci letošního roku, pravděpodobněji až v roce 2021. Na úterní odborné konferenci Co víme a nevíme o covidu-19 pořádané Univerzitou Karlovou v Praze to řekl Roman Chlíbek, vědecký sekretář České vakcinologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, který působí na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany. Ve vývoji je podle něj asi 120 vakcín, žádná není v poslední fázi testů.
26.05.2020 14:25 |

podobné články

Modelka Winnie Harlow předvedla dvoubarevné tělo při tanečku v bikinách: Karanténu tráví převážně u bazénu

 
Winnie Harlow  (25) tráví karanténu s přáteli ve svém domě v Kalifornii. S fanoušky je ve spojení alespoň virtuálně, prostřednictvím sociálních sítí. Na instagramovém profilu jim předvedla, jak relaxuje u bazénu. Svoje křivky vystavila na odiv v miniaturních bikinách, v nichž předvedla i nějaký ten taneček s hudebníkem, který si říká Mechie So Crazy, v pozadí.
07.05.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Winnie Harlow (2 články)

Krásná modelka ukázala dokonalou postavu v bikinách. Při opalování šel dolů i vršek od plavek

 
Modelka Lais Ribeiro  (28) tráví hodně času focením plavek pro značku Sports Illustrated. Během nedávné dovolené v Mexiku opět vystavila své dokonalé křivky v bikinách. Po koupání v moři zapracovala na svém opálení, a dokonce odložila i vršek od plavek.
16.12.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Lais Ribeiro (7 článků)

Provokatérka Bella Thorne zatančila sledujícím v bikinách: Připojte se ke mně, vábila herečka

 
Bella Thorne  (22) sváděla své sledující na Instagramu tanečkem v bikinách a vyzvala je, aby se k ní virtuálně připojili. Zatančila jim na zahradě svého kalifornského sídla, kde momentálně tráví karanténu. Taneček potěšil nejen její fanoušky, komentoval ho i její přítel Benjamin Mascolo .
30.04.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Bella Thorne (20 článků) , Benjamin Mascolo (1 článek) , Bella Bella (34 článků)

Známá herečka v o číslo menších bikinách! Mrkněte, jak se jí před čtyřicítkou zaoblily křivky

 
Už za dva týdny tato půvabná kanadská herečka oslaví čtyři křížky, ale poslední dny v těle třicátnice tráví na havajských plážích, kam odletěla natáčet epizodu seriálu Havaj 5-0. Bývalá modelka Natasha Henstridge, která se podobně jako například Cameron Diaz velmi úspěšně zapsala v Hollywoodu, si do vln Pacifiku oblékla zelené bikinky. Jejich vršek se však zdál být trochu těsný. Místní pány to ale jistě nepohoršilo…
27.07.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (368 článků) , Natasha Henstridge (1 článek)

Jana Adamcová si s dětmi užívá teplého počasí na Floridě: Na válení v bikinách ale moc času nemá

 
Zvyky se mají dodržovat. Tím se nejspíš řídí i Jana Adamcová  (44) , která i letos se svými ratolestmi tráví první měsíce roku v teplém klimatu na Floridě. Že by se ale jen válela v bikinách u bazénu na sluníčku, někdejší moderátorka Novy striktně popírá.
07.03.2016 19:10 |

podobné články

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vytasila svou novou zbraň. Povedl se nosánek?

 
Jen co se brněnská zpravodajka Nela Slováková zotavila z náročné operace nosu, tak kde jinde se léčit než na dovolené? Blondýnka svůj nosánek předvedla pod slunečníkem a v bikinách v Dubaji. Dost těžko se jí ale budete dívat do obličeje, když má tak nádherná prsa.
29.10.2015 07:51 |

podobné články

Obavy o Libušku Šafránkovou: Léto tráví namáhavou prací

 
Chytila druhý dech. Herečka Libuška Šafránková (63) se plně zotavila ze zákeřné rakoviny plic, a jelikož je zase plná zdraví a síly, vrhla se do zvelebování bydlení a hlavně si užívá každé minuty strávené se svými blízkými.
29.07.2016 06:30 |

podobné články

Sexy postavu nemá zadarmo: Krásku v bikinách cvičení na zahradě pěkně zabolelo!

 
Cvičení je radost, ale i pořádná fuška. A někdy se ani ten nejoblíbenější cvik nepovede. Kráska v sexy bikinách se na zahradě pokusila o gymnastický kousek.
27.04.2020 09:40 |

podobné články

Miss Elišce Bučkové vymyslel přítel tajnou dovolenou

 
Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková (19) se již plně zotavila po plastické operaci uší a chystá se na dovolenou. Zatím ale neví, kam. Přítel jí totiž přichystal překvapení. "Plánujeme s Lacem společnou dovolenou, ale celé to bude v jeho režii. Připravil si pro mě překvapení a nic mi neprozradil," svěřila se modelka, která ví pouze to, že dovolená bude určitě u moře, což byla prý její jediná podmínka.
08.07.2009 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1097 článků)

Anorexie? Johanka z Arku Milla Jovovich ukázala v bikinách extrémně vyhublé tělo

 
Herečka a bývalá modelka Milla Jovovich (35), jež se veřejnosti vepsala do povědomí díky roli Johanky z Arku ve stejnojmenném filmu z roku 1999, tráví léto s manželem Paulem W.S. Andersonem (46) v Mexiku. U bazénu jednoho z tamních luxusních hotelů bylo zřejmé, jak moc se vzájemně milují. Jejich neustálé dotyky, objetí a polibky naznačovaly, že si jsou i po několika letech velice blízcí. Poněkud zarážející byla však hereččina postava v bikinách. V poslední době totiž výrazně zhubla.
24.08.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (110 článků) , Paul W.S. Anderson (2 články) , Johanka z Arku (52 článků)

Emily Ratajkowski (26): Rajcuje v bikinách!

 
Americká modelka Emily Ratajkowski (26) se fanouškům na sociálních sítích pochlubila, jak tráví dovolenou v ráji – v rajcovních bikinách!
27.11.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Emily Ratajkowski (118 článků)