Článek

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Evženovi vstoupila do života nemocná exmanželka, z níž Vanda ždímala peníze

 
Adéla Gondíková jako Hana byla velkým přínosem pro Ulici na začátku devatenácté sezóny, v jejímž závěru seriál bohužel zase opustila. Zanechala však výraznou stopu v životech Evžena, Blanky a Vandy. Její herecký výkon zapůsobil i na mnohé diváky, kterým bude chybět.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (493 článků)
Podobné články

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Soňa sesadila z funkce Magdu, zblbla Prokopa a vymyla mozek Ireně

 
Soňa Čechová je bezesporu jednou z nejvýraznějších postav devatenácté sezóny, na jejímž začátku vstoupila do děje Ulice. Rychle se vybarvila jako pěkná potvora a kariéristka, která si jde za svým i přes mrtvoly. Po Magdě převzala chlapa a ráda by také místo ředitelky.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Čechová (20 článků)

Vanda Hybnerová se poprvé od rozchodu se Sašou Rašilovem objevila na veřejnosti: Smutek? Ale kdeže...

 
Herečka Vanda Hybnerová  (45) se poprvé od chvíle, co Saša Rašilov  (42) oznámil rozchod, objevila na veřejnosti. Rašilov přiznal novou známost, ale Vanda se k celé kauze doposud nevyjádřila. I když se tématu rozvod vyhýbá, Super.cz přiznala, že je zase šťastná. "Myslím si, že jsem," usmívá se Vanda.
28.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (233 článků) , Saša Rašilov (266 článků)

Vanda Hybnerová ze ZOO slaví dnes narozeniny. Co má Vanda se svým seriálovým já společného?

 
Charismatická herečka Vanda Hybnerová, která v seriálu ZOO ztvárňuje postavu Stáni Smíškové, zkrátka nestárne. Stejně jako seriálová Stáňa si i Vanda prošla nelehkými vztahovými situacemi, ale na kráse jí to rozhodně neubralo, ba naopak.
30.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (233 článků)

Vanda Janda překvapila láskou k bojovým sportům: Začala jsem Oktagon sledovat u vyšívání, říká

 
Sobotní galavečer Oktagonu navštívila i návrhářka Vanda Janda. Ačkoli její účast mnohé fanoušky překvapila, Vanda sleduje bojové sporty dlouhodobě. Jak se ostatně rozpovídala i v rozhovoru pro eXtra.cz, sama má za sebou dokonce několik tréninků a v jejím obsáhlém šatníku mají místo i boxerské rukavice; samo sebou růžové. Nechá se i Vanda strhnout současným tuzemským trendem a objeví se v kleci? 
05.08.2023 13:05 |

podobné články

Nejzásadnější momenty 18. sezóny Ulice: Vandino gamblerství, utajované dluhy a rozchod s Luďkem

 
Vanda mohla mít všechno, co si přála – skvělou práci, luxusní bydlení a milujícího manžílka. Jenomže chtěla víc. Nikdy neměla dost. Pokoušela štěstí tak dlouho, až přišla o všechno. Maminka jí asi zapomněla vysvětlit, že hazard nepřináší nic dobrého.
01.07.2023 07:15 |

podobné články

Nejzásadnější momenty 18. sezóny Ulice: Šimonova šikana, příchod Tomáška a návrat Hynka

 
Jedním z nejvýraznějších témat 18. sezóny Ulice byla Šimonova šikana ze strany starších spolužáků, jíž chtěl seriál upozornit na hrůzy, které se odehrávají na školách. Šíma na kluky namířil Jirkovu zbraň, což vyústilo mj. v příchod ambiciózního novináře Tomáška. Později se v Ulici objevil i Hynek.
25.06.2023 00:00 |

podobné články

Konečně v Ulici: Vanda vítá vyděšeného Evžena v negližé. A Evžen? Ten se tomu s Blankou od srdce zasměje

 
Kdo by to byl řekl, že to bude právě Vanda a její dychtivost po Evženovi, která nakonec svede Blanku s Evženem dohromady. Co více, Blanka s Evženem budou mít možnost se ve 4237. dílu společně od srdce zasmát na Vandin účet. Jak uvolňující po tom dlouhém čase napětí.
28.03.2022 07:00 |

podobné články

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Vilma se odstěhovala za Vildou a stala se z ní paní Burdová

 
V rodině Nyklových došlo během devatenácté sezóny k několika zajímavým událostem, přesněji v životě Vilmy. Nakrátko podlehla závislosti na tabletu a sociálních sítích, naletěla internetovým podvodníkům, ale pak se přes Facebook seznámila se svým budoucím manželem Vildou. Nyní už ani nebydlí v Ulici.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1712 článků) , Michal Hrdlička (709 článků)

Nejzásadnější momenty 18. sezóny Ulice: Martina Dubovská ohrozila vztah Pavla a Venduly

 
Osmnáctá sezóna Ulice přinesla několik nových postav, včetně přitažlivé a charismatické Martiny. Dcera Kateřiny Dubovské přijela z Itálie a rychle na sebe strhla pozornost svou krásou a temperamentem. Okouzlila Pavlíka, čímž si znepřátelila Vendulu. Manželství Pelcových čelilo těžké zkoušce.
13.07.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Martina Dubovská (18 článků)

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Evin byznys vykvetl a naštěstí pro Lucku i diváky ztroskotal

 
Devatenáctá sezóna Ulice byla i pro rodinu Knoblochových výživná, zejména pro Evu. Ta si stihla udělat řidičák, překvapit Miloše falešnými piercingy a hlavně rozjet byznys s prodejem doplňků stravy. Příliš mnoho fanoušků mezi diváky jí to nepřineslo, naštěstí s prací pro podvodnou firmu skoncovala.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Návrat nezdárného otce, který si jde tvrdě za svým

 
Jirka o svém otci nikdy nemluvil, ale proč by tvůrci Ulice nemohli využít příležitosti a vnést do děje novou postavu… Řada diváků byla koneckonců u vytržení z toho, že se v seriálu objeví známý a velmi oblíbený Marek Vašut. Oblíbit si seriózního soudce Hermana už tak snadné není.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (144 článků) , Jiří Marek (488 článků) , Jiří Marek (488 článků)

Novinky z 20. sezóny Ulice: Blančiny začátky na komoře, přistižená Vanda a vylekaná Vendula

 
Vanda slíbila Haně, že s hraním přestane, bohužel to však nedokáže. Navíc se po prázdninách, v jubilejní dvacáté sezóně Ulice, zřejmě prozradí před Luďkem. Ale kdo ví, možná to zase nějak zakamufluje. Blanka brzy nastoupí na nové místo na komoře a Vendula by asi byla radši, kdyby zůstala u moře.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Nečekané nabídky v pondělní Ulici: Soňa láká Prokopa na tandemovou výuku a exmanželka slibuje Evženovi peníze

 
Prokop chce odejít ze školy, ale Soňa ho lanaří pro nový, atraktivní projekt. Magdě se moc nelíbí, jak se ti dva navzájem ovlivňují. Blanka předestře mámě Evženův nápad na úpravu statku a samotný Evžen je nucen znovu čelit exmanželce. Hana ho potřebuje k prodeji penzionu a nabídne mu peníze.
01.10.2023 07:15 |

podobné články

Páteční Ulice: Vanda chce zbohatnout v kasinu a Skyler se urputně zbavuje Bářiných věcí

 
Ve 4420. díle Ulice budete coby diváci svědkem toho, jak se Vanda zaboří do obrovského průšvihu. Ještě nad ní pořád visí dluh z Kanady a ona je jen vlásek od toho zadělat si na další. V kasinu málem prohraje peníze na svatební šaty. To Skyler má úplně jiné starosti – v bytě po Báře zbyla hromádka věcí a ona tlačí na Frantu, aby to vyřešil.
09.02.2023 07:15 |

podobné články

Ulice 4428: Magda je šťastná jako blecha, že už bydlí u Prokopa a Vanda už hvězdám nevěří

 
4428. díl Ulice se nese ve znamení velkého stěhování. Magda dělá, co může, aby se přestěhovala dřív, než si to Prokop rozmyslí. Moc tomu nechybí. Čím více věcí si Magda k Prokopovi stěhuje, tím více nervóznější Prokop je. A Vanda si zoufalstvím může ukousat nehty, prohrála totiž další peníze.
21.02.2023 07:15 |

podobné články

Tento týden v Ulici: Vanda propadne hazardu, Magda si zadělá na malér a Tony půjde s pravdou ven

 
Do prázdninové pauzy ve vysílání Ulice zbývají dva týdny, příběhy seriálových postav začínají vrcholit. Magdě je jasné, jakou zákeřnou hru rozjela Soňa coby zástupkyně ředitelky školy. Vanda opět propadá hazardu, ve kterém utopí všechny peníze. Tony půjde s pravdou ven a během rodinné oslavy přizná, že se zúčastnil vědomostní soutěže Na lovu. Na co dalšího se diváci Ulice mohou těšit tento týden?
10.06.2024 18:20 |

podobné články

Diva v každém okamžiku: Modelka Vanda Janda dokáže i v téhle době vynést dokonalé modely, účes i manikúru

 
Modelka a návrhářka Vanda Janda se i v době epidemie koronaviru drží svého životního motta Full Time Diva. Zatímco jiné ženy na svůj vzhled tak trochu rezignovaly, pomalu jim odrůstá gelová manikúra, vlasy si umyjí, jen když už by se na nich daly usmažit topinky a navléknou se maximálně do legín, Vanda předvádí, že to lze i jinak.
29.03.2020 20:45 |

podobné články

Vanda Janda řekla, jak probíhá příprava na přehlídku: Sam Dolce radí, co obléct

 
Slovenská módní návrhářka Vanda Janda naposledy uspěla na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Přehlídka inspirovaná její babičkou uchvátila všechny příchozí hosty. Vanda Janda nám prozradila, jak dlouho se na poslední přehlídku připravovala. Pokud plánujete vyrazit na nějakou podobnou událost a nevíte, co obléci, máme pro vás rady od stylisty Sama Dolceho.
20.09.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (757 článků)