Článek

Nejvíc sexy žijící žena 2009? Zvolili ji čtenáři Esquire

 
Nejvíc sexy žijící žena roku 2009 byla volena čtenáři magazínu Esquire. Kdo následuje Charlie Theron nebo Halle Berry, které se tímto titulem také pyšnily? Mezi sexy živoucí legendy se teď nově řadí i britská herečka Kate Beckinsale (36). Je provdaná za filmového režiséra Lena Wisemana, se svým bývalým partnerem Michaelem Sheenem má dceru Lily. „To, že mě zvolili Nejvíc sexy žijící ženou, mi rozbušilo srdce,“ sdělila Kate pro listopadové vydání magazínu. „To, že jsem tento titul získala, pro mě není konečná. Chci pokračovat, je tolik věcí, ve kterých můžu být lepší. Třeba v tanci nebo čemkoliv jiném.“ Kate pobývá v Los Angeles, nicméně vždy, když se jí zasteskne po rodném Londýně, vrací se zde zpátky. „Zrovna teď jsem se po pěti měsících vrátila z Londýna,“ říká. „Bylo mi moc smutno, tak jsme tam s dcerou zůstaly déle. Ona tam chodila trochu i do školy. Navštívily jsme příbuzné, já jsem vypadla ze stereotypu. Těch pět měsíců bylo tak akorát. Pracovala jsem moc. Neměla jsem ani minutu pro sebe. Takže jsem to brala i jako malou pauzu.“
08.10.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (303 článků) , Kate Beckinsale (32 článků) , Len Wiseman (10 článků) , Michael Sheen (3 články)
Podobné články

Nejvíce sexy žena Minka Kelly

 
Magazín Esquire pravidelně vyhlašuje nejvíce sexy žijící ženu světa. Tentokrát tento „titul“ získala pohledná herečka Minka Kelly… Anket, které nás přesvědčují, kdo je nejvíce sexy ženou planety je nespočet. Jednu takovou uspořádal i magazín Esquire, podle něhož je nejvíce sexy žijící ženou světa pohledná herečka Minka Kelly. Že jste o této třicetileté krásce nikdy neslyšeli? [...]
11.10.2010 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Minka Kelly (3 články) , Barbara Blank (159 článků)

Mila Kunis byla zvolena nejvíc sexy ženou současnosti: Pro Esquire se fotila nahoře bez

 
Listopadové číslo amerického magazínu Esquire má na titulce hvězdu první velikosti. Herečku Milu Kunis vyhlásili čtenáři tohoto pánského časopisu nejvíc sexy ženou současnosti a při té příležitosti se polichocená Kunis nechala nafotit ve velmi odvážných pózách.
08.10.2012 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Mila Kunis (229 článků)

Brooklyn Decker je nejvíc sexy ženou planety

 
Modelka Brooklyn Decker byla zvolena nejvíc sexy ženou planety. Tedy alespoň podle magazínu Esquire. Myslíte si totéž? Americká třiadvacetiletá modelka Brooklyn Decker, jež předvádí zejména spodní prádlo, byla zvolena magazínem Esquire nejvíce sexy ženou planety roku 2010.  Tato blonďatá kráska, získala 89 procent hlasů od cca 5 milionů hlasujících a porazila tak svoji hlavní soupeřku Heidi [...]
20.06.2010 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Brooklyn Decker (20 článků)

Nejvíc sexy ženou světa se stala jedna uhrančivá čtyřicátnice. Uhodnete která?

 
Múza Pedra Almodóvara, v jejímž těle koluje ohnivá španělská krev, nově rozšířila řadu elitních krásek, které se kdy mohly pyšnit titulem ‚Nejvíc sexy žijící žena‘ pánského časopisu Esquire. Pro letošní rok jim vládne Penélope Cruz  (40) . Ve společnosti dřívějších nositelek titulu Angeliny Jolie, Halle Berry, Charlize Theron, Rihanny či Scarlett Johansson jí to náramně sluší.
14.10.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (303 článků) , Penélope Cruz (230 článků) , Angelina Jolie (2070 článků) , Charlize Theron (140 článků) , Scarlett Johansson (298 článků)

Nejpřitažlivější ženou je podle časopisu Esquire Emilia Clarkeová

 
Hvězda seriálu Hra o trůny Emilia Clarkeová (28) sklízí úspěchy v pánských časopisech. Nejdřív ji časopis GQ zvolil ženou roku a teď časopis Esquire rozhodl, že je nejvíc sexy. Herečka se pak pro časopis nechala vyfotit nahá.
13.10.2015 18:30 |

podobné články

OBRAZEM: Penélope Cruzová je podle Esquire nejvíce sexy ženou světa

 
Herečka Penélope Cruzová (40) se zařadila mezi krásky jako Scarlett Johanssonová, Charlize Theronová nebo Angelina Jolie. Pánský lifestylový časopis Esquire ji označil za nejvíce sexy ženu světa letošního roku. Jde o první španělskou a hispánskou vítězku. Podívejte se na krásky předešlých ročníků.
11.03.2010 11:25 |

podobné články

Sexy Bar Rafaeli tváří časopisu Esquire

 
Známý časopis Esquire nemá o krásné ženy nouze, zvláště pokud jde o focení obálky. Vždy se na ní objeví nějaká krásná žena, ať už to je herečka, modelka nebo zpěvačka. Jedno ale mají tyto krásky ...
05.06.2009 09:00 |

podobné články

To je ale kus ženské! Kim Kardashian se svlékla do plavek pro časopis Esquire

 
Známá hvězda americké reality show Keeping Up With the Kardashians Kim Kardashian  (31) propůjčila své sexy křivky novému vydání časopisu Esquire. Podívejte se do naší fotogalerie na to, jak to na svůdných fotkách přítelkyni rappera Kanyeho Westa sluší.
05.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1222 článků)

Zpěvačka Rihanna = nejvíc sexy žena světa!

 
Barbadoská kráska Rihanna (23) byla časopisem Esquire prohlášena za nejvíc sexy ženu planety.
13.10.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Katy Perry šla do naha

 
Pohledná zpěvačka Katy Perry, jež byla před nedávnem zvolena nejkrásnější ženou planety, šla do naha. Pro magazín Esquire se nechala vyfotit nahoře bez! Čtyřiadvacetiletá zpěvačka Katy Perry, jež byla nedávno zvolena nejkrásnější ženou planety, se rozhodla ukázat světu svoje přednosti. Pro magazín Esquire pózovala nahoře bez a dala tak na odiv svoje vyvinuté poprsí… Katy Perry nyní [...]
27.06.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (561 článků)

Nádhera: Rihanna se objevila na obálce magazínu Esquire úplně nahá

 
Prestižní pánský magazín Esquire má ve svém listopadovém čísle skutečný úlovek. Sérii svůdných fotografií v rouše Evině se pro něj totiž rozhodla nafotit zřejmě nejpopulárnější zpěvačka současnosti Rihanna  (23) . Barbadoská kráska tak všem ukázala, proč byla právě ona za letošní rok vyhlášena tímto magazínem nejžhavější ženou současnosti.
12.10.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Nejlépe oblékaným mužem roku 2013 je papež František, tvrdí americký Esquire

 
Americká edice pánského lifestylového magazínu Esquire tvrdí, že nejlépe oblékaným mužem posledních dvanácti měsíců je papež František. Žebříček vychází v nejnovějším čísle, na jeho obálce je Daniel Radcliffe s monoklem. Časopis nekonvenční volbu hájí s tím, že nastala éra jednoduchosti v pánské módě.
03.01.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (288 článků)

Krásku ze Hry o trůny zvolili už podruhé nejvíc sexy ženou světa. Souhlasíte?

 
Osmadvacetiletá anglická herečka Emilia Clarke známá ze seriálu Hra o trůny zažívá snové období. Jen pár dní poté, co ji magazín GQ zvolil nejpřitažlivější ženou roku, ji ověnčil podobně lichotivým titulem i konkurenční magazín Esquire.
14.10.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Emilia Clarke (19 článků)

Mila Kunis překvapuje: Jsem velmi stydlivá

 
Oblíbená herečka ukrajinského původu Mila Kunis (29), která byla zvolena čtenáři časopisu Esquire nejvíc sexy ženou současnosti, na sebe prozradila to, co by od ní, jakožto od představitelky výrazných rolí, nikdo nečekal. Brunetka s velkýma očima uvedla, že je velmi stydlivá.
18.11.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Mila Kunis (229 článků)

Nejvíce sexy ženou světa se stala Penélope Cruz. Tady máte jejích 5 nejvíc sexy fotek

 
Dlouho očekávaný žebříček nejvíce sexy žen je na světě! Podle časopisu Esquire je nejpřitažlivější ženou na světě herečka "Penélope Cruz":http://www.extra.cz/tema/penelope-cruz (40)
14.10.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (230 článků)

Nahá Rihanna je nejvíce sexy žena na světě

 
Zpěvačka Rihanna (23) je podle amerického pánského magazínu Esquire nejvíce sexy žena světa. Aby své tvrzení pánský magazín upevnil, svlékl zpěvačku na titulní stranu.
12.10.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Nejvíc SEXY žena světa? KATE BECKINSALE!

 
Prestižní pánský časopis Esquire vybíral nejkrásnější ženy světa. A na první příčku poprvé v historii svého žebříčku dosadil Evropanku. Vítězkou se totiž stala anglická herečka Kate Beckinsale (36).
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (32 článků)

Řekům došla trpělivost, nechtějí být loutkami EU, říká Řek žijící v Česku

 
Zpravodaj České televize popsal aktuální situaci v Řecku v pátečních Událostech, komentářích. Poté následovala debata o pozici Řecka, do níž se zapojili Řek žijící v Česku Nasik Kiriakovský a ekonomové Michaela Ševčíková a Thomas Kulidakis. Řecko je prý rozdělené, mladí jsou připraveni v referendu hlasovat pro ano, starší spíše ne. Řek žijící v Česku popsal, co ho nejvíc štve.
03.07.2015 22:41 |

podobné články

Osobnosti: Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků) , Michael Thomas (23 článků)

Nejvíce sexy žena planety Minka Kelly v dráždivých pózách!

 
Magazín Esquire vyhlásil nejvíce sexy ženou planety nádhernou herečku Minku Kelly. Tahle třicetiletá kráska je známá především v Americe, kde se často objevuje v seriálech. Hraje jednu z hlavních rolí ve výborném televizním seriálu z prostředí středoškolského amerického fotbalu Friday Night Lights. A co hraje? Sedmnáctiletou roztleskávačku! Vychutnejte si její dokonalé křivky a dráždivé pózy. No není úžasná?
16.10.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Minka Kelly (3 články) , Barbara Blank (159 článků)