Článek

Největší zklamání Survivoru? Diváci se nelítostného duelu Piráta s Mikýřem nedočkali, zápasníka poslal domů osud

 
Kmenová rada a nádoba plná červené barvy rozhodla, že dalším vyřazeným a zároveň novým členem poroty reality show Survivor je MMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát. Se svými soupeři se rozloučil důstojně a došlo i na dojemné vyznání rodině či slova o tom, co se v drsné soutěži naučil. 
05.06.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků)
Podobné články

Neuvěřitelný comeback Mikýře. Po zradě Piráta měl v Survivoru namále, nakonec ale končí Jana

 
Poslední díl Survivoru vzal divákům dech. S nejdrsnější reality show se nečekaně rozloučila Jana, která skončila v duelu s Mikýřem. Ten byl totiž nečekaně vyhlasován na kmenové radě, a to kvůli zákeřné zradě ze strany Mártyho a Piráta, kteří mu vrazili kudlu do zad. Právě po ní neudržel Mikyska nervy na uzdě. 
22.05.2024 23:05 |

podobné články

Pirát dává ruce pryč od Mikýře: Žádná zrada to ode mě nebyla a jeho reakce byla přehnaná

 
Pirát se dopustil té nejepičtější zrady v Survivoru. S Mikýřem byli již od prvních dílů ti největší spojenci, ovšem MMA bojovník vrazil Mikyskovi kudlu do zad a na kmenové radě ho společně s dalšími poslal do duelu. Zatímco Mikýř tento herní krok vnímal jako největší podraz, Pirát Mikýře chladně vyměnil za Tomáše. "Jak jsem si pokecal s Tomášem, tak jsem si s Mikýřem nepokecal za celých 66 dní," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
12.06.2024 07:10 |

podobné články

Drama v Survivoru s šíleným koncem. Iva zkazila epický tah Piráta a Nikoly, pak přišel potupný konec

 
Se Survivorem se navždy rozloučila Iva. Tu na kmenové radě v nejnovějším díle odhlasoval kmen Titánů a ona se tak utkala v duelu s Bandurkem, s nímž však prohrála. Svůj osud si ale zvolila sama. Pirát se vytasil s velkorysým gestem a chtěl hráčce z druhého kmene věnovat imunitu. Iva ji však odmítla a MMA zápasníka pořádně rozzuřila. 
24.04.2024 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (372 článků)

Drsná kritika Ornelly Koktové v Survivoru. Nic ji nebaví a jen si stěžuje, tvrdí první vypadlice Adéla Krejdlová

 
Jako první opustila exotický ostrov drsné reality show Survivor zpěvačka Adéla Krejdlová, která vypadla v duelu s youtuberem Mikýřem. V rozhovoru pro pořad eXtra Host prozradila, co stálo za tím, že ji označil celý kmen Titánů, a proč nešla do duelu s Ornellou Koktovou. 
02.03.2024 18:45 |

podobné články

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

 
Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 
04.05.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Levák Bob ze Survivoru šije do Piráta: Jsi zlý, že je to hnus, prohlásil. Byl za to nazván degešem

 
Třetí řada Survivoru nabírá na obrátkách a s každým dílem roste i napětí mezi jednotlivými soutěžícími. V nejnovější 28. epizodě se do sebe pustili Radek s Pirátem. Zrzavý investor slovně napadl slovenského MMA zápasníka s tím, že šikanuje ostatní lidi a nepřeje nikomu nic, jen sobě. Pirát si jeho ostrou kritiku nenechal líbit a pustil se do protiútoku. 
30.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Levák Bob (8 článků)

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

 
Bandurko poodkryl zákulisí nejvyostřenější hádky Survivoru. Ta nastala mezi Mikýřem a Jackem krátce poté, co se hráč egyptského původu dopustil zcela nemístného vtípku o požáru, a to před Nikolou, které v minulosti uhořela rodina. "Najednou jsem slyšel úplně strašný křik," zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
11.06.2024 06:10 |

podobné články

Survivor bez Ondřeje Novotného? Moderátor svou další účast zvažuje a přiznal trable s Mikýřem

 
Další řada Survivoru je za námi. Vítězem se zcela právem stal Mikýř, jenž si společně s titulem odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. S jeho triumfem je nad míru spokojen i moderátor Ondřej Novotný. "Když jsem se dozvěděl, že Mikýř půjde do Survivoru, tak jsem říkal hned, tohle je vítěz," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.06.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků)

Dramatický duel v Survivoru: Tomáš s Mikýřem trpěli jako zvířata. Do posledních vteřin nebylo jisté, kdo zvítězí

 
V psychicky a fyzicky náročné reality show Survivor se všechno mění z minuty na minutu. Poté, co hlasy vyřazený Tomáš Rys rozbil nádobu osudu, v níž byla voda, vyzval do duelu youtubera Mikýře. V nervy drásajícím zápase nebylo do poslední chvíle jisté, kdo z něj odejde jako vítěz. 
11.06.2024 22:40 |

podobné články

Dojemný konec Tomáše v Survivoru: Objetí a gratulace Mikýřovi, nedá se přes něj přejít, směje se

 
Je rozhodnuto. Těsně před velkolepým finálovým večerem psychicky a fyzicky náročné reality show Survivor opustil soutěž bývalý fotbalista Tomáš Rys. Ten po porážce v duelu s Martinem Mikyskou alias Mikýřem pronesl dojemnou řeč zbývajícím třem členům kmene. 
12.06.2024 05:10 |

podobné články

Bandurko po konci v Survivoru schytává drsný výsměch: Udělal ze sebe totálního pitomce, kopnul si Mikýř

 
Ačkoli se Martin Husár, zvaný Bandurko, snažil v drsné reality show Survivor zůstat zuby nehty, nepovedlo se mu udržet se ve hře a byl vyřazen navzdory svým snahám zvrátit osud. Zbývající finálová pětka v čele s Martinem Mikyskou alias Mikýřem se mu vysmála a přirovnala ho k Jackovi, který vypadl těsně před sloučením. 
05.06.2024 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (6 článků)

Těžké dusno v Survivoru: Jack se utopil ve svých lžích. Prosil mě, ať prohraju, tvrdí Radek

 
Jack Hamid vypadl ze Survivoru těsně před sloučením. Přestože Jack po konci duelu a následně i v pořadu eXtra Host uvedl, že při duelu s Radkem Polomíkem záměrně prohrál, aby mohl jít domů, jeho soupeř uvedl zcela odlišnou verzi. "Půl hodinu před duelem mě Jackie začal prosit, abych to vzdal a uvolnil mu místo, že má i lepší šanci," šokoval svými slovy Radek s tím, že Jack na něj dokonce vytvářel emocionální nátlak. 
14.05.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Krutý osud zápasníka Štefana (34): Přišel o obě nohy a část lebky, teď bojuje o život

 
Tragický osud zápasníka Štefana Bazsa (34) zamířil úplně jiným směrem, než jaký si přál. Během čekání na jeho první profesionální zápas v MMA přišla hrůzná událost, která navždy změnila život slovenského bojovníka. Namísto vytouženého střetnutí v ringu čekal na Štefana převoz na ARO, kde mu lékaři diagnostikovali poranění krční tepny s akutním otokem mozku, píše deník Blesk.
21.07.2023 10:10 |

podobné články

Pirát pod palbou nemilosrdných fanoušků Survivoru. Stal se z něj arogantní blbec, co je leda na facku, zuří

 
Diváci Survivoru se stále více a více vztekají. Nejenže je pro ně letošní řada jedním velkým zklamáním, ale stále více jim na nervy lezou určití hráči. Jak napsali na sociálních sítích, vystát nemohou zejména Piráta, který se podle nich po přestupu k Lovcům chová jako arogantní blbec. 
11.04.2024 18:05 |

podobné články

Spor bijců Oktagonu: Oblíbenec Blooma Petrášek se prý snaží udělat z Piráta d*bila

 
Zápas Miloše "Melouna" Petráška (28) a Samuela "Piráta" Krištofiče (32) v boxu se kvapem blíží. Než organizace Oktagon MMA odhalila turnaj světu, zdálo se, že spolu bijci vycházejí, vše je ale trochu jinak a souboj bude nakonec i trošku osobní. Oblíbenec herce Orlanda Blooma (45) Petrášek nazval Piráta komediantem a těší se prý, až ho trefí do hlavy, aby se mu konečně rozsvítilo. Pirát je z jeho výroku zklamaný, prý nevěřil, že i Petrášek dokáže být tak falešný. 
04.04.2022 09:55 |

podobné články

Jack je had a infantilní blbec, tvrdí Jana ze Survivoru. Zrada Mikýře ji šokovala. Byla to velká sekyra do zad, říká

 
Survivorem otřásla zatím nejvyhrocenější hádka. Epický konflikt se odehrál mezi Mikýřem a Pirátem poté, co MMA bojovník vrazil Mikyskovi kudlu do zad a svého dosavadního spojence chtěl poslat domů. "Mikýř mu bezmezně věřil a byla to pro něj veliká sekyra," přiznává i Jana v rozhovoru pro eXtra.cz, jíž se právě duel s Mikyskou stal osudným a musela ostrov opustit. 
26.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Mikýř si mne ruce. Přežil další kmenovou radu, chaotickou hru Piráta a Ryse odnesl v Survivoru Bandurko

 
Mohla to být další epická kmenová rada, místo toho vše skončilo fiaskem. Alespoň pro Martina Husára alias Bandurka. Ten totiž doplatil na nelogický tah Samuela Piráta Krištofiče a Tomáše Ryse, kteří nevěřili jeho úsudku. Hořce toho litovali.
04.06.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (6 článků)

Propálil se vítěz Survivoru? Nenáviděný Martin neskutečně zhubl, na ostrově nejspíš zůstal až do konce

 
Fanoušci Survivoru se sice ještě nedočkali ani sloučení, o vítězi je ale již rozhodnuto. Na svém Instagramu před několika dny to naznačil moderátor Ondřej Novotný. A okamžitě se začalo spekulovat, kdo se stal druhým držitelem titulu Survivor. Horkým adeptem je Martin Konečný (45), a to především kvůli tomu, jak vypadá. Ze snímků, které pravidelně zveřejňuje na Instagramu, je totiž zřejmé, že v show zůstal celých osmdesát dní a změnil se k nepoznání.
02.04.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (281 článků)

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články