Článek

Největší věřitel Sazky Vítek možná přijde o titul z plzeňský práv

 
Miliardář Radovan Vítek, největší věřitel Sazky, může přijít o svůj titul z plzeňských práv. Podle informací Práva Vítek skutečně figuruje na seznamu magistrů, jimž hrozí zrušení magisterského diplomu.
11.02.2011 08:50 |

podobné články

Podobné články

Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion

 
Zpěvák Pavel Vítek letos v září oslaví 50. narozeniny. Ke kulatinám si nadělil nejen speciální koncert na Karlštejně, ale také novou sérii fotek. Charizmatický zpěvák na některých z nich připomíná Jamese Bonda. Na snímcích fotografa Petra Kurečky má Vítek mimo jiné i luxusní švýcarské hodinky skoro za milion korun. Další články k tématu: Sidovský a Vítek byli ve Vídni na Tině Turner. S falešnými lístky Vítek a Sidovský: Není se čeho bát, kluci! Registrovaní Vítek a Sidovský hodovali až do rána Vítek a Sidovský: když si muž bere muže Vítek a Sidovský: velký den se blíží! Vítek a Sidovský se vezmou na Karlštejně
23.07.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (119 článků) , Pavel Vítek (101 článků) , Pavel Vítek (101 článků) , James Bond (551 článků)

Vítek koupil dluhopisy Sazky od UniCredit Bank. Hodnota: stovky milionů

 
Podnikatel Radovan Vítek koupil v posledních dnech dluhopisy Sazky ve výši asi dvanáct milionů eur (zhruba 290 milionů korun) od UniCredit Bank. Napsal to server Česká pozice, podle kterého Vítek již kontroluje zhruba čtvrtinu všech dluhopisů Sazky.
25.01.2011 18:50 |

podobné články

Vítek označil vedení Sazky za diletanty! Hušák kritiku odmítá

 
Podnikatel Radovan Vítek v pondělí podá návrh na insolvenční řízení se Sazkou. Hlavní věřitel zadlužené Sazky se ostře pustil do šéfa společnosti Aleše Hušáka. Jeho a celé vedení označil za diletanty.
16.01.2011 21:55 |

podobné články

Pavel Vítek ve víru oslav: recitál k padesátinám a čtvrt století ve vztahu

 
Zpěvák a herec Pavel Vítek prožívá rok plný oslav. Téměř na stejný den připadají jeho padesátiny i pětadvacáté výročí společného soužití s partnerem Janisem Sidovským. Životní jubileum zpěvák oslavil narozeninovým recitálem v Rytířském sále hradu Karlštejn. Další články k tématu: Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu
23.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (101 článků) , Pavel Vítek (101 článků) , Janis Sidovský (71 článků)

Vítek po vzoru Komárka: V Sazce se chystá tunel, zablokujte ji

 
Ač šéf Sazky Aleš Hušák doufá, že se jeho záchranný plán podaří uskutečnit, největší věřitel společnosti Radovan Vítek považuje jeho přání za uto
16.02.2011 12:50 |

podobné články

Radovan Vítek nabízí akcionářům Sazky miliardu za 100 procent akcií

 
Podnikatel a největší věřitel společnosti Sazka Radovan Vítek chce nabídnout akcionářům miliardu korun za stoprocentní podíl akcií. V nedělním prohlášení o tom informoval média.
20.02.2011 18:55 |

podobné články

Radovan Vítek se opět ozval, nabízí akcionářům Sazky miliardu za 100 procent akcií

 
Podnikatel a největší věřitel společnosti Sazka Radovan Vítek chce nabídnout akcionářům miliardu korun za stoprocentní podíl akcií. V nedělním prohlášení o tom informoval média.
21.02.2011 16:40 |

podobné články

BITVA o Sazku vrcholí! Vítek hrozí insolvencí. Hušák se cítí šikanován

 
Největší loterijní společnost v republice čeká zřejmě bitva o přežití. Její největší věřitel podnikatel Radovan Vítek TV NOVA řekl, že v pondělí definitivně podá na Sazku insolvenční návrh.
14.01.2011 21:20 |

podobné články

VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič

 
Zpěvák Pavel Vítek měl v deštivém čtvrtečním odpoledni nehodu na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze. Do jeho černého subaru narazila zezadu stříbrná octavie. Ani jednomu z řidičů se nic nestalo, škoda na vozidlech ale bude zřejmě vysoká. Další články k tématu: Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu Pavel Vítek o koncertu po deseti letech: Měl jsem nahnáno VIDEO: Řidič vezl na předním skle policistu, který mu chtěl dát pokutu
12.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (101 článků) , Pavel Vítek (101 článků)

Podnikatel Vítek posilnil svůj vliv v představenstvu Orka

 
Podnikatel Radovan Vítek, jenž je největším akcionářem Orka, vytěsnil na dnešní odložené valné hromadě z představenstva firmy zástupce dalších dvou největších akcionářů Kingston a Alchemy. V nově pětičlenném orgánu má Vítek dva zástupce, dva jsou nezávislí a posledním je generální ředitel skupiny Jean-Francois Ott. ČTK to po jednání valné hromady řekl Vítek, který se zahraničními investory vede více než boj o vliv v Orku.
06.01.2014 16:50 |

podobné články

Sazka si podřezává větev. Vítka se chce zbavit u soudu

 
Šéf loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák a její největší věřitel Radovan Vítek se nesnesou. Sazka teď chce u soudu zpochybnit rozsah pohledávek, které Vítek skoupil. Tím by si ale mohla výrazně pohoršit.
03.03.2011 13:05 |

podobné články

Vítek potvrdil krach jednání se Sazkou a trvá na insolvenci

 
Miliardář Radovan Vítek dnes potvrdil krach jednání s loterijní firmou Sazka. Z neúspěchu jednání o osud Sazky, které hrozí insolvence, obvinil jejího šéfa Aleše Hušáka. Vítek zároveň uvedl, že trvá na návrhu na insolvenční řízení.
02.02.2011 09:30 |

podobné články

Miliardář Vítek dal ČSTV další nabídku na pomoc Sazce

 
Podnikatel Radovan Vítek předložil v pondělí výkonnému výboru ČSTV další nabídku na záchranu Sazky. Vítek to řekl s tím, že Sazce půjčí více peněz a s výhodnějším úrokem, než kolik nabízejí společnosti E-Invest a Penta.
28.02.2011 14:15 |

podobné články

Na rozhodování v kauze H-System má velký vliv největší věřitel, firma Gomanold. Padlo i jméno za ní stojící

 
Na rozhodování ve věci zkrachovalého H-Systemu, jenž v Horoměřicích u Prahy sliboval vybudovat levné byty a rodinné domy, nebude mít tolik vliv tisíc jeho bývalých a postižených klientů, ani správce konkurzní podstaty. Podstatný vliv má největší věřitel, jímž je podle zjištění Lidových novin firma Gomanold.
28.07.2018 08:50 |

podobné články

Vítek chce na valné hromadě Sazky zastupovat sokolskou obec

 
Podnikatel a miliardář Radovan Vítek, který skoupil pohledávky loterijní společnosti Sazka v hodnotě zhruba 1,5 miliardy, se pokouší získat hlas České obce sokolské, menšinového akcionáře Sazky.
12.01.2011 16:25 |

podobné články

Rozpadající se Sazka: 10 otázek a odpovědí

 
Na Sazku si došlápne soud! Z jedné z největších společností v Česku se stal dlužník v úpadku. Městský soud v Praze v pondělí zahájil se Sazkou insolvenční řízení. Podle očekávání jeho návrh podal miliardář Radovan Vítek, který skoupil pohledávky Sazky v hodnotě 1,5 miliardy korun. Insolvenci je prý ochotný stáhnout pouze v případě, že se společnost zbaví svého šéfa Aleše Hušáka. „Je na čase říct generálnímu řediteli Sazky Hušákovi huš,“ řekl včera Vítek Blesku.
18.01.2011 05:05 |

podobné články

Budovu Sazky mi nabízeli jen za 100 milionů, prozradil Vítek

 
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) se rozhodl koupit budovu Sazky za 300 milionů korun, což je trojnásobně více, než za kolik byla k mání před dvěma lety. Uvedl to majitel investiční a developerské společnosti CPI Group Radovan Vítek, podle nějž jeho firma výrazně nižší nabídku odmítla proto, že je budova neprodejná.
18.03.2013 20:10 |

podobné články

Podnikatel Vítek: Budovu Sazky mi nabízeli za 100 milionů KČ. NKÚ ji chce koupit za trojnásobek!

 
Majitel investiční a developerské společnosti CPI Group Radovan Vítek prohlásil, že mu byla budova Sazky nabízena za 100 milionů Kč. Nekoupil je ale, protože je podle něj budova neprodejná. Nejvyšší kontrolní úřad se ji přitom rozhodl koupit za trojnásobek!
18.03.2013 21:15 |

podobné články

Začala schůze věřitelů Sazky, rozhodne o budoucnosti firmy

 
V Národním domě na pražských Vinohradech dnes ráno začala schůze věřitelů loterijní společnosti Sazka. Jednání se účastní zhruba 40 věřitelů i generální ředitel Sazky Aleš Hušák. Jednání rozhodne o tom, zda Sazka projde reorganizací nebo na ni bude uvalen konkurz. Při schůzi bude mít největší slovo věřitel s největším procentem pohledávek.
27.05.2011 09:20 |

podobné články