Článek

„Největší skandál.“ Děr v případu Kozák si všiml Rajchl. Klánovice, plánovaná sebevražda i média

 
„Neustále je nám předkládáno, že David Kozák vraždil i v Klánovicích, ale my jsme neviděli jeden jediný důkaz,“ upozorňuje advokát a šéf strany PRO Jindřich Rajchl s tím, že původní vyšetřovací verze byla zcela jiná. Tvrzení ministra vnitra a policejního prezidenta po opakovaných lžích nevěří. A že se chtěl zabít? „Pakliže by se chtěl zabít, velmi pravděpodobně by to udělal v domě, kde i zabil otce,“ upozornil vzhledem ke svým zkušenostem.
26.06.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: David David (1933 článků) , David David (1447 článků)
Podobné články

„Dušek musel být zlikvidován. Neuvěřitelná sebranka.“ Rajchl drsně nastoupil

 
Předseda strany PRO advokát Jindřich Rajchl se ve streamu na Facebooku vyjádřil ke kauze „Dušek a rakovina“. Českého herce zná Rajchl osobně, Dušek prostě říká věci tak, jak je cítí. Své názory navíc nikomu nevnucuje, rozhovor měl pouze podnítit diskusi. Rajchl sám Duškova slova vnímal jako inspirativní. „Každý má právo na svůj názor,“ zdůraznil také. Odlišnost názorů Rajchl podporuje, bez nich by nebyl možný vývoj společnosti. „Ještě bychom jezdili na koních,“ řekl.
23.07.2023 21:50 |

podobné články

Cenzura, liberalismus jako kdysi marxismus. Však se podívejte, jaké si i Česká televize vybírá hosty, povšiml si právník Rajchl

 
Advokát a odborník na mediální právo Jindřich Rajchl varuje před omezováním svobody slova ze strany progresivních liberalistů. „Mám výhradu k České televizi, protože to asi není normální výběr hostů, když je ze stále jedné názorové strany,“ tvrdí Rajchl, kterému omezování svobody slova vadí nejvíce na sociálních sítích, kde se mažou „nesprávné“ názory. Za vzor politika, který říká pravdu, považuje Rajchl maďarského premiéra Viktora Orbána.
19.10.2021 20:00 |

podobné články

Tohle lidem neřekli! Rajchl zničil duel Fialy s Babišem

 
MONITORING Advokát Jindřich Rajchl (PRO) kritizoval výstup Fialy, Babiše i moderátorky Tománkové v Partii. Vcelku podle něj duel nepřinesl nic nového, nadnesl však domněnku, zda premiér nežije v paralelním světě, pokud si myslí, že se lidem žije v České republice dobře. „Lež jako věž!“ říká Rajchl o Fialově tvrzení, že se bude šetřit na státním aparátu. Dluhy zaplatí vláda z kapes občanů. Andrej Babiš měl být vůči Fialovým lžím kritičtější, Rajchl mu vyčetl, že se nevyslovil vůči obranné dohodě s USA.
04.06.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)

ČEZ dal Klánovicím peníze na nové stromy. A tak se kácí staré

 
Pražská čtvrť Klánovice kácí desítky let staré lípy na své hlavní třídě. A jedním z důvodů má být podle Lidových novin to, že Městský úřad Praha-Klánovice získal grant od nadace ČEZ na výsadbu nových.
15.11.2011 20:05 |

podobné články

Plamínková (STAN): Ulice a jejich okolí v Klánovicích čeká kompletní rekonstrukce

 
Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvýhodnější nabídky na kompletní rekonstrukci a definitivní úpravu celého uličního prostoru včetně chodníků, vjezdů, parkovacích stání, odvodnění a zelených ploch v ulicích Lovčická a Blešnovská a v částech ulic K Rukavičkárně a Sendražická v městské části Praha – Klánovice. Vítězem veřejné zakázky se stala společnost Pohl + Geosan – Klánovice s nabídkovou cenou 31 162 279 Kč bez DPH.
26.10.2016 21:00 |

podobné články

Máte na rukou krev. Rajchl po show s Putinem zašel hodně daleko

 
Jindřich Rajchl (PRO) si poslechl celý rozhovor amerického moderátora Tuckera Carlsona s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a prohlásil, že se dozvěděl spoustu zajímavých věcí, o kterých mainstreamová média lžou. Rajchl mimo jiné souhlasí s Putinem, že za mnichovskou dohodu a vznik 2. světové války je odpovědné Polsko. Spojené státy podle Rajchla mají na svědomí teroristický útok na Evropu a Rusko chce jednat o míru, ale proti je Ukrajina jako loutka Západu. „Vy všichni máte krev na rukou,“ vzkázal pak lidem, kteří podporují další financování Ukrajiny.
12.02.2024 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5390 článků)

Pořad Bobošíkové, který má vyzvat Moravce: Hned na úvod se tam rozjel Rajchl

 
Internetový projekt Aby bylo jasno přišel s konkurenčním pořadem 007 – vůči vlajkové lodi České televize, Otázkám Václava Moravce. A do prvního vysílání si pozval předsedu hnutí PRO Jindřicha Rajchla. „Média mají být hlídacími psy demokracie; Česká televize se změnila na poslušně štěkající pudlíky, kteří prosazují vládní propagandu. V současnosti je ČT politickou mocí,“ nebral si servítky Rajchl. Proti němu zasedl člen koalice Stačilo! Michal Klusáček. „Blokace bude mít katastrofální důsledky pro naši ekonomiku, protože pohonné hmoty vstupují do veškeré aktivity ekonomických subjektů u nás,“ vyjádřil se k ukrajinské blokaci ropovodu, kterým Ukrajina přiškrtila Maďarsko a Slovensko. Rajchl dodal, že ta blokace silně dopadne i na Česko.
21.07.2024 18:30 |

podobné články

Je takových víc? Doktor Stránský vstoupil závažně do případu „střelec Kozák“

 
Půl roku po tragické události na Filozofické fakultě v Praze, kde student David Kozák zastřelil 14 lidí a sám si vzal také život, se intenzivně řeší, zda byl postup policie správný, nebo se dalo útoku předejít. Neurolog Martin Jan Stránský v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že když člověk chce něco takového udělat, tak vždy najde možnost, jak toho dosáhnout. Nesouhlasí ale s tím, jak kolem případu komunikuje ministr vnitra Vít Rakušan. Měl by se omluvit. A nejen to.
05.07.2024 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Stránský (81 článků) , Vít Rakušan (852 článků) , David Stránský (3 články) , Martin Stránský (163 článků) , Martin Doktor (231 článků) , David Martin (118 článků) , David Martin (32 článků) , David Martin (32 článků) , David Martin (32 článků) , David Martin (30 článků) , David Martin (27 článků) , David Martin (7 článků) , David David (1933 článků) , David Martin (26 článků) , David Martin (26 článků) , David Martin (20 článků) , David Martin (20 článků) , David David (1447 článků)

„Tak to jste mi hezky nahráli.“ Rajchl a peníze pro strany. Chce zakročit

 
„Je krásné sledovat, jak o tom píší zahraniční média,“ hodnotil předseda PRO Jindřich Rajchl nedělní akci, která se podle něho velice vydařila. Upozornil, že zatímco v Česku se píše o proruských demonstrantech a i tady musela média ubrat, v zahraničí je akce vnímána celkem jasně jako protivládní. A je rád, že některá média se snaží naznačit, že akce dělá kvůli penězům za volební výsledky. Protože tím otevírají jeho téma.
19.04.2023 16:25 |

podobné články

Van der Bellen: Zvítězím i tentokrát

 
Kandidát Zelených a vítěz posledních rakouských prezidentských voleb Alexander Van der Bellen si věří i v opakovaných volbách. Ústavní soud totiž v pátek prohlásil výsledky voleb za neplatné a dojde k jejich opakování. Van der Bellen ve volbách porazil kandidáta pravicově populistické FPÖ Norberta Hofera. „Postavíme znovu na nohy celorakouské občanské volební hnutí a znovu zvítězíme,“ řekl Van der Bellen v prohlášení, jež zveřejnil server SvobodnéFórum.cz.
04.07.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Van Alexander (103 článků)

Soud potvrdil, že neexistuje důkaz, že roušky omezují šíření viru, udeřil advokát Rajchl. A vytáhl i něco na Vojtěcha

 
Lidé ve vládě jsou buď zcela nekompetentní, nebo naprosto kašlou na zákony této země. Myslí si to pražský advokát Jindřich Rajchl, který patří k nejhlasitějším kritikům vládních opatření souvisejících s bojem proti pandemii Covid-19. Podle jeho slov je navíc naprosto tragické to, jakým způsobem se snaží vláda ohýbat zákony i ústavu naší země. Za symbolickou třešničku na dortu pak označil pandemický zákon, který považuje doslova za legislativní paskvil. „Ministr Vojtěch se dle mého názoru více než příliš rychlého rozvolňování bojí toho, že skončí období nikým nekontrolovaných kšeftů s testy a zdravotnickými pomůckami pro spřátelené subjekty a další kamarádíčky vyvolených,“ řekl nahlas to, o čem se mezi lidmi šušká, Jindřich Rajchl, který vede odbornou komisi hnutí Trikolora pro právo a spravedlnost.
17.06.2021 22:00 |

podobné články

Právo nám nemohou diktovat Němci nebo Francouzi. Oni svobodu zdědili, my jsme si ji vybojovali. A cenzura je prostě cenzura, opakuje důrazně právník Rajchl

 
„Evropská unie nemá usurpovat právo mluvit členským státům do jejich legislativy,“ tvrdí advokát Jindřich Rajchl z hnutí Trikolóra ke kritice Maďarska za zákon o homosexualitě. Podle něj se rozmohl trend budování superstátu, který chce mluvit všem a do všeho. Rajchl se obává, že míříme do světa ministerstva pravdy z Orwellova románu 1984, tedy instituce, která bude určovat, jaký názor je ten správný. Za nepřípustné považuje i žalobu Evropské unie za to, že do českého Parlamentu nemohou kandidovat cizinci.
29.06.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (146 článků)

Advokát Rajchl: Nenechám se nikdy a nikým koupit. Přátelé vědí, že bych neuhnul ani Babišovi

 
Pětačtyřicetiletý advokát, podnikatel a sportovní komentátor Jindřich Rajchl patří k představitelům pravicové formace Trikolora Svobodní Soukromníci, za kterou kandiduje z druhého místa v české metropoli. „Mě osobně vždy lákaly velké výzvy. Tohle je jedna z nich. Chci dělat politiku jinak. Říkat věci narovinu a bez politické korektnosti. A především je realizovat. Donald Trump říká „politics are all talk and no action“, tedy politici jen mluví a nic nedělají. Musím s ním bohužel plně souhlasit. A právě to chci v politice změnit. Říkat i nepříjemné pravdy a realizovat ty správné, byť třeba i nepopulární kroky,“ říká v otevřeném rozhovoru Rajchl.
17.09.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6322 článků)

Rakušane, půjdou sedět? Lhali! Rajchl objevil nové tresty a zákazy

 
Šibenice na akci hnutí Chcípl PES? „Z naší strany to bylo odsouzeno, a tím to pro mě hasne,“ říká ParlamentnímListům.cz právník a aktivista Jindřich Rajchl. Vláda dle něj chce vyloučit soudy z projednávání žalob dle pandemického zákona. A boj proti dezinformátorům vyhlášený ministrem Rakušanem? „Vzpomeňte, jak všichni, kdo před rokem tvrdili, že bude očkování povinné, že budou covid pasy, že se budou očkovat děti, byli označeni za dezinformátory. Kdyby takový zákon o dezinformacích platil před rokem, všichni by museli platit pokuty nebo by šli do vězení, zatímco by se ukázalo, že všichni měli pravdu,“ říká Rajchl, který se o víkendu bude ucházet o funkci předsedy hnutí Trikolóra.
27.01.2022 07:50 |

podobné články

Rajchl: Majerová nabírala podivné členy a cenzurovala. Trikolora je poškozená

 
Advokát a proticovidový aktivista Jindřich Rajchl v sobotu nejenže stáhl svoji kandidaturu na předsedu Trikolory, ale z této strany, kterou před dvěma lety zakládal Václav Klaus ml., rovnou vystoupil. Politiku však na hřebík nepověsil. Naopak se rozhodl, že založí novou politickou stranu. „Lidé žijí v nejistotě z budoucnosti, jsou zoufalí, někteří už rezignovali, ale je tady velká skupina těch, kteří si to nechtějí nechat líbit stejně jako já a moji kolegové. Proto jsme se rozhodli, že tu velkou skupinu povedeme,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz právník Jindřich Rajchl.
31.01.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11131 článků)

Válek? Celé jinak. Rajchl ukázal skrytý covid-nástroj. Nabídl řešení

 
„Už je asi obecně známo, že slovům pana Válka se věřit nedá, protože mají nižší trvanlivost než máslo.“ Známý advokát a předseda strany PRO Jindřich Rajchl předpokládá, že na podzim hrozí restrikce. „Pánové mají stále schválený legislativní paskvil jménem pandemický zákon, který jim umožňuje kdykoli nařídit cokoliv,“ říká. Rajchl se stává hvězdou předvolebních průzkumů a k naladění zklamaných voličů pětikoalice říká: „SPD je pro ně příliš vyhrocená. Hledají novou politickou stranu.“
04.08.2022 15:45 |

podobné články

Počkají, až bude nejhůř. Pak dají nabídku: „Aby lidi nezmrzli.“ Advokát Rajchl vidí zlou budoucnost

 
„Zachraňme si hotovost. Navrhujeme, aby bylo do Ústavy ČR zakotveno právo platit v hotovosti,“ bouřil známý advokát, předseda nové strany PRO Jindřich Rajchl na vlasteneckém setkání na zámku Příčovy u Sedlčan. V rámci diskuse na téma „Na prahu Velkého resetu“ Rajchl jasně definoval dvě zásadní budoucí hrozby: „Korespondenční hlasování, které nám naprosto zničí svobodu u voleb. Druhé nebezpečí vidím v zavedení digitálního eura. To je historický zlom.“
13.08.2022 15:15 |

podobné články

Kdo přijde v sobotu? Rajchl udělal jasno. „Lže,“ řekl o Fialovi

 
Vláda jedná podle německých not, lidé už nemohou dál. ParlamentnímListům.cz to řekl předseda strany PRO Jindřich Rajchl, který vyzývá k účasti na sobotní protivládní demonstraci v Praze. „Je potřeba jednat, vláda vede sebevražednou taktiku,“ konstatuje Rajchl a odmítá nálepky různých neziskovek či aktivistů, že jde o demonstraci extremistů, rasistů nebo proruských spolků. „Ať se přijdou v sobotu podívat a uvidí normální lidi, kteří už nevědí jak dál a mají toho dost. Vezměme si naši zemi zpět do vlastních rukou,“ dodává.
02.09.2022 04:45 |

podobné články

Zbohatněme na elektřině! Rajchl vydal video. Překvapivé pro další strany

 
Předseda strany PRO Jindřich Rajchl se ve videu rozhovořil o tom, jak nás Německo vydírá tím, že odstřihne přístup od plynu a ropy. „Za mě je to skandální vydírání, žádné jiné slovo pro takovýto postup neexistuje,“ dodal Rajchl. Elektřina je podle něj ropou příštích dvaceti až třiceti let. Vyzval také k účasti u voleb.
22.09.2022 19:10 |

podobné články