Článek

Největší proměna v Survivoru: Drsný hasič Filip vyměkl, rozplakal se kvůli synovi

 
Hasiči Filipu Křížkovi v Survivoru dochází sebevědomí i vůle. Zatímco na začátku nešetřil silnými řečmi a působil nezlomným dojmem, nyní mu bylo do breku. Po několika dnech na ostrově se mu začalo stýskat po domově, hlavně po synovi. Kvůli němu se před kamerou dojemně rozplakal.
12.03.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Pohádkář Filip bere zpátečku. Znovu změnil své důvody pro konec v Survivoru, zalekl se obří pokuty

 
Filip Křížek dal svým kritikům další palebnou munici. Jeho vysvětlení, že odešel ze Survivoru kvůli práci, totiž vyvolalo velké haló a navíc TV Nova upozornila, že by Filipovi mohla hrozit vysoká pokuta za porušení smlouvy. Nyní hasič promluvil na sociálních sítích, že jeho odchod s prací neměl nic společného. Jak to tedy je?
10.04.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Nov (17 článků)

Koktající zpěvák Sýkora vyměkl: Po letech velké usmíření s otcem!

 
Ještě před pár dny to vypadalo, že operní zpěvák Miroslav Sýkora (25) už nikdy nenajde společnou řeč se svým otcem. Vítěz Talentu na svého tátu zanevřel a dokonce řekl, že se s ním nechce vidět. Jenže v jeho životě nastal velký zlom. Táta se mu ozval a Sýkora vyměkl. Dokonce se s ním chce setkat.
11.12.2013 13:35 |

podobné články

Juncker je deformovaný, Sobotka vyměkl a Merkelová? Šílenství. Komunista Kohlíček si s PL povídal o migrační krizi a nebral si servítky

 
ROZHOVOR Komunista Jaromír Kohlíček deset let (2004 až 2014) zasedal v Evropském parlamentu, a tak o fungování této instituce ví mnohé. „Pan předseda Evropské komise je trochu deformován svojí dosavadní politickou činností v Lucembursku...,“ troufá si tak Kohlíček soudit nedávné výroky předsedy EK Jeana-Clauda Junckera o plné zaměstnanosti imigrantů s připomínkou, že zaměstnání si zaslouží hlavně dvacet milionů nezaměstnaných Evropanů. Ani pro konání Angely Merkelové nemá Kohlíček pochopení. A premiér Bohuslav Sobotka? Ten podle něj nepochopitelně vyměkl...
12.10.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2853 článků) , Bohuslav Sobotka (9582 článků) , Jaromír Kohlíček (74 článků)

Filip Křížek čelí astronomické pokutě. Produkce Survivoru řeší jeho odchod, ve smlouvě měl lhát

 
Filip Křížek (24) mohl být jedním z elitních hráčů v Survivoru 2024, přesto svůj souboj záměrně prohrál, aby mohl jet domů. Jeho odchod z drsné reality show však působil velmi zvláštně. Filip si totiž neustále stěžoval na stesk po rodině, která měla stát za jeho dobrovolným vypadnutím. Po návratu z ostrova ale v podcastu A-cast přiznal, že show opustil kvůli pracovním povinnostem, což mu nyní může způsobit obrovské problémy v podobě tučné pokuty. 
09.04.2024 14:45 |

podobné články

Filipa ze Survivoru se zastal otec: Od fanoušků dostal stejnou bídu jako jeho syn

 
Drsný hasič Filip Křížek z kmene Lovců, který bojuje o titul posledního přeživšího v náročné reality show Survivor, dostává od diváků pořádnou bídu za své agresivní chování. Na sociálních sítích se ho snažil zastat jeho otec Jindřich Křížek, ale od fanoušků soutěže to také schytal.
18.03.2024 14:50 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články

Fešný hasič ze Survivoru Filip Křížek. Doma na něj čeká žhavá manželka, kvůli snu opustil i ročního syna

 
Hvězda hrané reality show Praha – den & noc, Filip Křížek, je nejen lamačem dívčích srdcí v roli hasiče Marka, ale také už je v reálném životě hrdým tatínkem. Společně s partnerkou Nikolou a malým synem Theem prožívají radostné chvíle, které sdílejí na svém Instagramu.
15.02.2024 06:10 |

podobné články

Hasič a potápěč: Chodím pod led a John mi sebral rizikový příplatek

 
PŘÍBĚH Zdeněk Koutník je hasič. Mají to v rodině. Tatínek byl hasičem 18 let, pak kvůli zdraví musel odejít, mladší bratr je také hasič a maminka pracuje na JIP v nemocnici v Pelhřimově. Dělá tuhle práci proto, že v ní není žádný stereotyp, vyžaduje fyzičku a sportovního ducha, klade důraz na nesobeckou pomoc druhým, a také jsou hasiči dobrá parta.
19.03.2011 19:25 |

podobné články

Novotnému se rozpadá Survivor: Bína dobrovolně odstoupil, hasič Filip naschvál projel duel

 
Nad drsnou reality show Survivor se opět stáhla mračna. K velké nelibosti Ondřeje Novotného se celebrití nemoc dotkla i kmene Lovců. Ze hry dobrovolně odstoupil trenér Jakub Bína. Následoval jej hasič Filip Křížek, který ze stesku po rodině úplně vypustil souboj.
03.04.2024 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Jakub Novotný (4 články)

Filip ze Survivoru o Kulhym: Lezl nám na nervy, brečel 40 dní v kuse. Martin se teď tváří, že nefňukal

 
Z televizních obrazovek to působí, že Filip Jánoš neumí mluvit, ve studiu eXtra hosta se ale rozpovídal víc, než by si to jeho parťáci ze Survivoru přáli. Některým se dokonce i veřejně vysmál a nejvíc to schytal Martin Kulhánek, který na sebe upozornil především steskem po své partnerce Lauře. Kritikou nešetřil ale ani směrem k štábu, který podle něj naopak měl víc šetřit s odměnami v podobě kontaktu s vnějším světem. 
05.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (57 článků)

Filip Jánoš odhalil zákulisí Survivoru: Krádeže jídla i Karolínino nestydaté smlouvání s místními

 
Jak to je v Survivoru ve skutečnosti s jídlem? O tom se rozpovídal Filip Jánoš, výrazný hráč letošní řady. Na svém youtubovém kanále prozradil pikantní detaily ze zákulisí, promluvil o krádeži bagety nebo Karolíně a jejím získávání jídla pomocí ženských zbraní. 
09.05.2023 13:30 |

podobné články

Diváci cupují Kubu s Filipem: Nejhorší Survivor všech dob, fraška a největší dno, zuří

 
Letošní řada Survivoru je pro diváky jedna velká tragédie. Rozzuřil je nejnovější díl, ve kterém kvůli zdravotním problémům odstoupil Jakub Bína. Tím to ovšem nekončilo, kvůli stesku po rodině záměrně prohrál duel i hasič Filip Křížek. Jak přiznali sledující na sociálních sítích, už by se ani nedivili, když by odstoupil sám moderátor. 
04.04.2024 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kuba (60 článků) , Filip Kuba (26 článků)

Hasič se zhroutil: Přijel k nehodě dcery (†12), ta zemřela

 
AKTUALIZOVÁNO: Obrovský šok zažil ve středu hasič zasahující po havárii, při níž automobil srazil dvě školačky. Teprve na místě zjistil, že jednou ze dvou zraněných holčiček je jeho vlastní dcera Alice (†12). Hasič se na místě zhroutil. Dívenku lékaři ještě operovali, v pět hodin ráno však zemřela. Její kamarádka Simona (†12) zemřela při převozu do nemocnice.
19.01.2011 17:20 |

podobné články

Třikrát nasadil svůj život, aby zachránil cizí: Hasič David Štoudek dostal medaili Za statečnost

 
Třikrát během šesti měsíců nasadil hasič a letecký záchranář David Štoudek (48) svůj život pro záchranu jiných. Mimo jiné vytáhl zpod ledu zvukového režiséra brněnského divadla Milana Vorlíčka (†47). Teď se mu za pohotovost a odvahu dostalo jednoho z nejvyšších vyznamenání, jaké může hasič od sboru obdržet: medaile Za statečnost.
10.11.2017 12:30 |

podobné články

Nejtvrdší hasič přežil a jmenuje se Jarda! Profík z Karviné s 20 kg výstrojí zvládne vše

 
Životy a majetek zachraňuje spolu se svými kolegy hasič-lezec a strojník Jaroslav Hanzel (35) z karvinské profesionální stanice. A nejen to, je i vítězem letošního šampionátu TFA – Nejtvrdší hasič přežíje, která se konala v Plzni.
02.11.2019 15:45 |

podobné články

Dobrovolný hasič nechtěl do práce: Na Liberecku tak s kamarády zapaloval stohy

 
Dva muži a jedna žena se přiznali k úmyslnému zapálení několika stohů sena na Liberecku. Jeden z mužů je dobrovolný hasič, požáry zakládal proto, aby nemusel do práce a měl vyšší odměnu jako zasahující hasič...
31.08.2020 18:50 |

podobné články

Hasič Standa po skoku na lyžích ochrnul: Dostal vozíček za půl milionu

 
Hasič Standa se při výcviku na lyžích zranil. Po úrazu zůstal ochrnutý a na vozíčku, před tím jako hasič sportoval a dosahoval skvělých výsledků. Doteď se pořádně nemohl podívat do přírody, díky REGI Base, který mu dal nový vozíček, konečně může.
03.02.2021 05:40 |

podobné články

Řidič na Plzeňsku brzdil u nehody: Smykem poslal auto do příkopu, hasič taktak uskočil

 
Notnou dávku pohotovosti projevil hasič, který zasahoval v úterý ráno u dopravní nehody na severu Plzeňska. Jeden z vozů, které místem projížděly, dostal při brzdění smyk a skončil v příkopu. Hasič musel rychle uskočit, aby jej auto nesrazilo.
02.03.2021 16:15 |

podobné články