Článek

Největší prokrastinátoři zvěrokruhu. Najdete se mezi těmito věčnými odkladači?

 
Někdy je těžké se konečně dokopat k práci, na které máte už dobrých pár dní pracovat. Vždycky se totiž jako naschvál objeví něco důležitějšího, o co se musíte okamžitě postarat. Ať už je jejich rozptýlením cokoliv, tato 4 znamení o tom vědí své. Patříte mezi ty největší prokrastinátory i Vy?
12.11.2022 12:15 |

podobné články

Podobné články

Znamení zvěrokruhu: Gurmán aneb která jídla jsou pro jaké znamení zvěrokruhu ta pravá?

 
Hvězdy daly každému znamení zvěrokruhu do vínku jisté chutě a slabosti pro určitá jídla. Pokud často tápete nad tím, co vařit pro svou druhou polovičku, aby z toho měla to pravé gurmánské potěšení, můžete se nechat inspirovat naším gurmánským horoskopem, který vám prozradí, která jídla jsou, pro jaké znamení zvěrokruhu ta pravá a s kterými tedy nikdy nešlápnete vedle.
04.10.2021 06:10 |

podobné články

Vánoční přípravy den po dni: Co kdy udělat, abyste vše stihli?

 
Je tu třetí prosincový týden, a to je chvíle, kdy se do přípravy Vánoc musí pustit i největší prokrastinátoři. Není ale třeba podléhat panice, stačí si všechno rozplánovat.
14.12.2020 08:55 |

podobné články

Prokrastinace není lenost, vede k depresím a úzkostem. Trpíte jí i vy?

 
Máte odevzdat daňové přiznání, ovšem raději jdete vyklidit skříň? Nebo máte právě zkouškové období a místo učení neustále sjíždíte Facebook nebo YouTube? Možná nejste líní, ale máte daleko větší problém – jste prokrastinátoři.
18.01.2016 06:55 |

podobné články

Znamení zvěrokruhu, která jsou odvážlivci

 
Některá znamení zvěrokruhu riskují více než jiná, a to i za předpokladu, že se mohou setkat s neúspěchem. Co podle jejich názoru za pokus stojí, to se musí vyzkoušet. A můžete věřit, že v následujících čtyřech znameních se toto děje pravidelně, poněvadž to jsou ti největší odvážlivci v celém zvěrokruhu. Podívejte se, zda nepatříte k nim.
21.07.2022 14:00 |

podobné články

Největší odpůrci tetování z celého zvěrokruhu. Proč se nechtějí tetovat a koho mezi nimi najdete?

 
Přestože se tetování v dnešní době těší stále větší popularitě, někteří lidé ho z různých důvodů zásadně odmítají. Mezi nimi vedou právě tato 3 znamení zvěrokruhu. Proč se pravděpodobně nikdy nenechají tetovat? Je to kvůli strachu z bolesti či závazku? Nebo jde o věc názoru?
21.09.2022 05:00 |

podobné články

»Rathova skupina« schovávala peníze všude: 32 milionů mezi džemy!

 
Žádné skrýše na peníze v matracích či mrazáku! Poslanec David Rath (46, exČSSD) a jeho lidé (všichni jsou obviněni z korupce) se s ukrýváním milionů příliš nepárali. Kromě plných trezorů schovávali bankovky, kam je napadlo. Policisté je během prohlídek našli v odkládací skříňce na chodbě, v nočním stolku, ale také třeba v policích ve sklepě, kam lidé obvykle ukládají sklenice se zavařeninami.
02.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4622 článků)

Vítkovice doložily soudu, že návrh Wetag Invest na insolvenci je pochybný

 
Společnost VÍTKOVICE POWER ENGINEERING (VPE) doložila Krajskému soudu v Ostravě, že insolvenční návrh skupiny Wetag Invest není důvodný. Pohledávky buď nejsou platně postoupené, a Wetag tedy není věřitelem, nebo nejsou po splatnosti či dokonce ani nejsou pohledávkami za VPE. Wetag také ignoroval odkládací podmínky splatnosti mezi VPE a dodavateli, které označuje za další věřitele VPE. Návrh Wetagu je tak od samého začátku bezdůvodný a jednoznačně připravený s cílem poškodit skupinu Vítkovice.
18.05.2016 15:50 |

podobné články

Největší kutilové zvěrokruhu. Také patříte mezi tato zručná znamení?

 
Někdo se v domácnosti a na zahradě umí ohánět vrtačkou i pilou, někdo se v tom zase tolik nevyzná. Těchto pár znamení má ale opravdu zlaté ručičky, díky kterým si poradí s každým problémem. Koho mezi těmito kutily najdete a jakou roli v tom hrají jejich vlastnosti?
01.09.2022 14:00 |

podobné články

Co vaše znamení zvěrokruhu vypovídá o vaší hráčské povaze?

 
Lidská vášeň pro hazardní hry je sama o sobě záhadná a nevysvětlitelná. Proto se vědci zajímali o tuto otázku: Existuje vztah mezi znamením zvěrokruhu a štěstím v hazardních hrách? Po prostudování všech údajů sestavili svérázný horoskop. Podle něj jsou některá znamení zvěrokruhu při návštěvě internetových herních stránek úspěšnější než jiná.
16.12.2021 09:15 |

podobné články

4 znamení zvěrokruhu, která nezvládají selhání

 
Pokud uděláte chybu, je v pořádku se kvůli tomu cítit špatně. Špatně se cítí lidé narození ve všech znameních zvěrokruhu. Druhá věc však je trápit se svou chybou dlouhé dny, někdy i týdny a v nejhorším případě měsíce. Která znamení zvěrokruhu nezvládají svá selhání? Podívejte se, zda nepatříte mezi ně.
18.03.2022 10:00 |

podobné články

Registrační značky a barvy policejních Passatů

 
2.dubna si Policie České republiky převzala dvacet nových Passatů, které přibyly do flotily "hlídacích psů" v podobě Passatů R36. Na síti se objevily informace ke státním poznávacím značkám jednotlivých vozů a také jejich barvy. Takže si následující informace pěkně vytiskněte a pak si je vložte do odkládací přihrádky svého vozu - bude se vám to jistě hodit...
25.04.2012 19:31 |

podobné články

Skupina ČEZ koupila 75% podíl v EVČ

 
Skupina ČEZ ovládla prostřednictvím dceřiné společnosti ČEZ Energetické služby pardubickou EVČ, která se zabývá projektováním i samotnou realizací energetických staveb, včetně projektů energetických úspor. Převzetí 75procentního podílu v EVČ v prosinci schválil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, čímž byla naplněna poslední odkládací podmínka transakce.
22.12.2014 20:06 |

podobné články

Projekt »Daruj kabát« se opět vrátil do ulic Prahy 6. Letos na třech místech

 
Radnice Prahy 6 opět podpořila dobročinný charitativní projekt #darujkabát, který vznikl loni v zimě. Jeho záměrem bylo věnování nepotřebného oblečení těm, kteří by jím vzali zavděk. Praha 6 pro tento účel zřídila na třech místech své části „odkládací“ skříně, kam mohou lidé své nepotřebné oblečení dávat, a odkud si je mohou i brát.
22.12.2017 17:00 |

podobné články

Štěstí podle zvěrokruhu: Zkuste si vsadit, víme, která znamení mají největší šanci vyhrát v loterii

 
Průzkumy ukázaly, že se dá určit šance na výhru v loterii i podle znamení zvěrokruhu. V loňském roce měly největší štěstí Ryby, vyhrály v loterii víckrát než ostatní znamení. Největší smolaři byli naopak Střelci. Budete se řídit podle procenta výher podle tabulky, nebo radši budete věřit náhodě?
15.02.2020 07:01 |

podobné články

Šéfové podle znamení zvěrokruhu: Proklepněte si svého nadřízeného! Je váš boss diktátor, nebo lidumil?

 
Sluneční znamení mají svůj význam i po pracovní stránce. Některá "znamení":http://www.extra.cz/jak-urcit-sve-znameni-zverokruhu-aneb-extra-horoskopy-na-kazdy-den jako by se snad na šéfovské židli už narodila. Přečtěte si, co na nadřízené v jednotlivých "znameních":http://www.extra.cz/symbolika-4-zivlu-v-horoskopu-zjistete-jestli-jste-ohen-zeme-vzduch-nebo-voda-a-co-to-znamena zvěrokruhu říká "horoskop":http://www.extra.cz/horoskop.
13.11.2013 22:11 |

podobné články

Milenec podle astrologie: S jakým znamením zažijete nejlepší sex a kdo je v posteli fakt eXtra třída?

 
Prozradili jsme vám, jak jsou na tom jednotlivá znamení zvěrokruhu s "flirtováním":http://www.extra.cz/letni-flirty-podle-astrologie-ktera-znameni-patri-k-vyhlasenym-svudcum-a-jak-umite-flirtovat-vy, "líbáním":http://www.extra.cz/libani-podle-slunecniho-horoskopu-ci-polibky-vas-dostanou-do-extaze-a-jak-umite-libat-vy i "nevěrou":http://www.extra.cz/nevera-podle-zverokruhu-jake-znameni-vas-nejspise-bude-podvadet-a-kdo-zaletum-neholduje. Nastal tedy čas hupsnout k nim i do postýlky. Dneska se podíváme na to, jak si v "sexu":http://www.extra.cz/tema/sex-podle-znameni-zverokruhu vedou pánové, dámy nechť prominou, vás si proklepneme příště.
31.08.2014 18:21 |

podobné články

KRÁLOVSKÝ HOROSKOP: Co hvězdy říkají o Alžbětě a jaká je Lvice Meghan ve skutečnosti?

 
Povaha a vlastnosti znamení zvěrokruhu se otiskly také do evropských dějin. Astrologové dokonce bádají, jaký bude královský potomek podle zvěrokruhu. Co vypovídá datum narození o královně Alžbětě? Jakou povahu měla princezna Diana? Jaké charakteristiky podle znamení zvěrokruhu si hvězdy připravily pro královskou krev?
17.01.2019 12:01 |

podobné články

Která znamení zvěrokruhu dodržují vánoční zvyky? Možná se budete divit

 
Vánoce bez vánočních zvyků nejsou žádné Vánoce. Některá znamení zvěrokruhu ovšem tyto vánoční zvyky naprosto bojkotují, jelikož jim přijdou stupidní. Jiná znamení zvěrokruhu ovšem nedají dopustit na polibek pod jmelím či šupinu pod talířem u vánoční večeře. Do které skupiny patříte vy?
06.12.2021 09:25 |

podobné články

Jaké je 13. znamení zvěrokruhu o kterém jste pravděpodobně ještě neslyšeli?

 
Věděli jste, že znamení zvěrokruhu není jen dvanáct, ale existuje i 13. znamení zvěrokruhu? Třináctému znamení se říká Hadonoš a v astrologii vyvolal opravdu velký zmatek
08.01.2022 11:30 |

podobné články