Článek

Největší mobilní autojeřáb v republice skončil po nehodě na boku

 
Jeden z největších jeřábů v České republice (váha 100 tun, nosnost 500 tun) v úterý těsně před polednem skončil v úseku silnice z Ústí nad Orlicí do Kerhartic v příkopu. Hasiči ze stanice Ústí nad Orlicí zachytávali do barelů unikající hydraulický olej. Pod jeřábem byl během zásahu zjištěn další únik oleje.
01.04.2014 17:45 |

podobné články

Podobné články

Největší jeřáb v republice skončil na boku! Zvednout ho nedokázali ani hasiči!

 
Kuriózní dopravní nehodu řešili v úterý dopoledne hasiči u Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Na boku tam skončil největší autojeřáb v České republice. Na kola ho musel postavit jeho majitel.
01.04.2014 17:40 |

podobné články

Obézního pacienta neunesl nikdo: Na pomoc přijel autojeřáb a muže vytáhl z pokoje oknem

 
Ani XXL sanitka nebyla sama o sobě nic platná zdravotníkům, kteří měli do nemocnice odvézt obézního pacienta ze Zastávky u Brna. Snést ho po schodech dolů se ukázalo jako nadlidský úkol i pro hasiče. Nakonec proto musel přijet autojeřáb až z Brna, který pacienta z místnosti vytáhl oknem.
02.07.2018 15:05 |

podobné články

Auto skončilo po nehodě na boku, řidič částečně prolétl čelním sklem

 
Ve středu nad ránem došlo v Drnovské ulici v Praze 6 k dopravní nehodě osobního automobilu značky Seat, který skončil po nehodě na boku. 34letý řidič vozidla vylétl při nehodě čelním sklem ven z vozu.
12.03.2014 11:45 |

podobné články

Namrzlé silnice na Znojemsku a Blanensku daly řidičům zabrat: Hasiči se nezastavili

 
K řadě nehod na namrzlých silnicích vyjížděli od úterních ranních hodin jihomoravští hasiči. V Rájci-Jestřebí na Blanensku autojeřáb tahal osobák zapasovaný v lese mezi stromy, na Znojemsku skončil v příkopě na boku tahač s návěsem. A v Brně-Obřanech zaparkoval šofér auto ve svahu nad řekou.
20.12.2016 14:25 |

podobné články

Kamion skončil po nehodě v Říčanech na boku

 
Ve 12:55 došlo na kruhovém objezdu v Říčanech u Prahy k dopravní nehodě kamionu, který skončil na boku. Na místo neprodleně vyrazila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Říčany, k havárii vyjeli také policisté a strážníci městské policie.
04.02.2014 17:35 |

podobné články

Vůz s přívěsem se přetočil přes střechu, karavan skončil na boku

 
Na 8,5. kilometru rychlostní komunikace R7 ve směru na Knovíz (ven z Prahy) došlo ve středu odpoledne k nehodě terénního vozidla táhnoucího obytný přívěs. Vozidlo se po nehodě přetočilo přes střechu, obytný přívěs skončil na boku.
02.07.2014 18:10 |

podobné články

Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní

 
Soudní jednání se zpěvačkou Darou Rolins kvůli nehodě, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista, trvalo přes čtyři hodiny. Po výpovědi zpěvačky, vdovy po zesnulém muži, svědka a dvou soudních znalců soudkyně jednání odročila na březen. Rolins bude tou dobou v zahraničí. Další články k tématu: Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Rolins čeká soud, státní zastupitelství zamítlo stížnost jejího právníka Policie znovu obvinila Daru Rolins kvůli nehodě, zpěvačka to vítá Nový posudek vinící Rolins z nehody neexistuje, tvrdí její advokát Za nehodu může Rolins, stojí v novém posudku smrtelné havárie Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu Dara Rolins: V autě jsem dřív psala esemesky, přiznávám Rolins vypovídala na policii, podle právníka to zvládla důstojně Rodina zemřelého muže po srážce s Rolins dostává výhrůžky Rodina se rozloučila s mužem, který zemřel po srážce s Rolins Je mi nesmírně líto, co se při nehodě událo, píše Rolins vdově Motocyklista zemřel po nehodě. Narazila do něj Dara Rolins, tvrdí vdova
18.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků)

Jeřáb na Dlouhých stráních spadl do nádrže: Hasiči ho tam nechají, dokud nevymyslí, jak s ním ven

 
Osmadvacetitunový autojeřáb, který se minulý pátek převrátil na dolní nádrži vodní přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně na Šumpersku, ve čtvrtek hasiči sesunuli z vysokého betonového objektu na dno vodního díla. Přečerpávací elektrárna se už připravuje na obnovení provozu. Při páteční nehodě zahynul šestapadesátiletý jeřábník. Okolnosti nehody nadále vyšetřuje policie.
19.10.2017 16:20 |

podobné články

dTest: Jak voděodolný je váš mobilní telefon? Odpovědí je IP kód

 
Léto láká k vodě a narůstá tak množství situací, kdy se mobilní telefon ocitne v blízkosti tohoto živlu. Mnozí lidé si pomocí něj svá vodní dobrodružství dokumentují, čehož si jsou výrobci vědomi, a proto uvádějí na trh voděodolné mobilní telefony. Jak voděodolný může mobilní telefon být? A co to vlastně znamená?
25.07.2017 07:35 |

podobné články

Premiér Sobotka: Proč jsou u nás ceny za mobilní datové služby jedny z nejvyšších v EU? Chci to prověřit

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka chce prověřit, proč jsou v České republice ceny za mobilní data a služby, které zákazníkům nabízí mobilní operátoři, jedny z nejvyšších v Evropě.
30.01.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9526 článků)

Mobilní služby jsou v Česku předražené, problémů je ale víc

 
České mobilní telekomunikační služby patří mezi nejdražší v Evropské unii. Spotřebitelská organizace dTest vyzvala největší české mobilní operátory ke změně cenové politiky. Současná výše cen dlouhodobě poškozuje zájmy spotřebitelů a neodpovídá poskytovanému objemu služeb. Ceny služeb však nejsou jediným problémem v tomto odvětví.
20.02.2017 19:50 |

podobné články

Traktor skončil po nehodě na boku

 
Nehoda traktoru se stala v katastru obce Studénka na polní cestě. Řidič traktoru skončil na boku s vyklopeným nákladem dřeva. V kabině vozu jely tři osoby, kdy jedna z nich utrpěl lehčí zranění.
24.08.2014 01:05 |

podobné články

Dva roky po nehodě čeká zpěvačku Daru Rolins nový soud

 
Téměř na den přesně dva roky po nehodě, při níž zemřel motocyklista, zpěvačce Daře Rolins opět začíná soudní kolotoč. Nové pojednávání s novou soudkyní je stanoveno na 9. července 2012, potvrdil iDNES.cz zpěvaččin právník Robert Vladyka. Další články k tématu: Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Stíhání zpěvačky Rolins kvůli smrtelné nehodě končí, nejsou důkazy Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení VIDEO: Projeli jsme zatáčku, kde havarovala Dara Rolins
05.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků)

Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky

 
Ve středu pokračoval soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista. U soudu vypovídali policisté, kteří byli přivolaní k nehodě, a další znalci. Rolins se ještě v lednu z jednání omluvila, je totiž na dovolené na Bali. Soud byl odročen na 16. května. Další články k tématu: Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu
14.03.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků)

Jeřáb neudržel bagr, ten spadl do řeky

 
Autojeřáb zůstal kolem středečního poledne převrácený na mostě přes řeku Odravu na Chebsku, když do ní spouštěl bagr.
15.07.2009 21:45 |

podobné články

Obrovský kolos spadl ze svahu, zpět ho stavěly dva jeřáby

 
Mohutný autojeřáb, který se ve středu převrátil na stavbě dálnice D8 u Vchynic na Litoměřicku, začala ve čtvrtek vyprošťovat těžká technika.
19.11.2009 04:30 |

podobné články

Převrácený autojeřáb zvedl dělníky do 12metrové výšky

 
Hasiči musí zasahovat v nejrůznějších případech, které jsou mnohdy kuriózní. Jeden takový zásah čekal tuto neděli i na hasiče z čínské provincie Che-nan. Tři muži tam ve městě Ťiao-cuo zůstali uvězněni v autojeřábu vysoko nad zemí.
04.01.2012 10:50 |

podobné články

Nad Prahou visel několikatunový tank

 
Ve dvoraně Armádního muzea na pražském Žižkově ve čtvrtek doslova přistál historický československý tank LTP, získaný z Peru do sbírek Vojenského historického ústavu. Před zraky hostů, mezi nimiž nechyběl ministr obrany Alexandr Vondra či peruánská velvyslankyně v Praze María Susana Landaveri, musel více než sedmitunové vozidlo přes střechu vysoké vstupní brány muzea přenést najatý autojeřáb.
28.09.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1134 článků)

OBRAZEM: Kuriózní nehoda na Vsetínsku: Jeřáb se převrátil a postavil

 
Zhruba tři hodiny dostávali zpět na kola vsetínští hasiči autojeřáb, který se převrátil do výkopu. Bojovali přitom s časem. Auto mělo proraženou nádrž a hrozil únik kapalin do nedalekého potoka.
11.05.2014 18:20 |

podobné články