Článek

Největší černý anděl na světě: Na šaty těžkotonážní zpěvačky Leony Šenkové se spotřebovaly metry látky

 
Zpěvačku a finalistku SuperStar Leonu Šenkovou za pár měsíců čeká zkouška dospělosti. Ve své staré písni se svěřila, že Věří andělům, a proto se svou sestrou Kristýnou nafotila nové fotky, na nichž pózují jako černý a bílý anděl. Na její kostým ovšem padlo mnohem větší množství látky.
09.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)
Podobné články

7 fotografií korpulentní zpěvačky Leony Šenkové, které neměly spatřit světlo světa!

 
Naši redakční poštu na Facebooku i v mailu neustále zahlcují zprávy od uživatelky, která si říká Tereza Rockerka. Tato dívka nám posílá spousty fotek a informací ze života zapomenuté zpěvačky ze zapomenuté SuperStar "Leony Šenkové":http://www.extra.cz/tema/leona-senkova.
02.08.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Proč používat přírodní kosmetiku?

 
Lidské tělo a organismus jsou každý den vystavovány škodlivým látkám a vlivům. Ačkoliv se stále více dbá na kvalitu ovzduší, vody se kvalitně čistí a celkově se udržuje životní prostředí, je potřeba se o své tělo správně a pravidelně starat. S tím vám může pomoci přírodní kosmetika. Proč ji používat se dočtete v následujícím článku. Kůže vše vstřebá Kůže není pouze vnějším obalem našeho těla, ale také je to největší lidský orgán. Pomocí kůže se dokáže vstřebat a dostat do krevního oběhu až 70 % všeho co na ni naneseme. Jasným důkazem toho jsou nikotinové nebo hormonální náplasti. Z toho je patrné, že veškeré syntetické látky, které jsou obsažené v konvenčních kosmetických přípravcích, se do našeho těla dokáží také vstřebat. Běžné kosmetické přípravky jsou založené na chemické bázi a jejich součástí jsou látky zvyšující absorpci přípravků, které způsobují, že se syntetické látky dostávají do krevního oběhu ještě rychleji. Sodium lauryl sulfát Sodium lauryl sulfát  (SLS) je čistidlo, které dokáže zatočit s každou mastnotou. Často se používá v dílnách, jelikož je velice účinný. SLS se ovšem nachází také v šampónech, mýdlech nebo zubních pastách. SLS totiž dodává pěnivost. Mimo to jsou v dekorativní kosmetice používané i jiné deriváty ropy, jako parafín, minerální oleje, vazelína nebo propylen glycol. Podle průzkumů je dokázáno, že každá žena si každý den nanese přes 500 různých syntetických chemikálií. Lidský organismus nedokáže syntetické látky zpracovat, jelikož se přirozeně v lidském těle nevyskytují. Ty se pak mohou vetkáních ukládat nebo způsobovat alergické reakce. Proč volit přírodní kosmetiku Přírodní kosmetika a biokosmetika obsahují pouze látky, které napomáhají k získání a udržení zdravé a krásné pokožky. Neobsahují žádné syntetické látky, umělá barviva, parfemace nebo látky, které jsou ropného původu. Jsou vyráběné pouze z přírodních látek. rostlinné extrakty, rostlinné oleje, květové vody, esenciální oleje. Všechny tyto složky obsahují spoustu vitamínů, minerálů,... Čtěte více Příspěvek Proč používat přírodní kosmetiku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Rolins zase zuří: Obula se do Šenkové kvůli jejím narážkám na silikony!

 
Porotkyně Česko Slovenské SuperStar Dara Rolins (36) je vzteky bez sebe. Tentokrát ji zvedly ze židle narážky finalistky Leony Šenkové (16), která se začala navážet do jejího silikonového poprsí. A Dara si to rozhodně nenechala líbit.
12.11.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2427 článků) , Leona Šenková (120 článků)

SUPERSTAR: Nestarej se o mé silikony, vrací Dara úder Šenkové

 
Populární porotkyně SuperStar nemá ráda kritiku. Po Paulíně Ištvancové se obula do Leony Šenkové.
14.11.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků) , Paulína Ištvancová (38 článků)

Ta to bere hopem: Těžkotonážní česká hvězda odkopla snoubence kvůli o patnáct let staršímu milenci

 
Ještě před týdnem se tulila v náruči jednoho, dnes (a pár týdnů předtím paralelně s tím původním) už ji ale zahřívá úplně někdo jiný! Řeč je o kontroverzní a těžkotonážní české zpěvačce Leoně Šenkové, hvězdičce s mimořádným hlasem. Super.cz byl před více než dvěma lety první, kdo oznámil, že se zasnoubila s dlouholetým přítelem Martinem . Jenže před pár dny zničehonic nastal obrat. Leona nebožáka vymazala ze svého života a střelhbitě skončila v péči o patnáct let staršího.
07.02.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Poslední zoufalý výkřik Šenkové: Macatá zpěvačka vytasila obří břicho a nahá prsa. Je těhotná, nebo snědla celou krávu?

 
"Leonu Šenkovou":http://www.extra.cz/tema/leona-senkova (21) si sice už nikdo nepamatuje, ale když uvidíte její fotku, určitě si řeknete "Joo, to je ta velká ze SuperStar" a máte jasno. Šenkové sláva vyprchala krátce poté, co v soutěži skončila, ale tahle holka se jen tak nevzdává a snaží se na sebe poutat pozornost, jak může.
20.11.2014 15:16 |

podobné články

VIDEO: Havlovo letiště mě nezajímá! David Černý parodoval Klause

 
Výtvarník David Černý si při přejmenování ruzyňského letiště na Letiště Václava Havla neodpustil malou parodii. Na mušku si vzal prezidenta Václava Klause, který se z akce omluvil, přestože prý neměl žádný oficiální program. Další články k tématu: Ruzyně je už minulostí. Vítejte na Letišti Václava Havla Sport je směšný jako moje červená bestie, říká David Černý Výtvarník David Černý musí natočit videoomluvu Knížákovi V Poznani mají 3D digitální sochu Golema. Autorem je David Černý David Černý věnuje politikům fontánu z penisů Před 23 lety neslavil Václav Havel, ale Ferdinand Vaněk v Rudém právu Fenič: Havlovo letiště je tečkou, teď nás čeká Klausův tržní mechanismus
05.10.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků) , Václav Klaus (9401 článků) , David Černý (278 článků) , Václav Černý (57 článků)

Drsné vyřazování SuperStar: Poprvé plakala i Adéla Banášová!

 
Vyžazení „paní zpěvačky“ Leony Šenkové nečekal vůbec nikdo.
10.11.2009 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Drsné vyřazpvání SuperStar: Poprvé plakala i Adéla Banášová!

 
Vyžazení „paní zpěvačky“ Leony Šenkové nečekal vůbec nikdo.
10.11.2009 03:40 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Fakt čeká dítě? Tělo tučné zpěvačky se přestalo rozšiřovat

 
O těžkotonážní zpěvačce Leoně Šenkové (21) a jejích různých módních výstřelcích jste u nás už měli možnost číst. Docela překvapující je, že dívka, která se nikdy nestyděla za svůj hřmotný „podvozek“ , a naopak s pýchou ukazovala i špekatá stehna , během těhotenství s hororovou postavičkou vůbec nepřibírá. Asi už není kam. Podívejte se na její nové fotky!
15.11.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Leona ze SuperStar: Hold jí vzdala sama Rottrová!

 
Pěvecká legenda Marie Rottrová (67) se pochvalně vyjádřila na adresu finalistky Leony Šenkové (16), kterou dokonce přirovnala k nesmrtelnému Freddiemu Mercurymu! To je tedy pocta!
08.11.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (270 článků) , Leona Šenková (120 článků)

Leona Šenková: Víme, co je za jejím padákem!

 
Vyřazení Leony Šenkové (16) ze SuperStar byl šok. Všichni totiž očekávali, že červenou dostane v soutěži Denis Lacho (16). Leona si ale prý podřízla větev sama, když odmítla rady produkce.
10.11.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků) , Denis Lacho (46 článků)

Zděšené hvězdy z Česko Slovenské SuperStar: Není o ně zájem!

 
Všechna sláva, polní tráva. Platnost tohoto přísloví už si asi na vlastní kůži ozkoušely hvězdičky všech rychlokvašných pořadů typu Česko Slovenská SuperStar. Naposledy se konkrétně tato neblahá zkušenost týkala dokonce samotného vítěze Martina Chodúra (20)a jeho kolegyně Leony Šenkové (16)!
21.02.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků) , Martin Chodúr (453 článků)

Bude na ní vůbec těhotenství poznat? Těžkotonážní zpívající dělnice z továrny čeká dítě

 
Jestli se dá o někom říct, že se mu změnil život od základů, rozhodně to platí o účastnici SuperStar Leoně Šenkové. Zpěvačka s nádherným hlasem nejdříve v únoru dala kvůli staršímu milenci kopačky dlouholetému snoubenci , pak musela kvůli nedostatku financí jít makat do továrny . A aby toho nebylo málo, dozvěděla se, že čeká mimčo!
30.07.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Bolestné přiznání Leony Machálkové: Bořek mě i syna opustil!

 
PRAHA – Známý architekt Bořek Šípek (60) utekl od rodiny – zpěvačky Leony Machálkové (42) a syna Artura (6)! „Ano, Bořek mi v červnu oznámil, že se rozhodl od nás odejít,“ potvrdila včera deníku Aha! exkluzivně Leona.
17.07.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (452 článků) , Bořek Šípek (282 článků)

Rozhovor se synem (6) Leony Machálkové. Co na mámu prásknul?

 
VIDEO: Když promluví děti slavných, vždy to stojí za to. Šestiletý syn zpěvačky Leony Machálkové (44) a architekta Bořka Šípka (64) Artur se rozpovídal o své slavné mamince a o tom, zda půjde v jejích šlépějích.
26.03.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (452 článků) , Bořek Šípek (282 článků)

Syn Leony Machálkové Artur ošklivě boural na kole: Z kolene mu trčela kost!

 
Syn zpěvačky Leony Machálkové (44) a designéra Bořka Šípka (62) Artur (9) je velký milovník jízdy na kole. Jeho vášeň se mu ale pěkně vymstila. Když byl jednou s mámou na výletě, zaskočil je silný déšť a Artur z bicyklu spadl. „Sedřel jsem si všechno maso až na kost!“ zavzpomínal pro Aha! na bolestivé zranění.
18.04.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (452 článků) , Bořek Šípek (282 článků)

Desetiletý potomek Leony Machálkové je ostříhaný jako syn Angeliny a Brada

 
Artur Šípek (10) zjevně zdědil po svých rodičích kreativní cítění a chuť vynikat. Syn známé zpěvačky Leony Machálkové  (45) a uznávaného výtvarníka Bořka Šípka si nechal na hlavě vytvořit velmi výstřední účes.
29.01.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (452 článků) , Bořek Šípek (282 článků)

Zemřel bývalý bubeník skupiny Tublatanka Juraj Černý. Bylo mu 54 let

 
Ve věku 54 let zemřel slovenský hudebník Juraj Černý, zakládající člen skupiny Tublatanka, která byla kdysi populární v Československu. Informovala o tom slovenská televize TA3. Černý kapelu opustil začátkem 90. let, nyní hrál na bicí ve skupině Slobodná Európa. Černý žil v Maďarsku, kde se v noci na dnešek podrobil operaci střev. "Jsem z té zprávy zdrcený. Ďuro byl velmi dobrý kamarád, byl velmi talentovaný a vlastně ani nepotřeboval cvičit," vzpomněl na svého kolegu z Tublatanky její lídr Martin Ďurinda. Černý se narodil 10. července 1961 v Bratislavě. Vystudoval režii na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě.
26.02.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Černý (8 článků) , Martin Černý (71 článků)