Článek

Nejspokojenější jsou zaměstnanci Kroměřížské nemocnice

 
Velký úspěch zaznamenala Kroměřížská nemocnice a.s. v celorepublikové anketě, kterou každoročně pořádá společnost HealthCare Institute. V bodech, které se věnují hodnocení z pohledu zaměstnanců, totiž Kroměřížská nemocnice v rámci Zlínského kraje zvítězila. V hodnocení nemocnic z celé České republiky skončila na 17. místě.
25.12.2014 21:06 |

podobné články

Podobné články

Benefici nemocnice podpořily stovky lidí

 
Osm stovek lidí přišlo v sobotu 1. listopadu na kroměřížské Výstaviště Floria, aby minimálně svou účastí podpořili 1. ročník Benefice Kroměřížské nemocnice a.s., Radia Kroměříž a Výstaviště Floria Kroměříž. Výtěžek z celé akce bude směřován na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice.
11.11.2014 10:56 |

podobné články

Nejspokojenější jsou řidiči Lexusu, Hondy a Jaguaru

 
Každoročně dělá společnost J.D. Power mezi řidiči průzkum, jak jsou spokojeni se svými vozy. Letos ti nejspokojenější jsou řidiči Lexusu.
24.06.2010 01:20 |

podobné články

Volby: Pražané jsou prý nejspokojenější a chtějí za primátora Jiřího Pospíšila

 
Komunální volby jsou minulostí a agentura SANEP přinesla výsledky průzkumu realizovaného ve všech krajích a hlavním městě, který ukazuje, že nejspokojenější s výsledky jsou voliči v Praze. A koho by nejraději viděli v čele magistrátu? Bývalého ministra spravedlnosti a předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila.
10.10.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2050 článků) , Jiří Pospíšil (2050 článků)

Studie: Američani jsou nejspokojenější, i když se u nich hodně vraždí

 
Americký sen stále žije. Alespoň to tak vypadá podle nejnovější studie Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Obyvatelé USA jsou totiž se svými životy nejspokojenější.
04.02.2014 18:40 |

podobné články

Nejspokojenější jsou pacienti v jindřichohradecké nemocnici

 
Nejspokojenější s péčí v nemocnici jsou letos v rámci Jihočeského kraje pacienti v Jindřichově Hradci.
11.12.2014 15:36 |

podobné články

SANEP: Nejspokojenější jsou po volbách voliči v Praze. V čele magistrátu by nejvíce preferovali Jiřího Pospíšila

 
Jak ukázal exkluzivní bleskový průzkum společnosti SANEP pro TV NOVA, z podrobného průzkumu realizovaného ve všech krajích a hl. města Praze, nejspokojenější jsou voliči v Praze. Tam je v souhrnu spokojeno s výsledkem voleb v daných pražských volebních obvodech 77,7 %voličů, kteří se zúčastnili proběhlých komunálních voleb.
10.10.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2050 článků) , Jiří Pospíšil (2050 článků)

Memorandum Zastupitelstva města Kroměříže k situaci ve zdravotnictví regionu

 
Zastupitelstvo města Kroměříže vyjadřuje uznání a poděkování zaměstnancům Kroměřížské nemocnice a.s. za práci, kterou vykonávají ve prospěch občanů Kroměříže a celého regionu. Zastupitelstvo města Kroměříže považuje Kroměřížskou nemocnici a.s. za klíčovou infrastrukturu regionu poskytující zdravotní péči. Zastupitelstvo města Kroměříže konstatuje, že spektrum odborností poskytujících zdravotní péči v Kroměřížské nemocnici a. s. odpovídá dlouhodobým potřebám kroměřížského regionu.
17.02.2018 06:35 |

podobné články

Zlínský kraj: Kroměřížské nemocnici přibude 65 parkovacích míst

 
Celkem 62 parkovacích míst nabídne nové parkoviště, které vznikne ve východní části areálu Kroměřížské nemocnice u budovy F, konkrétně na místě stávající asfaltové komunikace a bývalé mazutové kotelny.
10.07.2018 13:55 |

podobné články

V Kroměřížské nemocnici vítali Amálku i Marušku

 
Hned dvojí vítání novorozených občánků se odehrálo v uplynulých dnech v Kroměřížské nemocnici.
06.01.2015 17:32 |

podobné články

Za noc na kroměřížské záchytce si opilci připlatí

 
S vyšší cenou musejí počítat klienti, kteří budou počínaje půlnocí ze čtvrtka na pátek 9. ledna umístěni v Protialkoholní a protitoxikomanické záchytné stanici Zlínského kraje sídlící v Kroměřížské nemocnici a.s.. Na základě podpisu smlouvy mezi Zlínským krajem a nemocnicí totiž dochází ke zvýšení ceny z původních 750 Kč na 850 Kč.
09.01.2015 16:57 |

podobné články

Hejtman Čunek: Porodnici v Kroměříži jsme nikdy nechtěli zrušit

 
Porodnici v kroměřížské nemocnici Zlínský kraj rušit nechce. „Chceme se s pojišťovnami dohodnout tak, aby všechny porodnice v našem kraji fungovaly jako dosud,“ řekl zlínský hejtman Jiří Čunek. Vedení kroměřížské radnice možnost, že by porodnice ve městě byla uzavřena, rázně odmítlo.
22.01.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (769 článků)

Petice na podporu zachování stávajícího rozsahu lékařské péče v Kroměřížské nemocnici a.s.

 
My, níže podepsaní občané, jsme silně znepokojeni děním kolem "nové koncepce" nemocnic ve Zlínském kraji, která má podstatně ovlivnit poskytování péče v Kroměřížské nemocnici a.s.
11.04.2018 19:30 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): V kroměřížské nemocnici už to zase vře

 
Komentář na facebookovém profilu k sílícímu napětí v kroměřížské nemocnici
12.01.2019 17:46 |

podobné články

Kroměřížská nemocnice dostala vánoční dárek

 
Netradiční vánoční dárek dostala den před Štědrým dnem Kroměřížská nemocnice a.s.. Od filmového a televizního studia VF studio z Kroměříže dostala dojemné video mapující celý den Benefice Kroměřížské nemocnice, Radia Kroměříž a Výstaviště Floria Kroměříž, která se uskutečnila 1. listopadu na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení.
23.12.2014 19:26 |

podobné články

Kroměřížská nemocnice: Tým manažerů hejtmana Čunka nezvládá vést kvalitně ani jednu nemocnici, natož čtyři

 
Podporu zaměstnancům Baťovy nemocnice vyjádřili kolegové z Kroměřížské nemocnice.
22.01.2019 14:36 |

podobné články

Šokující. V EU bohatí bohatnou a chudí chudnou. Zaměstnanci platí na daních čtyřikrát víc než firmy. Korporacím stouply zisky 12krát, mzdy lidem dvakrát. Profesor Keller černé na bílém

 
ROZHOVOR „V roce 1950 odváděly velké firmy v Německu na daních zhruba dvakrát více než zaměstnanci. Počátkem sedmdesátých let se firmy podílely na odváděných daních z jedné poloviny, zatímco druhou polovinu platili zaměstnanci. V roce 2000 odevzdávali již zaměstnanci na daních téměř čtyřikrát tolik co firmy. K podobnému posunu dochází i v dalších zemích EU,“ říká v rozhovoru sociolog Jan Keller. A uvádí mnoho dalších znepokojivých dat...
23.03.2017 11:30 |

podobné články

Milionové odměny na ministerstvech. V létě se nadělovaly jako před Vánocemi

 
Hlasitě vyhlašovaná vládní hesla o nezbytném šetření jako by neplatila pro ministerstva. Stejně jako koncem roku mohli se i v létě jejich zaměstnanci radovat ze štědrých odměn. Podle zjištění Lidových novin byli nejspokojenější na ministerstvu obrany, kde se na pololetních prémiích rozdalo 55 milionů. Nepříznivá finanční situace jako by se úřadů netýkala.
15.09.2011 04:55 |

podobné články

Nemocnice budou kontrolovat docházku. Kvůli pojišťovnám i mladým lékařům

 
Některé pražské nemocnice zavedou pro sledování docházky zaměstnanců v příštím roce "píchačky". Například Fakultní nemocnice Královské Vinohrady spustí nový systém sledování přítomnosti na pracovišti od 1. ledna. V elektronické čtečce si lékaři, sestry i ostatní zaměstnanci označí čipovou kartou příchod a odchod. V příštím roce přejdou na nový systém také Fakultní nemocnice Motol či Všeobecná fakultní nemocnice.
11.11.2011 17:15 |

podobné články

Zaměstnanci žádají vlastníky liberecké nemocnice, aby prošetřili hospodaření

 
Zaměstnanci Krajské nemocnice Liberec (KNL) v petici žádají, aby vlastníci nemocnice Liberecký kraj a Statutární město Liberec prošetřili nedostatky v hospodaření KNL a její dceřiné společnosti NELI servis. Na nesrovnalosti upozornila minulý týden dozorčí radu (DR) KNL odvolaná ekonomická ředitelka Danka Kaššovicová, které se v pondělí zastal člen dozorčí rady KNL Jan Rais.
22.06.2011 17:55 |

podobné články