Článek

Nejsmutnější narozeniny prince Harryho. Své babičce, královně Alžbětě, poslal do nebe krásný vzkaz

 
Princ Harry dnes slaví 38. narozeniny. O žádné velké slávě se ale mluvit nedá. Celá Británie totiž truchlí po úmrtí královny Alžběty II. Harry se se svou babičkou sice nestihl rozloučit, ovšem jak píše portál 1news.com, poslal jí do nebe dojemný vzkaz. Co v něm stálo?
15.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1595 článků)
Podobné články

Meghan porodila dcerku: Lilibet po královně, Diana po babičce

 
Odcizili se královské rodině, z Británie utekli do Spojených států amerických. Přesto na svůj původ nemůže princ Harry (36) zapomenout. O tom svědčí i narození dcerky, které včera oznámili spolu s manželkou Meghan (39). Má jméno po babičce – královně Alžbětě (95) – a také Harryho mamince, tragicky zesnulé Dianě (†36).
07.06.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1595 článků) , Diana Diana (236 článků)

Narozeniny ve stínu úmrtí manžela: 10 faktů o královně Alžbětě II., které jste o ní možná nevěděli

 
Královna Alžběta II. dnes slaví 95. narozeniny. Bohužel jsou letos její narozeniny poznamenány nedávným úmrtím jejího manžela, prince Philipa. Našli jsme ale pro vás 10 zajímavostí, které jste nejspíš o královně nevěděli.  
21.04.2021 11:50 |

podobné články

Británii svírá strach: Královně Alžbětě (92) je zle, oznámil Buckinghamský palác

 
O tom, že je zdravotní stav britské panovnice dlouhodobě špatný, se špitá již nějaký čas. Nyní samotný Buckinghamský palác oznámil, že se královně Alžbětě II. (92) udělalo špatně a musí zrušit svůj program.
28.06.2018 16:05 |

podobné články

VIDEO: Královská rodina zveřejnila záběry z dětství prince Charlese

 
V rámci oslav 60. výročí nástupu na trůn královny Alžběty II. vydala královská rodina dosud nepublikované snímky z královnina mládí a dětství prince Charlese a princezny Anny. Je na nich Charles představující královně své spolužáky nebo bezstarostné děti hrající si na pláži. Další články k tématu: VIDEO: Princ Charles v Kanadě mixoval hudbu jako dýdžej VIDEO: Britský princ Charles si v BBC zahrál na rosničku Princ Charles a hosté si v Británii připomněli Václava Havla OBRAZEM: Alžběta II. se na svém hradě pokochala vojenskou přehlídkou VIDEO: Královně Alžbětě II. je šestaosmdesát. Podívejte se na její život Alžběta II. v královské modři zahájila oslavy jubilea na nóbl dostizích
01.06.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Václav Havel (6303 článků)

Zeman vzal ke královně celou rodinu. Dcera Kateřina potěšila Alžbětu kloboučkem

 
Prezident Miloš Zeman přivedl na audienci k britské královně Alžbětě II. jak první dámu Ivanu Zemanovou, tak i dceru Kateřinu, kterou před královnou označil za symbol britsko-české spolupráce. Zemanova dcera se královně poklonila a vytáhla i klobouček, které má britská panovnice v oblibě. Bavili se o osudu Čechů na britských ostrovech po brexitu, což Kate eminentně zajímá. Momentálně studuje londýnskou univerzitu.
16.06.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27435 článků) , Ivana Zemanová (414 článků) , Kateřina Zemanová (331 článků)

Šarm, noblesa a intelekt. Výjimečný odkaz prince Philipa, kondoloval prezident Zeman britské královně

 
Smutná zpráva, která obletěla celý svět. Ve věku 99 let zemřel vévoda z Edinburghu a manžel britské královny Alžběty II. princ Philip. Informoval o tom Buckinghamský palác. Podle všeho měl dlouhodobé zdravotní problémy. Svou kondolenci Alžbětě II., královně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, poslal i český prezident Miloš Zeman.
09.04.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27435 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Meghan Markle (813 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1595 článků)

Jméno dcerky Williama a Kate odhaleno: Princezna má hned tři!

 
Malinkatá princezna, dcera prince Williama (32) a vévodkyně Kate (33), má jméno! Pyšní rodiče ji pojmenovali Charlotte Elizabeth Diana! Děvčátko tak má tři křestní jména, přičemž jedním z nich vzdali rodiče hold zesnulé Williamově matce. Všechna mají osobní význam. Kensingtonský palác oznámil jméno princezny poté, co ho osobně princ sdělil své babičce, královně Alžbětě II. (89).
04.05.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (18 článků)

Tajemství pohřebního náhrdelníku vévodkyně Kate: Patřil královně, nosila ho i Diana

 
Celý svět se v pondělí 19. září loučí s britskou královnou Alžbětou II. (†96), která byla na trůnu dlouhých sedmdesát let. Na pohřeb se sjeli členové královské rodiny a nechyběli ani princové Harry (38) a William (40) s manželkami, kteří neušli pozornosti módních redaktorů. Kate, princezna z Walesu (40), na sobě například měla čtyřřadý perlový náhrdelník, který nejenže původně patřil královně Alžbětě II., ale Kate ho vynesla i na pohřeb prince Philipa (†99), který proběhl minulý rok, jak píše web Today.
19.09.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (786 článků) , Harry Harry (1595 článků) , Diana Diana (236 článků)

Rozzuřený William vrací úder bratrovi Harrymu: Co říká, není pravda! Chová se neuctivě

 
Princ William (38) po rozhovoru svého bratra Harryho (36) nadále ventiluje vztek. Podle blízkých ho velmi rozhněvalo neuctivé chování vůči jejich babičce, královně Alžbětě II. (94). Také vyvrací bratrovo tvrzení, že jsou s Charlesem (72) v pasti a nemohou z monarchie odejít.
22.03.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (235 článků) , Harry Harry (1595 článků)

Novorozená dcera Harryho a Meghan Lilibet: Co jí přejí slavné sudičky? Dočkala se gratulací i výsměchu!

 
Princ Harry (36) a jeho manželka, bývalá herečka Meghan Markleová (39), se radují z narození druhého dítka. Manželé přivítali na svět druhého potomka, dcerku Lilibet Dianu. Jméno pro holčičku vybrali po dvou významných ženách z rodiny – po britské královně Alžbětě II. (95), její prababičce, a také po zesnulé princezně z Walesu, Dianě (†36), její babičce. A i když ho dívenka nosí teprve pár dní, už se za něj dočkala i výsměchu. Jak rodinní příslušníci a další celebrity reagují na narození malé Lili?
07.06.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1595 článků)

Královský skandál: Princ William a Kate UKRADLI jméno pro svou dcerku!

 
Britský korunní princ William pojmenoval svou dceru jmény tří osob, které ve svém životě považuje za nejvýznamnější – po otci, babičce a matce. První křestní jméno Charlotte má princezna po dědečkovi Charlesovi, neboť je jeho ženskou variantou jako v češtině Karolína ke Karlovi. Druhé jméno Elizabeth – Alžběta je poctou současné panovnici a Williamově babičce Alžbětě II. Konečně třetí jméno je poctou matce, princezně Dianě. Právě toto jméno je trnem v oku některým osobnostem z královské rodiny, které by Dianu z dějin britské monarchie nejraději smazaly. Jenže místo toho musejí teď číst velké novinové články, v nichž Dianin bratr hrabě Charles Spencer zdůrazňuje, že také jeho dvouletá dcera – sestřenice prince Williama – se jmenuje Charlotte Diana.
06.05.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Diana Spencer (43 článků) , Elizabeth Kate (18 článků) , Kate Spencer (2 články) , Charles Karel (8 článků)

Mysleli jste, že se nejvíc podobá Williamovi? Na tomto snímku princezna Charlotte jako by královně z oka vypadla

 
Královská rodina o víkendu zveřejnila nejnovější snímek princezny Charlotte  (6) , která oslavila už 6. narozeniny, a fanouškům nedá spát, jak moc princeznička vyrostla. Kromě toho diskutují o tom, jak se podobá prababičce, královně Alžbětě II.  (95)
03.05.2021 17:25 |

podobné články

Tajný význam jména Harryho dcerky: Nejen královna, ale i Meghan

 
Jméno dcerky prince Harryho (36) sice oficiálně vzdává hold královně Alžbětě (95) a lady Dianě (†36), svou přezdívku si do něj ale potají propašovala i její máma Meghan (39)!
09.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1595 článků)

Snoubenka prince Harryho nadělila královně k Vánocům zpívajícího křečka

 
Britská královská rodina si na Štědrý večer vyměňuje vánoční dárky, které však nesmějí být drahé či jinak okázalé. Pravidlo zní, všichni všem dávají drobnosti za pár liber, které však musejí být vtipné a protějšek nějak pobavit. Nováčkem u štědrovečerního stromu v Sandringhamu letos byla Harryho snoubenka Meghan Markle. Ta prý královně nadělila zpívajícího křečka a jednadevadesátiletá vladařka se mohla smíchy potrhat.
09.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (813 článků)

Romové se bojí války s Čechy a píší Alžbětě II.: Češi nás nenávidí

 
Přerovští Romové už nechtějí nadále žít v České republice. Bojí se občanské války. Proto budou hledat útočiště v Anglii. Věří, že jim zde bude lépe a najdou tu štěstí a klid. Dokonce napsali dopis anglické královně Alžbětě II., v němž ji žádají o azyl a finanční pomoc na cestu. Podle bývalého ministra pro lidská práva Michaela Kocába je to důsledek nečinnosti jeho nástupkyně Moniky Šimůnkové. Ta obvinění popírá.
12.02.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (765 článků)

Romové se bojí války s Čechy a píší Alžbětě II.: Češi nás nenávidí

 
Přerovští Romové už nechtějí nadále žít v České republice. Bojí se občanské války. Proto budou hledat útočiště v Anglii. Věří, že jim zde bude lépe a najdou tu štěstí a klid. Dokonce napsali dopis anglické královně Alžbětě II., v němž ji žádají o azyl a finanční pomoc na cestu. Podle bývalého ministra pro lidská práva Michaela Kocába je to důsledek nečinnosti jeho nástupkyně Moniky Šimůnkové. Ta obvinění popírá.
13.02.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (765 článků)

Tohle se Alžbětě II. ještě nestalo! VIDEO je hitem internetu

 
K velmi vtipnému okamžiku došlo při slavnostním otevřené nového dětského centra. Když měl být teprve devítiletý Nathan představen královně Alžbětě II., rozhodl se nenápadně podařit. Jeho neobvyklé chování zachytila kamera.
07.12.2018 13:00 |

podobné články

KRÁLOVSKÝ HOROSKOP: Co hvězdy říkají o Alžbětě a jaká je Lvice Meghan ve skutečnosti?

 
Povaha a vlastnosti znamení zvěrokruhu se otiskly také do evropských dějin. Astrologové dokonce bádají, jaký bude královský potomek podle zvěrokruhu. Co vypovídá datum narození o královně Alžbětě? Jakou povahu měla princezna Diana? Jaké charakteristiky podle znamení zvěrokruhu si hvězdy připravily pro královskou krev?
17.01.2019 12:01 |

podobné články