Článek

Nejšílenější Vary Jana Bendiga. Zlomená noha, party plná bolesti a drsná kocovina

 
Kdo ve Varech nezažil divokou party, jako by nebyl! Zpěvák Jan Bendig o tom ví své. Právě z jednoho takového večírku si odnesl zlomenou nohu, jak prozradil redakci eXtra.
06.07.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)
Podobné články

Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti?

 
Bolesti v křížové oblasti spadají mezi nejčastější civilizační onemocnění. Zkušenosti s nimi má drtivá většina populace, bez ohledu na věk či věkovou kategorii. Ačkoli v drtivé většině případů po čase odezní, rozhodně bychom je neměli brát na lehkou váhu. Pokud vás trápí bolesti v křížové oblasti, měli byste zpozornět. Vaše tělo se vám snaží prostřednictvím těchto nepříjemných pocitů dát najevo, že něco není tak úplně v pořádku. Příčiny vzniku bolesti v křížové oblasti Bolesti právě v této části zad jednou potkají snad úplně každého. Velmi často vznikají při nadměrné zátěži, například když něco těžkého nesete nebo přenášíte. Zvláště pokud vaše záda nejsou na takovou zátěž zvyklá a připravená. Bolest se nutně nemusí objevit v ten okamžik, zpravidla přijdou až následující den, kdy začnete pociťovat nepříjemné tupé bolesti v oblasti  bederní páteře. Další příčinou vzniku bolesti v křížové oblasti je dlouhé stání v předklonu. Jak se dá bolestem v křížové oblasti předejít? To nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat, je předcházet bolestem. Prevence se tedy v tomto případě jeví jako dobrý nápad. Doporučit vám můžeme pravidelný pohyb, záda si tak snáze zvyknou na fyzickou aktivitu a občasná vyšší zátěž je tak nepřekvapí. Věnovat se můžete i kompenzačnímu cvičení, kdy je ale dobré navštívit odborníka a nechat si cvičení navrhnout na míru. Jako prevence v tomto případě může posloužit i zdravý životní styl. Když se bolest objeví Když vás náhle překvapí bolesti v křížové oblasti, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit. Jako první pomoc může zafungovat klidový režim léky na uvolnění svalového spazmu. Někomu pomáhá i suché teplo nebo úlevové polohy. Jakmile akutní bolest odezní, zaměřte se na cviky, které fungují na uvolnění a obnovu vadných pohybových stereotypů. Příspěvek Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.05.2017 18:10 |

podobné články

Skandál Jana Bendiga: K takovému činu se uvolí pouze trosky nebo šílenci, míní Jaroš

 
Nekompromisní kritika na účet Jana Bendiga pokračuje. Incident na Českém slavíkovi, kdy byl zpěvák "neznámým" mužem posypán moukou, měl být podle policie předem domluvenou akcí. To vyvolalo pořádný rozruch u české veřejnosti a na Bendiga se valí hejty ze všech stran. V tom pokračuje na sociálních sítích i Martin Jaroš, přední český image maker, který tento krok označil za čirou zoufalost. 
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Zlomená noha Hanychovou nepřestává bolet. Hrozí, že skončí jako mrzák

 
Modelka Agáta Hanychová  (27) si zahrává se zdravím. Již jsme vás informovali, že modelka nepovolila ve svém pracovním tempu a i se zlomenými prsty na noze odchodila maratón přehlídek v rámci brněnského veletrhu Styl a Kabo. Neuvážený risk se ale začíná projevovat. Zlomená kost nesrůstá a Agátu noha stále nepřestává bolet.
24.08.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3971 článků)

Starší sestra Krainové ukázala skvělou postavu: Yvonu nezastaví ani zlomená noha

 
Yvona Maléřová má vůli ze železa. Starší sestra Simony Krainové na sobě maká, ať se děje, co se děje. Jak sdílela na sociálních sítích, ve cvičení ji nezastaví ani zlomená noha. Při této příležitosti se ukázala svým fanouškům pouze ve spodním prádle a pochlubila se tak výstavní postavou. 
14.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2355 článků)

Proč je novoroční kocovina nejtěžší?!

 
Novoroční kocovina bývá nejen nejtěžší ze všech, které během roku zažíváme, ale trpí jí také najednou nejvíce lidí. Nikdy ve zbývající části roku se totiž neopije tolik lidí dohromady. Podle vědců z Colorada však za to, že je kocovina na Nový rok tak nesnesitelná, může tradice oslav Silvestra s lahví šumivého vína. V žádnou jinou část roku lidé najednou nevypijí tolik sektů a šampaňského. To přitom způsobuje kocovinu nejhorší.
06.01.2015 19:01 |

podobné články

Nová klinika v Praze nabízí pacientům intervenční léčbu bolesti

 
V těchto dnech byla v Praze na Chodově otevřena nová klinika ze sítě EuroPainClinics specializující se na komplexní intervenční léčbu komplikovaných a chronických bolestí. Tým předních odborníků poskytuje pacientům moderní diagnostické a terapeutické výkony, které přináší úlevu od bolesti hlavy a zad, viscerální bolesti, neuropatické bolesti či bolesti způsobené rakovinou.
30.01.2014 15:00 |

podobné články

Cviky na krční páteř

 
S bolestí v oblasti krční páteře se minimálně jedenkrát za život setkal snad úplně každý z nás. Ačkoli se ve většině případů nejedná o nic závažného, bolesti právě v této oblasti mohou být hodně nepříjemné a dokážou nám pokazit celý den či dokonce znemožnit vykonávání běžných denních činností. Bolesti krční páteře se nejčastěji objeví ve chvílích, kdy například dlouho sedíme před počítačem nebo nesprávně držíme tělo. Jestliže i vás trápí bolesti krční páteře, pak se vám jistě budou hodit cviky na krční páteř, kterým se můžete věnovat i v práci. Bolavá krční páteř není nic, po čem bychom toužili. Proto je důležité věnovat se pravidelnému cvičení, s jehož pomocí lze těmto nepříjemnostem předejít nebo si díky správným cvikům ulevit ve chvíli, kdy nás již bolesti postihnou. A jaké cviky na krční páteř jsou vhodné? Cviky na krční páteř Většina cviků se provádí v sedě na židli, díky čemuž se jim můžete věnovat prakticky kdykoli a kdekoli – v práci, během polední pauzy, na lavičce v parku nebo na nádraží, až budete čekat na spoj. Necháte-li svou krční páteř zlenivět, sami sebe tak odsoudíte ke zvýšenému riziku vzniku nechtěných bolestí. Věděli jste, že váš od krční páteře mohou brnět ruce, bolet hlava nebo dokonce pálit oči? O důvod navíc, proč se věnovat pravidelnému cvičení! Ruce si dejte za hlavu a vzpřímeně se posaďte, přičemž se snažte držet trup v rovině. Následně hlavu co nejvíce předkloňte a otáčejte jí kolem osy páteře střídavě na jednu a druhou stranu. Ruce si dlaněmi položte na ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k lopatkám a lokty jste měly vytočené směrem ven. Pak velmi opatrně vysunujte hlavu vodorovně dopředu a dozadu, přičemž myslete na to, že jí nesmíte předklánět. Jakmile hlavu vysunete, vydechněte a cestou zpátky se zase nadechněte. Rovně se postavte a s nádechem se předkloňte... Čtěte více Příspěvek Cviky na krční páteř pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Namazaná Bittnerová spadla jak hruška: Zlomená noha a kocovina jak hrom!

 
K zábavě dospělých neodmyslitelně patří alkohol. Člověk se uvolní, ztratí zábrany, dělá věci, které by normálně nedělal… O to větší šok pak nastane, když se od druhých lidí následující den dozví, co všechno v opilosti vyváděl. Jaké zkušenosti s tím měly české celebrity?
21.03.2015 05:05 |

podobné články

Namazaná Bittnerová spadla jak hruška: Zlomená noha a kocovina jak hrom!

 
K zábavě dospělých neodmyslitelně patří alkohol. Člověk se uvolní, ztratí zábrany, dělá věci, které by normálně nedělal… O to větší šok pak nastane, když se od druhých lidí následující den dozví, co všechno v opilosti vyváděl. Jaké zkušenosti s tím měly české celebrity?
24.03.2015 08:45 |

podobné články

Zlomená duše není jako zlomená noha. Člověk nepozná, že ji má léčit, říká Hanuš

 
Popularitu získal hlavně díky roli nepříjemného majora Korejse z detektivního seriálu Případy 1. oddělení. Je s ním sranda, umí vyprávět úžasné scénky. Třeba jak jezdí na skútru nebo jak bojuje s moderní technikou. Ale herec Miroslav Hanuš se svěřil i s tím, jak ho roky trápily těžké deprese. A proč dnešní společnost vnímá jako „momentálně genderově rozrušenou“?
27.10.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (86 článků) , Miroslav Hanuš (86 článků)

Nejšílenější party na světě: Sperma s močí jako koktej a orální sex na parketu!

 
Norští středoškoláci z Fredriksatdu se postarali zřejmě o nejšílenější party svého druhu na světě. Zakončení pololetí se rozhodli oslavit neortodoxním způsobem, když konzumovali, kromě litrů tvrdého alkoholu, koktejly s močí a spermatem, přičemž se rovněž na tanečním parketu oddávali sexuálním orgiím.
19.12.2013 23:02 |

podobné články

Jak se zbavit kocoviny i bez léků?

 
Po vydařeném večírku nebo bujaré noci strávené v baru se ráno probudíte s ošklivou bolestí hlavy, žaludek se vám bude převracet jako na kolotoči a celý svět se s vámi bude nekontrolovatelně točit a jediné, co vám bude vrtat hlavou, bude otázka: jak se zbavit kocoviny?! Nepříjemné stavy po alkoholem rozjařené noci jsme zažili snad úplně všichni. Ačkoli se u každého kocovina projevuje trochu jinak, určitě se shodneme na tom, že se nejedná o stav, ve kterém bychom si mohli pískat. Jak se zbavit kocoviny a nespoléhat na prášky? Jakmile se ráno probudíme s pověstnou „opicí“, zpravidla se uchýlíme k jedinému, od čeho si slibujeme pomoc: vezmeme si nějaký prášek proti bolesti hlavy. Většina lidí řeší kocovinu právě tak, že se nadopuje prášky, které jsou plné chemie a pro naše tělo jsou spíše další přítěží, nežli pomocí. Víte, že kocoviny se můžete zbavit i jinak? Tip první: pořádně se najezte! I když se vám při pomyšlení na jídlo zvedá žaludek a neumíte si představit, že byste v tomhle stavu měli něco pozřít, jestli se chcete zbavit kocoviny, pak se musíte pořádně najíst. Neexistuje přesný tip na jídlo, které by vám pomohlo, protože jsme každý jiný a žaludek každého z nás v tomhle stavu dokáže snést něco jiného, ale pořádná, vydatná a bohatá snídaně je při kocovině základ. Tip druhý: hodně pijte! Na pití vody byste měli přinejlepším myslet už během večera, kdy do sebe lámete jen alkoholický nápoj za druhým. Když na to během zábavy zapomenete, vzpomeňte si na hydrataci následující den. Nejlépe uděláte, když si dáte dostatek vody s citronem. Tip třetí: dejte si něco sladkého! Kromě bolesti hlavy a neposedného žaludku nás během kocoviny trápí i nedostatek energie, kterou tělo potřebuje k rychlejšímu zotavení. Na dodání energie jsou, logicky, nejlepší cukry. Proto se nebojte a dopřejte si bez... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit kocoviny i bez léků? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.11.2017 20:25 |

podobné články

Drsná alergická reakce: Natálce Grossové během představení Fantoma opery otekla noha

 
Natálie Grossová  (16) si užila roli anděla, kterého ztvárnila na mikulášské párty v GoJa Music Hall po představení Fantoma opery. Jediné, co jí trošku kazilo úsměv, byla bolest nohy. Natálka dostala alergickou reakci, zřejmě na jídlo, a otekla jí noha. "Jsem alergik, to bude asi ono," řekla Super.cz.
12.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (173 článků)

Bratr Bendiga má Českého lva. Nejemotivnější děkovná řeč plná emocí mířila k Mišíkovi

 
K herectví i hudbě tíhl už od dětství a vystupovat bylo vždy jeho snem. Nyní Marsell Bendig, mladší bratr zpěváka Honzy Bendiga, za svůj herecký výkon ve filmu režiséra Adama Sedláka BANGER. získal Českého lva. Během předávání se rozbrečel a přiznal, že si to přál už od dětství. 
04.03.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků) , Adam Sedlák (8 článků)

Bydlení hvězdy SuperStar Jana Bendiga: Čtyři chlapi v bytě

 
Jana Bendiga (19) proslavila soutěž SuperStar a ta mu otevřela i dveře do vlastního bydlení.
22.06.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Přítel Jana Bendiga byl zproštěn obvinění z obchodování s bílým masem. Od soudu odešel s podmínkou

 
Partner zpěváka Jana Bendiga Lukáš Rejmon čelil spolu s dalšími pěti muži ve věku 27 až 54 let obvinění, že v Praze údajně zjednávali muže, a to i nezletilé, k poskytování homosexuální prostituce v gay klubu. Obvinění od začátku odmítal. Od soudu nakonec odešel s dvouletou podmínkou s odkladem na tři roky za kuplířství. Ani s tou nesouhlasí, odvolávat se ale nebude, řekl Super.cz.
08.12.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Kočka na rozpálené střeše: Hvězda Love Islandu a láska Jana Bendiga vystavila sexy tělo v Playboyi

 
Vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019, tanečnice a modelka Mirka Pikolová, ukázala své tělo při focení pro Playboy. Snímky krásné Mirky z reality show Love Island, které má redakce eXtra.cz k dispozici, nafotil textař a zpěvák ze SuperStar Miro Šmajda. Podívejte se, jak to expartnerce Jana Bendiga sluší!
21.07.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků) , Miroslav Šmajda (36 článků)

Bratr Jana Bendiga skončil po autonehodě v nemocnici, mohl za ni manažer

 
Marsell Bendig (25) vystoupil v pátek večer spolu se zpěvačkou Lucií Bikárovou na koncertu svého bratra Jana Bendiga (30) ve Znojmě. Cestou domů ale jeho manažer nezvládl řízení a narazil do svodidel. Jan Bendig byl prý z bratrovy nehody zdrcen. Jeho partner upozornil na nenávistné komentáře, které po ní přišly.
24.02.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (425 článků)

Vary přejí lásce: Šmuclerová a Hašek, ale i Kuchařová s Brzobohatým

 
Červený koberec 48. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech odhalil city, které dosud byly spíše tajemstvím. Bok po boku kráčeli na zahajovací večer Libuše Šmuclerová s Dominikem Haškem, ale i Taťána Kuchařová s Ondřejem Brzobohatým. Další články k tématu: Vary jsou před festivalem nádherné, raduje se prezident Bartoška Filmové Vary přivítají Travoltu promítáním Pomády v letním kině Karlovy Vary se probudily do festivalové nálady, chystají se na hosty OBRAZEM: Od hára k plešce a tupé. Jak šel čas s Johnem Travoltou Síťku v dekoltu Verešové museli čtyřikrát přešít, na vině bylo poprsí MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla Jana Švandová o Varech: faux pas s Holubovou a večírek do rána
29.06.2013 00:45 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (372 článků) , Dominik Hašek (577 článků) , Jana Švandová (264 článků) , Ondřej Brzobohatý (911 článků) , Taťána Kuchařová (1107 článků) , Libuše Šmuclerová (48 článků) , Jana Němcová (131 článků)