Článek

Nejsem herec a nikdy jsem jím nebyl, říkával král Hollywoodu Clark Gable

 
Matku prakticky nepoznal, otec se ho zbavil, manželka mu zahynula při leteckém neštěstí a sám se nedožil ani šedesátky. Měnili byste s „králem Hollywoodu“ Clarkem Gablem?
31.03.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Clark Gable (5 článků)
Podobné články

Teriér Uggie z oscarového filmu The Artist má otisky tlapek v Hollywoodu

 
Psí tlapky jsou nyní v Hollywoodu vedle otisků dlaní filmových hvězd, jako byla Marilyn Monroe nebo Clark Gable. Patří teriérovi Uggiemu, který si svými kousky získal srdce mnohých diváků oscarového snímku The Artist. Dostal letos za svůj výkon Zlatý obojek, což je cena udělovaná psím filmovým hvězdám.
26.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Clark Gable (5 článků) , Marilyn Monroe (437 článků)

Teriér Uggie z oscarového filmu The Artist má tlapky v Hollywoodu

 
Psí tlapky jsou nyní v Hollywoodu vedle otisků dlaní filmových hvězd, jako byla Marilyn Monroe nebo Clark Gable. Patří teriérovi Uggiemu, který si svými kousky získal srdce mnohých diváků oscarového s...
27.06.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Clark Gable (5 článků) , Marilyn Monroe (437 článků)

Nová alba: Deep Purple a Great Gable

 
Slavná britská kapela Deep Purple vznikla už v roce 1968. Má za sebou osm let, během kterých neexistovala, nicméně je průkopníkem hard rocku a ten styl je její erbovní. V protikladu stojí první album australské formace Great Gable, která má budoucnost před sebou.
12.08.2020 07:00 |

podobné články

Michael Jackson (†50): Poslední odpočinek na nejstřeženějším hřbitově světa

 
5:00 (kat) – Král popu bude k věčnému odpočinku uložen do společnosti největších hollywoodských legend. V přísně střeženém mauzoleu, kde odpočívá i idol žen první poloviny 20. století, herec Clark Gable (†59)!
20.08.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1724 článků) , Clark Gable (5 článků) , Michael Jackson (644 článků) , Michael Jackson (644 článků)

Trailer: Prožijte týden s Marilyn Monroe

 
Film Můj život s Marilyn Monroe nabízí neobvykle intimní pohled na hollywoodskou ikonu a její spontánní emotivní vztah s mladým mužem, který jí rozuměl víc než kdokoliv jiný. Začátkem léta 1956 vkročila americká herečka Marilyn Monroe poprvé na britskou půdu. Během svatební cesty s manželem Arthurem Millerem, známým americkým dramatikem, přijela Monroe do Anglie natáčet snímek Princ a tanečnice. To samé léto se třiadvacetiletý Colin Clark poprvé v životě zúčastnil filmového natáčení. Clark, čerstvý absolvent Oxfordu, měl ambice stát se filmovým režisérem, ale zatím se musel spokojit s drobnými produkčními pracemi. O čtyřicet let později sepsal ve formě deníku svoje zážitky z tohoto natáčení a knihu nazval: „Princ, showgirl a já“. Jenže jeden týden v jeho zápiscích chyběl. Teprve po několika letech Clark prozradil proč. V dalším pokračování životopisu s názvem „Můj týden s Marilyn“ popisuje skutečný příběh jednoho nezapomenutelného týdne, který strávil ve společnosti největší světové hvězdy…týdne s Marilyn.
21.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Arthur Miller (5 článků) , Marilyn Monroe (437 článků)

Orel Clark bavil i děsil fotbalové fanoušky, rozhodl se na nich přistávat

 
Utkání amerického fotbalu mezi univerzitními týmy Notre Dame The Fighting Irish a Clemson Tigers v texaském Arlingtonu předcházela tradiční americká hymna. Tu měl okořenit průlet orla bělohlavého jménem Clark okolo stadionu. Poté, co tak učinil, se ale Clark rozhodl, že se proletí i mezi fanoušky. Informoval o tom Daily Mail.
30.12.2018 13:15 |

podobné články

Malý (Svobodní): Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru

 
Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru, protože jsem Svobodný, chci žít svobodně a tak nemohu omezovat svobodu druhých. Nejsem pro, abychom omezovali migraci. V naší vlasti žije plno Vietnamců, Ukrajinců a dalších, kteří tu poctivě pracují a rodí tu své děti. Respektují naši kulturu, zvyky, víru, zákony.
09.01.2018 13:05 |

podobné články

„Ženy jsou pro lidstvo důležitější než my,“ říkával Vaculík: Na pohřbu ale jeho ženy chyběly

 
Ludvík Vaculík byl velkým milovníkem žen – měl jich několik a nikdy se tím netajil. A to ani v manželství. Lákaly ho, jak říkával. Na jeho pohřbu se to ženami jen hemžilo - kolik z nich ale Vaculíka znalo intimně?
13.06.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Vaculík (41 článků)

Jsem divnej týpek z Pardubic, říkával o sobě Krychlič. Neznámý sprejer uctil jeho památku

 
Pardubice už nebudou jako dřív. Odchod ikony vehnal slzy do očí nejednomu obyvateli. Václav Kulhánek, kterému se přezdívalo Krychlič, zemřel ve věku 73let. Ikonou se stal díky zvláštnímu účesu ve tvaru krychle. Vyznačoval se extravagantním oblečením, ale i faktem že měl doktorát z přírodních věd. Říkával o sobě, že je divnej týpek z Pardubic.
31.03.2021 05:35 |

podobné články

Zemřel herec Clark Middleton: Hvězda Městečka Twin Peaks podlehla západonilské horečce

 
Herec Clark Middleton, nejlépe známý ze seriálů Městečko Twin Peaks, Černá listina či filmu Kill Bill 2, zemřel ve věku 63 let. Informaci potvrdila jeho manželka Elissa a prozradila, že podlehl západonilské horečce.
06.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Clark Middleton (1 článek)

Pokochejte se: Exotická kráska Jessica Clark odhodila úplně vše

 
Diváky oblíbeného seriálu True Blood (Pravá krev) čekalo o víkendu pořádné překvapení. Na televizní obrazovce se jim totiž předvedla zcela nahá exotická kráska Jessica Clark (26).
24.07.2012 21:15 |

podobné články

Ekonom Pikora vypěnil: Svazácké hlášky EU!

 
Josef Váchal, grafik, kreslíř, malíř, ilustrátor, typograf, tiskař, řezbář a spisovatel říkával, že se svět řítí do ďáblova pozadí. Traduje se, že říkával, že „svět se řítí do ďáblovy řiti“. Ekonom Vladimír Pikora má dojem, že přesně tam se řítí EU. Stále zadluženější EU. A lidé mají kvůli obavám z koronaviru strach se ozvat.
02.08.2020 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váchal (12 článků)

Zpověď Johnnyho Deppa

 
Herec Johnny Depp se objevil na obálce Vanity Fair a v rozhovoru pro ně na sebe práskl plno zajímavostí! Třeba i to, co ho na Hollywoodu frustruje. Johnny Depp byl v Hollywoodu považován za nového chlapečka. A to ho nejvíce frustrovalo. V rozhovoru nadcházejícího čísla Vanity Fair připustil, že si koupil svůj vlastní ostrov na Bahamách. Vždy si tam odpočine od slávy a hraní ve filmech. „Vždy, když na mě přicházela frustrace z mého postavení v Hollywoodu nebo z hraní ve filmu, řekl jsem si: Zklidni se, můžeš přijet sem a zmizet,“ svěřila se magazínu hlavní hvězda Pirátů z Karibiku. „Strávil jsem tu s partnerkou Vanessou Paradis a dětmi celé Vánoce. Můžete tu krmit divoké psy a starat se o žraloky kolem ostrova, ale není dobré to dělat, když si jdete zrovna zaplavat. Myslím si, že jsem ještě nikdy neviděl tak ryzí a nádherné místo.“ „Váš tep se zvýší o dvacet. Je to stálá svobode a kousek anonymity,“ dodává herec. „Život na ostrově je pro mě jakousi dekompresí. Je to můj způsob, kdy se pokouším o návrat k normálu. Únik je pro mě součástí přežití.“ Obálka časopisu Vanity Fair:
05.06.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (861 článků) , Vanessa Paradis (150 článků)

Hannah Clark (16): Deset let měla dvě srdce

 
Když byly Britce Hannah Clark (16) dva roky, lékaři jí její vlastní srdce »odstavili z provozu« a nahradili implantátem. Deset let tak žila jak s vlastním srdcem, tak i s darovaným.
14.07.2009 08:25 |

podobné články

Gary Clark Jr., konečně pořádný kytarista

 
V Americe vychází nová hvězda, nadžánrový kytarista a zpěvák Gary Clark Jr. z Austinu v Texasu. V současné době teprve připravuje oficiální LP pro firmu Warner Bros. Na internetu si ale můžete poslechnout EP Bright Lights.
12.08.2011 15:55 |

podobné články

Ikona zábavy Dick Clark (†82) zemřel

 
Ve věku 82 let zemřel ve středu v Los Angeles na infarkt slavný americký moderátor a producent Dick Clark, který se zasloužil o udílení prestižních hudebních a filmových cen v USA.
19.04.2012 08:20 |

podobné články

Zemřel zakladatel Zlatých glóbů Dick Clark (†82)

 
Ve věku 82 let zemřel ve středu v Los Angeles na infarkt slavný americký moderátor a producent Dick Clark. Zasloužil se o udílení prestižních hudebních a filmových cen v USA, například Zlatých glóbů.
19.04.2012 08:45 |

podobné články

Pražský hrad přivítá hned dva klenoty americké kultury, zahrají Gary Clark jr. a Dr. John

 
Dvě mimořádné hudební osobnosti světového renomé se v létě představí v rámci série koncertů, které pořádá Správa Pražského hradu. V červenci se představí mladý charismatický kytarista, skladatel a zpěvák Gary Clark jr., v srpnu potom legendární zpěvák, skladatel, kytarista a pianista Dr. John.
14.07.2015 15:51 |

podobné články

Osobnosti: John Clark (2 články) , John Clark (2 články)

RECENZE: Bluesman Gary Clark Jr. sál nešetřil

 
Americký bluesrockový kytarista a zpěvák Gary Clark Jr. v pondělí předvedl zřejmě nejhlučnější podívanou, jaká se kdy odehrála mezi zdmi Španělského sálu Pražského hradu. Na rozdíl od rabování švédských vojsk v roce 1648 šlo navíc o zkušenost pozitivní.
21.07.2015 15:01 |

podobné články