Článek

Nejrozmazlenějšímu děcku Hollywoodu je 15: Suri Cruisová slavila v luxusu!

 
Suri Cruisová (15), dcera dvou hollywoodských hvězd Toma Cruise (58) a Katie Holmesové (42), roste jako z vody. Ta tam je buclatá dívenka s jasně modrýma očima, co společně se slavnými rodiči zazářila už coby batole na obálce magazínu Vanity Fair. Dneska je z ní skoro dospělá slečna!
20.04.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků)
Podobné články

Suri Cruise jí pouze čínskými hůlkami!

 
Dcera Toma Cruise Suri (3) je vybíravá, když jde o její večeři. Tenhle prcek totiž jí výhradně čínskými hůlkami. I když jde o sendvič! „Suri nerada jí čímkoliv jiným,“ říká zdroj. „Během nedávné návštěvy Le Pain Quotidien se bez nich nedotkla ani svého sendviče nebo moučníku.“ Zdroj dále uvádí: „Její máma Katie Holmes musela začít nosit jedny hůlky v kabelce. Je to totiž jediný způsob přinut ji k jídlu.“ Tříletá Suri by si moc přála dalšího sourozence, sestřičku. „Tom a Katie jí totiž nedávno řekli, že bude mít sourozence, takže malá se pořád ptá, když už její sestřička přijde na svět. Vůbec nežárlí, je starostlivá!“ uvádí zdroj. „Rodiče totiž nechtějí, aby byla Suri jedináčkem. Chtějí mít spoustu dětí, teď si k Suri také přejí další holčičku.“
29.05.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Toma Cruise opustila nejstarší dcera, bydlí v chudinské čtvrti

 
Devatenáctiletá Isabella Cruisová se rozhodla, že odejde z domova svého otce Toma Cruise, kde dosud žila s jeho manželkou Katie Holmesovou. Z luxusní rezidence v Beverly Hills se s přítelem odstěhovala do chudinské čtvrti Skid Row. Další články k tématu: Kidmanová lituje, že si její adoptivní děti vybraly život s Tomem Cruisem Kidmanová a Cruise: bolestný řez za společným životem Suri Cruisová zůstane jedináčkem, Katie Holmesová další dítě nechce
28.04.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Isabella (38 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Nejkrásnější dítě Hollywoodu? Tahle roztomilá holčička s deštníkem

 
Na to, že je malé Suri teprve pět let, stačila si už vysloužit řadu lichotivých titulů. Světovými médii je například nazývána jako nejkrásnější dítě Hollywoodu a magazín Glamour ji vyhlásil jako 21. nejlépe oblékanou ženou světa. Suri je velká parádnice, potrpí si nejen na pěkné oblečení, ale například její botník je v hodnotě neuvěřitelných dvou a půl miliónu korun. Paparazzi jsou jí i její mamince Katie Holmes  (32) neustále v patách a sledují téměř každý jejich krok stejně jako tomu bylo ve čtvrtek, kdy obě pořádně zmokly a nebo v pátek, když Suri tentokrát bez maminky odcházela z hotelu v Miami.
04.07.2011 10:40 |

podobné články

Suri Cruise nedá bez podpatků ani ránu

 
Suri Cruise je bezesporu velká parádnice. Nejeden člověk však kroutí hlavou nad tím, že i v tak brzkém věku její slavní rodiče neváhají malou Suri obouvat do podpatků…. Čtyřletá Suri Cruise, dcera slavného hereckého páru, nedá bez podpatků ani ránu! Opět byla spatřena, jak vychází z divadla v botách na podpatcích, za něž by se nemusela [...]
26.05.2010 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků)

Suri už má ten správný grif na běhání na podpatcích

 
Dcera Katie Holmes a Toma Cruise Suri (5) si tak zvykla na střevíčky s podpatky, že bez nich neudělá krok ani do školy. A když malá Suri spěchá na lekce gymnastiky, neváhá si v nich i zaběhat, aniž by došlo ke zranění. Suri je už nyní zkušená harcovnice. Kvůli parádě obětuje i pohodlí a její maminka Katie jí v tom podporuje.
09.09.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Cruise učil dceru Suri bruslit: Tati, ať nespadnem!

 
Americký herec Tom Cruise (49) se rozhodl, že naučí svou pětiletou dceru Suri bruslit. Na kluzišti jim to moc slušelo a Suri to rozjížděla jen v šedorůžových šatech, zatímco táta byl zabalený do péřovky. Suri se dobře bavila, její maminka Katie Holmes (32) jí se zálibou pozorovala a nakonec se do bruslí také obula.
22.11.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Suri Cruise si zahrála na kadeřnici. Podívejte, jak se jí to nepovedlo

 
Ačkoli Katie Holmes  (34) střeží svou dcerku Suri jako oko v hlavě, nůžky z jejího dosahu nejspíš odstranit zapomněla. Jak jinak si vysvětlit děsně krátkou a zubatou ofinku, kterou Suri v posledních dnech nosí? Jen stěží se dá představit, že tento ‚účes‘ by jednomu z nejslavnějších dětí světa udělal nějaký profík. Vše napovídá spíš tomu, že si Suri podobně jako spousta holčiček v jejím věku zkoušela, jaká kouzla nůžky dovedou...
03.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků)

Ze zamračené gymnastky roste v krásnou teenagerku: Suri Cruise slaví 14. narozeniny

 
Dcera hollywoodských hvězd Katie Holmes a Toma Cruise Suri slaví už 14. narozeniny. Z holčičky, která nesnášela blesky fotoaparátů a na většině fotkách se mračí a dělá kyselé obličeje, vyrostla Suri v krásnou mladou dámu. Výšku, zdá se, zdědila po mamince, a tak krásná Suri aspiruje na jednu z nejkrásnějších dcer slavných rodičů.
18.04.2020 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Suri Cruise je nejstylovějším potomkem celebrit

 
Že získala titul nejstylovějšího usmrkance slavných rodičů zrovna Suri Cruisová, asi nikoho nepřekvapí. Rodiče Tom a Katie totiž nevěnují ničemu větší úsilí, než aby ze své tříleté dcerky vychovali módní ikonu. Ačkoli zdravotníci nejsou z batolete na podpatcích zrovna nadšení, módní návrháři tleskají a Cruise s Holmes se vzdouvají pýchou, když už nejsou opěvováni za styl a módní cit zrovna oni sami.
18.12.2009 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků) , Tom Cruise (995 článků)

Dcera Toma Cruise půjde do stejné katolické školy jako kdysi Lady Gaga

 
Šestiletá Suri Cruisová už na podzim půjde do školy. Její matka Katie Holmesová se po oznámení rozvodu s Tomem Cruisem společně s dcerou odstěhovala do New Yorku. Právě tam by měla Suri navštěvovat dívčí katolickou školu v klášteře, kam chodila i Lady Gaga. Další články k tématu: Holmesová a Cruise si dohodli podmínky rozvodu. Jde nám o dceru, tvrdí Scientolog Cruise vydělal za loňský rok nejvíc ze všech herců Holmesová odložila prsten, Cruise má právníka z rozvodu s Kidmanovou Holmesová se odstěhovala od Cruise, chce se vymanit z jeho vlivu Tom Cruise a Katie Holmesová se rozvedou, oznámil hereččin právník
15.07.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Lady Gaga (1439 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Parádnice Suri Cruise: Ve čtyřech letech návrhářkou!

 
Suri Cruise (4), dcera herců Katie Holmes a Toma Cruise, udává trendy celému Hollywoodu. Naposledy šokovala módním výstřelkem z dílny Mary Janes – obula se totiž do bot na podpatku! Šokovat už ale téhle tmavovlasé drobotině nestačí. Odteď si totiž malá Suri navrhuje vlastní oblečení.
17.08.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Suri Cruise (288 článků) , Mary Mara (461 článků)

Radní by chtěli reklamu i na ČT 1 a dětském Déčku

 
Má se objevit reklama znovu na programu ČT 1, nebo dokonce na dětském Déčku? I o tom diskutovali členové Rady ČT, když ve středu projednávali na svém veřejném zasedání informaci o obchodní činnosti veřejnoprávní televize za loňské druhé pololetí.
23.04.2014 16:40 |

podobné články

ČT: Děti Déčku

 
Ode středy oživilo vysílání Déčka krátké originální grafické identy na téma Duhový svět, které vymyslely a animovaly děti ve věku 6 až 12 let. Tento zajímavý tvůrčí prostor nabídla Česká televize výtvarně nadaným dětem při příležitosti oslav prvních narozenin dětského kanálu ČT :D a v rámci projektu Děti Déčku.
11.09.2014 21:01 |

podobné články

Olympiáda, která v televizi ještě nikdy nebyla, se odvysílá i na Déčku

 
Na 4000 mladých sportovců, 22 sportů, 89 disciplín, 34 sportovišť a 1500 pořadatelů. Letošní ročník Olympiády dětí a mládeže, jež se od soboty koná v Brně, se profesionálním sportovním akcím ale přibližuje nejen svým rozsahem. Poprvé bude tuto sportovní událost vysílat v přímém přenosu České televize, a to nejen na ČT sport, ale také na Déčku.
23.06.2017 18:05 |

podobné články

Dcera Cruise Suri míří do scientologické školy!

 
Roztomilá dcera Toma Cruise a Katie Holmes Suri se po dovršení tří let (18. 4. 2009) chystá do scientologické školy. Cruise, jako oddaný stoupenec Scientologie, je nadšený, že se dcera začne učit o způsobech jeho náboženství. Takže podle britských novin Daily Mail se Suri zapíše na scientologii do New Village Academy v Los Angeles, která byla založena loni kolegou Cruise – Willem Smithem. Zdroj uvedl: „Děti mají spoustu povinností už odmala. Škola je částečně striktní a dohlíží na výživu, požaduje dietu, která obnáší méně organického cukru, sodíku a sacharidů.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (995 článků) , Will Smith (155 článků) , Will Smith (155 článků) , Suri Cruise (288 článků)

Dcery Angeliny Jolie pomáhají Suri Cruise se socializací

 
Herecké mámy Katie Holmes a Angelina Jolie aranžovaly pro své vlastní dcery „schůzky“, během kterých si holky mohly spolu hrát. Suri se tak učí hrát si s dětmi. Podle zpráv zavolala Katie Angelině. „Katie miluje zábavu, a tak se s Angelinou domluvila na domácí čajové párty s dortíky pro dívky,“ uvedl zdroj. „Je to něco, co chtěla udělat už roky,“ prozradil OK! Magazine další zasvěcený zdroj. „Z bezpečnostních důvodů, nemůže mít Katie v domě žádné dítě. Nicméně s potomky celebrit jako Shiloh a Zaharou to nebyl problém.“ „Katie a Angelina dlouze mluvily o svých dětech a dohodly se, že v budoucnu nechají holky hrát si společně častěji. Katie Holmes je navíc ráda, že její rozkošná dcerka si začíná hrát i s jinými dětmi.“ Zdroj uvádí: „Suri je velmi stydlivá mladá dáma. I když ji Tom a Katie vzali do parku nebo na pláž a snažili se ji seznámit s dalšími dětmi, neklapalo to.“
11.06.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2231 článků) , Suri Cruise (288 článků) , Tom Cruise (995 článků)

Suri Cruise na podpatcích: Bolely ji z toho nohy!

 
Katie Holmes (30) se se svou dcerkou Suri (3) vydala na nákup halloweenského převleku. Tentokrát už to ale přehnala. Suri měla na nohou opět vysoké podpatky a bolely ji z toho nohy!
29.10.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků)

Princezna Suri Cruise

 
Dcerka Katie Holmes a Toma Crusie Suri je velká parádnice a prý nechce nosit nic jiného než šaty. Nejsou jí ještě ani čtyři roky, přesto jí maminka Katie pořídila boty na podpatcích! Malá Suri Cruise ale dobře ví, co si obléci, aby byla IN foto: profimedia.cz
17.12.2009 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků) , Tom Cruise (995 článků)

Suri Cruise: V bundě, ale jen v balerínkách!

 
Katie Holmes (31) si se svou Suri (3) vyšla na oběd na newyorský Manhattan. Ani tentokrát však svou dceru dostatečně neoblékla. Suri sice byla zachumlaná do zimní bundy, ale na nohou měla jen balerínky!
10.02.2010 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (288 článků)