Pouze 72,1 centimetru. Tak málo měří nejmenší muž světa, Kolumbijec Edward Nino Hernandez, kterému se po deseti letech podařilo obhájit svůj titul v Guinnessově knize rekordů, píše server Daily Mail.
17.05.2020 14:05 |

Osobnosti: Nino Nino (1 článek) , Hernandez Hernandez (1 článek)

Boxer Konečný ZNIČIL Francouze Bayrama a obhájil titul

Boxer Lukáš Konečný obhájil titul profesionálního mistra Evropy a interkontinentální titul organizace WBO v lehké střední váhové kategorii. V domácím ringu v Ústí nad Labem porazil Francouze Bayrama jednoznačně na body.
27.05.2011 21:10 |

Osobnosti: Lukáš Konečný (107 článků)

Cyklokrosař Štybar suverénně obhájil titul mistra světa

Cyklokrosař Zdeněk Štybar obhájil titul mistra světa. Na šampionátu v německém St. Wendelu vyhrál v neděli zcela suverénně o 18 sekund před Svenem Nijsem z Belgie, třetí skončil další Belgičan Kevin Pauwels.
30.01.2011 16:25 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků)

Boxer Cotto obhájil titul mistra světa WBA v lehké střední váze

Portorický boxer Miguel Angel Cotto obhájil v noci na neděli v americkém Las Vegas titul mistra světa organizace WBA v lehké střední váze proti nikaragujskému soupeři Ricardovi Antoniovi Mayorgovi.
13.03.2011 08:35 |

VETTEL OBHÁJIL TITUL MISTRA SVĚTA F1, V JAPONSKU DOJEL TŘETÍ

Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull obhájil v neděli titul mistra světa F1.
09.10.2011 09:55 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Ukrajinský boxer Vitalij Kličko obhájil v Mnichově titul mistra světa organizace WBC v těžké váze, když vyhrál nad Britem Dereckem Chisorou. Svého soupeře porazil čtyřicetiletý rohovník z Ukrajiny po velké bitvě trvající dvanáct kol až na body.
18.02.2012 20:35 |

Rosberg obhájil titul vicemistra světa, Hamiltonovo brazilské prokletí trvá

Němec Nico Rosberg potvrdil letošní dominanci Mercedesu, když s předstihem obhájil titul vicemistra světa. V Brazílii získal své páté letošní vítězství.
15.11.2015 19:11 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Sagan opět mistrem. Po roce obhájil titul na MS v silničním závodě

Slovák Peter Sagan jako šestý cyklista v historii obhájil titul mistra světa v silničním závodě s hromadným startem. Z šestice Čechů na startu dokončil závod na 257,5 km pouze Zdeněk Štybar, lídr týmu obsadil 45. příčku se ztrátou téměř pěti a půl minuty.
16.10.2016 18:30 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků) , Peter Sagan (53 článků)

Kickboxer Hari zvítězil K.O. a v Praze obhájil titul. VIDEO

Marocký zápasník Badr Hari v sobotu večer v Praze obhájil titul mistra světa těžké váhy seriálu It's Showtime.
14.02.2010 17:00 |

Osobnosti: Badr Hari (2 články)

Murray porazil ve finále v Torontu Federera a obhájil titul

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul. Čtvrtý hráč světa zároveň vyhrál vůbec svůj první turnaj v sezoně a celkově patnáctý v kariéře.
16.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Andy Murray (186 článků)

Vitalij Kličko s přehledem obhájil titul profesionálního mistra světa v boxu těžké váhy podle organizace WBC. Ukrajinský šampion porazil v Hamburku vyzyvatele Shannona Briggse jednoznačně na body, přes místy drtivou převahu se mu ale nepodařilo v dvanáctikolovém duelu amerického soupeře knokautovat.
17.10.2010 11:35 |

Vitalij Kličko suverénně vybodoval Briggse a obhájil titul

17.10.2010 13:50 |

Boxer Haye obhájil titul WBA, Harrisona knokautoval v třetím kole

Britský boxer David Haye obhájil titul profesionálního mistra světa těžké váhy organizace WBA. V Manchesteru knokautoval krajana Audleyho Harrisona v třetím kole.
14.11.2010 00:25 |

Osobnosti: David Haye (54 článků)

Těžké váze v boxu dominují Rusové. Povětkin obhájil titul

Ruský boxer Alexandr Povětkin obhájil titul profesionálního mistra světa v těžké váze organizace WBA. Američana Cedrika Boswella dnes večer v Helsinkách porazil k.o. v osmém kole.
04.12.2011 12:20 |

Rus Povětkin podruhé obhájil titul boxerského šampiona těžké váhy organizace WBA

Ruský boxer Alexander Povětkin v sobotu před půlnocí obhájil ve Stuttgartu titul mistra světa organizace WBA v těžké váze, když na body porazil domácího Němce narozeného v Jugoslávii Marca Hucka.
26.02.2012 00:15 |

Djokovič sfouknul Nadala jako svíčku a obhájil titul na Turnaji mistrů

Srbský tenista Novak Djokovič obhájil titul na Turnaji mistrů. Druhý hráč světa porazil ve finále světovou jedničku Španěla Rafaela Nadala 6:3 a 6:4.
11.11.2013 23:31 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Novak Djokovič (540 článků)

Bravo! Maslák obhájil světový titul

Český sprinter Pavel Maslák dál drží halovou neporazitelnost. Český sprinter dnes v Portlandu obhájil titul mistra světa pod střechou, když v času 45,44 porazil Abdalelaha Harúna z Kataru (45,59) a Deona Lendoreho z Trinidadu (46,17).
20.03.2016 08:20 |

Osobnosti: Pavel Maslák (12 článků)

Boxer Kličko porazil Sosnowského a obhájil titul organizace WBC

Ukrajinský boxer Vitalij Kličko porazil v aréně fotbalistů Schalke v Gelsenkirchenu polského soupeře Alberta Sosnowského a obhájil mistrovský titul v těžké váze organizace WBC. Sobotní zápas skončil po tvrdém úderu Klička před limitem v 10. kole.
30.05.2010 14:40 |

Murray složil Federera a obhájil titul z Toronta

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul.
16.08.2010 08:25 |

Kličko obhájil titul, Nigerijce Petera knokautoval v 10. kole

Ukrajinský profesionální boxer Vladimir Kličko obhájil mistrovský titul organizací WBO a IBF v těžké váze. Nigerijce Samuela Petera před 40.000 diváků na fotbalovém stadionu ve Frankfurtu udolal před limitem.
12.09.2010 01:15 |

Osobnosti: Vladimir Kličko (166 článků)