Článek

Nejlepší karanténa světa? Soutěžící Big Brothera nemají o koronaviru ani páru!

 
Nedaleko nás existuje poklidná oáza míru, nedotčena krizí a panikou, které vyvolala pandemie koronaviru. To místo se jmenuje vila Velkého bratra. V Německu se totiž letos rozjela 13. řada populární reality show Big Brother. Soutěžící jsou od února v naprosté izolaci a vůbec netuší, co se venku odehrává.
17.03.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (53 článků)
Podobné články

Z téhle kočky z reality show chlapi u bazénu nedovedou spustit oči. Divíte se?

 
Jako účastnice britského Big Brothera sice díru do světa neudělala a skončila až šestá, ale u mužské divácké populace měla jasně navrch nad svými konkurentkami v mnoha směrech. Stačilo jít se osprchovat v bikinách a o favoritce bylo rozhodnuto. Jenže, jak je známo, tento typ pořadů je bližší spíš ženám a i mezi ostatními dámami v domě Big Brothera také moc sympatií nepobrala, a tak půvabná Casey Batchelor musela z kola ven.
09.07.2014 11:00 |

podobné články

Zoufalka z Big Brothera: Polonahá a namol se válela po chodníku

 
Snaží se procpat do světa slavných, zatím má ale jen z ostudy kabát. Účastnice Big Brothera Simone Reed (28) se postarala o pěkný rozruch na ulici, kde se zřítila k zemi namol opilá.
10.08.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (53 článků) , Simone Simon (46 článků) , Simone Simone (59 článků) , Simone Simon (33 článků)

Po kritice soutěžícím v německém Big Brotheru řekli pravdu o koronaviru

 
Soutěžící německého Big Brothera, kteří do reality show nastoupili na začátku února, neměli tušení o pandemii koronaviru. Produkce jim nechtěla o šíření nemoci v zemi a ve světě říct, po kritice na sociálních sítích ovšem změnila názor.
25.07.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (213 článků) , Kateřina Jacques (123 článků) , Martin Bursík (311 článků)

Nejlepší karanténa kvůli koronaviru v Německu? Reality show Big Brother

 
Zatímco celý svět řeší šíření koronaviru, státy uzavírají hranice a vyhlašují karantény, je přinejmenším jedna skupina, která o tom nemá zřejmě ani ponětí. Soutěžící v německé verzi reality show Big Brother jsou ve vile uzavření od února a někteří tam zůstanou až do května.
09.11.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (149 článků) , Rita Ora (112 článků) , Shawn Mendes (12 článků)

VyKulený Ládík vypadl: Doplatil na krádež identity vítěze amerického Big Brothera!

 
Tak dlouho se hraje falešná hra, až se z Vily vyletí! VyVolený panic Láďa (21) doplatil na svou ďábelskou lest. Spolusoutěžící i diváci prohlédli jeho hru na nevýrazného ňoumu a maminčina mazánka a poslali ho domů. Vítězem duelu se stal Honza (23). Detaily, do kterých Láďa kopíroval vítěze amerického Big Brothera vás budou šokovat!
18.10.2013 22:25 |

podobné články

Evča i Regina by zíraly: Podívejte se, jak se ve Skandinávii obnažují nestydaté účastnice místního Big Brothera

 
Pokud se někdo pobuřoval během sledování poslední řady VyVolených, kde nebyla nouze o nahotu, měl by se podívat na skandinávskou verzi Big Brothera.
13.09.2014 22:10 |

podobné články

Nestydatá erotomanka z Big Brothera použila zbraně hromadného ničení: Královna plastik tasila silikony a vyděsila turisty

 
Britská přebornice ve svlékání a po nehynoucí slávě toužící hvězda britského Big Brothera Angelique Frenchy Morgan se zase předvedla.
24.09.2014 23:00 |

podobné články

Silikonový přízrak z Big Brothera opět v akci: Blonďatá nestyda obnažila silikony ve sprše a ukázala pozadí vyžilé čtyřicátnice

 
Silikonová účastnice britského Big Brothera Angelique Frenchy Morgan si nedá pokoj a neustále živí paprsek naděje na to, aby se z ní stala opěvovaná celebrita.
28.09.2014 22:00 |

podobné články

Miluji, když lidé říkají, že jsem příliš hubená, říká někdejší vítězka Big Brothera

 
Po vítězství v předloňské řadě anglického Big Brothera se Charlorre Crosby začala pořádně kulatit. Když se následující léto svlékla do bikin, nebyl na dobře živenou mladou dámu zrovna pěkný pohled. Nedostatky se našly převážně v oblasti pasu. To se ale během několika měsíců změnilo a v listopadu už si Charlotte mohla dovolit vzít na sebe cokoli. Nyní se ale nechala slyšet, že miluje, když jí lidé říkají, že je až moc hubená. Snad se s takovým přístupem nedočkáme další anorektičky.
21.05.2015 12:50 |

podobné články

Celá Agáta! Vítěz českého Big Brothera randí se ženou nebezpečně podobnou Prachařové

 
Když v roce 2005 vyšel coby čerstvý držitel deseti miliónů z vily Big Brothera, byl o něj nesmírný zájem, a to i mezi ženami, které vycítily svou šanci dostat se snadno k penězům. Měly ale smůlu. Kdo teď vlastně chodí s bývalým milionářem?
02.11.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2743 článků)

Shrek z Big Brothera má opletačky s policií, je podobný hledanému násilníkovi

 
Někdejší výherce Big Brothera David „Shrek“ Šín (36) je hledaný policií. Alespoň tak by to tedy mohlo vypadat z podobizny muže stíhaného za pokus o znásilnění, kterou zveřejnila policie. Pachatel je totiž namakanému účastníkovi reality show až neskutečně podobný. Shrek kvůli tomu nyní zažívá krušné chvíle a požaduje od strážníků nápravu.
31.07.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (53 článků) , David Šín (16 článků)

Soutěžící Big Brother Německo izolovaní od světa: Nemají ponětí, že koronavirus drtí Evropu

 
Účastníci německé verze reality show Big Brother nemají ani tušení, co se nyní děje ve světě. Podobná soutěž se objevila i na našich televizních obrazovkách v roce 2005. Partička lidí různých povah je zavřená v domě v naprosté izolaci. Soutěžící možná ani netuší, jaké mají štěstí, že jsou nyní v karanténě před světem. Na druhou stranu, až se to dozvědí, může to být pro ně velká rána.
15.03.2020 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (53 článků)

Mužatka je fuč: Nejsvalnatější soutěžící z Big Brothera devět let poté vypadá skvěle. Jako pravá dáma!

 
Renata Kajdžas byla jednou z nejkontroverznějších soutěžících v nováckém Big Brother, spekulovalo se o jejím románku ve vile s pozdějším vítězem Shrekem. A to přestože doma měla přítele Tony Jalovce, paradoxně vítěze druhé řady konkurenčních VyVolených. Podívejte se, jak se za tu dobu Renata, která se po soutěži dala na kulturistiku a vdala se za Tonyho ( nedávno se zase rozvedli ), změnila!
01.06.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Renata Kajdžas (10 článků)

Hysterická scéna v Big Brotheru: Ty lhářko, ty dě*ko, křičela šílená soutěžící

 
Když se necháte zavřít na desítky dnů do jednoho domu s několika exoty a jste nuceni s nimi žít a koexistovat, je jasné, že ponorková nemoc se brzy dostaví. A to může mít za následek hysterické záchvaty vzteku. Účastnice britského Big Brothera Megan McKenna by mohla vyprávět...
18.01.2016 10:15 |

podobné články

Kdo je větší namakanec? Shrek a Filip Trojovský z Big Brothera ukázali horu svalů. Není to už moc?

 
Pamatujete si na soutěžící z reality show Big Brother? Jak vítěz David Šín, kterému nikdo neřekl jinak než Shrek, tak Filip Trojovský se zbláznili do kulturistiky a jejich těla připomínají spíš horu svalů. Holky (klidně i kluci), které tělo účastníka soutěže se vám líbí více?
29.06.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: David Šín (16 článků) , Filip Trojovský (23 článků) , Big Brother (53 článků)

Do Česka přijíždí SAP Big Data Truck

 
Že si pod pojmem Big Data neumíte nic představit? Snadná pomoc. Do Česka právě dnes dorazil SAP Big Data Truck, na jehož palubě se na vlastní oči můžete přesvědčit o tom, že analýza a zpracování takzvaných velkých dat může zrychlit dopravu i závodní automobil, fotbalistům pomoci vylepšit přihrávku nebo obchodníkům lépe poznat zákazníka. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v SAP Big Data Trucku. Ve středu a ve čtvrtek je expozice otevřena pro veřejnost.
13.10.2014 16:10 |

podobné články

Otevřely se pláže a hned se tam nahrnula: Nestydatá silikonka z Big Brothera provokovala v pidi bikinách

 
Dokud byly kvůli opatřením proti šíření koronaviru zavřené pláže, byl klid. Nestyda z reality show Big Brother Frenchy  (44) tak dělala ostudu výhradně doma , kde vznikly například fotky, jak polonahá v zástěře vaří oběd .
21.05.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (53 článků)

Skomírající SuperStar se "promění" v Big Brothera. To byl ale také propadák!

 
To má být ta nová éra? Šmírování ve stylu v Česku neúspěšné reality show Big Brother? Už to tak vypadá! Televize Nova pustila do světa snímky luxusní vily, ve které uvězní finalisty letošní SuperStar. Budou tam mít fitko, luxusní koupelny, ping-pong, hezky barevné ložnice a… NA KAŽDÉM ROHU KAMERU!
06.03.2013 05:10 |

podobné články

Skomírající SuperStar se "promění" v Big Brothera. To byl ale také propadák!

 
To má být ta nová éra? Šmírování ve stylu v Česku neúspěšné reality show Big Brother? Už to tak vypadá! Televize Nova pustila do světa snímky luxusní vily, ve které uvězní finalisty letošní SuperStar. Budou tam mít fitko, luxusní koupelny, ping-pong, hezky barevné ložnice a… NA KAŽDÉM ROHU KAMERU!
08.03.2013 23:22 |

podobné články