Článek

Nejlepší česká veslařská posádka roku bude vyhlášena v Praze

 
Nejlepší česká veslařská posádka bude vyhlášena v neděli v podvečer v pražském hotelu Pyramida, o první místo se s největší pravděpodobností utkají dva skifaři, mistryně světa Mirka Knapková a vicemistr světa Ondřej Synek.
13.11.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)
Podobné články

Bude Synek nejlepším veslařem světa? Mistr světa je v nominaci

 
Dvojnásobný mistr světa Ondřej Synek je v pětičlenné nominaci na titul nejlepší světová veslařská posádka roku. Prestižní ocenění český skifař získal už za rok 2010, v němž se stal poprvé světovým šampionem.
21.10.2013 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Knapková byla vyhlášena nejlepší českou veslařkou roku 2011

 
Skifařka Mirka Knapková byla v neděli v Praze vyhlášena nejlepší českou veslařkou roku 2011. Letošní mistryně světa i Evropy získala ocenění Českého veslařského svazu (ČVS) počtvrté v kariéře.
13.11.2011 18:30 |

podobné články

Posádka vrtulníku LZS vzlétla k dělníkovi v bezvědomí ve Velkých Karlovicích

 
Posádka vrtulníku LZS „Kryštof 05“ z Ostravy zasahovala v pátek 8.8. odpoledne u vážné události ve Zlínském kraji. Letečtí záchranáři jsou na Zlínsko voláni v rámci mezikrajové spolupráce, a to z toho důvodu, že záchranná služba zmíněného kraje sama vrtulníkem nedisponuje. Stroj vzlétl na základě výzvy do obce Velké Karlovice, odkud byl nahlášen úraz pracovníka ve výkopu s bezvědomím. Spolu s leteckými záchranáři na místo události vyjela také pozemní posádka ze Vsetína.
09.08.2014 14:05 |

podobné články

Vítězná veslařka Knapková: Se zlatíčkem ve sprše!

 
Když máte čerstvou zlatou olympijskou medaili, tak se s ní jen tak nerozloučíte. Všude ji nosíte, spíte s ní, laskáte ji! Přesně tak to teď dělá veslařská královna z Londýna Miroslava Knapková (31).
06.08.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Knapková (50 článků)

Povodňová situace: V Ústí začali s evakuací

 
Obyvatelé ústeckých ulic Veslařská a Pražská budou muset kvůli vodě opustit své domovy. Hydrologická prognóza vývoje na Labi v Ústí nad Labem není vůbec příznivá. Zítra se očekává vzestup hladiny dokonce přes deset metrů. O situaci v neděli informoval primátor Ústí nad Labem Vít Mandík. Město se připravuje i na péči o zraněné.
02.06.2013 18:50 |

podobné články

I autonehoda je pravděpodobnější, než nákaza virem zika, vzkazuje ostatním veslařská hvězda

 
Novozélandský veslař Mahé Drysdale nechápe sportovce, kteří se vzdávají svých kvalifikací kvůli obavám z viru zika. Nakazit se jím je podle něj pro sportovce během olympiády desetkrát méně pravděpodobné, než být zavražděn.
17.07.2016 21:45 |

podobné články

Ve středních Čechách a v Praze byla vyhlášena smogová situace

 
Ve středních Čechách a v Praze byla kvůli vysoké koncentraci troposférického ozonu vyhlášena smogová situace. Platit začala krátce před 18:00. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) bude trvat i v sobotu. Vysoké koncentrace ozonu jsou spojené s vysokými teplotami.
26.07.2013 19:25 |

podobné články

Tři školačky, tři různá pátrání: Policie hledá 13letou a 14letou dívku, další našla v Praze

 
Tři vyhlášená pátrání na různých místech republiky. To je znepokojující bilance za čtvrtek. Průběh je vždy podobný – školou povinná dívka odešla z domu či utekla, už se nevrátila. Po Valeriyi, Natálii a Markétě byla vyhlášena pátrání v Praze, na Havlíčkobrodsku a v Českých Budějovicích. Natálii již policie našla.
23.04.2015 21:05 |

podobné články

Svlečená Rihanna pro Armaniho byla vyhlášená nejvíc sexy reklamou roku 2011

 
Barbadoská popová bohyně Rihanna  (23) válí na všech frontách. Nejen, že je nejpopulárnější zpěvačkou, které v současnosti může konkurovat nejspíš jen Lady Gaga  (25) , ale úspěšné je i všechno, na co mladá exotická kráska „sáhne“. Tentokrát se jí povedlo účinkovat v reklamě pro Armani Jeans, která byla následně vyhlášena nejvíce sexy reklamou roku 2011.
30.12.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Lady Gaga (1295 článků)

Líbí se vám? Tahle sexy kráska v bikinách byla vyhlášena nejkrásnější barmankou roku

 
Nejkrásnější barmankou roku byla v Las Vegas vyhlášena atraktivní brunetka Meagan Pastorchik z Jižní Karolíny. Uhrančivá kráska zvítězila v konkurenci stovky barmanek, které se zúčastnily už devatenáctého ročníku soutěže krásy, již pořádá řetězec restaurací Hooters.
26.06.2015 12:00 |

podobné články

Může za to její svlékání? Tahle brazilská topmodelka byla vyhlášena nejvíc sexy podnikatelkou roku

 
Brazilská topmodelka Alessandra Ambrosio  (34) byla nedávno pánským časopisem Maxim vyhlášena nejvíc sexy podnikatelkou roku.
27.11.2015 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Alessandra Ambrosio (138 článků)

TA ČR: V půlce srpna bude vyhlášena 1. veřejná soutěž programu ÉTA

 
1. veřejná soutěž v Programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA bude vyhlášena 15. 8. 2017. Více informací k veřejné soutěži, k soutěžní lhůtě a podmínkám veřejné soutěže, bude uvedeno v Zadávací dokumentaci, spolu se strukturou elektronického návrhu projektu a s podmínkami pro jeho podání, v den vyhlášení veřejné soutěže.
28.07.2017 17:45 |

podobné články

Kolomý klesl na Dakaru na třetí místo, v čele je nizozemsko-česká posádka

 
Český jezdec Martin Kolomý se dlouho neradoval z vedoucí pozice na letošní Rallye Dakar. Ve druhé etapě dojel na osmém místě a v průběžném pořadí klesl na třetí příčku. Do čela se vyhoupla nizozemsko-česká posádka Martin van den Brink, Daniel Kozlovský, Marcel Blankestijn s kamionem Renault, který postavil český tým MKR Technology.
03.01.2017 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (125 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Marcel Martin (1 článek) , Daniel Martin (63 článků)

Nejlepší bankou roku 2013 se v soutěži stala ČSOB

 
Vítězem soutěže Nejlepší banka roku 2013 se stala ČSOB. Po porovnání více než 200 kritérií předstihla 21 konkurenčních bankovních domů. Klientsky nejpřívětivější bankou se poprvé stala Sberbank. Nejlepší životní pojišťovnou roku 2013 byla vyhodnocena Allianz, neživotnímu pojištění kraluje Kooperativa. Vyhlašovatelem výzkumu Nejlepší banka 2013 a Nejlepší pojišťovna 2013 jsou Hospodářské noviny.
10.09.2013 13:05 |

podobné články

Kvitová byla vyhlášena nejlepší světovou tenistkou roku 2011

 
Česká tenistka Petra Kvitová obdržela cenu pro nejlepší hráčku roku 2011 podle Světové ženské tenisové asociace WTA.
14.11.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1492 článků)

Kvitová je nejlepší tenistkou roku 2011, rozhodla ITF

 
Češka Petra Kvitová byla v úterý Mezinárodní tenisovou federací (ITF) vyhlášena nejlepší hráčkou roku 2011, mezi juniory triumfoval Jiří Veselý a ve čtyřhře získaly trofej Květa Peschkeová se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou.
13.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Veselý (169 článků) , Petra Kvitová (1492 článků) , Jiří Veselý (169 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Katarina Srebotniková (17 článků) , Jiří Veselý (169 článků)

Vyhlášena sbírka pro chudé v Česku. Pomoct může každý

 
Vůbec poprvé v historii je vyhlášena sbírka na pomoc pro chudé spoluobčany v Česku. Přestože v naší zemi žije na hranici chudoby milion lidí, podobná sbírka u nás probíhá vůbec poprvé. Informovala o tom Česká televize.
26.01.2014 09:45 |

podobné články

Nejhorší herečkou Hollywoodu byla za rok 2009 vyhlášena Sandra Bullocková

 
Nejhorší herečkou Hollywoodu roku 2009 byla v noci na neděli v Los Angeles vyhlášena Sandra Bullocková kvůli svému výkonu v komedii All About Steve. Za ztvárnění hlavní ženské role v této komedii získala hned dvě filmové anticeny Zlatá malina.
07.03.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (270 článků)