Článek

Nejkrutější masový vrah je po smrti: Zabil desítky žen, házel je prasatům a mlel do sekané

 
Nejděsivější masový vrah v dějinách Kanady Robert Pickton si odpykával doživotní trest. Zemřel v pátek ve věku 74 let poté, co jej ve věznici s maximální ostrahou napadl spoluvězeň. Informovaly o tom agentury Reuters a AP s odvoláním na vězeňskou službu.
01.06.2024 12:15 |

podobné články

Podobné články

Muž zavraždil desítky žen a namlel je do sekané! Lahůdku prodával policistům

 
Blíží se výročí dopadení nejkrutějšího vraha v dějinách Kanady. Robert Pickton byl zatčen v únoru 2002, o pět let později jej soud poslal na doživotí za mříže. Usvědčili ho z úkladných vražd šesti žen, nakonec sám přiznal, že jich bylo 49. Oběti mlel do sekané a maso potom prodával lidem, mezi nimiž byli i policisté.
29.01.2018 16:15 |

podobné články

Adriana (†7) rodiče umučili k smrti a pak ho hodili prasatům: Dostali doživotí

 
Brutálním způsobem umučili sedmiletého syna a pak jeho tělo předhodili prasatům. Zvrácení rodiče z Kansasu Michael (46) a Heather (31) Jonesovi si za to vysloužili doživotí v kriminále.
10.05.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jones (30 článků) , Michael Michael (1918 článků) , Michael Jones (8 článků)

Mafiánské vyřizování účtů: Gangstera dali zaživa sežrat prasatům

 
Otřesný čin odhalila italská prokuratura s policií během razie proti organizaci 'Ndrangheta. Při vyšetřování také zachytili telefonát mezi členy zločineckého gangu, v kterém jeden z lokálních vůdců líčí, jak příslušníka konkurenčního klanu dali zaživa sežrat prasatům.
29.11.2013 21:25 |

podobné články

Děsivá poprava italského mafiána: Předhodili ho prasatům! Zaživa!

 
Většinou si mezi sebou mafiáni vyřizují účty kulkami. Když jde ale o pomstu, dokážou být ještě krutější. Vždyť smrt zastřelením je zbytečně rychlá a skoro bezbolestná... Italský mafiánský boss Francesco Raccosta si očividně zasloužil pořádně trpět. Proto ho člen konkurenčního klanu předhodil hladovým prasatům, která ho roztrhala zaživa!
30.11.2013 12:05 |

podobné články

Zmlátil úřednici finančáku a řval: Vyříznu vám srdce a hodím ho prasatům

 
V pracovní neschopnosti skončila po útoku agresivního muže úřednice (50) finančního úřadu v Brně. Opilec se následně vrhl i na policisty, chtěl jim vyříznout srdce a hodit prasatům.
05.01.2017 11:55 |

podobné články

Po pokusu o znásilnění mu uřízli penis i varlata, obojí hodili prasatům: Chirurgové neměli co přišít

 
Brazilec (36) chtěl údajně znásilnit svoji neteř, její příbuzní ho proto na poli chytili a uřízli mu penis i varlata. Nic z nich nezbylo, útočníci měli všechno hodit prasatům. Policie se sháněla, jestli něco nezbylo, ale marně. Chirurgové proto muži už bohužel neměli co přišít.
30.04.2021 21:15 |

podobné články

„Splašky a jídlo jak prasatům.“ Okrádání na dovolené ukončeno. Jednoduše

 
Na pláži splašky, jídlo kydlé jak prasatům. Nevyhovující hotely a pláže. Dle zástupců cestovních kanceláří a agentur mají podobné nedostatky při dovolené Češi reklamovat hned na místě. Následně bude stížnost vyřízena do 30 dnů. A blízké zahraničí? „V případě, že klient cestuje např. s německou cestovní kanceláří, je nutné poslat reklamaci do 30 dnů od uskutečnění zájezdu, u Polských je to 45 dnů od návratu,“ zjistili jsme. Jak tedy ukončit okrádání Čechů při dovolené u moře?
01.06.2023 04:55 |

podobné články

Masový vrah z premiéry Batmana může být odsouzený na smrt. Polehčující okolnosti zamítli

 
Masový vrah James Holmes, který při premiéře nového Batmana zavraždil v americkém kině 12 lidí, může být odsouzený k trestu smrti. Rozhodla o tom porota, polehčující okolnosti totiž neuznala.
03.08.2015 21:30 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (36 článků)

Nejkrutější šprým v historii? Egyptští šprýmaři unesli herečku převlečení za teroristy z ISIS

 
Tohle video asi vstoupí do historie televizního vysílání jako nejkrutější kanadský žert všech dob! Egyptští šprýmaři sehráli na herečku scénku, při které si myslela, že ji unesli teroristé ISIS! V slzách prosila o svůj život, zatímco technici odpalovali umělé výstřely a muži v převleku jí před nosem mávali pásem s výbušninami!
09.06.2016 23:20 |

podobné články

Nejkrutější mafián byla žena: Vraždy šly do stovek, neunikl ani manžel!

 
Kolumbijka Griselda Blancová je považována za nejkrutější obchodnici s drogami na světě. Svou první oběť zavraždila prý už v 11 letech a podařilo se ji spojit s 250 vraždami! Vybudovala obrovské drogové impérium a údajně vydělávala v přepočtu téměř 2 miliardy korun měsíčně. Pokusila se dokonce unést Kennedyho syna. V připravovaném filmu s názvem Kmotra si krutou narkobaronku zahraje Jennifer Lopezová.
14.06.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Kennedy (1 článek)

Bestiální vrah Roubal prý krmil oběťmi prasata: Statek zrůdností Pohádka nepřestává provokovat

 
Sériový vrah Ivan Roubal (†64) byl odsouzen 27. května 1999 Městským soudem v Praze. Nejprve si vyslechl trest za spáchání dvou vražd a později byl obviněn i ze tří dalších a v roce 2000 dostal doživotí. Kolem jednoho z nejznámějších vrahů moderních českých dějin koluje mnoho pověstí, stejně jako kolem jeho statku Pohádka, který dodnes přitahuje milovníky paranormálních jevů. Roubal měl mít údajně na svědomí mnohem více mrtvých. Těla dvou obětí se prý nenašla, protože je dal sežrat prasatům. Před několika lety se navíc objevily informace, že měl zabít i šestiletou holčičku. Svěřil se s tím prý svým spoluvězňům. Bestiální vrah zemřel v roce 2015 v karvinské věznici.
27.05.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2950 článků)

AIDS je masový vrah stejně jako... Hitler, Stalin, Hussajn

 
Hodně velkou vlnu emocí vyvolala nová kampaň upozorňující na problematiku smrtící choroby AIDS, která už na světě zabila přes 30 milionů lidí. Na transparentech totiž souloží světoví tyrani Adolf Hitler, Josef Stalin a Saddám Hussajn doplnění sloganem: AIDS je masový vrah!
22.09.2009 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (829 článků)

Masový vrah Breivik jel k soudu: Jeho oči se smály...

 
Za zavřenými dveřmi včera hodinu po poledni stanul poprvé před soudním tribunálem v norském Oslu masový vrah Anders Behring Breivik (32), jenž během pátečního odpoledne připravil o život 76 lidí (na tolik včera počet obětí upřesnily norské úřady). »Zradils naši zemi!« nebo »Smrt! Zaslouží si smrt! Každý tady mu ji přeje!« pokřikoval rozběsněný dav postávající před soudní budovou, jen co se objevil opancéřovaný mercedes s espézetkou DK 90298, na jehož zadním sedadle terorista seděl. V červeném svetru a s pohrdavým pohledem, v němž se zračil smích... Vinu za masakr odmítl.
26.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Masový vrah Breivik: Tady vyrobil bombu!

 
Květinový dekor na nábytku a nařasené záclonky. Ani se nechce věřit, že tenhle farmářský domek z 18. století ve vesnici Åsta, asi 160 km na sever od Osla, byl ve skutečnosti domem hrůzy. Poklidnou usedlost, v níž bydlel v pronájmu, změnil masový vrah Anders Breivik (32) v dokonale maskovanou továrnu na výbušniny. Ano, právě tady, na farmě Asta, vyrobil půltunovou bombu, která v pátek zabila v centru norské metropole osm lidí. Právě tady terorista osnoval krvavý masakr, jehož se dopustil na ostrově Utöya!
28.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Norský masový vrah Breivik chce založit síť pravicových radikálů

 
Norský masový vrah Anders Breivik chce založit síť pravicových radikálů. Zhruba s padesáti extrémisty si dopisuje z vazby. Breivik loni v červenci v Oslu a zejména na ostrově Utoya popravil 77 lidí.
27.07.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Masový vrah Breivik změní vězení

 
Norský pravicový extremista Anders Behring Breivik, který při atentátech 22. července 2011 v oblasti metropole Osla zavraždil 77 lidí, nebude zatím přijat na univerzitu. Nemá k tomu odpovídající kvalifikaci. Informoval o tom dnes list Dagbladet. Podle norských médií se odsouzený masový vrah rovněž v brzké době přestěhuje do jiného vězeňského zařízení. 
06.08.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Masový vrah Charles Manson se bude ženit: Miluje a uctívá ho týraná dívka (25)

 
Nejznámější masový vrah Charles Manson (79), odsouzený k doživotnímu vězení, se bude ženit. Sériového vraha s vytetovaným hákovým křížem na čele chce za manžela pojmout jeho 25letá obdivovatelka, v mládí rodiči týraná žena jménem Star.
22.11.2013 13:57 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (57 článků)

Masový vrah Charles Manson dostal povolení oženit se s 26letou slečnou

 
Na doživotí odsouzený masový vrah Charles Manson dostal povolení se oženit. Podle amerických médií si chce 80letý Manson vzít 26letou Afton Elaine Burtonovou. Pár má na uspořádání svatby 90 dnů, jinak bude muset žádat o povolení znovu.
18.11.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (57 článků)

Masový vrah Zdeněk K. nouzí netrpěl: Žil z dědictví a dávek! A z akcií?

 
Dlouhá léta byl nezaměstnaný. Nepracovala ani jeho manželka. Přesto masový vrah z Uherského Brodu Zdeněk K. nouzí netrpěl. V řadovce, která byla uvnitř údajně moderně zařízená, žil poměrně skromně, stačil příjem z dávek, ale svou roli sehrál i rodinný majetek. Před 12 lety totiž Zdeněk K. pohřbil otce. A patrně podědil pozemky.
27.02.2015 18:40 |

podobné články