Článek

Nejkrásnější fotky divočiny roku 2020

 
V pořadí již 56. ročník fotografické soutěže Wildlife Photographer of the Year je za námi. Vítězné fotografie slavnostně vyhlásila vévodkyně Kate, manželka následníka britského trůnu prince Williama. Absolutním vítězem se stal tygr mazlící se se stromem, ocenění získaly i fotografie kahaua nosatého či kutilky písečné.
14.10.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (444 článků)
Podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2594 článků) , Michal David (1523 článků) , Josef Vojtek (636 článků)

Prohlédněte si nejvtipnější fotky divočiny roku 2018

 
Šokovaná veverka, nosorožec s pavím ocasem nebo lední medvěd zaujatě hledící do fotoaparátu. I letos měli porotci soutěže o nejvtipnější fotku z divočiny těžkou práci vybrat ty nejlepší. Z tisíce fotek, které se letos porotcům shromáždily, bylo vybráno 41 finalistů, kteří soutěžili v celkem sedmi kategoriích.
23.11.2018 05:30 |

podobné články

Vítězná fotografie z divočiny pro rok 2009 byla zřejmě podvrh

 
Nejkrásnější fotografie zachycující výjev z divočiny pro rok 2009 se ocitla v centru spekulací, že byla výjimečná scéna zinscenována. Vlk, který přeskakoval dřevěnou branku, aby se dostal na pozemek farmy, byl totiž údajně ochočený a zcela krotký. Fotografie měla podle autora znázorňovat odvěký konflikt mezi lidmi a vlky.
23.12.2009 09:00 |

podobné články

V soutěži o nejkrásnější fotku divočiny zvítězil vyděšený svišť

 
Fotografická soutěž o nejlepší snímky divočiny Wildlife Photographer of the Year (WPY) zná své vítěze. Vyhlásil je v úterý pořadatel soutěže, londýnské Muzeum přírodní historie. Absolutním vítězem se stala fotografie vyděšeného sviště, kterého loví liška.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Nejkrásnější hasičky se svlékly, zakryly se jen pěnou a peřím

 
Čtyři nejkrásnější české hasičky odhalily půvab. Pro nový kalendář soutěže Miss Hasička se nebály svléknout a ukázaly, že by i v jiných soutěžích krásy mohly uspět hodně vysoko. Před objektivem fotografa Jana Tůmy se objevil i Hasič roku Tomáš Petreček. Další články k tématu: Hasiči znají své nejkrásnější kolegy, bodovala Slovenka a Čech Hasiči poznali nejkrásnější kolegy, vítězství sebrala Češkám Slovenka Fotky, které potěší: nejkrásnější hasičky a hasiči se svlékli ve vodě
27.11.2013 00:37 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (241 článků)

Otestujte svůj zpěv a můžete být v televizní show Hlas ČeskoSlovenska

 
Televize Nova a Markíza už 12. února spustí novou talentovou soutěž Hlas ČeskoSlovenska. Na internetových stránkách soutěže si můžete otestovat svůj zpěv a nechat se ohodnotit. Vítěz pak vystoupí v televizní show. Další články k tématu: Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Do poroty Hlasu ČeskoSlovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas ČeskoSlovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
17.01.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1523 článků)

Nejkrásnější nohy ze všech zpěvaček má Tereza Kerndlová

 
Pětadvacetiletá Tereza Kerndlová se stala "českou Jennifer Lopezovou". Zpěvačka získala titul Nejkrásnější nohy 2012 v tradiční volbě značky, jejíž tváří je právě latino kráska. Kerndlová prozradila, že o své nohy pečuje a je přesvědčena, že by to měla dělat každá žena. Další články k tématu: Sokolová má nejkrásnější nohy a je volná, rozešla se s přítelem Nejkrásnější nohy má čerstvě zamilovaná Libuše Vojtková VIDEO: Kristelová vyhrála soutěž o nejkrásnější nohy, Faltýnová výsledky zpochybnila Hledají se nejkrásnější nohy České republiky!
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (484 článků) , Libuše Vojtková (30 článků)

Boudová, Kornová a Benešová: Útěk do divočiny!

 
Nelu Boudovou, Kateřinu Kornovou a Lucii Benešovou spojuje vášeň pro dobrodružství. Rozhodly se tedy vyrazit na prázdniny do divočiny.
14.06.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (206 článků) , Nela Boudová (168 článků) , Kateřina Kornová (189 článků)

Strhující záběry z divočiny: Takhle nebojácná medvědice ubránila mláďata před tygrem

 
Matky by pro své potomky klidně položily i život. To platí nejen ve světě lidí, ale i v drsných podmínkách divočiny, kde jde o krk opravdu často.
14.07.2011 17:35 |

podobné články

Milovníci Šumavy mohou vyrazit po nových trasách do divočiny

 
Na nové, zcela neznámé trasy se mohou letos těšit všichni milovníci šumavské divočiny. Registrační systém se spustil v úterý. Správa NP a CHKO Šumava pořádá tyto výpravy již pošesté. Během sezóny možná přibydou další.
31.05.2013 13:25 |

podobné články

Nová DVD: Vedlejší účinky, Nevědomí, Za borovicovým hájem 2012 a Ace Ventura: Volání divočiny

 
Thriller Stevena Soderbergha Vedlejší účinky přináší příběh páru, jehož svět se začne rozpadat ve chvíli, kdy psychiatr předepíše nový lék. Tom Cruise hraje osamoceného strážce a údržbáře, umístěného na pusté, téměř zničené Zemi ve sci-fi Nevědomí. Ryan Gosling zase motocyklového jezdce v kriminálním dramatu Za borovicovým hájem. A znovu přichází Ace Ventura, tentokrát v pokračování nazvaném Volání divočiny.
20.08.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (978 článků) , Ryan Gosling (151 článků) , Steven Soderbergh (28 článků)

Od 15. července do šumavské divočiny s fotoaparátem

 
Právě dnes, 15. července se zájemcům o Šumavu otevírají nové možnosti výletů s průvodci do divočiny i do tzv. tetřevích oblastí. A zároveň začíná nová fotosoutěž pro účastníky výprav s Průvodci divočinou, které letos probíhají již sedmou sezónou.
15.07.2014 19:40 |

podobné články

Výstava Správy NP Šumava zve do „Soukromí divočiny“

 
Během několikaletého výzkumu a monitoringu pomocí fotopastí na území Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava, vznikly tisíce jedinečných fotografií. A právě výběr z těchto snímků tvoří výstavu s názvem „V soukromí divočiny“, která představuje výběr 64 fotografií v prostorách Českého rozhlasu Plzeň až do konce dubna.
09.04.2015 11:16 |

podobné články

Volání divočiny: Buck projde peklem, než potká Harrisona Forda!

 
Dobrodružný biják Volání divočiny, natočený režisérem Chrisem Sandersem na motivy legendární knihy Jacka Londona, vypráví příběh psa, který se nepřízní osudu z domácího mazlíčka stane zvířetem nuceným se utkat s nástrahami drsného, mrazivého Yukonu. Naštěstí na to nezůstane sám.
25.02.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (158 článků) , Jack London (12 článků) , Chris Sanders (1 článek)

Filmové premiéry: V síti, 1917, Volání divočiny, Vidíš měsíc, Danieli a Daleká cesta

 
Do kin vstupuje dokument o zneužívání děti na internetu V síti a jeho kratší verze, určená dětem V síti: Za školou. Tři Oscary za kameru, mix zvuku a vizuální efekty dostal válečný film 1917. Rodinný film Volání divočiny vypráví příběh milovaného, ale uneseného psa Bucka. Drama jednoho z nejhorších únosů poslední doby ožívá ve filmu Vidíš měsíc, Danieli. Po digitálním restaurování jde do kin film Alfreda Radoka Daleká cesta natočený v roce 1948.
27.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (125 článků)

Volání divočiny s Harrisonem Fordem může překvapivě prodělat

 
Americký film The Call of the Wild (Volání divočiny) s Harrisonem Fordem v hlavní roli není takovým trhákem, jak si studio představovalo. Podle médií by mohl být po finanční stránce i průšvihem.
02.03.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (158 článků)

Legendární autobus z filmu Útěk do divočiny museli z hustého lesa odvézt: Umírali kvůli němu lidé!

 
Opuštěný autobus na Aljašce, který proslavil film Útěk do divočiny, byl odstraněn a přesunut na tajné místo. Vrak totiž přitahoval milovníky slavné dobrodružné knihy i snímku, který podle ní byl natočen. Jenže dva turisté na místě zemřeli a minimálně 15 jich muselo být zachráněno. Proto armáda autobus raději odstranila.
22.06.2020 17:40 |

podobné články

Hasiči znají své nejkrásnější kolegy, bodovala Slovenka a Čech

 
Česko i Slovensko už vědí, kde žijí nejkrásnější hasiči a hasičky roku. V případě dívek míří jedna korunka na Slovensko, dvě zůstávají v Česku. Mezi muži uspěl Čech. Rozhodlo o tom slavnostní finále, které v Praze moderovali Jana Marečková a Libor Bouček. Další články k tématu: Hasiči poznali nejkrásnější kolegy, vítězství sebrala Češkám Slovenka Fotky, které potěší: nejkrásnější hasičky a hasiči se svlékli ve vodě ANKETA: Ohodnoťte pětici hasičů, kteří chtějí vyhrát v soutěži krásy Další soutěž mužské krásy: Česko pozná nejkrásnějšího hasiče
12.10.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (479 článků) , Jana Marečková (26 článků) , Jan Čech (241 článků)

Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem

 
V připravované soutěži Hlas Česko Slovenska, kterou televize Nova a slovenská Markíza budou vysílat na jaře, čeká soutěžící skutečná lahůdka. Zazpívají si duet se slavnou hvězdou. V zahraničí se k soutěžícím přidali třeba Duffy, Adele či porotce Adam Levine ze skupiny Maroon 5. Další články k tématu: Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska
15.10.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1057 článků) , Adam Levine (63 článků)