Článek

Nejhorší díra republiky minulostí? Vršovická ulice U Seřadiště se konečně dočká opravy

 
V Praze je k vidění mnoho zajímavých staveb, soch, památek, kterým v republice není rovno. A shodou okolností se jedna z jejích ulic pyšní také přesně opačným přídomkem. Ulice U Seřadiště ve Vršovicích byla pro svůj stav opakovaně označovaná za „nejhorší díru republiky“. Koncem října se proto bude v celém rozsahu opravovat.
25.10.2018 16:20 |

podobné články

Podobné články

Nejhorší díra republiky dostane nový povrch: V ulici U Seřadiště už se nebude kličkovat

 
Samá jáma! Tak se dá popsat vršovická ulice U Seřadiště. Kvůli katastrofálnímu stavu získala hned třikrát nepopulární titul »Nejhorší silniční díra republiky«. Po deseti letech tahanic se od včerejška opravuje!
30.10.2018 12:20 |

podobné články

Generali: Nejhorší díra republiky trápí řidiče v Praze. Naděje na opravu je ve hvězdách

 
Projekt Nadace pojišťovny Generali Výmoly.cz vyhlásil vítěze 4. ročníku ankety Nejhorší díra republiky. V hlasování řidičů získala prvenství pražská ulice U Seřadiště, která bývala dříve nejrychlejší spojkou Michle a Vršovic.
31.07.2014 16:50 |

podobné články

MHMP: Informace o dopravním opatření na komunikaci Vršovická

 
Od 18. srpna do 11. září 2017 bude omezen provoz na komunikaci Vršovická ve směru z centra v úseku ulic Moskevská – Altajská. Důvodem je obnova vodovodního řadu.
17.08.2017 17:00 |

podobné články

MHMP: Informace o dopravních opatřeních na komunikaci Vršovická

 
Upozorňujeme na pokračující práce na obnově vodovodních řadů na komunikaci Vršovická v úseku ulic Kodaňská – Moskevská.
26.09.2017 18:15 |

podobné články

MHMP: Informace o dopravním opatření na komunikaci Vršovická

 
Od 12. do 27. července 2018 bude omezen provoz na komunikaci Vršovická v Praze 10. Uzavřen bude úsek mezi ulicemi Kišiněvská a Gruzínská, důvodem je pokládka plynovodu.
11.07.2018 20:35 |

podobné články

Opravy ulic na Praze 5: Nového kabátu se dočká ulice Na Konvářce nebo Nad Zámečnicí

 
Silnice v některých částech Prahy 5 jsou ve špatném stavu. Radnice začne ty nejvíce poničené opravovat. Jsou totiž nebezpečné pro řidiče, jejich auta, ale také chodce. V květnu dostane nový povrch ulice Na Konvářce, městská část připravuje rekonstrukci i ulice Nad Zámečnicí. Zda se opravy dočkají i další komunikace záleží na financích, které uvolní pražský magistrát.
10.03.2016 17:00 |

podobné články

Ozónová díra se zaceluje. Do 30 let zmizí úplně

 
Američtí a britští vědci už několik let po sobě pozorují, že se ozónová díra přestala zvětšovat. Letos ale přinášejí zprávy ještě pozitivnější. Celosvětové omezení používání freonových plynů konečně přineslo kýžené ovoce a ozónová vrstva se začíná obnovovat. Díra nad Antarktidou se tak začala zacelovat a do roku 2050 bude zcela zahojená.
05.08.2016 13:05 |

podobné články

Pardubický PARNÍK ARNOŠT NEKONČÍ! Dočká se OPRAVY

 
Parníku Arnoštovi, který je jedním ze symbolů Pardubic, se konečně začalo blýskat na lepší časy. Ještě před nedávnem hrozilo, že jeho provoz úřady zastaví. Loď je totiž ve špatném technickém stavu. Brzy se ovšem dočká opravy.
18.10.2011 18:30 |

podobné články

Díra v silnici na Vysočanské se prodraží: Opravy budou stát 40 milionů

 
Opravy propadlé silnice na Vysočanské estakádě budou podle odhadů stát přes 40 milionů korun bez DPH. Konečná cena vzejde z veřejné zakázky. Opravy by měly začít letos v květnu a skončit v listopadu, tedy více než rok od propadu silnice. Estakáda se propadla v polovině loňského července, pro auta je uzavřená, autobusy MHD místem projíždějí.
15.03.2017 17:50 |

podobné články

Největší díru najdete v Praze ve Vršovicích: Anticenu získala už potřetí

 
Hlavní město se po roční odmlce opět umístilo v čele soutěže o nejhorší silniční díru republiky. Letos získala nepopulární prvenství již potřetí ulice U Seřadiště v Praze 10 v anketě serveru Výmoly.cz. To získala již v letech 2014 a 2015. Za vše ale tentokrát nemohou silničáři, problém je hlavně v majetkoprávním sporu, jelikož část silnice patří soukromému vlastníkovi. Technická správa komunikací má však už dlouho v plánu silnici opravit, nejpozději by se tak mělo stát během příštího roku.
09.09.2017 05:50 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Černá díra obklopená hvězdami najednou přestala pohlcovat hmotu

 
Černá díra v centru souhvězdí Sochaře na jižní obloze, která je vzdálená 13 miliard let, se uložila ke klidu poté, co pohlcovala okolní hmotu, z níž se rodily hvězdy. Pozorování v rentgenovém spektru ukázalo, že aktivita černé díry se značně utlumila, i když se dosud předpokládalo, že hvězdy se rodí v jádru galaxie právě v době, kdy je černá díra aktivní, uvedla BBC.
01.07.2013 20:05 |

podobné články

Unikátní židovský hřbitov se dočká opravy

 
Zdevastovaný židovský hřbitov v Úštěku se už letos dočká definitivní opravy. Dobrovolníci na něm pracovali několik let.
03.08.2010 17:20 |

podobné články

Znojmo: Poškozená komunikace na ulici Velká Michalská se dočká provizorní opravy

 
Poškozená komunikace na ulici Velká Michalská se dočká provizorní opravy O víkendu 16. a 17. dubna bude doopravena komunikace na ulici Velká Michalská. V zimním období došlo k jejímu poškození. Následně zde byla provedena provizorní oprava.
08.04.2011 19:25 |

podobné články

Noviny: Zeman má v plánu opravy Hradu za téměř 300 milionů

 
V letošním roce se na Hradě chystají opravy celkem z 292 milionů korun. Správa Pražského hradu vypsala výběrová řízení na opravy Nového paláce a Ludvíkova křídla. První zmíněná rekonstrukce bude stát 70 milionů druhá 16 milionů korun. Většinu peněz získal Hrad z turistického ruchu. Stát přidal na opravy 43 milionů korun. Píší o tom dnešní Lidové noviny.
05.01.2015 07:27 |

podobné články

Nejhorší výmol v Česku: zvítězila Praha, v každém kraji se ale najde „finalista“

 
Neslavné prvenství získala pro rok 2015 stejně jako v loňském roce ulice U Seřadiště na Praze 10. V čem? Může se „pochlubit“ nejhorším silničním výmolem v celé České republice. Alespoň podle řidičů. Praha v tom ale není samozřejmě sama. V každém kraji se dají najít podobná místa. Podívejte na přehled, kudy rozhodně nejezdit, abyste si nezničili vůz.
12.08.2015 14:15 |

podobné články

Uprostřed ulice se objevila díra se zeleným slizem. Jde o UFO?

 
Úřady i odborníci si zhruba týden lámali hlavu nad tím, kde se vzala uprostřed ulice díra se světélkující zelenou vodou. Někteří si mysleli, že se jedná o radioaktivní vodu. Vysvětlení této záhady je přitom docela jednoduché.
19.06.2013 10:30 |

podobné články

Ozdoba Staroměstského náměstí se konečně dočká zrestaurování

 
Bronzové sousoší Mistra Jana Husa, jedna z hlavních dominant na Staroměstském náměstí, se konečně dočká opravy. Galerie hlavního města Prahy (GHMP) vypíše v nejbližších dnech výběrové řízení na její opravu.
26.08.2012 11:30 |

podobné články

Díra je pryč! Opravy vysočanské estakády za 50 milionů končí: Auta se sem vrátí skoro po roce a půl

 
Od poloviny loňského července nemohou automobily na takzvanou vysočanskou estakádu. Propadla se tam vozovka, což se později ještě znovu opakovalo. Místem tak projížděly jen autobusy v kyvadlovém provozu. V pátek se sem konečně auta vrátí, i když jen v omezeném režimu. Technická správa komunikací pro ně zpřístupní pouze jeden pruh v každém směru. Všechny opravy by měly skončit až těsně před Vánoci.
30.11.2017 17:40 |

podobné články