Článek

Nejhloupější tah v Survivoru: Márty to dokázal zvorat i se dvěma skrytými imunitami v kapse

 
Napětí v Survivoru by se dalo krájet. Po dechberoucí kmenové radě nakonec nejdrsnější reality show opustil Martin Prágr. Ten patřil již od prvních dílů mezi velké favority. Šok je o to větší, že Márty měl u sebe dvě skryté imunity, které mohl využít a setrvat na ostrově i další dny. Jeho hloupý herní tah ho ale nakonec stál krk. 
28.05.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (97 článků)
Podobné články

Historicky nejhloupější tah v Survivoru: Márty to dokázal zvorat i se dvěma imunitami v kapse

 
Napětí v Survivoru by se dalo krájet. Po dechberoucí kmenové radě nakonec nedrsnější reality show opustil Martin Prágr. Ten patřil již od prvních dílů mezi velké favority. Šok je o to větší, že Márty měl u sebe dvě skryté imunity, které mohl využít a setrvat na ostrově i další dny. Jeho hloupý herní tah ho ale nakonec stál krk. 
28.05.2024 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (97 článků)

Moderátor Survivoru zhodnotil Mártyho: Plival jed a odešel se dvěma imunitama, směje se

 
Tanečník Martin Prágr patřil mezi velké favority Survivoru, hru však nečekaně opustil ve 27. epizodě po svém hloupém herním tahu a především se dvěma skrytými imunitami v kapse. Jeho bytí na ostrově nyní zhodnotil i moderátor show Ondřej Novotný na svých sociálních sítích. "Jít domů se dvěma imunitami na prdeli je rarita a prvenství, které nechceš," napsal Ondra a Martina nazval "Survivorem romantikem". 
02.06.2024 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (279 článků) , Martin Prágr (97 článků)

Nejhloupější tah v Survivoru: Veronika se předvedla jako trdlo. Skrytou imunitu jí vzala voda

 
Jako totální amatér se v Survivoru projevila Veronika Sandholzová. Měla od začátku našlápnuto na slušnou hru, bohužel to celé pokazila svými výmysly před ostatními, do kterých se pomalu, ale jistě zamotává. Navíc měla triumf v rukávu v podobě skryté imunity, kterou jí ale nakonec vzal hurikán. Jak to vidí moderátor Ondřej Novotný a Kateřina Klinderová?
22.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (279 článků)

ČT: Hokej na webu živě, s komentářem a celé mistrovství se skrytými titulky

 
Letošní mistrovství světa v ledním hokeji přinese několik novinek. Česká televize odvysílá všech 64 zápasů nadcházejícího šampionátu na svém webu živě, poprvé navíc všechny doprovodí komentářem. Každé utkání, ale i další pořady k mistrovství, budou nově také opatřeny skrytými titulky.
02.05.2015 11:06 |

podobné články

Hanka Gelnarová o pánské alianci: Ze Survivoru ji vyřadil nečekaný tah, v ohrožení se necítila

 
Hanka Gelnarová je třetí vypadlou hráčkou Survivoru. V soutěži se přitom dle mnohých diváků mohla udržet mnohem déle, dařilo se jí totiž perfektně v soubojích a pro svůj kmen byla velkým přínosem, vaz jí však zlomila sociální hra. Vyřadil ji skvěle sehraný tah Jirky, Tomáše, Martina a Krise. Jak hodnotí pánskou alianci? O tom se rozpovídala v pořadu Extra Host.
23.02.2023 15:45 |

podobné články

Pánové, nosíte telefon v kapse u kalhot? Vaše spermie trpí a můžete být neplodní

 
Nová studie přišla se zjištěním, že pokud nosí muži pravidelně telefon v kapse od kalhot, trpí jejich spermie. Stačí mít telefon v kapse hodinu denně a vaši plodnost to ovlivní.
23.02.2016 08:06 |

podobné články

GLOSA: Vypadnout se skrytou imunitou v kapse může jen ignorant. Proč se nehlásit do Survivoru, když neznáte hru

 
Dívate-li se na Survivor na Nově a ne na Voyo, přestaňte následující řádky raději číst. Budou totiž plné spoilerů. A teď se můžeme vrhnout k samotné podstatě sdělení. Přežít, přelstít a přehrát. Jsou to základní pravidla Survivoru, avšak soutěžící na ně často zapomínají. A právě na to nyní doplatil i Petr Havránek alias Pítr. Ten si byl svou taktikou tak jistý, že se nechal vyřadit ze hry. Přitom měl všechny trumfy ve svých rukou. 
17.03.2023 15:30 |

podobné články

V anketě "nejhloupější smrt roku" zvítězili zloději, kteří se odpálili s bankomatem

 
Tradiční Darwin Awards, tedy ocenění pro nejhloupější smrt v uplynulém roce vyhráli pro rok 2009 dva belgičtí lupiči. Ti dokázali svou výjimečnou nešikovnost a hloupost, když při odpalování bankomatu dynamitem zničili celou budovu banky a sebe zabili.
04.01.2010 16:25 |

podobné články

Nejhloupější zlodějka Slovenska!

 
Obrala staříka (89) o 8500 korun a platební kartu, ale zapomněla si u něho fotoaparát s velice kvalitními fotografiemi sebe samé. Tak nešikovná byla žena ve slovenské Nitře, která aspiruje na titul nejhloupější zlodějky.
02.10.2011 12:05 |

podobné články

Nejhloupější volební slogany má ČSSD, ukazuje anketa

 
Všichni známe předvolební slogany. Strany se s jejich pomocí snaží oslovit a mobilizovat občany, aby tito přišli k volebním urnám a odevzdali svůj hlas právě jim. Anketa ukázala, který z předvolebních sloganů považují lidí za nejhloupější. Vede ČSSD.
13.10.2012 17:25 |

podobné články

Nejhloupější slovenská celebrita prezident Gašparovič: Do knihy návštěv napsal hrubku!

 
Slovenský prezident Gašparovič se zase předvedl. V lednu "vyhrál" v anketě o nejhloupější slovenskou celebritu a nyní v knize návštěv napsal text shrubkou, za kterou by se styděl i školák z páté třídy!
01.05.2013 06:45 |

podobné články

Kde žijí nejchytřejší lidé a kde nejhloupější? Podívejte se na UNIKÁTNÍ MAPU IQ

 
Který národ je nejchytřejší na světě? A kde žijí vůbec nejhloupější lidé? Na to se pokusil odpovědět portál Bored Panda, který zveřejnil unikátní mapu zemí podle výše průměrného IQ. Jak v žebříčku obstáli Češi?
16.08.2013 15:20 |

podobné články

Nejhloupější zloděj v Česku: Zapomněl si na místě činu občanku!

 
Na titul nejhloupější zloděj Česka útočí muž, který loni v prosinci v Neratovicích vyloupil garáž. Mimo jiné odcizil například skelnou vatu. Netušil ale, že během akce na místě vytrousil svůj občanský průkaz.
13.01.2014 14:55 |

podobné články

Žblebt roku? Vyberte ten nejhloupější

 
Už tradičně je tu oblíbená anketa obsahující výroky známých osob na téma rozvodu a porozvodové péče o děti. Je smutné, že téměř polovinu nominovaných tvoří tentokrát soudci, z toho většina soudců Ústavního soudu... a muži v nominacích převažují nad ženami. Z 11 žblebtů si můžete vybrat ten podle vás nejhloupější a hlasovat pro něj v anketě (pouze pro jeden).
05.01.2017 11:55 |

podobné články

Tvrdili o ní, že je to NEJHLOUPĚJŠÍ ČESKÁ MISS! Co dnes Kateřina Stočesová dělá?

 
Křehká blondýnka Kateřina Stočesová se v roce 1998 stala Miss ČR, byla tváří mnoha značek a modelingové molo jí zkrátka patřilo. Sice o ní zlí jazykové tvrdili, že je to nejhloupější misska všech dob, ale ona kritikům vypálila rybníky. Dnes je z ní paní podnikatelka. Od dob své největší slávy se ale posunula do zcela jiné role a nabídky na courání se po mole zásadně odmítá. A co dělá dnes kráska, jejíž plakáty si single čtyřicátníci lepili na zdi svých garsoniér?
28.02.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Stočesová (63 článků)

Nejhloupější Česká Miss všech dob? Michaela Habáňová má problémy se základní školou!

 
Nová Česká Miss Michaela Habáňová (21) žádný vzdělanec nebude. To se všeobecně ví. Ale nyní se zdá, že tahle holka aspiruje na titul Nejhloupější misska všech dob.
02.10.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (51 článků)

Trumpův muž vyjel na Babiše: NEJHLOUPĚJŠÍ VÝROK!

 
Krátkou, o to více nelichotivou vzpomínku na českého premiéra věnoval Andreji Babišovi (65, ANO) ve své knize exporadce prezidenta USA Donalda Trumpa (74). Johnu Boltonovi (71) utkvěl v hlavě Babišův »nejhloupější« výrok.
05.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6194 článků) , John Bolton (23 článků) , John Bolton (23 článků)

Už i ti nejhloupější vítači vidí, že migranti chápou lidskost jako slabost, upozorňuje Robejšek

 
Za pár dní uplyne pět let od momentu, kdy německá kancléřka Angela Merkelová nechala otevřít německé hranice a vpustila do země statisíce migrantů a uprchlíků z Blízkého východu, ale i z Afriky. Analytik Petr Robejšek se jal bilancovat, k čemu rozhodnutí kancléřky Merkelové Německo dovedlo. Už i ti nejhloupější vítači podle Robejška vidí, že otevřít hranice nebyl nejlepší nápad.
29.08.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2854 článků)

Jiří Paroubek: Máme nejhloupější pravici na světě?

 
V nadpisu svým způsobem vlastně jen parafrázuji výrok někdejšího vůdce francouzských socialistů (SFIO) Guy Molleta. Ten se kdysi vyjádřil, bylo to ještě před de Gaulleovou érou, tedy v 50. letech, že prý Francie „má nejhloupější pravici na světě“. Měl pro tohle své tvrzení určité vážné důvody, protože francouzská pravice až do příchodu de Gaulla do čela státu hrála v závěru IV. francouzské republiky v zásadě nedůstojnou roli.
06.09.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4825 článků)