Článek

Nejen Nela Boudová: S rouškou mezi nohama pózovala i nestoudná padesátnice z Pobřežní hlídky

 
Alicia Arden  (50) už jen vzpomíná na zašlé časy slávy. Epizodní rolička v seriálu Pobřežní hlídka jí k dobytí Hollywoodu nepomohla, a tak se snaží zaujmout jinými způsoby.
13.05.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků) , Alicia Arden (11 článků)
Podobné články

Nelu Boudovou v Izraeli provezli vojáci minovým polem

 
Herečka a dabérka Nela Boudová podnikla těsně před velikonočními svátky lehce dobrodružnou cestu do Izraele. "Domluvily jsme se čtyři kamarádky, a i přes varování okolí, že je Izrael nebezpečný, jsme se vypravily po stopách Ježíše," vzpomíná na cestu svých snů Nela, kterou okouzlil zejména Jeruzalém. Další články k tématu: Nela Boudová: Svého boha neprozradím Nela Boudová: Až mi narostou křídla, poletím do Indie Nela Boudová vyfasovala roli servírky, umravní Izera
09.04.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba

 
Herečku Nelu Boudovou čeká seriálové natáčení po boku čtrnáctiletého syna Andreje. Společně je obsadili do připravovaného seriálu z vesnického prostředí. "Aspoň se mnou mluví, protože musí," řekla se smíchem na kameru iDNES.cz Boudová. Další články k tématu: VIDEO: Matonoha, Čtvrtníček a Boudová se sešli pod heslem Testosteron hrou Nela Boudová míří do kláštera a kupuje kozy v Tibetu Boudová vede syny k dospívání, vzala je na výstavu aktů Renaty Drössler Nela Boudová chystá před koncem mayského kalendáře sérii přednášek
10.05.2013 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Bylo to za hranicí vkusu. Nela Boudová promluvila o kontroverzní fotce s rouškou mezi nohama

 
Herečka Nela Boudová  (52) šokovala veřejnost kontroverzní fotkou s rouškou mezi nohama , kterou sdílela na sociální síti.
27.04.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Boudová na módní diktát kašle, kabelku z plechových víček nosí pořád

 
Herečka Nela Boudová si na módní diktát příliš nepotrpí. Příkladem je charitativní kabelka, kterou s sebou nosí téměř pořád. A že je s ní vidět i na několika akcích v jednom týdnu, je jí úplně jedno. Další články k tématu: Sešněrovaný hrudník a běh v županu. Boudová a Etzler hrají o morálce Na ideální rodinu si před syny nehraju, říká Nela Boudová Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba
17.12.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová šokovala s rouškou mezi roztaženýma nohama: Pochvaly od celebrit i znechucené reakce na Instagramu

 
Herečka Nela Boudová  (52) šokovala svým kontroverzním vyjádřením na adresu nošení roušek a přísných opatření proti šíření koronaviru. Herečka sundala kalhotky, roztáhla nohy a intimní partie zakryla rouškou. I tak ale působila značně vulgárně.
21.04.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová v ráži! Rouškou si místo úst zakryla intimní partie. Nebojme se, vzkázala

 
Karantény i koronaviru máme všichni nad hlavu, herečka Nela Boudová (52) má ale tato témata někde úplně jinde. V dosud (a doslova nejotevřenějším) prohlášení se k celé krizi vyjádřila stylem sobě vlastním a s rouškou tam, kde obvykle není její místo, popostrčila ostatní, aby se přestali chovat jako stádo ovcí.
20.04.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová zaskočila veřejnost: Nahý klín si zakryla jen rouškou

 
Herečka Nela Boudová (52) přidala v noci z neděle na pondělí fotku, kterou vyvolala vášnivou diskuzi ohledně vkusu. Pouze v županu a ležící na zemi si kryje svůj klín rouškou, čímž prý punkově vyjadřuje občanskou nespokojenost. Lidé na Instagramu Nelu chválí za odvahu. Další si ale myslí, že herečka přestřelila.
20.04.2020 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová si zakryla nahý klín rouškou: Fanoušci herečku kritizují, kolegyně podporují

 
Herečka Nela Boudová (52) vyjádřila na sociální síti nesouhlas s vládními nařízeními opravdu zajímavým způsobem. Přidala fotku, kde leží na zemi v županu a intimní partie si zakrývá pouze rouškou. Řada fanoušků vyjádřila jasný nesouhlas, ale na druhou stranu se v komentářích dočkala zastání, a to i od kolegyň z branže.
21.04.2020 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nejprovokativnější foto z karantény: Nela Boudová sundala kalhotky a intimní partie zakryla rouškou. Co tím sleduje?

 
Kdo nemohl usnout a projížděl v brzkých ranních hodinách sociální sítě, tahle fotka mu rozhodně ke klidnému spánku nepřispěla. Herečka Nela Boudová  (52) na ní pózovala ležící pouze v županu, kalhotky sundané a pohlaví jí zakrývala jen jednorázová rouška.
20.04.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Necudná Nela Boudová o fotce s rouškou na ohanbí: Lidé mi za to přáli to nejhorší

 
Herečka Nela Boudová (52) se rozpovídala o kontroverzním snímku, který v týdnu zveřejnila na své sociální síti. S roztaženýma nohama, kdy jí nejintimnější partie schovávala jen lékařská rouška, prý chtěla vyjádřit svou občanskou nespokojenost. Jaké sklidila reakce?
26.04.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

V této těžké době si dělá radost maličkostmi. Jak se snaží rozveselit Nela Boudová?

 
Ještě před vyhlášením karantény zahájily Nela Boudová  (52) , Lenka Termerová a Klára Issová výstavu orchidejí ve skleníku Fata Morgana. Prohlídku vystavených květinových vazeb ve stylu jihoamerického Ekvádoru si Nela velmi užila. „Musím se přiznat, že mi to připomnělo návštěvu letiště v Singapuru. Tam jsem kdysi viděla krásnou výstavu orchidejí,“ vzpomínala Nela.
08.04.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (179 článků) , Nela Boudová (156 článků) , Lenka Termerová (85 článků) , Fata Morgana (21 článků)

Sešněrovaný hrudník a běh v županu. Boudová a Etzler hrají o morálce

 
Nová divadelní hra Heslo morálka poprvé profesně spojila Nelu Boudovou s Miroslavem Etzlerem. V nadčasové komedii se oba představují v netradičních kostýmech. Boudová v sešněrovaných šatech, Etzler v županu. Další články k tématu: I já si sáhl na dno, říká Etzler. Pro Armádu spásy hraje bezdomovce Etzler zahodil cigarety i alkohol: Nechci umřít na rakovinu jako otec Na ideální rodinu si před syny nehraju, říká Nela Boudová Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba
18.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (420 článků) , Nela Boudová (156 článků)

Kvůli dceři si nemohu dovolit být pasivní matkou, říká Nela Boudová

 
Nela Boudová (52) natáčí nový film o psím tulákovi Gumpovi. V rozhovoru pro iDNES.cz si herečka povídala nejen o svých čtyřnohých mazlíčcích. Řeč přišla i na americkou kolegyni Julii Robertsovou, kterou od mládí dabuje, a na desetiletou dceru Sašu. Tu, má Boudová už tři roky v pěstounské péči.
12.08.2014 14:55 |

podobné články

Nela Boudová vzala syny a vyrazila do špinavé Indie: Válet na pláži se ale nebude

 
Herečka Nela Boudová  (46) prožívá hodně netradiční léto. Se svými syny vyrazila do Indie a Tibetu. Kdo by čekal dobrodružnou dovolenou, kterou si oblíbil třeba expřítel Dary Rolins Matěj Homola, plete se. Boudová bude trávit měsíc v Indii pracovně.
29.07.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2524 článků) , Matěj Homola (341 článků) , Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová o necudné fotce: Nakonec mi poradil syn, řekla

 
Nela Boudová (52) vyvolala pořádný poprask, když uveřejnila fotku, na které si intimní partie zakrývala rouškou. Chtěla tak vyjádřit nesouhlas s některými vládními opatřeními. Nyní herečka prozradila, kdo jí poradil, aby fotku na sociální síť vyvěsila.
25.04.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

S rouškou na puse ztratila balanc. Nela Boudová se na přehlídce skácela k zemi!

 
Stává se to i profesionálním modelkám , ale tentokrát měla smůlu herečka. Nela Boudová  (52) se společně s dalšími herečkami pravidelně účastní módních přehlídek. Tentokrát se ale musela kvůli opatřením proti koronaviru obejít bez publika.
04.05.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nejdřív rouška v rozkroku, teď d*žkopád! Nela Boudová neustála přehlídku

 
Má to ale povedené dny! Nela Boudová (52) se nejprve nechala »protestně« vyfotit s rouškou v rozkroku, čímž pobavila i podráždila řadu lidí. A teď sebou sekla na módní přehlídce nové kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové (60).
05.05.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová vesele o úletu s »vagirouškou«: Pozvání na rande i na hotel od boháče!

 
Je to necelý měsíc, co Nela Boudová (52) překvapila český národ snímkem s rouškou v rozkroku! I když fotku po pár hodinách ze sociální sítě smazala, tak se za svůj čin nestydí, a ke svému překvapení stoupla dokonce u mužské populace v kurzu.
14.05.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)

Nela Boudová promluvila o roušce v klíně: Muži se dívali a pak přišlo pozvání na hotel

 
Její roztažený klín patří jednoznačně k vrcholům karantény. Herečka Nela Boudová (52) před měsícem šokovala českou veřejnost, když si nahý rozkrok zakrývala pouze rouškou. Dnes se svému jednání usmívá s tím, že dostala i pozvání na hotel.
14.05.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (156 článků)