Článek

Nejen koronavirus… Hovořili jsme s lékařem, hejtmanem Vysočiny Jiřím Běhounkem

 
ROZHOVOR Post hejtmana Kraje Vysočina obhájil již dvakrát a tento podzim se pokusí znovu zvítězit v krajských volbách jako lídr kandidátky ČSSD. Ortoped, kterému se nedá vytknout dlouholetá zkušenost nejen z vedení kraje, ale ani z Poslanecké sněmovny, věří, že vše záleží na dobré paměti voličů. Jen tak je pak vidět, kdo mění slova v činy.
15.09.2020 20:00 |

podobné články

Podobné články

Nečas se sejde s hejtmany kvůli odchodům lékařů

 
Premiér Petr Nečas (ODS) se v pondělí odpoledne sejde v pražském Hrzánském paláci s šéfem Asociace krajů ČR a jihomoravským hejtmanem Michalem Haškem a místopředsedou asociace a hejtmanem Vysočiny Jiřím Běhounkem.
02.12.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9346 článků) , Michal Hašek (2404 článků)

Ministr Toman: Situaci s kůrovcem na Vysočině nepodceňujeme

 
Kalamitní situaci s kůrovcem na Vysočině považuje ministr zemědělství Miroslav Toman za vážnou. Uvedl to v Jihlavě při jednání s hejtmanem Vysočiny Jiřím Běhounkem a zástupci lesního sektoru. Ministerstvo zemědělství (MZe) podle Miroslava Tomana k situaci přistupuje s plnou vážností a realizuje řadu kroků, které ji pomohou zvládnout.
08.09.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Toman (175 článků)

Hejtman a poslanec Novotný se vzdá jednoho platu, bude přispívat svému fondu

 
Karlovarský hejtman a poslanec Josef Novotný (ČSSD) se rozhodl dávat svůj poslanecký plat nadačnímu fondu, který založil. Politik byl kritizován za kumulaci funkcí a spolu s vysočinským hejtmanem a poslancem Jiřím Běhounkem (ČSSD) odmítl výzvu stranického vedení, aby se jedné z funkcí vzdal. Novotný v pondělí uvedl, že k přispívání do fondu vyzve i další politiky se souběhem funkcí.
16.06.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (47 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Jiří Novotný (216 článků) , Jiří Novotný (216 článků)

Zástupci pojišťovny fúzi nemocnic vítají

 
Hejtman Martin Netolický dnes na půdě Pardubického kraje jednal s předsedou správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem a ředitelem VZP Zdeňkem Kabátkem. Diskutovali především o výhledu financování zdravotní péče v regionu, ale i probíhající fúzi nemocnic Pardubického kraje do jedné akciové společnosti. Dotkli se také dalších témat, která hejtmanství považuje za důležitá.
14.08.2014 09:10 |

podobné články

Premiér Sobotka chce zítra v jaderné elektrárně Dukovany jednat o rozvoji jaderné energetiky v ČR

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštíví zítra, 23. května 2015 společně s minstrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem a hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem Jadernou elektrárnu Dukovany.
22.05.2015 18:52 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9548 článků)

Přeji vašemu praporu, aby vám jej žádná banda debilů nerozstříhala, prohlásil Zeman před plným náměstím. Vzpomněl na aktivisty ze „Sta hoven“

 
Prezident Miloš Zeman se v rámci své pracovní návštěvy Kraje Vysočina setkal i s občany Pelhřimova. Na Masarykově náměstí na něj netrpělivě čekaly stovky lidí. Zavítal sem společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem i starostou města Františkem Kučerou.
29.06.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24244 článků) , František Kučera (20 článků) , František Běhounek (4 články) , Jiří Kučera (15 článků)

Pelhřimovská nemocnice zprovoznila nové parkoviště pro zaměstnance

 
Nové parkoviště pro zaměstnance Nemocnice Pelhřimov bylo dnes slavnostně otevřeno a oficiálně předáno k užívání hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem. Kraj Vysočina byl hlavním investorem celé stavební akce, která zahrnovala demolici bývalé ubytovny a stavbu parkoviště společně s parkovými úpravami.
14.11.2016 21:10 |

podobné články

Vysočinu povede další čtyři roky lékař Běhounek

 
Hejtmanem Vysočiny dnes krajští zastupitelé zvolili opět Jiřího Běhounka (za ČSSD). Při hlasování nového pětačtyřicetičlenného zastupitelstva získal 34 hlasů. Sedm zastupitelů bylo proti. Na Vysočině vznikla stejně jako v uplynulých čtyřech letech menšinová vláda ČSSD s podporou KSČM. Dohromady budou mít 28 mandátů. Běhounek se stal prvním hejtmanem Vysočiny, který svou funkci obhájil.
09.11.2012 16:25 |

podobné články

Hejtmanem Vysočiny bude znovu Jiří Běhounek

 
Krajští zastupitelé v pátek opět zvolili hejtmanem Vysočiny Jiřího Běhounka (nestraník na kandidátce ČSSD). Při hlasování nového pětačtyřicetičlenného zastupitelstva získal 34 hlasů. Sedm zastupitelů bylo proti.
09.11.2012 17:10 |

podobné články

SP ČR: Česko neví, z jakých profesí jsou nezaměstnaní

 
Na Brněnském výstavišti proběhlo diskusní setkání vedení Svazu s hejtmanem M.Haškem a J.Běhounkem a zaměstnavateli ze dvou krajů.
07.03.2013 17:50 |

podobné články

Ministr Jan Mládek dnes jednal s hejtmanem Jihočeského kraje Jiřím Zimolou o budoucnosti JE Temelín

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek se dnes v podvečer v Českých Budějovicích setkal s hejtmanem Jihočeského kraje Jiřím Zimolou. Hlavním tématem jejich rozhovoru byla budoucnost jaderné energetiky a dostavba JE Temelín.
19.01.2015 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (672 článků)

Býval poslancem a hejtmanem. Teď mu hrozí vězení, píší noviny o Jiřím Šulcovi

 
Býval poslancem za ODS. Hejtmanem Ústeckého kraje. Dnes je v invalidním důchodu, na krku má nepravomocný rozsudek v jedné trestní kauze. A také je obviněn, že pomohl dosadit do čela dotačního úřadu svého známého. Řeč je o Jiřím Šulcovi. Informují o tom Lidové noviny.
16.08.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šulc (45 článků)

Týral děti, teď rozhoduje o osudu postižených: Jiří Havránek dělá posudkového doktora

 
S nechvalně známým lékařem Jiřím Havránkem (44) se setkal Milan Soukup (50) z Duchcova. Je po operaci kolena, a proto žádal zvýšení invalidního důchodu z 1. na 2. stupeň. A posudkovým lékařem byl v jeho případě právě exprimář Havránek. A ten jeho žádost zamítl.
25.04.2016 16:45 |

podobné články

Deník: Náměstek hejtmana a šéf silničářů Vysočiny byli obviněni

 
Policie v první polovině minulého týdne obvinila náměstka hejtmana Vysočiny Libora Joukla a ředitele Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jana Míku kvůli údajně předraženému nákupu sypačů. Napsal to dnes Jihlavský deník. Mluvčí Útvaru pro odhalovaní korupce a finanční kriminality Jaroslav Ibehej deníku řekl, že obviněny byly dvě osoby. Joukl už dříve uvedl, že zakázka na sypače byla vypsána a zveřejněna řádně.
28.05.2014 06:25 |

podobné články

Jezevec z Vysočiny, Miloš Zeman, zase vyrazí na jih Čech

 
Setkání s hejtmanem, prezidentem Agrární komory, nebo třeba se starostou Třeboně, to jsou jen některé body ve dvoudenním programu bývalého premiéra, předsedy ČSSD a čestného předsedy Strany práv občanů – Zemanovci, „jezevce z Vysočiny“ Miloše Zemana. Ten totiž tento týden opět vyrazí na jih Čech.
23.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24244 článků)

Dosud neuveřejněné VIDEO odhalilo, jak o Babišovi před pár dny hovořili nejvyšší politici Vysočiny. Lokální televize je při tom natočila

 
Vzájemná úcta, respekt a spisovná čeština. To jsou atributy, jež pravidelně doprovázejí slovní klání řady politiků. Co ale ve chvíli, kdy je nesnímá celoplošná stanice, nestojí před nimi novináři? Na to byly ParlamentníListy.cz upozorněny svým zdrojem z Vysočiny.
23.03.2020 04:56 |

podobné články

Hašek zůstane hejtmanem. Složí poslanecký mandát!

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu. Zůstane hejtmanem. Hašek to dnes oznámil novinářům v Brně. Ve Sněmovně jej nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek svým rozhodnutím naplnil slib, který dala ČSSD voličům, že nebude kumulovat funkce. Mezi funkcí hejtmana a poslance si mají vybrat ještě karlovarský Josef Novotný a Jiří Běhounek z Vysočiny.
23.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2404 článků)

Primátor Fink: Zrušení plateb za pobyt v nemocnici považuji za nešťastné

 
S primátorem a lékařem Zdeňkem Finkem (BPP) jsme hovořili nejen o změnách, ke kterým došlo od nového roku ve zdravotnictví, ale zeptali jsme se jej také na jeho názor na nominaci Svatopluka Němečka (ČSSD) na ministra zdravotnictví, a nejen to. V rozhovoru, který poskytl našim stránkám, se nám svěřil i se svými osobními prioritami pro letošní rok či s jeho hodnocením hejtmana a krajské koalice.
22.01.2014 15:35 |

podobné články

Michal Hašek je nejpopulárnějším hejtmanem. Hudeček stále na dně

 
Nejvíce oblíbeným hejtmanem zůstává sociální demokrat Michal Hašek, který vede Jihomoravský kraj a který je v daném regionu oblíben u 52,1 % obyvatel. Druhým nejlépe hodnoceným hejtmanem v ČR je Jihočech Jiří Zimola (ČSSD, 51,7 %) a na třetím místě se umístil komunistický hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček (49,2 %).
26.06.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2404 článků)