Článek

Nejdrzejší zloděj všech dob? S bruskou a před mnoha lidmi ukradl kolo za 100 tisíc

 
Za bílého dne u rušného obchodního centra zloděj ukradl elektrické kolo za desítky tisíc korun.
20.11.2021 07:30 |

podobné články

Podobné články

Jak vybrat ideální horské kolo?

 
Výběr toho správného horského kola se může zdát jako maličkost. Přijdete do obchodu, rozhlédnete se a koupíte si to, které se vám líbí nejvíc. Jenže to může být ta největší chyba. Stejně jako jinde, i tady je nutné pečlivě vybírat a zvažovat a brát v úvahu různé parametry. Víte, jak vybrat to nejlepší horské kolo pro vás? Na výběr máme ze dvou základních typů Horská kola jsou dnes v módě a ta klasická, silniční, si dnes pořizuje málokdo. Milovníci nižších i náročnějších terénů potřebují kolo, které jejich koníčku plně vyhoví. V první řadě se při výběru musíme rozhodnout, jestli si pořídíme horské kolo s pevným rámem (někdy nazývané také hardtail) nebo celooodpružené. První zmiňované poznáme podle pevného rámu a odpružené přední vidlice a nenabízí nám takový komfort při jízdě v terénu například přes kořeny či větší výmoly. Na to se hodí právě horské kolo celoodpružené, které má i zadní tlumič, díky němuž je zdolávání terénních nerovností výrazně komfortnější. Na velikosti záleží Další kategorií, na níž bychom se při koupi nového horského kola měli soustředit, je velikost kola. Jasné je, že jiné je dětské, jiné pro starší děti a jinak vypadá kolo pro dospělé. Podle rovného či zkoseného rámu a dalších prvků také snadno odlišíme dámské a pánské kolo. Ale když hovoříme o velikosti, máme na mysli i něco trochu jiného. Základní velikosti kol určených pro dospělé jsou 26, 27,5 a 29 palců. Liší se v jízdních vlastnostech, ovladatelnosti a rychlosti akcelerace. Při výběru je nutno soustředit se také na velikost rámu, délku sedlové trubky a s tím spojenou výšku budoucího uživatele horského kola. Skoro dvoumetrový muž bude totiž potřebovat úplně jinak vysoké než drobná 150 centimetrová žena. A pokud si nejste jistí, nedělejte si starosti, personál prodejny vám určitě poradí a naučí vás i, jak kolo správně seřídit – případně doporučí,... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat ideální horské kolo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

Karma ho dostihla! Zloděj (35) ukradl kolo, hned s ním havaroval. Majitele hledá policie

 
Přímo před nosem zloděj (35) ukradl muži 11. října v Holešovicích kolo a začal ujíždět! Majitel po něm hned vyběhl. Krádež se zloději vymstila už o pár desítek metrů dál - na křižovatce vrazil do odbočujícícho auta a spadl k zemi. V tu chvíli ho poškozený doběhl, kolo mu vytrhl a ujel pryč. Teď ho hledají policisté.
04.11.2021 13:40 |

podobné články

Handicapovanému Petrovi (22) zloděj ukradl speciální kolo: Na nové mu přispěli lidi ve sbírce

 
Koncem dubna se nenechavý zloděj vloupal do garáže Petra Stanislava ve Svijanech a odcizil z ní kolo upravené speciálně pro handicapované. Pro majitele bylo velmi důležité, ale pro zloděje bylo téměř bezcenné. Všichni doufali, že se kolo najde, bohužel se tak nestalo. Díky ochotě lidí, kteří Petrovi na nové kolo přišpali ve sbírce, se však může nyní znovu projíždět. Petr promluvil o tom, jak je s novým kolem spokojený.
22.10.2020 19:25 |

podobné články

KRVAVÁ SEBEVRAŽDA: Vlado (23) si uřízl hlavu bruskou! Nechal dopis na rozloučenou

 
Krvavá tragédie otřásla vesničkou Vrbovo na Slovensku. Mladý Vlado si totiž odřízl hlavu bruskou. Důvodem měla být nešťastná láska.
08.06.2014 11:50 |

podobné články

Vlado (†23) si bruskou uřízl hlavu: Kvůli nešťastné lásce!

 
Nebohý Vlado (†23) ze slovenského Vrbova si zvolil pro odchod ze světa neskutečně krutý způsob. Bruskou si uřízl hlavu! V době, kdy ho našli zaměstnanci družstva v Kežmarku, mu ještě z těla vytékala teplá krev!
08.06.2014 14:25 |

podobné články

Kroužek na penisu odstranili bruskou!

 
Erotické hrátky se málem vymstily muži z Prahy. Na penisu mu uvízl kovový kroužek, pomohli mu až hasiči s bruskou.
18.05.2018 12:20 |

podobné články

Ženě z Pardubic děsivě natekl prst kvůli prstýnku: Sundat se ho podařilo až hasičům s bruskou

 
To se jen tak nevidí. Místo lékařů „operovali" v pardubické nemocnici hasiči. Bruskou sundavali ženě prstýnek z nateklého prstu, který se zdravotníkům nedařilo dostat dolů.
27.10.2021 10:20 |

podobné články

Kolo za 100 tisíc je fuč: Drzý zloděj ho ukradl závodníkovi na Masarykově okruhu

 
Speciální elektrokolo z hořčíkových slitin za více než 100 000 korun ukradl o víkendu jednomu z motocyklových jezdců v průběhu závodů na Masarykově okruhu neznámý zloděj.
11.09.2018 10:55 |

podobné články

Zloděj ukradl auto i se psem, nálezné je 20 tisíc! POMŮŽETE?

 
Neobvyklá, dá se říct až, kuriózní krádež se stala na okraji Prahy. Zatím neznámý zloděj ukradl starší auto. Jenže v autě spal pes a toho zloděj ukradl i s vozidlem. Zoufalí majitelé teď víc než po autě pátrají po ztraceném domácím mazlíčkovi. A dokonce vyhlásili finanční odměnu.
04.11.2014 19:00 |

podobné články

Zloděj ukradl kolo za čtvrt milionu: Majitel nabízí 30 tisíc za pomoc při pátrání

 
Když se nikdo nedíval, zloděj využil situace a z areálu výstaviště v Letňanech odnesl horské kolo značky Specialized v hodnotě osobního automobilu. Tento drahý kousek z karbonu měl být vystavený na cyklistickém veletrhu, než ale akce začala, kolo zmizelo.
10.04.2017 14:30 |

podobné články

Majiteli zbyly oči pro pláč: Drzý zloděj ukradl zamčené kolo v centru Prahy a ujel. Poznáte ho?

 
Až dva roky za mřížemi může strávit muž, který z domu v centru Prahy ukradl jízdní kolo. Do chodby vstoupil jakoby nic, překonal zámek, kterým bylo kolo zabezpečené, vyvezl ho ven a vyrazil do ulic Prahy. Zachytily ho kamery, policie teď po zloději pátrá.
27.07.2020 14:20 |

podobné články

Nebetyčná drzost! Zloděj ukradl z balkonu elektrokolo za 80 tisíc, přinesl si žebřík

 
Neskutečnou drzost prokázal zloděj na pražském Proseku. Z balkonu ukradl elektrokolo, a aby se tam dostal, donesl si dokonce žebřík! Pak vylezl nahoru, přestřihl zámek, kolo hodil dolů a odjel na něm pryč. Škoda šplhá přes 80 tisíc, zloděje při akci zachytily kamery. Poznáte ho?
20.07.2020 11:40 |

podobné články

Ukradl kolo za čtvrt milionu: Majitel nabízí odměnu 30 tisíc!

 
Zloděj ukradl horské kolo za neuvěřitelných 235 tisíc! Ještě než začal cyklistický veletrh na výstavišti v Praze-Letňanech, první obdivovatel drahého kousku značky Specialized z karbonu se nesmířil jen s obhlížením.
10.04.2017 17:55 |

podobné články

U obchodního centra čekala cenná kořist: Zloděj na Pankráci „štípl“ kolo za 60 tisíc

 
Zloděj, který v pátek 5. října večer procházel kolem nákupního centra na Pankráci, si přišel na pořádný balík - ukradl totiž kolo v hodnotě 60 tisíc korun! Teď po něm pátrá policie.
15.10.2018 10:35 |

podobné články

Zloděj ukradl zvon z věže márnice na Náchodsku

 
Neznámý zloděj ukradl zvon z věžičky márnice na hřbitově v České Čermné na Náchodsku. Hodnota více než 100 let starého bronzového zvonu činí asi 100.000 korun. Dnes o tom informovala mluvčí náchodské policie.
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Neuvěřitelná smůla! Cyklistovi na apríla dvakrát vykradli auto, přišel o kolo za 150 tisíc

 
Neuvěřitelná smůla potkala vášnivého cyklistu letošního prvního dubna - a o aprílový žertík se bohužel nejednalo. Ze zaparkovaného auta v centru Prahy mu nejdřív někdo ukradl sportovní batohy s oblečením i elektroniku. Ten den ale musel na policii i podruhé - další zloděj mu o pár hodin později z tohotéž místa ukradl závodní kolo. Policie teď po něm pátrá.
05.07.2018 17:20 |

podobné články

Hyena okradla seniora! Zloděj na Proseku sebral skládací elektrokolo za 16 tisíc, hledá ho policie

 
Zaparkoval své kolo v Lovosické ulici na Proseku, někdo mu ho ale ukradl! Policisté po zloději, který 68letému muži ukradl skládací elektrické kolo, pátrají. Škoda šplhá k 16 tisícům.
03.10.2020 11:05 |

podobné články

Neznámý zloděj ukradl 30 lahviček vakcíny proti covidu-19! Zoufale ho hledá policie!

 
Policie na Floridě pátrá po zloději, jenž ukradl auto převážející covidové vakcíny za 10.000 dolarů (216.000 Kč). Auto, které převáželo 30 lahviček drahocenné látky, zloděj ukradl u vakcinačního střediska ve městě Plant City, uvedla ve čtvrtek agentura AP.
04.02.2021 22:20 |

podobné články

Zloděj ukradl papoušky. Vřeštěli tak, že je radši sám pustil

 
Na vyučenou dostal zloděj, který ukradl chovateli (65) z Hodonínska dva papoušky kakadu. Australští opeřenci spustili takový povyk, že je vylekaný zloděj na útěku radši sám vypustil. „Asi se bál prozrazení,“ míní policista Petr Vala.
24.04.2021 17:00 |

podobné články