Článek

Nejdrsnější věznice světa – Honduras

 
První epizoda dokumentární série zavádí diváky do Hondurasu. Tato druhá nejchudší země Střední Ameriky je jedním z center organizovaného transportu drog na sever kontinentu. S tímto obchodem je spojené násilí, korupce a vraždy.
29.04.2021 15:15 |

podobné články

Podobné články

Španělé povinně zdolali Honduras. Villa odmítl hattrick

 
Skupina H: Španělsko - Honduras 2:0 (1:0)
21.06.2010 22:32 |

podobné články

VIDEO: Tropická bouře udeřila na Honduras a Nikaraguu

 
Tropická bouře Matthew dorazila do Střední Ameriky a udeřila na Honduras a Nikaraguu. Informovala o tom v sobotu agentura Reuters.
25.09.2010 04:35 |

podobné články

Honduras se chvěl, zasáhly ho otřesy o síle 5,5 stupně Richterovy

 
Honduras se otřásal! Zemětřesení dosahovalo síly 5,5 stupně Richterovy škály.
10.04.2013 23:35 |

podobné články

Pátrání po Miss Honduras skončilo, policie nalezla její tělo

 
Honduraská policie ve středu oznámila, že nalezla těla Miss Honduras Maríi José Alvaradové a její sestry Sofie. Obě ženy policie pohřešovala od 13. listopadu. Policie dopoledne informovala, že v souvislosti se zmizením žen zadržela dva muže.
19.11.2014 15:21 |

podobné články

Osobnosti: José José (308 článků)

Smrt Miss Honduras: Vrahovi hrozí až 80 let vězení!

 
Maria Jose Alvarado (†19) byla krásná modelka, kterou její vzhled dovedl až ke korunce Miss Honduras. Jenže byla ve špatné době na špatném místě a to ji stálo život. Vrahovi krásky teď hrozí obrovský trest.
28.11.2014 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Maria Jose (2 články)

Vězeňská služba: Věznice ve Znojmě slaví dvacet let

 
V letošním roce, kdy Vězeňská služba České republiky slaví 25 let od svého vzniku, má významné výročí také Věznice Znojmo. Rok 2018 je dvacátým rokem jejího fungování. Během dvou desetiletí prošla věznice výraznými změnami jak po stavební, tak i po organizační stránce. Nyní je znojemská věznice koncipována jako věznice s ostrahou se středním a vysokým stupněm zabezpečení.
25.03.2018 19:55 |

podobné články

Nejdrsnější věznice světa Filipíny: Věznice, kde výraz „namačkaní jako sardinky“ dostává ten pravý význam

 
Filipíny jsou ostrovní stát v jihovýchodní Asii v západním Tichém oceánu. Jde o 12. nejlidnatější zemi světa. Dříve španělská a americká kolonie, dnes jde o unitární stát (opak federace, pro všechny ostrovy platí stejné zákony a jedna státní struktura) s voleným prezidentem.
28.05.2021 11:15 |

podobné články

Nejdrsnější věznice světa: Olašská věznice v Rumunsku, kam se vězni stále vracejí

 
Rumunsko nijak výrazně nevybočuje z běžného standardu kriminality v Evropě. Životní úroveň místních není vysoká, a proto se nejvíce trestných činů točí kolem krádeží. Výjimkou jsou ovšem romské klany, které mají s noži a mačetami hodně úzký vztah a neustálý boj uvnitř komunity je hluboce zakořeněný.
13.05.2021 14:15 |

podobné články

Nejdrsnější věznice světa: Kolumbie a věznice, kde nemusíte pro drogy chodit moc daleko

 
Raphael tentokrát zavítal do země v Jižní Americe. Rozkládá se na pobřeží dvou oceánů. Sousedí s Venezuelou, Brazílií, Peru, Ekvádorem a Panamou. Padesátimilionová země je pověstná produkcí drog. Míra zabití je zde v porovnání s USA 5x větší a jde o druhou nejčastější příčinu smrti.
14.05.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Raphael Raphael (5 článků) , Raphael Raphael (5 článků)

Nejdrsnější věznice světa Německo: Ve Schwalmstadtu jdou na vězně s hloubkovou terapií

 
Naši západní sousedi jsou pověstní svou precizností, smyslem pro pořádek a disciplínou. Raphael nahlédne do věznice s maximální ostrahou, která se nachází v Hesensku, abychom mohli porovnat, jak drží krok s norským vězeňským komfortem.
20.05.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Raphael Raphael (5 článků) , Raphael Raphael (5 článků)

Nejdrsnější věznice světa Mauricius: Věznice s extrémními tresty

 
Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu, který leží asi 900 km od Madagaskaru a v minulosti šlo o britskou kolonii. Ostrov přitahuje svými plážemi s jemným bílým pískem a průzračnou vodou davy turistů, kteří zde naleznou tropický ráj. Úplně jiná atmosféra panuje ve věznici Melrose.
22.05.2021 14:35 |

podobné články

Nejdrsnější věznice světa JAR: Věznice Brandvlei, kde jde vězňům o život, pokud nejsou členy Číselných gangů

 
JAR je nejjižnější zemí Afriky. S 59 miliony obyvatel je to nejlidnatější země jižně od rovníku. Tvoří ji z 80 % obyvatelé černošského původu. Svoboda, kterou si etnická většina po letech snažení vydobyla, nepřinesla očekávanou prosperitu.
26.05.2021 10:10 |

podobné články

Otec chtěl vysvobodit syna z věznice! Prorazil oktávkou bránu!

 
Dvojice mužů ve vozidle značky Škoda Octavia v noci na čtvrtek nacouvala do hlavní brány plzeňské věznice Bory, podařilo se jim překonat dvoje mříže a automobil zůstal stát na nádvoří uvnitř věznice. Pro Mediafax to potvrdila mluvčí věznice Jana Bartošová.
06.10.2011 07:35 |

podobné články

Bory zažily šok. Šílenec prorazil zdi věznické brány

 
Celkem 35,5 milionu korun stála v roce 2008 rekonstrukce 850 metrů dlouhé a 130 let staré obvodové zdi proslulé plzeňské věznice Bory. Zeď se po celém svém obvodu navýšila na sedm metrů, její zdolání navíc znemožňují ocelové sloupy s žiletkovým pletivem. Bohužel se při rekonstrukci poněkud zapomenulo opatřit vjezd do věznice bytelnou bránou, namísto které byla osazena jen plastová roleta. Pevnost brány a nedobytnost věznice pak nejlépe předvedl známý plzeňský delikvent, když s vozem Škoda Octavie nacouval do brány a na druhý pokus se mu podařilo proniknout s autem až na nádvoří věznice, kde ho zadržela vězeňská služba
18.11.2011 10:40 |

podobné články

Rath zůstane ve vazbě, příkaz na jeho propuštění do věznice nepřišel

 
Poslanec David Rath, který je stíhaný za korupci, zřejmě zůstane i nadále ve vazbě. Krajský soud v Praze dnes dopoledne v neveřejném zasedání rozhodl o stížnosti proti jeho propuštění na kauci, verdikt ale nesdělil. Podle mluvčí ruzyňské věznice Pavly Bohatové ale do 17:00 věznice neobdržela žádný příkaz k jeho propuštění. Pokud by soud rozhodl v Rathův prospěch, příkaz k propuštění by co nejdříve putoval do věznice. 
02.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4586 článků)

Do mírnější věznice soud Kajínka nepustil

 
Soud v Šumperku ve čtvrtek odmítl přesunout Jiřího Kajínka do věznice s mírnějším režimem. Nejslavnější český vězeň chtěl do věznice s dozorem. Soudní jednání se konalo v prostorách mírovské věznice, ze které Kajínek před necelými 15 lety utekl. 
05.02.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (836 článků)

Z věznice v Ostrově uprchl kriminálník! Přeřezal mříže a přelezl plot

 
Z věznice Ostrov uprchl v noci na dnešek vězeň odsouzený na 14 měsíců za majetkovou kriminalitu. Věznice vyrozuměla policii a vyhlásila pohotovost. Podle prvotních zjištění odsouzený muž přeřezal mříž v dozorové části věznice a přelezl plot, informoval dnes ČTK vrchní komisař Vězeňské služby Robert Blanda. Policisté po muži intenzivně pátrají a žádají veřejnost o pomoc při jeho zadržení, sdělil ČTK krajský policejní mluvčí Pavel Valenta.
09.10.2015 09:40 |

podobné články

Otevřená věznice od pondělka v Česku: Vesnička bez dozorců, která připravuje trestance na svobodu

 
V Jiřicích na Nymbursku se dnes slavnostně otevře pilotní projekt takzvané otevřené věznice. Vězni v ní budou bez dozorců, pouze za přítomnosti vychovatelů nebo psychologa. Jejím smyslem bude připravovat trestance na život na svobodě. V první fázi projektu bude věznice určena pro 32 odsouzených, náklady na vybudováni věznice činily téměř 30 milionů korun.
16.10.2017 07:10 |

podobné články

Slavné lolitce ukradl hacker nejdrsnější fotografie od začátku kauzy! Galerie pro 18+!

 
Sarah Hyland (23) je mladá americká hvězdička, jejíž nejznámější role je Haley Dunphy v seriálu Taková moderní rodinka. Hacker ji při svém řádění, kdy vykradl iCloudy hvězd, nevynechal a světlo světa tak spatřily "opravdu hodně osobní fotografie.":http://www.extra.cz/ci-jsou-to-prsty-nejdrsnejsi-ukradena-pornofotka-jennifer-lawrence-ktera-je-v-galerii-jen-pro-18
25.09.2014 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Hyland (6 článků)