Článek

Nejdřív Kubišová, Holubová se rozplývala. Ale pak to začalo. Kreatury, vypráskat, vymést…

 
Herečka Eva Holubová se podělila se svými fanoušky o to, že 34. výročí sametové revoluce strávila s osobou, která se „nezaprodala“, je jí zpěvačka a herečka Marta Kubišová. Holubová na svém instagramovém účtu vyzdvihla, že se Kubišová za minulého režimu nebála říkat věci nahlas. Vyznala jí doslova lásku a označila za „bohyni“. A pak burcovala.
18.11.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Marta Holubová (7 článků)
Podobné články

Generálmajor se po masakru v Barceloně neudržel: Ti politici tam stáli v němém úžasu. Za co si je platíme? Vyjít do ulic a vypráskat je odsud. A že si máme zvykat? To už je moc!

 
ROZHOVOR „Když jsem viděl fotky z Barcelony, jak tam stojí v tichém úžasu a vidíte v jejich očích směs lítosti a bezradnosti, že nebudou nic dělat, aby se náhodou nějaký chudák imigrant nezfrustroval. Na co tam tito lidé ve svých funkcích jsou? Za co si je platíme? Už bychom měli jít do ulic a normálně je odsud vypráskat,“ říká rezolutně na adresu evropských politických špiček v rozhovoru pro PL.cz generálmajor v záloze Hynek Blaško, který je lídrem SPO ve Středočeském kraji. „Není možné, aby se takto chovali a říkali nám, že si bohužel na takovouto situaci musíme zvykat,“ dodává.
25.08.2017 11:00 |

podobné články

100 milionů na zbraně dal Ukrajincům majitel Seznamu: Ruské bezmozky vypráskat

 
Při pohledu na děsivá zvěrstva, kterých se Rusové dopustili ve městě Buča, vyslovil majitel Seznamu Ivo Lukačovič jasný názor. „Ruské bezmozky je třeba vypráskat z Ukrajiny.“ Za tímto účelem poslal ukrajinské armádě balík peněz.
04.04.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Lukačovič (14 článků)

Eva Holubová zhubla a troufne si na selfie jen v osušce

 
Herečka Eva Holubová  (56) nám na karlovarském festivalu přiznala, a bylo to i znát, že držela dietu a hodně zhubla. 34 kilo, jak se psalo, to však nebylo. Na kameru Holubová řekla místo 72 číslo 92, a chybka byla na světě. Nezhubla tedy 34 kilo, ale 14, což je však také obdivuhodný výkon. Nově získané míry si Holubová užívá, fanouškům však vzkazuje: Tajemství harmonie života je jinde!
28.07.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Ropa dělá ze zvířat kreatury

 
Zvířata v Mexickém zálivu se mění v děsivé kreatury. Ropa šíří bezmoc a strach. Jednou z obětí je i pelikán, kterého má americký stát Louisiana ve svém znaku.
06.06.2010 11:40 |

podobné články

Politické kreatury se po... vzteky. Miroslav Sládek reagoval na dotazy čtenářů

 
Někdejší předseda radikálních republikánů Miroslav Sládek odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Ohlásil návrat do politiky, neb se chystá kandidovat v krajských volbách příští rok. A nejen to. S návratem Sládka do politiky prý může zase nastat sranda a „politické kreatury se po... vzteky“. Zdá se prý, že se možná podaří prolomit informační blokádu kolem politika.
04.12.2015 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (147 článků)

V divadle jsou Eva Holubová a známý slovenský herec manželé, ale před kamerou spolu budou poprvé. Podívejte se, v jaké roli

 
Eva Holubová  (60) a slovenský herec Maroš Kramár se spolu poprvé objeví před kamerou Jsou sice dlouholetými kolegy a v divadle si dokonce zahráli na manželský pár, před kamerou se ale doposud společně neobjevili. To se změnilo s novým seriálem Slunečná, kde se Maroš představí coby zámožný podnikatel. „Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje něco málo ze zákulisí slovenský herec. Eva Holubová bude jeho asistentkou, která se pečlivě stará o chod firmy. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě,“ popsala herečka své pocity z role. Mimo firmu dohlíží také na Marošova seriálového syna, kterého ztvární mladý fešák Marek Lambora  (24) . Svého svěřence si Eva moc pochvaluje. „Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá,“ raduje se herečka.
19.12.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Maroš Kramár (190 článků) , Filip Tomsa (69 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Marek Lambora (244 článků)

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Eva Holubová: Přistižena s kořalkou!

 
V minulosti bojovala s alkoholem. Vyhrála nad ním! Teď ale Eva Holubová (54) tomuto démonu na chvíli znovu propadla. Magazínu Aha! TV se podařilo získat záběry z povídky Škoda lásky, která poběží o Vánocích v televizi. A Holubová v ní pije jako duha.
16.12.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Eva Holubová má novou roli: A s domalovanými vlasy fakt vypadá jako Gábi Smolíková

 
Divadlo Studio DVA chystá novou hru a v jedné z hlavních rolí se představí stálice scény Eva Holubová  (56) . Tentokrát to nebude one woman show jako v případě Hvězdy, kde Holubová téměř dvě hodiny nesleze z jeviště, ale hra o čtyřech ústředních postavách: Gábi, Pepovi, Ládínkovi a Týně. Smolíkovi.
31.03.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Josef Smolík (21 článků)

Eva Holubová je jako herečka ženou mnoha tváří. Naposledy této

 
Herečka Eva Holubová  (56) se po zeštíhlení může radovat z pochval, jež k ní létají nejen z řad fanoušků, se kterými se dokonce nebála sdílet fotografii v plavkách . Nedávno například pro kamarádku návrhářku předváděla na módní přehlídce , kde také sklízela slova chvály. Její nejnovější fotografie jsou ale z trochu jiného soudku. Jedná se o snímky z natáčení komedie Tomáše Vorla Instalatér z Tuchlovic, v němž Holubová jako ze žurnálu vypadat nemá.
13.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Tomáš Vorel (109 článků)

„Veselá“ Eva Holubová s Petrem Pavlem. Občan se podivil a schytal to od ní natvrdo

 
Herečka Eva Holubová se ohradila proti slovům, kterých se dočkala na sociální síti. Důvodem byla zřejmě její podpora generála Petra Pavla pro prezidentský post, která některé uživatele překvapila. „Míval jsem vás rád, ale držte se raději svého kopyta,“ poznamenal například jeden z uživatelů. „Nevím, co je vaše kopyto, že si osobujete právo mi něco přikazovat, vy, který se obáváte, že budete muset poslouchat příkazy a rozkazy, sám hned přikazujete mně, co mám dělat. A vidíte, vlastně vás poslouchám. Držím se svého občanského kopyta,“ uvedla Holubová.
19.12.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Petr Pavel (2638 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (108 článků)

To Duška zasáhne? Eva Holubová jde do akce

 
Herec Jaroslav Dušek svými výroky o tom, že na rakovinu umírají jen lidé, kteří nechtějí opravdu žít, rozbouřil veřejnou debatu, do které se mimo jiné zapojil i ministr zdravotnictví Vlastimil Válek, který Duškovy názory označil za „ezonesmysly.“ Do Duška se opřela také jeho herecká kolegyně Eva Holubová, která ho prý sice považuje za kamaráda, ale jinak s ním vůbec nesouzní. „Já s ním naprosto nesouhlasím. Ani s obsahem, ani s arogantní formou, kterou to podává. Je z toho cítit arogantní ego, snaha zviditelnit se,“ tvrdí Holubová.
19.07.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Jaroslav Dušek (135 článků)

Eva Holubová: Chystá se do důchodu!

 
Televize Nova nasadila do svého letního schématu nový pořad Sígři ve výslužbě, který bude moderovat herečka Eva Holubová (54). Tým deseti herců-důchodců natočil v ulicích měst přes 640 vtipných scének a Holubová jim přitom asistovala.
23.06.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Eva Holubová na křtu knihy o milostných příbězích známých osobností: Svěřila i ona svá tajemství?

 
Herečka Eva Holubová  (56) se stala kmotrou knihy Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány příběhy více než třiceti milostných dvojic známých osobností doby dávné i nedávné. „Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla Holubová.
28.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (28 článků) , Eva Holubová (415 článků) , Zorka Janů (16 článků) , Jaroslava Obermaierová (279 článků) , Dana Syslová (50 článků) , Věra Tichánková (75 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (108 článků)

Šílená Eva Holubová řádí na Instagramu: Jede větší bomby než vykropená Dáda!

 
Ačkoliv jde o jednu z největších hvězd českého filmu, Eva Holubová (59) se vždy chovala podivně. A od té doby, co si založila Instagram, to je s ní ještě horší. Bezmála 70 tisíc lidí sleduje, jak se Holubová probíjí životem.
04.11.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Eva Holubová vzpomíná: Ukázala fotky ze svatby i obrovitý těhotenský pupík s dvojčaty

 
Herečka Eva Holubová (61) ráda vzpomíná na staré časy. O důležité momenty ze své minulosti se vždy podělí také s fanoušky. Nyní si Eva Holubová připomněla těhotenství a svatbu u Miloše Formana (†86) ve Spojených státech. S Miroslavem Zdeňkem do toho praštili až po dvacetiletém vztahu. Sama Eva připustila, že nebýt Formana, možná by se nikdy neprovdala.
04.08.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků) , Miloš Forman (539 článků) , Sam Sam (722 článků)

Eva Holubová: Kdyby mě šoupli k Okamurovi, utekla bych

 
Herečka Eva Holubová se na svém instagramovém profilu vyjádřila ke slovům lídra SPD Tomia Okamury, jež pronesl vůči homosexuálům. Podle něj, kdyby jej měl adoptovat homosexuální pár, raději skočí z okna. Holubová to však vnímá jinak.
10.05.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

„Velká auta Ukrajinců! Dávky.“ Holubová četla a dělo se, co internet nezažil

 
Značně rozrušeně působila v posledních hodinách herečka Eva Holubová. Nejprve se vyznala, že dostala od kolegy – někdejšího emigranta dopis „plný zášti“ vůči Ukrajincům. Když jí uživatelé instagramu začali psát své zkušenosti s ukrajinskými uprchlíky, opřela se do Čechů, kteří emigrovali za komunistů do Rakouska. Ti prý zneužívali sociální dávky a vykonávali podřadné práce jako dnes Ukrajinci. Nakonec Holubová vypsala vše, co ji na dnešním světě trápí: Bylo toho mnoho.
07.06.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (415 článků)

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

 
Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.
28.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (404 článků) , Eva Holubová (415 článků) , Ivan Vyskočil (403 článků) , Petr Pavel (2638 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (108 článků)