Článek

Nejdojemnější okamžik Survivoru? Pepa Kůrka neudržel slzy radosti, zpráva o pohlaví jeho potomka rozplakala celý kmen

 
Nastávající tatínek Pepa Kůrka rozhodně nemůže mluvit o tom, že by své životní události prožíval v soukromí. To, že jeho partnerka Angie Mangombe čeká miminko, se dozvěděl v nejnovější Výměně manželek. Zda to bude kluk, anebo holka, to se pro změnu dočetl až na druhém konci světa, kde aktuálně v reality show Survivor bojuje o 2,5 milionovou výhru. Ačkoli jde o chlapa jako horu, neudržel slzy radosti, což je zřejmé i z videoukázky, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici. Radostná zpráva rozplakala i celý Pepův kmen.
02.03.2023 10:30 |

podobné články

Podobné články

Muž roku a účastník Survivoru Josef Kůrka: Rodiče ho nechtěli, mámu neviděl 13 let

 
Josef Kůrka a Petr Švancara si na ostrově Survivoru vylili svá srdíčka. A oba přiznali, že za sebou mají velmi těžká období. Zatímco Švancara přiznal manželskou krizi se svou aktuální ženou Kamilou, se kterou se před časem téměř rozvedl, Kůrka promluvil o svém dětství. Rodiče o něj nejevili prý sebemenší zájem, až nakonec museli zasáhnout prarodiče, kteří ho vychovali. Milovaný dědeček, který mu byl otcem, navíc nyní umírá, řeší Švancara s Kůrkou ve videoukázce, kterou tvůrci show zaslali redakci eXtra.
09.02.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (74 článků)

Ponižování ve VIP Výměně manželek. Pepa není podle Angie dostatečný chlap. Kůrka se málem rozbrečí

 
Josef Kůrka ovládne tento týden vysílání televize Nova. Nejenže nyní bojuje o přežití v Survivoru, ale bude i hrdinou aktuálního dílu Výměny manželek, kam se přihlásil se svou partnerkou Angie Mangombe. A ani tato jeho účast se neobejde bez boje. Z ukázky je zřejmé, že půjde o hodně, a to jeho hrdost. Angie ho totiž ztrapní před celým národem.
27.02.2023 20:20 |

podobné články

"Zemanův střelec" Jan Kůrka, olympijský vítěz: Český národ se probouzí, poznává, kdo je kdo. Zeman nikdy nepodvedl své voliče. Chodí špatně, ale přesně ví, kam jde

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA „Dmul jsem se pýchou nad účastí Miloše Zemana,“ vzpomíná na olympijské hry v Soči legenda českého a československého střelectví Jan Kůrka. Dnes je držiteli mnoha nejprestižnějších titulů dvaasedmdesát let a je členem republikového vedení strany SPO. „Český národ se probouzí. Začíná rozlišovat vzletná slova plná volebních slibů od odvážných činů Miloše Zemana,“ uvedl Kůrka v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (17 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)

Olympijský vítěz Kůrka krotí nadšení z Tokia: Kdysi jsme vyváželi trenéry, teď nemáme lidi. Ovládá to Asie, jako v průmyslu

 
To tu ještě nebylo – polovina Japonců nenáviděla olympiádu, která z hlediska technického zabezpečení byla naprosto dokonalá. A může za to covid, stejně jako za to, že lidé se na planetě stali línějšími. Nejásejme nad naším olympijským zlatem, nabádá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz olympijský vítěz ve střelbě v Mexiku, celoživotní trenér a guru sportovního střelectví Jan Kůrka. Asijští sportovci nás předběhli a tento trend pokračuje. A k případu s běloruskou atletkou – chtěli byste mít v týmu notorického potížistu a kverulanta? Kůrka je ve svých 78 letech stále velmi aktivní, a to i politicky – kandiduje za SPD a na plzeňské kandidátce je na 5 místě.
12.08.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (17 článků)

Ladislav Větvička k masakru v Anglii: Je to válka. Cizí kmen přijde, začne zotročovat. Kde ho vyženou jako my Němce, tam je bezpečno. Na cestách jsem zjistil...

 
ROZHOVOR Na Náhorních Karabachu je víc bezpečno než v Manchesteru, sdělil překvapivě ParlamentnímListům.cz cestovatel, spisovatel a několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička. Proč? Protože cizí kmen, který se tam dobýval, byl vyhnán. „Ten model je všude stejný. 1. Mírový stav jednoho národa a jedné víry – 2. Okamžik, kdy dochází k infiltraci jiného národa a jiné víry – 3. První konflikty poté, co nový kmen dosáhne jistého stupně infiltrace – 4. Bod zlomu a etnická/náboženská čistka – 5. návrat do bodu jedna,“ nastínil ParlamentnímListům.cz Větvička svou teorii, ověřenou cestami po světě.
24.05.2017 09:05 |

podobné články

Pepa Vojtek se setkal se svým dvojníkem, podobu ale neviděl

 
Rocker Pepa Vojtek netušil, že má dvojníka. Muzikant Jan Geryk je ale přesvědčen, že se frontmanovi Kabátu podobá a prý si ho s ním lidé často pletou. Proto do repertoáru své skupiny Jenny také zahrnul hity Kabátu a nechal si ušít identický kostým. Díky pořadu televize Óčko Limuzína se mohl poprvé s Pepou Vojtkem setkat osobně. Další články k tématu: Pepa Vojtek je opět otcem, syn dostal jméno Adam Landa obsadil do muzikálu tváře Hlasu: Vojtek a Kutheil budou kolegové Pepa Vojtek: Chátrám, ale duchem jsem mlád Pepa Vojtek o pěveckých soutěžích: Bál bych se, že mě nevyberou
03.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (658 článků) , Jan Adam (101 článků)

Josef Kůrka své účasti v Survivoru obětoval vše: Pokud vydrží do finále, může zmeškat porod těhotné přítelkyně

 
Jedním z účastníků blížící se reality show Survivor je i model a fitness trenér Josef Kůrka. Ten se postaví do kmene Hrdinů a na pustém ostrově spoléhá především na svou fyzickou zdatnost. Soutěži obětoval vše, doma na něj totiž čeká těhotná přítelkyně Angie, a pokud se v soutěži Pepovi bude dařit, možná zmešká porod! Jak se k této situaci pár staví? Angie se o tom rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.01.2023 19:30 |

podobné články

MasterChef 2020 startuje: Soutěžit bude i Muž roku 2016 a model Josef Kůrka

 
MasterChef 2020 je tu, objeví se v něm i Muž roku 2016 Josef Kůrka. Pepa je nejen pohledný chlap, což dokazuje výhra v soutěži o nejkrásnějšího muže, ale také nadaný kuchař. Jak tvrdí jeho přítelkyně Bára Mottlová (33), raději se na něj bude dívat u plotny než na molu.
04.02.2020 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (291 článků)

Těhotná přítelkyně Pepy Kůrky ze Survivoru: Brečela jsem každý den a chtěla skočit z Nuseláku

 
Modelka a influencerka Angie Mangombe, která čeká potomka s účastníkem Muže roku a reality show Survivor, si prochází složitým obdobím. Po měsíční depresi se znovu snaží nabrat síly a fanouškům na sociálních sítích poděkovala za podporu. Smutná není jen Angie, ale i Pepa, který se v Survivoru podělil o své pocity.
11.02.2023 05:10 |

podobné články

Bývalý pilot podstoupí změnu pohlaví, čekal na ni sedmdesát let

 
Brit James Rose je bývalý důstojník a pilot RAF. Už od devíti let ale prý cítil, že je ženou uvězněnou v mužském těle. Po hormonální léčbě se teď dočká i fyzické proměny. Ve svých osmdesáti letech podstoupí změnu pohlaví. Další články k tématu: Úřady povolily osmiletému chlapci změnu pohlaví, z Joeyho je Josie Lesbické matky umožnily osmiletému synovi změnu pohlaví Americká holčička může být chlapeček, změna pohlaví dětí rozděluje lékaře Američan, který podstoupil částečnou změnu pohlaví, otěhotněl
02.05.2012 12:30 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (181 článků) , Nikola Čechová (79 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou

 
Tomáš Zástěra (42) je jeden z nejsilnějších hráčů reality show Survivor. Vidí to nejen diváci u televizních obrazovek, ale také jeho kmen MAO a druhý tým AZUA. Přestože za svůj kmen bojuje jako kapitán do roztrhání těla, někteří v něm vidí velkou hrozbu, zejména v čele s Chili a Nikol, které ho chtějí z týmu "vyštípat". 
08.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků)

Johy ze Survivoru jde s pravdou ven: Jsem nebinární, změnu pohlaví mi rozmluvili

 
Johana Špačková alias Johy, účastnice reality show Survivor, dala divákům nahlédnout do svého nejitimnějšího soukromí. Před televizní kamerou odhalila, že se necítí ani jako žena, ani jako muž. Přiznala to v aktuálním dílu Survivoru, který v sobotu odvysílala TV Nova. Johy prozradila, že dokonce přemýšlela nad operativní změnou pohlaví, nakonec se pro ni však nerozhodla.
03.04.2022 10:00 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (346 článků) , Ondřej Novotný (181 článků)

Hanka Gelnarová o pánské alianci: Ze Survivoru ji vyřadil nečekaný tah, v ohrožení se necítila

 
Hanka Gelnarová je třetí vypadlou hráčkou Survivoru. V soutěži se přitom dle mnohých diváků mohla udržet mnohem déle, dařilo se jí totiž perfektně v soubojích a pro svůj kmen byla velkým přínosem, vaz jí však zlomila sociální hra. Vyřadil ji skvěle sehraný tah Jirky, Tomáše, Martina a Krise. Jak hodnotí pánskou alianci? O tom se rozpovídala v pořadu Extra Host.
23.02.2023 15:45 |

podobné články

Panika je zbytečná, kmen známe od září, tvrdí virolog Černý. A rýpl si do vlády

 
Nový kmen koronaviru není bezprostřední hrozbou, míní čeští i světoví experti. Podle virologa Jiřího Černého z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze je sice charakteristický 17 mutacemi, přesto není důvod k panice. Ačkoliv uznává, že zatím experti neví, jak se s novým kmenem vypořádat - tedy zdali udržovat větší rozestupy či používat dvojí ochranu - vše napovídá tomu, že i na tento kmen bude účinná stávající vakcína. Blesk Zprávám expert vysvětlil, jak to s mutací vlastně funguje, a rýpl si i do vlády.
25.12.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Černý (208 článků) , Jiří Černý (208 článků)

Pepa Vojtek je opět otcem, syn dostal jméno Adam

 
Zpěvák Pepa Vojtek je už čtyřnásobným tatínkem. Jeho manželka Jovanka v pátek ráno porodila syna Adama. Maminka i chlapec jsou v pořádku. Další články k tématu: VIDEO: Těhotná Jovanka Vojtková pózovala v sedmém měsíci Pepa Vojtek: Chátrám, ale duchem jsem mlád Podepsat se na prsa není problém, říká Pepa Vojtek Vojtek vzal do společnosti i dvojče své ženy, byly k nerozenání
24.08.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (658 článků)

Pepa Vojtek s manželkou poprvé ukázali syna Adama

 
Rocker Pepa Vojtek je už čtyřnásobným otcem. Poprvé od narození syna Adama společně s manželkou Jovankou zapózovali před objektivem fotografa Roberta Vana. Malý Adam už prý zpěvákovi začíná fušovat do řemesla. Další články k tématu: Pepa Vojtek je opět otcem, syn dostal jméno Adam Pepa Vojtek: Chátrám, ale duchem jsem mlád LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci
20.09.2012 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (658 článků) , Robert Vano (130 článků)

Kapra do něj nedostanete, protože mu je líto, že musí umřít! Pepa Vojtek na Štědrý den jí jen vinnou klobásu

 
Pepa Vojtek  (54) s manželkou Jovankou si dnes užívají svátky v klidu. Pepa nepatří k mužům, kteří ještě dnes vybíhají, aby nakoupili dárky. "Mám dárky už dva měsíce předem. Nakupuju v klidu, průběžně. Chci se vyhnout šílenství, které vládne. To je nesmysl to řešit na poslední chvíli," řekl Super.cz Pepa.
24.12.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (658 článků)