Článek

Nejdojemnější momenty z pohřbu Jágra staršího: Poslední modlitba Jardy, plačící vdova a starostlivá Branišová

 
Poslední rozloučení tatínka hokejové legendy Jaromíra Jágra (50) přineslo množství dojemných a smutných momentů. O jeden z nich se postarala Jágrova přítelkyně Dominika Branišová. Ta se ujala plačící Jágrovy maminky a byla jí po celou dobu obřadu velkou oporou. Stejně tak vyjádřili podporu svému kamarádovi a bývalému spoluhráči z reprezentace hokejoví borci Tomáš Plekanec a Jiří Šlégr. Na smutečním obřadu nechyběli ani reportéři eXtra.cz.
22.11.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Tomáš Plekanec (594 článků) , Jiří Šlégr (464 článků) , Jiří Šlégr (465 článků)
Podobné články

Nejdojemnější momenty z pohřbu Pokorného (†39): Potoky slz Čvančarové, Schneiderové a Krainové

 
Na pohřeb stylisty Honzy Pokorného (†39) dorazilo plno hvězd. Nechyběly herečky Jitka Schneiderová, Zuzana Stivínová, Jana Plodková nebo modelka Simona Krainová a dorazila i redakce eXtra.cz, která situaci zmapovala. V článku se podívejte na nejdojemnější momenty pohřbu jednoho z nejoblíbenějších českých stylistů.
07.12.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (399 článků) , Zuzana Stivínová (61 článků) , Simona Krainová (2241 článků) , Zuzana Stivínová (61 článků) , Jana Plodková (231 článků) , Jan Pokorný (184 článků) , Jan Pokorný (43 článků) , Jitka Čvančarová (919 článků)

Dominika Branišová zapózovala ve svatebním: Plánuje s Jágrem veselku?

 
Krásná přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (49) Dominika Branišová (27) zapózovala ve svatebních šatech z nové kolekce módní návrhářky Zuzany Lešák Černé. Pro deník Blesk také Branišová popsala, jak to mají ti dva se svatbou a jestli ji už náhodou Jágr nepožádal.
25.01.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Našel Jaromír Jágr tu pravou? Krásná Dominika Branišová touží po založení rodiny

 
Po dlouhé době strávené o samotě se po boku Jaromíra Jágra (48) objevila nová žena. Krásná modelka Dominika Branišová (26) se vedle hokejového kanonýra objevila ve Špindlerově Mlýně, kde to mezi dvojicí pořádně jiskřilo. Nebylo by divu, kdyby se právě Dominika stala pro Jágra tou pravou, touží totiž po tom samém, po čem prahne jeho srdce - založení rodiny.
21.06.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Branišová od Jágra čelí drsné kritice: Jde ti o popularitu, dřív po tobě neštěkl ani pes, píší lidé

 
Dominika Branišová, přítelkyně Jaromíra Jágra, se na sociálních sítích vyjádřila k nenávistným komentářům. Šestadvacetileté modelce chodí zprávy, že po ní dříve neštěkl ani pes a že jí jde jen o to se zviditelnit. Dominika vše uvedla na pravou míru a dočkala se vlny pozitivních reakcí.
09.04.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Poznáte ji? Tohle je opravdu jedna z nejkrásnějších moderátorek a bývalka Jardy Jágra Inna Puhajková!

 
Inna Puhajková  (27) k nepoznání. Jen lehce nalíčená a neučesaná vyrazila nová sporťačka TV Nova a bývalka Jardy Jágra na pětikilometrový běžecký závod do Plzně. Nebylo pro ni důležité, jak vypadá, ale hlavně to, jak v závodě skončí.
08.05.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (416 článků)

Zadaná Miss Kovandová o noci u Jágra: Přítel byl rád, že spím u Jardy

 
Českou Miss World 2013 Lucii Kovandovou (21) jsme přistihli po boku Jaromíra Jágra (43), a vyvstala tak otázka, co mezi nimi je. Zvlášť, když pohledná misska u slavného hokejisty přespala. Kovandová je však pět let zadaná a v exkluzivním rozhovoru pro Blesk odmítla, že by s Jágrem byli více než kamarádi. Tvrdí navíc, že její přítel věděl, že u Jardy spí.
20.05.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků) , Lucie Kovandová (161 článků)

Kopřivová promluvila o těhotenství, zásnubách a kostele: To vás překvapí

 
Modelka a přítelkyně Jardy Jágra (44) Veronika Kopřivová (25) přiletěla z Floridy do České republiky hlavně kvůli práci. Jednou z povinností, které ji neminuly, byla také dražba kalendáře, které byla blondýnka a přítelkyně Jardy Jágra přítomna…
15.12.2016 20:40 |

podobné články

Nejdojemnější fotky z pohřbu Ondřeje Buchtely (†20): Zdrcená přítelkyně i truchlící kamarád Lauko

 
Rodina v slzách a zaplněná pohřební síň. Tak vypadalo poslední rozloučení s hokejistou Ondřejem Buchtelou, který podlehl vzácnému nádoru na srdci. O tom, jaký byl talentovaný obránce kamarád, svědčila ohromná účast truchlících lidí, kteří se ani nevešli do obřadní síně v Bystřanech. Podívejte se na nejdojemnější fotografie z hokejistova pohřbu.
31.07.2020 12:40 |

podobné články

Osudové ženy Jaromíra Jágra: Je Dominika Branišová konečně ta pravá?

 
Jaromír Jágr se na sociálních sítích nedávno oficiálně pochlubil svou novou dívkou. Tou je krásná Dominika Branišová. Hokejista má však za sebou mnoho nevydařených vztahů, a tak vyvstává otázka, zda mu to s modelkou vůbec vydrží. Na založení rodiny už má rozhodně svůj věk, tak snad mu to tentokrát vyjde.
11.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Jardo, tohle nečti: Jágrova přítelkyně Dominika Branišová zasypaná špínou a drby o nevěře

 
Že být přítelkyní hokejové legendy Jaromíra Jágra (49) není žádný med, nyní zakusila i modelka Dominika Branišová (26). Ta musí na sociálních médiích čelit nenávistným útokům, a to dokonce od paní, která tvrdí, že Jaromíra zná osobně.
18.02.2021 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Tady je Jágrovo: Dominika Branišová předvedla luxusní zadeček v plavkách

 
Přítelkyně Jaromíra Jágra (50) modelka Dominika Branišová (27) odjela pracovně do Itálie a z cesty neopomněla dát plno snímků na sociální sítě. Na jednom zapózovala se svou kamarádkou na pláži u moře. V plavkách odhalily svá pevná pozadí.
23.05.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Branišová od Jágra se topí v luxusu: Hodinky Rolex i náhrdelník za stovky tisíc!

 
Dominika Branišová (27) přijela na premiéru dokumentu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka obklopena luxusem. Na Instagramu se pochlubila nejen svým outfitem, ale připojila také značky, které oblékla. A o nic laciného se rozhodně nejednalo!
12.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (110 článků)

Dominika Branišová promluvila o konci Jágrovy kariéry a společném soužití: Dobře mi platí, pochvaluje si

 
Krásná partnerka Jaromíra Jágra (50) Dominika Branišová (27) už není modelkou na plný úvazek. Redakci eXtra.cz prozradila, nejen čemu se věnuje a jak o sebe pečuje, ale také nechala slovy nahlédnout do společného soužití s legendárním hokejistou a svěřila se, jak je to skutečně s koncem jeho profesionální hokejové kariéry. 
24.10.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1674 článků) , Michal Hrdlička (704 článků)

Fanoušci Jágra dočista »paf«: Takovou romantiku od Jardy nečekali!

 
Každá z žen by vedle sebe chtěla mít chlapa, který ji podrží, schová v náruči, když přijde slabší chvilka. Dominika Branišová (26) jak se zdá, to vše našla v legendární osmašedesátce. Na sociální síti zveřejnila tak romantický snímek, že s něho slzeli i skalní fanoušci.
03.07.2021 12:15 |

podobné články

Neteř Jardy Jágra promluvila: Strejda pařil celé léto a holka z jeho postele je snad úplně blbá!

 
Božský hokejista Jaromír Jágr měl vždy ke své krásné neteři Pavlíně velmi blízko. V těžkých chvílích si vždy navzájem pomáhají. I Pavlíny se dotkla celá ta divná aféra s fotkou spícího Jardy. Co k celé kauze řekla? A proč ona sama potřebuje za strejdou odletět na Floridu?
22.09.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3115 článků)

Jágrova schovanka Kovandová mění vzhled: Jako blondýnka by u Jardy měla větší šanci!

 
Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (23) byla celý život brunetka. Ale s tím je konec. Před několika dny se nechala zesvětlit a nutno říct, že jí to náramně sekne. Škoda, že nebyla blondýnkou před dvěma roky, kdy strávila noc u Jardy Jágra (45).
27.07.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Kovandová (161 článků)

10 nejdojemnějších chvil z pohřbu prince Philipa: Zdrcená Alžběta a osamocená Kate

 
Pohřeb prince Philipa (99†) sledovala nejen Velká Británie, ale i celý svět. Samotného ceremoniálu v kapli svatého Jiří se sice zúčastnilo pouze třicet vybraných osob, ale k hradu Windsor dorazila i široká veřejnost. Podívejte se v galerii na nejdojemnější momenty z pohřbu vévody z Edinburghu. 
18.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (792 článků)

Vdova po Patricku Swayzem se bude vdávat, zasnoubila se s klenotníkem

 
Sedmapadesátiletá Lisa Niemi prozradila, že ji o rok starší partner Albert DePrisco na Vánoce požádal o ruku. Vdova po Patricku Swayzem žije s klenotníkem už více než rok a půl. Další články k tématu: Vdova po Patricku Swayzem opět randí, našla si klenotníka Nejhorší na Patrickovi bylo jeho pití, říká vdova po Swayzem Smutek mě pohltil, jen plynu s proudem, říká vdova po Patricku Swayzem Patrickovi stále posílám esemesky, říká Swayzeho manželka Swayzemu se nesplnil největší sen, nestal se otcem Americký herec Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky
30.12.2013 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (229 článků) , Lisa Niemi (49 článků)