Článek

Nejatraktivnější manželé světa? Češi… NE!

 
Kde se rodí nejatraktivnější manželé pod sluncem? Na severu. Podle nedávného britského průzkumu jsou jimi Švédové a Norové. Pomáhají totiž v...
06.08.2009 13:35 |

podobné články

Podobné články

Česko je nejatraktivnější zemí pro práci ve střední Evropě. Trumflo i New York

 
Česko je pětadvacátou nejatraktivnější zemí na světě z hlediska pracovních podmínek a příležitostí. V regionu střední a východní Evropy je první. Světové prvenství patří Švýcarsku, následují Singapur, USA, Norsko, Švédsko a Finsko. Vyplývá to z globální studie společnosti Adecco, která hodnotila 119 zemí světa na základě jejich schopnosti přitahovat, rozvíjet a udržet talentované pracovníky.
22.01.2018 16:30 |

podobné články

Dámy, pozor: TOHLE je nejatraktivnější svobodný muž současnosti. Líbí?

 
Magazín People už ví, který ze slavných svobodných mužů dneška je nejatraktivnější. Je to hollywoodský hezoun Joe Manganiello, jemuž příroda dala do vínku dokonale strukturovanou muskulaturu. Ačkoli je sedmatřicetiletý brunet nezadaný, nejlépe mu je prý ve vztahu. Takovým sebestředným jedincům úzkostně pečujícím o svou tělesnou schránku však na vztahy většinou nezbývá moc času.
08.07.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Joe Manganiello (36 článků)

Centrum letního dění? Nejatraktivnější je pražská náplavka

 
Na náplavce Rašínova nábřeží je obzvlášť v létě cvrkot. Patří totiž k nejatraktivnější v metropoli. Vltavský břeh láká nejen k romantickým procházkám, k posezení v zahrádce u pivka nebo talíře grundlí, ideální je i pro bruslaře, běžce i cyklisty. Když k tomu přidáme ještě krásný výhled na Vltavu a Pražský hrad, není divu, že sem míří jak Pražané, tak návštěvníci hlavního města.
13.07.2016 14:05 |

podobné články

Praha je 31. nejatraktivnější město světa, v Evropě je až šestnáctá

 
Říká se, že Praha patří mezi nejkrásnější města světa. Jenže jak se zdá, není to už tak docela pravda. Podle nejnovější studie je až na 31. místě!
11.06.2012 17:45 |

podobné články

Nejméně atraktivní ženy světa roku 2014: Tady je 9 celebrit, které do seznamu určitě patří

 
Kdo je nejatraktivnější ženou světa, to čtenáře nikdy moc nezajímalo, protože se tam většinou objeví jen ta samá jména jako Angelina Jolie, Mila Kunis, Penélope Cruz nebo prostě zrovna ta, která hrála v nějakém komerčním trháku a tam se ukázala v plavkách.
25.12.2014 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (230 článků) , Angelina Jolie (2067 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Rožmberk nad Vltavou se na Instagramu dostal mezi nejatraktivnější turistické destinace světa

 
Snímky Rožmberka nad Vltavou se objevily na nejvlivnějších turistických instagramových platformách světa, ve společnosti fotografií New Yorku, Moskvy, Paříže, Barcelony, egyptských pyramid v Gíze, italských Benátek či německého zámku Neuschwanstein. Prohlédlo si je najednou více než 10 milionů lidí. Snímky Rožmberku za doprovodu Turistického spolku Lipenska nafotila hvězda světového Instagramu Christina Tan z Indonésie, známá jako Luxury královna Instagramu, která má na svém instaprofilu na půl milionu fanoušků.
20.01.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Christina Tan (1 článek)

Rozvod Kloubkové-Bastienové: Teď začnou tahanice o majetek!

 
5:00 – Rozvod moderátorky »nováckých« Odpoledních televizních novin Kristiny Bastienové (31) se zřejmě neobejde bez tahanic. Manželé totiž neměli podepsanou předmanželskou smlouvu. Muzikálový herec Alan Bastien (38) už teď musí opustit společný byt. Před pár dny manželé potvrdili, že se rozvádějí a nejsou to jen plané řeči. Kristina bezpodmínečně trvá na rozvodu! Deník Aha! vyzpovídal stále ještě manžele na sobotním fotbalovém utkání v Průhonicích, kam společně kupodivu dorazili...
31.08.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Alan Bastien (45 článků) , Kristina Kloubková (457 článků)

Manželé doma žijí s gorilou už třináct let

 
Téměř 13 let mají ve své ložnici manželé Pierre a Elaine Thivillonovi u francouzského Lyonu gorilu, kterou si vzali domů krátce po jejím narození. Pár se tím podle stanice BBC stal místní celebritou. Vzhledem ke svému stáří se ale nyní manželé začali obávat o budoucnost své "adoptivní" dcery, které dali jméno Digit.
04.01.2012 09:00 |

podobné články

Manželé žijí doma třináct let s gorilou

 
Téměř 13 let mají ve své ložnici manželé Pierre a Elaine Thivillonovi u francouzského Lyonu gorilu, kterou si vzali domů krátce po jejím narození. Pár se tím stal místní celebritou. Vzhledem ke svému stáří se ale nyní manželé začali obávat o budoucnost své "adoptivní" dcery, které dali jméno Digit.
04.01.2012 17:45 |

podobné články

Manželé Prachařovi se znovu vzali, přáli jim i Gottovi

 
Manželé Agáta a Jakub Prachařovi uspořádali svou druhou svatbu v kostele v Úněticích, kde Agáta křtila také svého syna Kryšpína. Některé hosty pozvali až v pátek ráno. Na svatbě byli příbuzní obou novomanželů, nenávist mezi matkami je prý nesmysl. Další články k tématu: VIDEO: Agáta Prachařová si vyzvedla svatební šaty Prachařová si kvůli svatebnímu repete zvětšuje poprsí o jednu velikost Nedělej to jako máma, radí Žilková Agátě S nikým jsem se takhle necítila, říká o svém muži Agáta Prachařová Agáta Hanychová se tajně vdala za Jakuba Prachaře. Nevěděla to ani Žilková Agáta Hanychová: Nebudu pomlouvat otce svého syna, už kvůli Kryšpínovi Manželé Gottovi zvažují druhou svatbu v kostele
24.05.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (891 článků) , Agáta Prachařová (2579 článků)

To jsou manželé, kteří přežili napadení v Duchcově: Chceme spravedlnost, říkají

 
Manželé Jana a Michal z Duchcova na Teplicku přežili brutální napadení, kdy je na ulici zmlátila agresivní skupina. Manželé utrpěli zranění a silný psychický otřes, ale věří, že případ bude spravedlivě posouzen.
28.05.2013 14:00 |

podobné články

Manželé, kteří vyděsili Česko kávou s mlékem, straší dalšími jedy

 
Káva s mlékem je smrtelně nebezpečná. Autoři této smělé teorie, která vyděsila půl Česka, jsou manželé Beáta a Július Patakyovi. Říkají si vědci a zabývají se alternativní léčbou. Jejich názory na škodlivost oblíbené ranní dávky popudily odbornou veřejnost a přivolaly vlnu dotazů od pijáků černého moku. Možnost obhájit svá tvrzení dostali manželé - terapeuti v živé diskuzi se čtenáři Blesk.cz. A jak to dopadlo?
31.03.2014 14:05 |

podobné články

Manželé si vyměnili pohlaví. Děti porodil táta spermiemi matky

 
Bianca a Nick Bowserovi budou muset jednou dětem vysvětlit, proč je porodil táta a byly počaty spermiemi matky. Manželé z amerického státu Kentucky jsou totiž oba transsexuálové, podstoupili úřední změnu pohlaví a z Jasona se stala Bianca a z Nicole zase Nick. Před samotnou změnou stihli manželé zplodit tříletého Kaie a jednoletého Paxe.
18.08.2014 17:00 |

podobné články

Ženě závodníka F1 ukradli zásnubní prsten za téměř 10 miliónů, zatímco manželé spali!

 
Manželé Jenson Button a Jessica Michibata byli ve Francii okradeni. Modelka přišla mimo jiné o diamantový zásnubní prsten v hodnotě 250 tisíc liber, tedy 9,6 miliónu korun. K loupeži došlo v jejich pronajaté luxusní vile v Saint Tropez. Gang zlodějů se v noci dostal dovnitř a odcizil věci a šperky v celkové hodnotě téměř 12 miliónů korun. Zloději přitom měli dokonce projít okolo postele, kde manželé spali.
10.08.2015 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Jessica Michibata (6 článků)

Dojemný příběh: Manželé (†81 a †83) spolu byli 63 let, zemřeli jen pár minut po sobě

 
Manželé Huntleyovi se vzali před 63 lety ve městě Nampa, v americkém státě Idaho. Jejich vztah byl po celý život plný lásky, respektu a romantiky. Podle blízkých se ani nikdy nehádali. Jejich láska byla natolik silná, že jeden bez druhého nemohl žít a i když je osud chtěl rozdělit, manželé se nedali.
27.03.2018 21:20 |

podobné články

Brutální vražda v dovolenkovém ráji: Manžele mučili a upálili zaživa!

 
Manželé Charlie (†74) a Gayle Anderson (†71) odjeli na Jamajku, aby začali nový život. Místo toho v dovolenkovém ráji nalezli smrt. Britský pár byl brutálně zavražděn v jejich domě na pohádkovém ostrově. Manželé byli podle policie mučeni a zapáleni zaživa!
26.06.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Anderson (1 článek)

Monako, šance pro mistry volantu

 
Šestý podnik seriálu mistrovství světa F1, Velká cena Monaka, má několik přídomků. Nejslavnější, nejatraktivnější, nejluxusnější, ale zároveň také možná nejnáročnější závod, co se řidičských schopností týká.
21.05.2009 13:10 |

podobné články

Kdo je ten krásný muž? Major Vlček. Ne, vlastně Angelina Jolie!

 
Patří mezi nejatraktivnější ženy světa, ale ani jako muž není k zahození. Hollywoodská herečka Angelina Jolie (35) strávila kvůli roli ve snímku Salt (česká premiéra byla 12. srpna) hodiny v maskérně. Angelina hraje ve filmu agentku CIA Evelyn Salt, ale v jedné ze scén se promění v majora Vlčka z Prahy...
24.08.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2067 článků)

George Clooney: Dnes už musím nosit make-up

 
Kdo chce vypadat dokonale, musí mít make-up. A kdo si myslí, že nejatraktivnější muži světa ho nemají, velice se mýlí. Hollywoodská hvězda George Clooney (50) říká: „Potřebuji čím dál tím víc make-upu.“
03.08.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (753 článků)