Článek

Nehoda v Rusku: České letadlo vyjelo z dráhy!

 
Chystaly se odletět z Moskvy do Prahy, jenže těsně před startem mělo české letadlo nehodu! Stroj na namrzlé ranveji vyjel asi 100 metrů do strany. Naštěstí se nikomu ze 46 lidí na palubě nic nestalo.
14.01.2019 16:20 |

podobné články

Podobné články

„Au, to jsme trochu přejeli!“ Pasažérka natočila, jak letadlo v Pardubicích vyjelo z dráhy

 
Ke kuriózní nehodě došlo ve středu večer na pardubickém letišti. Letadlo se 168 pasažéry tu při přistání sjelo z dráhy! Nikomu z cestujících se naštěstí nic nestalo a na palubě ani nepropukla panika. Dokazuje to i video, které zachytila jedna z pasažérek.
03.08.2018 19:00 |

podobné články

Letadlo Travel Service z Egypta mělo zpoždění 30 hodin. Jaroslava z toho nespala

 
Letadlo, které při přistání vyjelo z dráhy, zpožděný odlet kvůli opilému stevardovi, opakovaná mnohahodinová zpoždění… Na leteckou společnost Travel Service se valí jeden problém za druhým. Potíže měla i paní Jaroslava (50), když se s vnukem Davidem (8) vracela z Egypta, čekali na letadlo až do druhého dne.
23.08.2017 05:10 |

podobné články

Nehoda na letišti v Pardubicích: Letadlo po přistání skončilo mimo dráhu

 
Na pardubickém letišti dnes vyjelo z přistávací dráhy menší dopravní letadlo. Pětičlenné posádce se nic nestalo. Letiště je do odvolání zavřené. ČTK to řekla ředitelka společnosti East Bohemian Ariport Hana Šmejkalová.
31.01.2017 16:00 |

podobné články

Letadlo s Čechy přistálo v poli. Jiří: Na ranvej jsme se brodili bahnem

 
Dramatické chvíle zažili v úterý ráno cestující, kteří letěli z Brna do bulharského Burgasu. Letadlo na pravidelné lince společnosti Travel Service tam vyjelo z dráhy a 178 pasažérů i posádku tak čekalo nevšední vystupování. Mezi cestujícími byl i Jiří Lapčík, který pro Blesk.cz popsal celý zážitek a postěžoval si, že účastníky letu nikdo nevaroval a nevysvětlil jim, co se děje.
18.07.2017 19:35 |

podobné články

VIDEO: Letoun při přistání v Ottawě vyjel z dráhy, 36 lidí na palubě

 
Hospitalizaci pilota a nejspíš i lehká zranění několika cestujících si vyžádala nehoda letadla americké společnosti United Airlines, které ve středu při přistání v Ottawě vyjelo z dráhy.
17.06.2010 07:10 |

podobné články

Centrum Prahy zahalil dým, vyjelo osm hasičských aut

 
Pražští hasiči měli ve středu večer napilno. Několik požárnických aut vyjelo k domu v Žitné ulici přímo v centru města.
12.08.2009 23:25 |

podobné články

K požáru u tržnice Sapa vyjelo šest hasičských jednotek

 
Několik neobydlených unimobuněk poblíž tržnice Sapa v pražské části Libuš zachvátil v neděli večer požár. Přestože nevznikla takřka žádná škoda, vyjelo k požáru vzhledem k rizikové lokalitě celkem šest hasičských jednotek. Agentuře Mediafax to potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
23.10.2011 22:45 |

podobné články

V Brně vyjelo 70 taxíků na podporu pražských kolegů proti Uberu

 
Na podporu pražských kolegů proti přepravní službě Uber dnes vyjelo v Brně od Riviéry na 70 vozů taxislužby na tuřanské letiště po velkém městském okruhu. Vrátit se mají do 14:00 po stejné trase opět na Riviéru. Podle předsedy Cechu Taxi Czech Republic Radka Koláře jde o iniciativu zdola od jednotlivých taxikářů a dispečinků. V Brně soud Uber předběžným opatřením zakázal, připomíná ČTK.
02.10.2017 14:10 |

podobné články

VIDEO: Vlak v Radotíně vykolejil! Z trati vyjelo 20 vagonů, zranil se posunovač

 
Ve středu ráno došlo k neštěstí na kolejích: okolo deváté hodiny ranní vykolejil vlak v Radotíně. Z kolejí vyjelo na 20 vagónů. Zranil se 55letý posunovač, jenž v radotínské zastávce spadl z dvoumetrové výšky. Vykolejené vagony také uvolnily kus betonu, jenž zavalil průchod pro pěší.
28.02.2018 09:35 |

podobné články

Na Teplicku vyjelo osobní auto ze silnice, jeden člověk zemřel

 
Jeden člověk zemřel při nehodě osobního auta, které v noci na úterý u obce Světec na Teplicku vyjelo ze silnice.
24.07.2018 07:15 |

podobné články

Hororový vzlet: Letadlo se 161 lidmi na palubě vyjelo z ranveje

 
Na tento let cestující jen tak nezapomenou. A to se ani neuskutečnil! Při vzletu z indického letiště Goa stroj aerolinek Jet Airways vyjel z dráhy a havaroval. Na místě došlo k několika zraněním.
27.12.2016 11:30 |

podobné články

Na brněnském letišti sjelo letadlo z dráhy. Už je zase ve vzduchu

 
Letadlo Travel Service sjelo při manipulační jízdě z dráhy na brněnském letišti v Tuřanech.
06.08.2009 14:00 |

podobné články

V Brně sjelo dopravní letadlo z letištní dráhy

 
Z pojezdové dráhy letiště v Brně - Tuřanech sjelo ve čtvrtek dopoledne dopravní letadlo společnosti Travel Servis. Příčiny nehody zatím nejsou známé, nikdo nebyl zraněn.
06.08.2009 14:50 |

podobné články

Letadlo se 168 pasažéry sjelo v Pardubicích z dráhy! Drama kvůli mokru na ranveji?

 
K vážné nehodě došlo ve středu večer na letišti v Pardubicích. Letadlo společnosti Travel Service sjelo při přistání z dráhy! Nikomu ze 168 cestujících se naštěstí nic nestalo, kvůli nehodě ale muselo být letiště uzavřeno.
01.08.2018 22:50 |

podobné články

Pars nova zmodernizuje až 93 vozů pro České dráhy

 
Pars nova zvítězila ve dvou tendrech na provedení modernizace osobních železničních vozů pro České dráhy. Společnost porazila ve výběrových řízeních další uchazeče z České republiky, Polska nebo Slovenska. Jedná se o modernizaci až 93 vozů za více než jednu miliardu korun. Část vozů zakoupily v loňském roce České dráhy od Rakouských spolkových drah (ÖBB).
02.03.2015 18:11 |

podobné články

Letadlo z Brna sjelo v Burgasu z ranveje. Cestující: Řecký pilot nebrzdil?

 
V bulharském Burgasu sjelo po přistání z dráhy letadlo z Brna na pravidelné lince společnosti Travel Service. Letiště bylo několik hodin zavřené, všech 178 cestujících evakuovali, nikomu se nic nestalo. Stroj pilotovali Řekové a provozovala ho řecká společnost Orange2fly, upřesnila pro Blesk.cz mluvčí firmy Travel Service Vlaďka Dufková. Podle cestujících mělo letadlo při přistání problém zabrzdit.
18.07.2017 11:05 |

podobné články

České dráhy tratí i na zrušené pondělní stávce

 
České dráhy počítají se škodou i v souvislosti s odvolanou pondělní stávkou. Lidé si totiž po pátečním ohlášení protestu přizpůsobili svůj dopravní plán, který již nebudou měnit. Dopravce tak zřejmě postihne výpadek na tržbách. V Otázkách Václava Moravce to dnes uvedl náměstek generálního ředitele Českých drah Antonín Blažek. Původně České dráhy odhadovaly celkové škody kvůli pondělnímu protestu ve výši 50 milionů korun. Odboráři kvůli rozhodnutí soudu nakonec stávku uspořádají ve čtvrtek.
12.06.2011 15:30 |

podobné články

Unie otců žaluje České dráhy. Kupé pro ženy prý diskriminují muže

 
České dráhy zavedly zvláštní kupé pouze pro ženy. A mužským aktivistům se to nelíbí. Unie otců dokonce České dráhy žaluje, prý kvůli apartheidu a diskriminaci jedné skupiny lidí.
15.02.2012 13:35 |

podobné články

České dráhy vás možná povozí pod jiným názvem. A levněji

 
České dráhy (ČD) chtějí založit nízkonákladovou společnost, která by vozila zákazníky pod jiným logem. S novou firmou by pak dráhy šly do soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Dopravce zajímá hlavně polský, slovenský, rakouský a německý trh, píše dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Plány už projednávala dozorčí rada, definitivní rozhodnutí však ještě nepadlo.
13.04.2012 08:40 |

podobné články