Článek

Nehoda policistů v Opavě: Mají vážná zranění! Honili motorkáře, auto jim nedalo přednost

 
Dopravu v Opavě v pátek ráno zastavila vážná nehoda v Hradecké ulici. Srazila se tu dvě auta, jedno z nich bylo policejní. Se zapnutým majákem pronásledovali motorkáře. Jiné auto jim ale vjelo do cesty.
30.04.2021 10:00 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda na Jihlavsku. Pro motorkáře letěl vrtulník

 
Vážná dopravní nehoda motorkáře, cyklisty a osobního auta se stala před 18. hodinou u Kostelce u Jihlavy. Jak informovala mluvčí policie kraje Vysočina Dana Čírtková, motorkáře tensportoval do nemocnice vrtulník.
11.06.2011 18:55 |

podobné články

Brutální nehoda: Auto srazilo motorkáře, ten letěl desítky metrů vzduchem!

 
Šílená nehoda! Auto vybočilo do protisměru a srazilo motorkáře (35), ten letěl několik metrů vzduchem a pak dopadl přímo na asfalt. Motocyklista utrpěl vážná zranění, život mu ale zachránila speciální kožená vesta. Viník ze sportovního auta dostal kromě trestu odnětí svobody také tříletý zákaz řízení.
12.01.2020 07:10 |

podobné články

Vážná nehoda na Mladoboleslavsku: Motorkáře oslnilo slunce a skončili v příkopu!

 
Vážná nehoda se stala u obce Petkovy na Mladoboleslavsku. Do příkopu tam sjeli dva motorkáři a utrpěli vážná zranění. Pro jednoho z nich musel letět vrtulník.
06.10.2018 16:10 |

podobné články

Policista naboural motorkáře a druhý ho pak zbil: První je volný, druhý půjde k soudu

 
Honička z loňského sprna, kdy policisté pronásledovali motorkáře Radka, skončila špatně. Policisté motorkáře nabourali, jeden z nich ho navíc spoutaného ještě zbil. Mladík přitom po nehodě utrpěl vážná zranění. Žalobce nyní zastavil stíhání policisty, který řídil – druhý strážník k soudu ale poputuje.
02.04.2015 10:10 |

podobné články

Motorkáře, do kterého narazil řidič SUV, zatkli. Další má vážná zranění

 
Newyorská policie v úterý zatkla motorkáře, který v neděli zpomalil těsně před vozem SUV. Ten do něj následně ťuknul a začal tak konflikt, jenž skončil napadením řidiče vozu Alexiana Liena. Další motorkář, kterého řidič při snaze dostat se z obležení motorkářů přejel, má vážná zranění a hrozí mu, že zůstane upoután na invalidní vozík. Lien obviněn nebyl a zůstává na svobodě.
02.10.2013 14:40 |

podobné články

Policajti srazili autem motorkáře, pak do něj na chodníku kopou

 
Řidičů ujíždějících policii je v poslední době čím dál více. Tohle policejní pronásledování je však jiné. Když hlídka dostihla prchajícího motorkáře Radka, srazili ho autem na chodník. Jeden z policistů si pak rozhodně nepočínal v rukavičkách - spoutaného motorkáře ležícího na zemi nakopl do žeber, udeřil do obličeje a provedl na něm chvat, kterým se běžně láme vaz.
08.09.2014 16:20 |

podobné články

Inspekce obvinila dvojici policistů, kteří údajně zbili motorkáře

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zahájila trestní stíhání dvojice pražských policistů, kteří pronásledovali a údajně zbili ujíždějícího motorkáře. Informaci České televize potvrdila ČTK mluvčí inspekce Radka Sandorová s tím, že první z policistů čelí obvinění z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, druhý pak ze zneužití pravomoci úřední osoby.
19.11.2014 10:55 |

podobné články

Vážná nehoda na Benešovsku: Po střetu motorky a čtyřkolky tři zranění! Mezi nimi i dvě děti

 
Vážná nehoda v Miličíně na Benešovsku! Na polní cestě se srazila čtyřkolka s motorkou, výsledkem jsou tři zraněné osoby. Dospělá osoba utrpěla velmi vážná zranění a musela být resuscitována. Dvě děti (11 a 12) utrpěly středně těžká poranění. Zasahovat musely dva vrtulníky.
20.07.2020 21:35 |

podobné články

Dlouhé kolony na D7! Dálnici u Středokluk blokovala tři hodiny nehoda

 
Nehoda uzavřela krátce před polednem dálnici D7 u Středokluk ve směru na Prahu. Kamion tam srazil auto, které mu zřejmě nedalo přednost v jízdě. Nikdo se nezranil, nehoda ale úplně zastavila provoz. Na dálnici se tvořily dlouhé kolony, auta se opět rozjela zhruba ve 14:00.
21.01.2020 12:15 |

podobné články

Bezohlední řidiči na Opavsku ohrožují děti! Dvě mají těžká zranění, tři stihly uskočit

 
Dvě vážné nehody aut a dětí se odehrály v uplynulých dnech na Opavsku. Při té první stačilo auto v Hlučíně naštěstí ještě dobrzdit a tři školáci vyvázli bez zranění. U druhé je to už vážnější. Řidička v Opavě dvě děti srazila, mají vážná zranění.
06.10.2020 12:25 |

podobné články

To je odvážlivec! Podívejte se na Poláka, který provokuje policisty, aby ho honili a tím trénovali

 
Polská internetová celebrita SA Wardega se rozhodl, že dostane do kondice pár polských policistů. Jak to udělat? Jednoduše. Musí prostě udělat něco, aby ho honili.
24.06.2013 09:45 |

podobné články

Nuda v Brně?! Policisté honili po ulicích bizona!

 
Místo zločinců honili brněnští policisté bizona! Ten se potuloval Královým Polem a nechtěl se dát chytit. Do akce se proto muselo zapojit hned několik jednotek strážníků i státních policistů. Nakonec ho zpacifikovali pomocí taseru.
24.11.2014 15:50 |

podobné články

Nehoda ve Starých Hamrech si vyžádala život motorkáře

 
Život jednoho motorkáře si vyžádala tragická dopravní nehoda na silnici I/56 v katastru obce Staré Hamry, poblíž vodní nádrže Šance. Dopravní nehoda motorky a dvou automobilů způsobila na dvě a půl hodiny úplné uzavření provozu na silnici I. třídy.
17.08.2014 21:35 |

podobné články

Celníci honili na Kladensku auto: Bylo napěchované cigaretami

 
Chtěli je zastavit, oni ale ujeli! Celníci v úterý večer honili podezřelé muže, kteří zřejmě pašovali cigarety.
24.10.2017 20:05 |

podobné články

Senior nedal na Žďársku přednost cyklistce: Utrpěla vážná zranění

 
Řidič osobního automobilu (84) nedal v Novém Městě na Moravě přednost protijedoucí cyklistce  a došlo ke střetu. Žena na kole utrpěla vážná zranění. Skončila v nemocnici.
21.09.2020 14:35 |

podobné články

Vážná nehoda v Březiněvsi: Auto srazilo seniora (66) na kole, skončil v nemocnici

 
Vážná nehoda se odehrála v pátek krátce po poledni v pražské Březiněvsi. Auto tam na křižovatce srazilo 66letého cyklistu, utrpěl středně těžká zranění.
19.02.2021 14:00 |

podobné články

Vjela do cesty hlídce stíhající motorkáře, soud ji potrestal pokutou

 
Za těžkou dopravní nehodu policistů v Prostějově uložil dnes soud řidičce Olze Pospíšilové peněžitý trest 40 tisíc. Žena, která nedala policistům stíhajícím motorkáře přednost, musí také nahradit pojišťovně a policii škodu za dalších 380 tisíc korun. Dohromady tedy skoro půl milionzu.
18.06.2013 11:25 |

podobné články

Vážná nehoda na Štěrboholské spojce. Po střetu náklaďáku s automobilem skončil řidič v bezvědomí

 
Vážná nehoda komplikuje ranní dopravní situaci na Štěrboholské spojce. Zrána se tam srazil nákladní vůz s osobním automobilem. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidič osobního vozidla utrpěl vážná zranění, kvůli kterým byl urychleně převezen do nemocnice.
06.11.2018 08:40 |

podobné články

Vážná NEHODA motorkáře! Letěl pro něj vrtulník. Měl řidičák JEN tři týdny!

 
Vrtulník letecké záchranné služby musel přiletět pro osmnáctiletého motorkáře, který se u Kožušic na Vyškovsku v úterý navečer srazil s dodávkou.
20.07.2011 09:35 |

podobné články