Článek

Nehoda letadla s Čechy v Moskvě: Kamera zachytila dramatické okamžiky při pokusu o vzlet

 
Nedělní odlet cestujících z Moskvy do Prahy skončil dříve, než začal. Stroj se vzbouřil a ve spolupráci se špatným počasím a namrzlou dráhou si to i s cestujícími a pilotem namířil mimo ranvej. Video zachycuje celý průběh nehody letadla společnosti SmartWings.
15.01.2019 11:50 |

podobné články

Podobné články

Vzkříšení bývalého kina Vzlet ve Vršovicích: Na jaře se otevře jako kulturní palác

 
Bývalé sokolské kino Vzlet v pražských Vršovicích se po rekonstrukci promění v nové kulturní centrum. Jeho otevření je naplánované na jaro příštího roku. Palác Vzlet vzniká spojením tří kulturních pražských organizací - divadla Vosto5, barokního orchestru Collegium 1704 a vršovického Kina Pilotů. Na podporu Vzletu se do 15. prosince koná crowdfundingová kampaň. Otevřít by se mělo zjara příštího roku.
23.11.2020 15:35 |

podobné články

Explozi ruského letadla natočila kamera. Chyba pilota, námraza nebo porucha?

 
Požár v motoru, vadný ukazatel rychlosti, námraza na povrchu letadla nebo chyba pilota. Takové jsou podle listu Kommersant hlavní verze vyšetřovatelů při zjišťování příčin nedělního pádu dopravního letadla u Moskvy. Při havárii zahynulo všech 71 lidí na palubě, podle pondělního vyjádření záchranářů mezi nimi byli dva cizinci, Švýcar a Ázerbájdžánec. Nalezena byla zatím jen jedna černá skříňka, výbuch zachytila bezpečnostní kamera na jednom z domů v oblasti.
12.02.2018 11:20 |

podobné články

Kamera zachytila hroznou nehodu letadla přímo u dráhy, kde právě probíhaly závody aut ve sprintu

 
Na Islandu ve městě Akureyri zachytila kamera v autě, které se právě chystalo odstartovat závod ve sprintu, letecké neštěstí.
09.01.2014 11:40 |

podobné články

VZLET zahájí činnost repertoárem Studia DVA

 
Bývalé vršovické kino VZLET zahájí 25. a 26. dubna novou etapu svého provozu dvěma oblíbenými tituly z repertoáru Studia DVA.
23.04.2010 17:40 |

podobné články

Světoznámý klavírista Jools Holland vystoupí ve vršovickém divadle Vzlet

 
Přední světový klavírista Jools Holland vystoupí se svou kapelou v sobotu 5. června od 20 hodin v novém vršovickém divadle Vzlet.
05.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jools Holland (2 články)

Kupkův obraz Vzlet se prodal za 57,6 milionu korun. Na aukci ve Švédsku

 
Obraz Františka Kupky L'Envolé (Vzlet) se v úterý ve švédské aukční síni Stockholms Auktionsverk vydražil za 21 milionů švédských korun (57,6 milionu Kč). Odhadní cena se přitom pohybovala mezi v přepočtu 16,5 a 22 miliony Kč.
15.11.2016 23:05 |

podobné články

Radnice dokončí opravu kina Vzlet ve Vršovicích. Stane se z něj kulturní centrum

 
Bývalé kino Vzlet v pražských Vršovicích by mělo být po letech zase v provozu. Promítat v něm filmy ovšem nebudou. Městská část Praha 10 tam plánuje zřídit kulturní stánek s multifunkčním sálem, který bude prostorem pro divadelní představení, koncerty, výstavy a společenská setkání. Rekonstrukce vyjde radnici zhruba na třicet milionů korun.
31.07.2017 13:45 |

podobné články

Když záchranáři povolí nervy: Natáčení zásahu skončilo napadením

 
Chtěl si prý jen natočit vzlet vrtulníku záchranky. Jenže to se nelíbilo zasahujícímu záchranáři. Muže napadl nejdříve slovně a pak i fyzicky. Vše zachytila kamera v mobilním telefonu.
12.08.2015 16:00 |

podobné články

Kamera zachytila drzé zloděje, když měnili laptop za časopisy

 
Zloději na rozdíl od cestujících nikdy nespí. Bezpečnostní kamera dálkového autobusu v severovýchodní čínské provincii Liao-ning v nedávné době zachytila dva zloděje při činu. Během čtyřhodinové cesty před zraky ostatních cestujících drze ukradli počítač.
23.01.2012 13:35 |

podobné články

Vjel do protisměru, spolujezdce to stálo život. Tragédii zachytila kamera

 
Čtyři zranění a jeden mrtvý. To je bilance tragické nehody, k níž došlo na silnici R6 u Sokolova v polovině července. Řidič vozu značky Škoda zde vjel do protisměru. Celé neštěstí zachytila kamera v protijedoucím autě, do kterého řidič škodovky narazil. Video získal Blesk. Jen od začátku letošního roku zemřelo při podobných nehodách na českých silnicích nejméně 36 lidí.
12.08.2015 14:30 |

podobné články

24 výstřelů během 9 sekund! Kamera zachytila masakr v gay klubu na Floridě

 
Výkřiky, panika a ozvěny výstřelů. Kamera zachytila masakr v klubu na Floridě! Šílený střelec Omar Mateen (†29) rozpoutal masakr v gay klubu Pulse, při němž zabil 50 lidí a 53 zranil.
12.06.2016 17:40 |

podobné články

Muž je obviněn ze sodomie a týrání zvířat: Kamera zachytila, jak znásilnil oslici!

 
Everett Lee Compton (49) z Arkansasu byl přistižen při činu. Kamera zachytila, jak znásilňuje oslici sousedů Whitakerových. Podle kamerového záznamu se zvířetem měl sex od května do července. Nejdřiv krmil oslici chlebem, potom jí dal opatrně triko přes oči, a pak...
30.08.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Lee Everett (2 články)

Ozbrojený muž s rouškou vyloupil benzinku: Útok zachytila kamera

 
Tasil nůž a šel do akce. Policie pátrá po neznámém lupiči, který vyděsil a obral paní obsluhující čerpací stanici na Chrudimsku. Jeho příchod na místo činu zachytila bezpečnostní kamera a policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání, i když připouští, že poznat ho nebude vůbec snadné.
26.03.2020 11:00 |

podobné články

Zloději ukradli půltunový bankomat holýma rukama, zachytila je kamera

 
S žádnými složitými způsoby krádeže bankomatu si nelámali hlavu tři maskovaní muži v Indii. Holýma rukama si odnesli asi 500 kilogramů vážící bankomat, při činu je ale zachytila bezpečnostní kamera. Záběry nyní zveřejnila agentura AP.
28.09.2020 05:05 |

podobné články

Řidič v dodávce při couvání srazil a dvakrát přejel seniorku: Tragickou nehodu zachytila kamera

 
Tragickou nehodu ve slovenském Hlohovci zachytila bezpečnostní kamera. Na záznamu je vidět, jak řidič dodávky vrazil zadkem auta do staré paní, která neměla šanci střet ustát a spadla přímo pod kola vozu. Řidič si ani pak ničeho nevšiml a přes nebohou stařenku ještě dvakrát přejel. Důchodkyně incident bohužel nepřežila.
20.10.2020 21:10 |

podobné články

Kamera zachytila vzácné záběry roztomile řvoucího irbise

 
Kamera v čínském národním parku monitorující levharty v divoké přírodě zachytila jedinečný okamžik. Natočila ohroženého irbise při jeho vzácném řevu. Tyto šelmy k tomu totiž nemají uzpůsobené hlasivky, informovala agentura Reuters.
22.11.2020 14:10 |

podobné články

Moskvou po Moskvě a na Moskvě - a plnou parou

 
Souřadnice jsou jednoduché: v Moskvě, po Moskvě a na Moskvě. Rychlou exkurzi po historii a současnosti ruské metropole nabízí plavba stejnojmennou lodí po stejnojmenné řece.
24.05.2010 06:05 |

podobné články

Hádku Nikolky (†20) s přítelem zachytila kamera!

 
Za několik desítek mint už byla Nikolka (†20) mrtvá! Průmyslová kamera v herně zachytila její hádku s přítelem Ferdinandem. Po hádce, okolo páté hodiny ráno, odešla dívka pěšky domů. Tam ale už nikdy nedošla. Cestou byla znásilněna a zavražděna, její tělo našli po dvou měsících v lese dělníci.
29.12.2010 05:05 |

podobné články

Kamera zachytila pád jasného meteoru

 
Policejní kamery ve služebních vozech obvykle zachycují zločiny, policejní honičky, apod. Kamera v autě náčelníka policie z jednoho amerického městečka však v tomto týdnu zachytila něco zcela jiného. V záběru jí prolétl jasně zářící objekt, ze kterého se nakonec vyklubal meteor.
03.02.2012 15:50 |

podobné články