Článek

Nefungují předpřipravené vtipy, hrané scénky, říká moderátor Honza Dědek

 
Bezmála deset let vytrval, než jeho show dala konečně šanci velká televize. Přiznává i krize, kdy to v onom mezidobí zvažoval vzdát. Zpětně však ve svém čekání spatřuje i jistou výhodu: mohl si obšlapat všechny slepé uličky, poučit se z chyb. Odměnou mu je rostoucí divácká přízeň a sledovanost.
14.08.2021 00:05 |

podobné články

Podobné články

Insolvenční soud se musí znovu zabývat návrhem společnosti MOTORPAL na povolení předpřipravené reorganizace

 
II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Jaroslav Fenyk) vyhověl ústavní stížnosti stěžovatelky MOTORPAL, a.s. a zakázal Krajskému soudu v Brně pokračovat v porušování práv a svobod stěžovatelky spočívajícím v postupu v insolvenčním řízení při posuzování návrhu stěžovatelky na povolení tzv. předpřipravené reorganizace, neboť tímto postupem došlo k porušení práva stěžovatelky na spravedlivý proces. Zároveň Krajskému soudu přikázal, aby se bezprostředně po doručení nálezu znovu návrhem stěžovatelky zabýval a znovu ho posoudil tak, že nebude trvat na splnění náležitosti stanovené v § 19 odst. 1 písm. c) vyhlášky č. 311/2007 Sb. Dále zrušil výrok usnesení krajského soudu, kterým byl ustanoven insolvenčním správcem stěžovatelky Ing. Jiří Hanák.
15.04.2016 14:05 |

podobné články

Jak bydlí moderátor Honza Dědek? Na útulný byt v centru Prahy je sám!

 
Oblíbený publicista a moderátor Honza Dědek (48) vlastní byt s dispozicí 2+1 přímo v centru Prahy.
21.10.2020 06:10 |

podobné články

Že si hraji na Krause, jsem slyšel snad stokrát, říká pohublý Honza Dědek

 
Honza Dědek (48) popsal začátky své talkshow 7 pádů. Novinář a moderátor zavzpomínal na počáteční nenávistné komentáře diváků i jejich neustálé porovnávání s Janem Krausem. Svěřil se také s tím, že kvůli nelítostné kameře, která přidává kila navíc, se rozhodl zhubnout.
11.02.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1183 článků)

Ze začátku na mě nechodilo moc lidí, lístky skupovali rodiče, říká Honza Dědek

 
Do své talk show si vybírá si hlavně umělce, vyhýbá se rozhovorům s politiky. Moderátor Honza Dědek se snaží dělat rozhovory přátelsky, nikoho se nepokouší natlačit do kouta. "Někdy mám problémy ptát se na věci, co by nemusely být pro zpovídané hosty příjemné," přiznává.
26.02.2010 16:25 |

podobné články

Honza Dědek ze 7 pádů: Jsem single. Dámy hlaste se, nové známosti se nebrání

 
Populární moderátor Honza Dědek prozradil, že žije sám a nové známosti se nebrání. Poodhalil také několik svých životních i profesních přešlapů a prozradil detaily z příprav pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Trvalo mu deset let, než se pořad objevil na televizní obrazovce.
09.03.2021 19:35 |

podobné články

Jak to má s Krausem? Honza Dědek odhalil, co se děje na Primě

 
Moderátor Honza Dědek, známý ze show TV Prima „7 pádů Honzy Dědka“ navštívil pořad Face to Face. Odhalil, proč si nezve politiky. „Jednak mám pocit, že ti neodpoví, zadruhé by mě asi nebavilo se na takové hosty připravovat, zatřetí když už odpovídají, tak odpovídají úplně jiným jazykem nebo se chválí. A ještě publikum očekává, že jim půjdeš po krku,“ vysvětlil. A také zaznělo, jak je to s ním a s Janem Krausem na stejné televizi. Na čísla se prý dívají oba.
16.06.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1183 článků)

Honza Dědek na exkurzi u Drákuly? Tam byste ho nečekali

 
Sbalil krosnu, obul pohorky a vyrazil do rumunských hor. Takhle svoji letošní dovolenou trávil moderátor a publicista Honza Dědek (49).
14.09.2021 06:50 |

podobné články

Leoš Mareš se skrývá: Neunesl neúspěch!

 
Zpytovat svědomí by měl Leoš Mareš (37). Vyprodal Palác Akropolis a pak nepřišel. Zklamání neskrývali diváci ani moderátor večera Honza Dědek (41). Ten tvrdí, že se moderátor ani neomluvil. To Mareš popírá, ale má smůlu, protože Dědek zveřejnil sms komunikaci mezi nimi.
10.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3338 článků)

Podívejte se na nejlepší scénky z Comebacku a natočte vlastní

 
Comeback sice zmizel z obrazovek, ale legrace rozhodně nekončí. Sami diváci můžou točit vlastní scénky a rozhodnout, co bude dál.
19.06.2009 17:15 |

podobné články

Z YouTube mizí parodované scénky s Hitlerem

 
YouTube zaplavily zparodované scénky s Hitlerem. Německá produkce je ale neváhá mazat.
22.04.2010 14:10 |

podobné články

Amandě Seyfried se milostné scénky s Timberlakem moc líbily

 
Hambaté scénky jí přijdou velmi zábavné.
15.09.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Seyfried (69 článků)

SOUTĚŽ: Uhodněte námět scénky a vyhrajte tričko Partičky

 
Improvizované scénky se v pořadu Partička vyvinou vždy v něco, co ani trochu nesouvisí s původním zadáním. Vyzkoušejte si, jak se cítí herci, kteří původní námět neznají a tipněte si, co Richard Genzer a Ondřej Sokol předvádějí. Další články k tématu: V Partičce chcete vidět opilé koledníky i chlapy tančící v tangách VIDEO: Partička šla donaha. Po Genzerovi zatančili v tangách všichni RECENZE: Staronová Partička se nemění. A proč taky, když nemá soupeře Genzer tančil v Celetné jen v tangách u tyče, prohrál totiž sázku
15.03.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (549 článků) , Ondřej Sokol (403 článků)

Umělci, pokud vám vypadl přijem, je zde neodolatelná nabídka. Od Jaromíra Soukupa. Vítány písničky a scénky

 
Majitel televize Barrandov Jaromír Soukup na Facebooku zveřejnil výzvu hercům a umělcům. Kvůli nařízení vlády totiž řeší spousta umělců výpadek příjmů a Soukup přišel s řešením. Kroky vlády prý podporuje a pokud umělci mají problém s nedostatkem pracovních příležitostí, mohou se „zahojit“ v jeho televizi. Vítány jsou zejména písničky a scénky...
13.03.2020 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (78 článků)

Natvrdlý chlápek, co si stojí na vedení, rozesmál každého. V soukromí ho ale zasáhla obrovská tragédie

 
Estrádní scénky a skeče bývají často znevažovány a kritizovány pro svou trapnost. Ale existuje komik, který nejenže toto tvrzení popírá, ale dovedl tento žánr k vrcholu dokonalosti. Není těžké uhodnout, o kom je řeč: o Felixi Holzmannovi (8. 7. 1921 – 13. 9. 2002). Scénky tohoto umělce, který se narodil právě před sto lety, patří ke klasice televizní zábavy a dobře se u nich bavíme dodnes.
08.07.2021 09:40 |

podobné články

Honza Dědek o žurnalistice nikdy neuvažoval: Ze stavaře se stal novinář s vlastním pořadem

 
Český novinář Honza Dědek (48) za mlada absolutně neuvažoval o tom, že by mohl být tím, kým je dnes. Začal v hudebním časopisu a dnes má vlastní talkshow, kam si každý týden zve různé hvězdy z československé scény.
18.05.2020 11:41 |

podobné články

Hvězda Primy Honza Dědek: HRŮZA PO NÁVŠTĚVĚ KRAUSE!

 
Dlouhých 11 let trvalo, než si ho všimla televize Prima a on se dostal na obrazovku. Novinář Honza Dědek (49) ale vytrval, i když si vyslechl, že napodobuje Jana Krause (67). Dnes ho ve sledovanosti poráží a 7 pádů Honzy Dědka patří k divácky nejoblíbenějším. Ve velmi otevřeném rozhovoru pro deník Aha! prozradil, jaké to bylo, mít svého rivala na své pohovce, a kdo všechno mu účast odmítl.
27.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1183 článků)

Čemu se můžete zasmát, až budete v karanténě. Vtipy o koronaviru

 
Vtipy o koronaviru se šíří podobnou rychlostí jako nemoc samotná. A zatímco Česko počítá teprve své první případy nemoci, vtipy na téma koronaviru už na našem internetu kolují nějakou dobu. Nikdy totiž není na škodu napjatou atmosféru uklidnit trochou, byť třeba i černého, humoru.
07.03.2020 11:45 |

podobné články

Čemu se můžete zasmát, až budete v karanténě. Vtipy o koronaviru

 
Vtipy o koronaviru se šíří podobnou rychlostí jako nemoc samotná. A zatímco Česko počítá teprve své první případy nemoci, vtipy na téma koronaviru už na našem internetu kolují nějakou dobu. Nikdy totiž není na škodu napjatou atmosféru uklidnit trochou, byť třeba i černého, humoru.
09.03.2020 14:46 |

podobné články

Český slavík 2017: Nuda v hledišti, ale zato na mejdanu řádili jak černé ruce!

 
Vyhlašování ankety Český slavík 2017 se opět neslo v rozpačitém duchu. Moderátor Ondřej Sokol (46) využíval vtipy a scénky nabrané z Partičky, což bez kolegů nevyznělo moc vtipně. V hledišti to nejvíc vřelo v přestávkách přímého přenosu, kdy se celebrity častovaly vtípky, jinak si salvy smíchu nechaly až na afterparty.
26.11.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (403 článků)