Článek

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

 
V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (275 článků)
Podobné články

Kundosaki se vysmála Ivaně Jirešové: Spletla si Survivor s dětským táborem, říká

 
Účastnice reality show Survivor Kateřina Klinderová, známá jako Kundosaki, se vysmála Ivaně Jirešové. Dle influencerky si spletla "boj o přežití" s dětským táborem a promluvila o chybách, které Jirešová v soutěži o 2,5 milionu udělala. Krásná Kundosaki byla neuvěřitelně půvabná a celou akci, na které se představovalo nové pivo a na které nechyběla ani redakce eXtra.cz., moderovala.
24.03.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (486 článků)

Zápasí, ale už ne v Oktagonu: Kundosaki na ulici zfackovala dva známé rappery

 
Influencerka a moderátorka Oktagonu, Kateřina Klinderová alias Kundosaki, nejednou ukázala, že si s ní není radno zahrávat. Tahle vysoká kráska se toho rozhodně nebojí, nejenže má vlastnost "co na srdci, to na jazyku," nyní ukázala, že ani pro ránu nejde daleko. Internetem koluje video, ve kterém Kundosaki zfackovala dva známé rapery. 
17.11.2023 17:20 |

podobné články

Kundosaki ze Survivoru přestala dělat tajnosti: Poprvé ukázala svého přítele

 
Kateřina Klinderová alias Kundosaki si po dlouhé době našla přítele, kterého ale držela nejprve v tajnosti. Pár se spolu poprvé ukázal na módní přehlídce návrháře Tobiase Schuberta, kde si oba zamilovaně užívali show. Kateřina v rozhovoru pro eXtra prozradila, jak je vůbec možné, že je s přítelem na veřejnosti poprvé až po takové době a jak se poznali. 
06.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tobias Tobias (57 článků)

Moderátorka Oktagonu Kundosaki o randění se zápasníky: Co je v domě, není pro mě, říká s humorem

 
Influencerka Kateřina Klinderová alias Kundosaki je jednou z nejvýraznějších tváří české bojové organizace Oktagon MMA. Jako jedna z moderátorek tomuto sportu nejenže rozumí, ale zároveň je také stále v obklopení nejen tuzemských hvězd z řad zápasníků. Randila někdy s fighterem? I o tom se účastnice reality show Survivor rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
31.05.2023 22:10 |

podobné články

Kundosaki básní o nočním klubu: Naše dívky u tyče jsou nejlepší, všichni se přijďte podívat

 
Kateřina Klinderová alias Kundosaki je bývalá účastnice reality show Survivor a roztleskávačka bojové organizace Oktagon MMA, kde dříve ukázala, že bojové sporty jí opravdu sedí. Spojována je hlavně s nočním klubem Goldfingers, kterému dělá manažerku. Redakci eXtra.cz prozradila, jaké výhody má návštěva v nočním klubu. 
21.08.2023 09:25 |

podobné články

Survivor 2022: Chili a Nicol se chtěly zbavit Jánové. Svými intrikami ale oslabily vlastní tým!

 
Situace v Survivoru, zejména mezi členy kmene celebrit, se pořád víc a víc vyhrocuje. Hlavně co se dámského osazenstva týče, jsou vztahy napjaté k prasknutí. Ačkoliv si mezi sebou Chili a Nikola Čechová (32) vytvořily alianci, pikle, které kuly za zády Báry Jánové (32), jim nevyšly. Po jejich plánech tak zůstala jen hořká pachuť zášti a zklamání.
25.01.2022 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (122 článků) , Nikola Čechová (87 článků)

Sporné rozhodnutí Ondřeje Novotného v Survivoru. Mé vypadnutí bylo nefér, tvrdí Kateřina a ukazuje na moderátora

 
Účastnice reality show Survivor Kateřina Balounová na opuštěném ostrově v Dominikánské republice dlouho nepobyla. V náročné soutěži se připojila ke kmenu Titánů, ale nepodařilo se jí vybudovat pevná pouta s ostatními členy. I když to možná pro diváky vypadalo, že excelovala, nakonec i tak šla domů. Osudným se jí stal duel s topmodelkou Denisou Dvořákovou, který se jí ale zdál nefér, jak prozradila v pořadu eXtra Host.
17.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Dvořáková (111 článků) , Ondřej Novotný (275 článků)

Potetovaná kráska z Oktagonu Kundosaki: Chlubí se nahým tělem i silikony! A koho obdivuje?

 
Přivydělávala si jako go-go tanečnice na diskotékách, vede několik nočních klubů a je jednou z výrazných tváří zápasnické organizace Oktagon. Kateřina Klinderová, známější pod přezdívkou Kundosaki, (29) nemá s nahotou problém a rozhodně má co ukázat.
14.03.2021 05:50 |

podobné články

Z go-go tanečnice bojovnicí MMA: Potetované sexy blondýně Kundosaki v ringu vadí silikonové implantáty

 
Když jsme se s fighterkou z MMA potkali naživo, ze všeho nejdříve nás zajímalo, jak vzniklo její bojovnické jméno. Když odhlédneme od zjevného významu v češtině, jméno Kundosaki jako by pocházelo částečně z Indie či Japonska. Ale Kateřina Klinderová nám vysvětlila, že první česká možnost byla správně.
15.03.2021 09:55 |

podobné články

Co je zač moderátorský partner excentrické krásky Kundosaki? Drsňák s tetováním popsal svoji cestu k Oktagonu

 
Jeho moderátorskou partnerku, excentrickou Kateřinu Klinderovou, která vystupuje pod jménem Kundosaki, jsme už představili. Zajímalo nás ale, co je zač fešák s image drsňáka Oliver Sálus, který po jejím boku moderuje zápasy Oktagonu MMA.
30.04.2021 12:25 |

podobné články

Z go-go tanečnice MMA zápasnicí: Žhavou Kundosaki s nohama gazely nelze přehlédnout

 
Kateřina Klinderová alias Kundosaki se zapsala svým fanouškům do paměti zejména díky dvěma MMA zápasům v organizaci Oktagon, jejíž akce nyní moderuje. Není to však její jediná profese, dříve se živila jako go-go tanečnice, rozjela business s parukami a také je šéfkou jednoho známého nočního klubu, svůj zjev navíc podtrhává nekonečně dlouhýma nohama, ojedinělým stylem i tetováním, které ji zdobí. Tuhle krásku jen stěží přehlédnete.
31.07.2021 14:20 |

podobné články

Potetovaná kráska Kundosaki se v kleci jen tak neobjeví: Kvůli zdravotním problémům nemůže do ringu

 
Sexy bojovnice Kateřina Klinderová, která je známá spíše pod přezdívkou Kundosaki, se zapsala do paměti fanoušků díky svým zápasům MMA. Bývalá go-go tanečnice a šéfka nočního klubu v Praze si však od ringu dává pauzu. Stojí za tím zdravotní komplikace.
02.09.2021 09:15 |

podobné články

Kateřina Kundosaki Klinderová hází ručník do ringu: Zlé zdravotní potíže

 
Kateřina Klinderová alias Kundosaki se proslavila zejména díky svým zápasům v Oktagonu, ale i svým půvabem a také výškou. Půvabná bývalá go-go tanečnice totiž převyšuje nejen ženy, ale zejména i většinu mužů. Podle deníku Super.cz se ale na další zápas zatím nechystá, a to kvůli zdravotním komplikacím.
02.09.2021 15:40 |

podobné články

Neonacisté nabodli před uprchlickými tábory na kůly vepřové hlavy

 
Protiuprchlická nálada je v sousedním Německu ještě napjatější než u nás. Neonacisté tam hned před dvěma uprchlickými tábory vylepili plakáty s hákovými kříži a navíc se uchýlili k něčemu ještě horšímu a nechutnějšímu. Na dřevěné kůly nabodli prasečí hlavy. Vepřové maso je přitom pro muslimy nedotknutelné.
10.12.2015 13:15 |

podobné články

V Survivoru se řeší šikana. Kundosaki a Mlejnková přispěchaly s obhajobou. Má v tom prý prsty i Bezděková

 
Vztahy v Survivoru se začínají vyostřovat. A do skupin se rozděluje i tým celebrit. Po krku si jdou především známé krásky a ve třetí epizodě, stejně jako v první sérii, padlo slovo šikana. Pokud jste ještě neviděli třetí díl, pozor, článek bude plný spoilerů.
03.02.2023 05:10 |

podobné články

Jack se v Survivoru potýká s nevraživostí Lovců a teď ještě se zdravím: Skolila ho infekce

 
Ondřej Novotný pravidelně s Kateřinou Klinderovou alias Kundosaki hodnotí nejnovější odvysílané díly Survivoru ve svém podcastu na HeroHero. Tentokrát se pozastavili nad Jackem Hamidem, který je, jak se zdá, trnem v oku spoluhráčů. Během souboje se mu do nohy dostala infekce, kvůli které prozatím nemůže dál soutěžit. Jack však překvapil svou iniciativou a na ostrově přemlouvá doktora, aby ho nechal aktivně soupeřit. 
18.03.2024 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (275 článků) , Jack Jack (137 článků) , Jack Jack (61 článků)

Bára Jánová po krachu ve vztahu i Survivoru: Vyfoukla ex Houdové a výsměch Zástěrovi

 
V českém showbyznysu se dost možná formuje nový pár. Herečka ze Slunečné a bývalá účastnice realiy show Survivor Česko Slovensko Bára Jánová (32) byla viděna po boku sympatického muže, kterým by měl být moderátor Tomáš Novotný (36). Ten je shodou okolností moderátorským kolegou Tomáše Zástěry (41). Bára měla v poslední době smůlu nejen v drsné reality show, ale také v lásce. Za krátkou dobu si prošla dvěma rozchody. Teď ji ale čtenáři eXtra.cz přistihli s novým mužem. Že by se na obzoru objevil konečně ten pravý?
19.02.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (94 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (108 článků) , Barbora Jánová (122 článků)

Blažek podal stížnost ve prospěch Kuly a Steinera

 
Ministr spravedlnosti Pavel Blažek podal stížnost pro porušení zákona v kauze bývalého šéfa vězeňské služby Luďka Kuly a někdejšího náměstka ministra spravedlnosti Františka Steinera, které protikorupční policie viní z nevýhodného nákupu budovy ve Vidnavě pro detenční ústav. Svůj krok zveřejnil na justičním webu.
15.05.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (838 článků)

Audinu odhodil náklaďák do dřevěných „svodidel“: Prošpikovaly ji dva kůly

 
Tragicky mohla dopadnout nehoda u Prachatic. Patrně vinou nepozorného řidiče kamionu skončil osobní vůz mimo silnici – délkou celého auta navíc prošly dřevěné kůly. Fotografie napovídají, že kdyby v autě cestoval spolujezdec, mohl být už po smrti. Řidič osobáku skončil v nemocnici.
20.12.2016 11:35 |

podobné články