Článek

Nedočkavý novorozenec: Jaroušek na porodnici nečekal

 
Horké chvilky připravil svým rodičům na svět se deroucí Jaroušek v jihomoravském Troubsku. Z mámina bříška se hrnul tak překotně, že nastávající rodiče ani nestihli vyrazit do porodnice.
20.11.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Postižený Jaroušek: Už chodí do školy! I díky pomoci čtenářů Aha!

 
Jaroušek Kostohryz se včera stal oficiálně prvňáčkem! Je mu sedm let, má postižené ručičky i nožičky. Není schopný sám sedět, dokáže se posunovat jen po bříšku. Začal proto navštěvovat speciální základní školu. A to i díky čtenářům Aha!, kteří mu přispěli na speciální židličku.
25.10.2011 12:10 |

podobné články

Retardovaný Jaroušek z Počátků: Postřelili ho!

 
Křik, strach, krev a bolest. Tohle si prožil herec Martin Písařík (34) alias retardovaný Jaroušek v seriálu Doktoři z Počátků.
24.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (185 článků)

Martin "Jaroušek" Písařík z Počátků má novou lásku! Je to trochu vemeno…

 
O jednu lásku přišel, ale už má jinou! Herec Martin Písařík (34) jako Jaroušek v seriálu Počátky má důvod k radosti. Kozu, kterou mu otrávili, nahradila jiná. A byla to láska na první pohled.
26.01.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (185 článků)

Martin "Jaroušek" Písařík z Počátků má novou lásku! Je to trochu vemeno…

 
O jednu lásku přišel, ale už má jinou! Herec Martin Písařík (34) jako Jaroušek v seriálu Počátky má důvod k radosti. Kozu, kterou mu otrávili, nahradila jiná. A byla to láska na první pohled.
26.01.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (185 článků)

Písaříku, ví tohle matka tvého syna? Blbec Jaroušek z Doktorů z Počátků zase načapán s jinou

 
Herec Martin Písařík, populární blbeček Jaroušek z Doktorů z Počátků, si zřejmě nemůže pomoci. Na konci srpna veřejně ponížil svoji přítelkyni, když jí nasadil parohy. Na párty ho paparazzi načapali, jak se líbá s cizí dívkou a došlo i na další velmi intimní záležitosti. A to byla v té době jeho přítelkyně Michaela v šestinedělí, společně mají syna.
05.11.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (185 článků)

Dramatické porody na jižní Moravě: Jaroušek se narodil doma, Michálek dokonce na ulici!

 
K neobvykle rychlým porodům spěchali jihomoravští záchranáři. V Troubsku na Brněnsku se Jaroušek dral na svět tak rychle, že maminku nepustil do porodnice a narodil se doma. V Ivanovicích na Vyškovsku se Michálek narodil dokonce na ulici.
19.11.2021 16:15 |

podobné články

Vojta Dyk přistižen se synem v porodnici: Odvezl si rodinu domů!

 
Celý nedočkavý byl novopečený otec zpěvák Vojta Dyk (27).
18.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (885 článků)

Brno: Mrtvý novorozenec měl 3 kila a mohl žít!

 
Mrtvý novorozenec, který byl v neděli nalezen v jímce v Novém Lískovci, tady ležel několik týdnů, možná i měsíců. Pitva také prokázala, že se jednalo o kluka.
09.06.2009 13:15 |

podobné články

NOVOROZENEC váží 9 kg!

 
Bez tří dekagramů rovných devět kilo. Tolik váží novorozenec, který přišel na svět v indonéském městě Kisaran!
03.10.2009 07:55 |

podobné články

Miniaturní tříletá dívka je velká jako novorozenec a víc už zřejmě nevyroste

 
Siao-siao Liangová jedná jako každé běžné tříleté dítě, hraje si s jinými dětmi a lidem kolem sebe rozdává úsměvy. Přesto je ale na první pohled jasné, že je jiná než ostatní. Ve svém věku totiž měří pouhých 54 centimetrů a váží 2,5 kilogramu, tedy asi stejně jako běžný novorozenec.
21.07.2012 11:55 |

podobné články

Mrtvý novorozenec z Rakovnicka byl po porodu naživu

 
Novorozenec, který zemřel v Mšeckých Žehrovicích na Rakovnicku, byl po porodu naživu. Policie nyní vyšetřuje, jestli je za jeho smrt odpovědná matka. Novinářům to dnes řekl náměstek středočeského krajského ředitele Milan Komárek. Policisté zatím ženu neobvinili a budou čekat na znalecké posudky. 
31.01.2013 12:30 |

podobné články

Z těhotné ženy vypadl za chůze novorozenec

 
Porod bývá pro řadu žen zdlouhavou záležitostí, na sále se trápí i několik hodin. To se rozhodně nedá říct o paní Čchenové z Číny. Ta totiž na porodní sál ani nestačila dojít. Novorozenec z ní doslova vypadl za chůze v nemocniční hale, informoval server ninemsn.com.au.
03.08.2013 21:45 |

podobné články

Kdo je na vině? Novorozenec v Roztokách zemřel pár hodin po domácím porodu!

 
Novorozenec v Roztokách u Prahy zemřel v úterý několik hodin po domácím porodu. Příčinu smrti určí soudní pitva a další expertizy. Cizí zavinění zatím nebylo zjištěno. ČTK to dnes řekla mluvčí policie pro Prahu-venkov Jana Dětská.
09.07.2014 11:00 |

podobné články

V Roztokách zemřel novorozenec krátce po domácím porodu

 
Novorozenec v Roztokách u Prahy zemřel v úterý několik hodin po domácím porodu. Příčinu smrti určí soudní pitva a další expertizy. Cizí zavinění zatím nebylo zjištěno. V úterý to uvedla  mluvčí policie pro Prahu-venkov Jana Dětská.  
09.07.2014 11:35 |

podobné články

Novorozenec nalezený v popelnici se narodil zdravý a žil několik desítek minut, než ho zabili!

 
Podle výsledků pitvy zemřel novorozenec nalezený v pondělí v Praze 10 násilnou smrtí, sdělil dnes mluvčí policie Jan Daněk. Příčinou smrti byly podle patologa údery hlavičkou o zem nebo jinou pevnou překážku. Chlapeček se prý narodil zdravý, donošený a žil několik desítek minut.
05.08.2014 13:45 |

podobné články

V Británii se koronavirem nakazil novorozenec, je to nejmladší pacient na světě

 
Nejmladším pacientem, který onemocněl zákeřným koronavirem, je novorozenec z Velké Británie. Těhotná žena přišla do jedné z londýnských nemocnici s tím, že má podezření na zápal plic. Následně se u ní potvrdily pozitivní testy na koronavirus. Lékaři v současné době zjišťují, jak se dítě nakazilo.
14.03.2020 12:06 |

podobné články

Nejmladší pacient na světě nakažený koronavirem: Novorozenec se pomalu zotavuje

 
Nejenom na sociálních sítích koluje spousta mýtů po koronaviru. Jedním z nich je ten, že vir nenapadá malé děti, což se ukázalo jako nepravdivé tvrzení. Těhotná žena v Británii navštívila nemocnici s tím, že se domnívá, že má zápal plic. Nakonec u ní vyšel pozitivní test na koronavirus, kterým trpí i její narozené dítě. Podle posledních informací se novorozenec zotavuje.
15.03.2020 12:21 |

podobné články

Mrtvý novorozenec na sídlišti hrůzy: Máma Alžběta (18) ho vyhodila z okna, tvrdí otec chlapce!

 
Na sídlišti Luník IX v Košicích je často k vidění, že jeho obyvatelé vyhazují veškeré odpadky z okna. Podle toho okolí paneláků také vypadá, haldy nepořádku se válejí všude. Nyní přišel ještě větší kalibr, když prý z okna vyletěl i mrtvý novorozenec!
08.09.2020 15:55 |

podobné články

Maxová v porodnici? Hlídali ji jako prezidenta!

 
Tereza Maxová (40) se v podolské porodnici všem pořádně zapsala do paměti. Kvůli topmodelce porodnice zvýšila bezpečnostní opatření, do jejího pokoje nesměla bez jejího souhlasu vstoupit ani zdravotní sestra! Po ruce měla pak stále svou asistentku, která jí donášela i obědy, aby o Maxové v porodnici nikdo nevěděl.  
10.10.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (505 článků)