Článek

Neděste muže u pisoáru klaksonem. Leknou se a takhle to skončí

 
Klakson člověk čeká na různých místech, ale toaleta mezi ně nepatří. Nikdo se proto nemůže divit, že když pak muži u pisoáru hlasitě zazní za zády, lekne se tak, že se přestane soustředit na důležité věci. Jen se podívejte sami na videu...
09.01.2020 08:05 |

podobné články

Podobné články

Fanoušek herce Jakea Gyllenhaala si svou hvězdu vyfotil u pisoáru

 
Herec Jake Gyllenhaal nebyl o víkendu vůbec nadšený ze zájmu jednoho svého fanouška, který se rozhodl zvěčnit si slavného herce u pisoáru. Hvězdu filmu Zkrocená hora vyfotil při močení se všemi detaily. A třicetiletý herec na to samozřejmě reagoval podrážděně. K potyčce došlo na toaletě filmového festivalu South By South v Texasu.
14.03.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (79 článků)

7 nejdivnějších pisoárů v historii lidstva! Nepochopíte, do jakých záchodů to muži musejí dělat!

 
Avantgardní umělec Marcel Duchamp v roce 1917 navždy změnil svět tím, že do umělecké výstavy zahrnul přehlídku pisoárů.
03.05.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Duchamp (2 články)

Podívejte na hororovou Ivetu: Takhle do sebe Bartošová klopila litry filmové krve!

 
Iveta Bartošová  (46) je pro mnohé hororovým přízrakem, jehož se leknou pokaždé, když na ně vyskočí z některé z obálek barevných časopisů. Proto není divu, že se stala hlavní hvězdou hororového dílka Poslední výkřik. Film, jenž se podle statistik divákům líbil stejně, jako vytrhávání jater z vlastního těla bez umrtvení, je tak špatný, až se stal skoro kultovním. Podívejte se na záběry z natáčení, ve kterých Iveta labužnicky loká filmovou krev a pak ji po sobě nechává skoro až perverzně stékat.
11.02.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6808 článků)

Kritika Emmy Smetany: Mlátí sebou, nemá zkušenosti, diváci se jí leknou! Kdo ji takhle setřel?

 
Dlouholetá učitelka hlasové výchovy zároveň herečka Jana Postlerová (71) si posteskla, kterak profesionální hlasatele střídají mladí bez zkušeností. Zkritizovala i nováckou hvězdičku Emmu Smetanu (26). Co o ní řekla?
07.09.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (491 článků) , Jan Smetana (23 článků)

Kritika Emmy Smetany: Mlátí sebou, nemá zkušenosti, diváci se jí leknou! Kdo ji takhle setřel?

 
Dlouholetá učitelka hlasové výchovy zároveň herečka Jana Postlerová (71) si posteskla, kterak profesionální hlasatele střídají mladí bez zkušeností. Zkritizovala i nováckou hvězdičku Emmu Smetanu (26). Co o ní řekla?
07.09.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (491 článků) , Jan Smetana (23 článků)

SuperStar 2: Hvězdné pěchotě vévodí striptérka s klaksonem

 
To by bylo, aby se i ve druhé Česko Slovenské SuperStar nenašlo pár „exotů", z nichž se poskládá Hvězdná pěchota.
07.03.2011 16:20 |

podobné články

Nedočkavý pes troubil z auta na své majitele, jakoby je chtěl popohnat

 
Labradoodle je poměrně nové australské plemeno psa, které vzniklo křížením labradorského retrívra a pudla. Jeho zástupci bývají veselí a inteligentní, což předvedl i domácí mazlíček jedné americké rodiny z Oregonu. Jakoby chtěl své majitele popohnat, troubil na ně klaksonem.
29.11.2011 01:05 |

podobné články

Nedočkavý pes troubil z auta na své majitele, jako by je chtěl popohnat

 
Labradoodle je poměrně nové australské plemeno psa, které vzniklo křížením labradorského retrívra a pudla. Jeho zástupci bývají veselí a inteligentní, což předvedl i domácí mazlíček jedné americké rodiny z Oregonu. Jako by chtěl své majitele popohnat, troubil na ně klaksonem.
29.11.2011 07:40 |

podobné články

VIDEO Durantova trojka s klaksonem popravila Dallas

 
Obhájce titulu v NBA zatím prohrál všechny tři zápasy
30.12.2011 09:25 |

podobné články

Vražedkyně ze Žďáru sedí ve vazbě: Budí ji klaksonem!

 
Barbora Orlová z Havířova, žena postižená schizofrenií, před týdnem v úterý vnikla do školy ve Žďáru nad Sázavou, kde pobodala tři lidi. Dvě studentky a policistu, a studenta Petra Vejvodu ubodala k smrti. Nyní sedí ve vazební věznici v Brně.
23.10.2014 06:00 |

podobné články

Je lepší, když se důchodci leknou teď, než až jim nepřijde penze, říká Kalousek

 
Bývalý ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek znovu obhajoval posílání složenek na úhradu státního dluhu jako součást předvolební kampaně.
17.05.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6959 článků)

To je česká eurokomisařka!? V Bruselu se vás leknou, paní Jourová!

 
Těžký kalibr do boje o křeslo českého eurokomisaře nasadilo ANO. Vytáhlo totiž ženskou zbraň - ministryni pro místní rozvoj Věru Jourovou (49). Snad do Bruselu politička vyrazí v jiném oblečku, než jakým se pochlubila na internetu.
12.07.2014 15:00 |

podobné články

Jak zatočit s organizovaným zločinem? Mazaně! Vyvoláme ve zločincích strach a hrůzu

 
Leknou se? O tom jak, vyděsit členy zločineckých gangů, zřejmě přemýšlel mexický umělec Renato Garza Cervera, když vytvářel hyper-realistické koberce. Násilníky ve svých dílech stáhl z kůže a proměnil v krbové předložky…
21.09.2015 14:40 |

podobné články

Jiří Pomeje začal makat rukama! Zaměstnanec měsíce z něj asi nebude...

 
Nejméně výkonný číšník v zemi! Tím se na celé léto stal Jiří Pomeje (51). Kvůli sázce každý víkend čepuje pivo a roznáší kafe ve známém motorestu. Být ale za barem sám, tak hosté leknou žízní!
20.06.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1722 článků)

Lidé utrácejí víc, než rostou jejich příjmy. Ale období velké hojnosti se chýlí ke konci, varuje Markéta Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ České domácnosti utrácejí rychleji, než rostou jejich příjmy. Dokonce tak, že míra úspor je nejnižší za posledních dvacet let. Podle Markéty Šichtařové rostou výdaje stále rychleji, protože lidé si většinou ještě nepřipouštějí, že období velké hojnosti se chýlí ke konci. Další fáze hospodářského cyklu nastane právě v onom okamžiku, kdy se jejich víra ve stálé zlepšování najednou vypaří. To přijde v okamžiku, kdy začne první vlna propouštění. V tu chvíli se lidé leknou a začnou usilovně šetřit. Ale do té doby nám zbývá minimálně několik dlouhých měsíců.
05.08.2018 09:25 |

podobné články

Jak přežít první den v práci po návratu z dovolené

 
Únava, podráždění a bolavá hlava. I tak může vypadat první den v práci po návratu z dovolené. Neděste se. Netrpíte záludnou a tajemnou nemocí, ale syndromem návratu z dovolené.
30.08.2010 05:00 |

podobné články

Vzrušuje vás, když má partner chlupaté podpaždí? Neděste se, nejste divná, jste jen odlišná v těchto 4 vlastnostech!

 
Každý máme svou úchylku a každému se líbí něco jiného. To, co je pro někoho odpuzující, může být pro druhého neodolatelné a sexy. Rozhodně se tedy nestyďte za to, že se vám líbí muži, kteří to s holením nijak nepřehánějí. Vypovídá to o vás pouze tyto 4 věci.
16.04.2017 07:35 |

podobné články

Paroubek o sexu!

 
Ne, neděste se, pan předseda se v nedělním pořadu TV Barrandov České milování s podtitulem Láska politiků o sex jen letmo otřel. Jinak se prezentoval přesně tak, jak ho dobře známe. Jako muž, který o sobě nemá sebemenší pochyby. Ani v tom zmíněném sexu… Respektive o svém prý nesporném sexappealu.
25.01.2010 11:50 |

podobné články

Stop dietám! 5 pravidel zdravého hubnutí – 1.díl

 
Chcete začít hubnout a cvičit, ale jednoduše nemáte žádnou pořádnou motivaci? Neděste se! Není všem dnům konec, začít se zdravě stravovat a cvičit můžete začít vlastně kdykoliv a kdekoliv, jde především o vaši vůli. A ...
12.04.2010 04:50 |

podobné články