Článek

"Nedělejte ze mě blbce!" Interní komunikace mezi Zimolou a Jančurou je venku

 
Poté, co se jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD) rozhodl podat trestní oznámení na majitele Student Agency Radima Jančuru za údajné výhrůžky kvůli provozu žlutých autobusů, zveřejnil server BudějckáDrbna.cz SMS zprávy, které si měli oba muži vyměnit.
04.10.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (247 článků)
Podobné články

Dobeš s Jančurou projedná vstup RegioJetu na trať Praha-Brno

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš se sejde s majitelem Student Agency Radimem Jančurou kvůli jeho nabídce na provozování rychlíků na trati Praha-Brno-Břeclav. Setkání se uskuteční příští úterý v dopoledních hodinách. ČTK to řekl Martin Novák z tiskového odboru ministerstva. Úřad však nevidí vstup soukromého dopravce na tuto trať reálně.
05.10.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (247 článků) , Pavel Dobeš (513 článků) , Pavel Novák (129 článků)

Ministr dopravy se sejde se zástupci krajů a Radimem Jančurou

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš se sejde se zástupci Asociace krajů. Jednat mají o financování železnice a odvolání zástupce krajů z dozorčí rady Českých drah (ČD). Ministr bude také jednat s majitelem společnosti Student Agency Radimem Jančurou o možnosti převzetí rychlíkové přepravy na trati Praha-Brno-Břeclav.
11.10.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (247 článků) , Pavel Dobeš (513 článků)

Paroubek: Proč Babiš s Jančurou lžou?

 
Ve volební kampani ke krajským a senátním volbám, která byla vedena ve zcela poklidném rytmu a naprostém klidu, vyčnívaly svou extrémní hysterií pouze dvě osoby. Jeden velký a jeden malý oligarcha. Tedy Babiš s Jančurou.
08.10.2016 15:45 |

podobné články

Krajská zdravotní pořádá „3. Děčínský den komplexní interní péče“

 
Interní oddělení Krajské zdravotní, a. s. - Nemocnice Děčín, o. z., ve spolupráci s Okresním sdružením České lékařské komory (ČLK) a Profesní a odborovou unií (POUZP) pořádá pod záštitou primátorky statutárního města Děčín paní Mgr. Marií Blažkovou „3. Děčínský den komplexní interní péče“, odbornou konferenci s mezinárodní účastí.
23.09.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Marie Blažková (13 článků)

Tým komunikace Allianz posílila Jana Černá

 
Novou posilou oddělení komunikace Allianz pojišťovny se od začátku února stala Jana Černá. Na pozici specialistky interní a externí komunikace vystřídala kolegyni Naďu Rozenskou, která odešla na mateřskou dovolenou.
08.02.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Nova (79 článků)

Ministr Jan Mládek dnes jednal s hejtmanem Jihočeského kraje Jiřím Zimolou o budoucnosti JE Temelín

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek se dnes v podvečer v Českých Budějovicích setkal s hejtmanem Jihočeského kraje Jiřím Zimolou. Hlavním tématem jejich rozhovoru byla budoucnost jaderné energetiky a dostavba JE Temelín.
19.01.2015 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (670 článků)

Zeman po volbách kritizuje Sobotku. Setká se s expučistou Zimolou

 
Skrze svého mluvčího Jiřího Ovčáčka okomentovat prezident Miloš Zeman skončené krajské volby, ve kterých drtivě vyhrálo hnutí ANO, a to v 9 krajích. Neúspěch ČSSD vidí v chybách celostátního vedení, protože hejtmané si vedli solidně. Straně chybí podle hlavy státu důrazné vedení a přesvědčivý program. V podvečer se sejde s jedním z úspěšných hejtmanů ČSSD Jiřím Zimolou.
11.10.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Zeman se za týden v Lánech sejde s Hamáčkem a Zimolou

 
Prezident Miloš Zeman se příští úterý odpoledne v Lánech setká s novým předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a prvním místopředsedou sociální demokracie Jiřím Zimolou. ČTK to dnes řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
20.02.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1255 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Hejtman Zimola realisticky: Třeba se dálnice D3 dočkají moje vnoučata

 
Cílem Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) je hledat nejrychlejší a nejoptimálnější varianty řešení dostavby dálnice D3, na ni navazující rychlostní komunikace R3, rychlostí komunikace R4 a s tím související urychlení výkupu pozemků. Po jednání s hejtmanem Jiřím Zimolou to v Českých Budějovicích v pátek 13. června 2014 řekl generální ředitel ŘSD Jan Kubiš.
13.06.2014 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubiš (61 článků)

Interní pošta odkrývá tichou válku Activision s Inifinity Ward

 
Budoucí soudní spor Activision s bývalým šéfstvem Infinity Ward (West, Zampella) už nyní produkuje řadu materiálů, ke kterým bychom se za normálních okolností asi vůbec nedostali. Třeba smlouva Activision a Bungie je velmi zajímavé a i pro mnohé vývojáře poučné čtení. Zato detaily z interní komunikace hlavounů z Activision, která má poukazovat na to, jak se plánovalo...
11.12.2010 10:10 |

podobné články

Soudruzi, máte tam krysu. Někdo vynesl interní komunikaci vedení KSČM

 
Místopředseda Ústředního výboru KSČM pro ideologii, propagandu a mediální činnost Josef Skála prý nemluvil pravdu, když serveru Novinky.cz tvrdil, že zveřejnění ceníku restaurace U Fleků z roku 1963 na facebooku KSČM byl jen názor jednoho ze správců sociálních sítí. Server to konstatuje na základě interní komunikace, kterou někdo vynesl ze sídla KSČM.
18.01.2017 11:20 |

podobné články

Eva Krejčí odchází z pozice ředitelky komunikace a Corporate Governance společnosti Letiště Praha

 
Eva Krejčí odchází k 30. listopadu 2014 ze společnosti Český aeroholding, v níž zastávala pozici ředitelky komunikace a Corporate governence Letiště Praha. Zároveň k 1. prosinci 2014 nastupuje na pozici manažerky externí komunikace Českého aeroholdingu a tiskové mluvčí Marika Janoušková, dosavadní specialistka komunikace, do jejíž gesce spadala společnost Letiště Praha.
05.12.2014 14:32 |

podobné články

Šéfka komunikace pražského Dopravního podniku Tereza Krásenská ve funkci skončila

 
Pražský Dopravní podnik se dnes rozloučil s vedoucí oddělení externí a interní komunikace a tiskovou mluvčí Terezou Krásenskou. Krásenská informaci Médiáři potvrdila. „Důvody mi nebyly sděleny,“ uvedla.
05.11.2012 11:50 |

podobné články

Novou tiskovou mluvčí Českého rozhlasu bude Tereza Krásenská

 
Tereza Magdalena Krásenská se pohybuje v mediálním prostředí již 15 let. Pracovala jako ředitelka odboru komunikace a tisková mluvčí na Magistrátu hlavního města Prahy, v Dopravním podniku hlavního města Prahy jako vedoucí externí a interní komunikace a tisková mluvčí a na řadě obdobných pozic. Deset let pracovala v České televizi.
02.12.2013 11:15 |

podobné články

Martin Malý je novým marketingovým ředitelem mezinárodní obchodní společnosti CreditON

 
Mezinárodní obchodní společnost CreditON má nového člena týmu. Pozici marketingového ředitele bude zastávat Martin Malý (33). Do CreditONu přichází z Fincentra, kde působil jako šéf oddělení marketingu a komunikace. Malý bude v CreditOnu zodpovědný za kompletní nastavení markertingového mixu včetně interní a marketingové komunikace.
02.09.2014 12:40 |

podobné články

Komunikaci Českého rozhlasu nově vede Eva Sroka

 
Na post vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu nastoupila počátkem prosince Eva Sroka. Do veřejnoprávního rozhlasu s sebou přináší bohaté zkušenosti v oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí.
20.12.2016 13:00 |

podobné články

Komunikaci Českého rozhlasu povede Blanka Bumbálková

 
Novou vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu se k 1. květnu 2017 stane Blanka Bumbálková. Bude zodpovědná mimo jiné za koordinaci interní i externí komunikace, celorozhlasová mediální partnerství a korporátní projekty.
02.05.2017 21:55 |

podobné články

ŽIVOT ZA PLOTEM: Petra Kvitová ukázala fotky z olympijské vesnice. Tam venku ale číhají gangy, tam venku šlapou zdrogovaný holky, tam venku je skutečné Rio

 
Rio je sice pod obecnou kritikou, ovšem české tenistky si to užívají i tak. Daří se jim a své momenty na olympiádě poctivě zveřejňují na sociálních sítích. Díky tomu máme možnost vidět unikátní záběry přímo z dějiště her! V olympijské vesničce je pohoda, mimo areál se ale odváží jen ti největší borci. Tam venku je totiž to pravé nebezpečné Rio.
10.08.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1512 článků)

Syn Karla Svobody Jakub (10): "Nedělejte ze mě blbce, já vím, jak umřel táta!" Čtěte, co všechno řekl a čím Vendulu rozplakal

 
Tak se zdá, že z Jakuba Svobody (10), syna hudebního genia Karla Svobody (†68), roste pořádný rošťák. Na koncertu Kapky naděje měl zpívat, pak si to rozmyslel, pak vše změnil ještě jednou a nakonec všechny odboural hodně překvapivým vyjádřením…
18.06.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (555 článků) , Jakub Svoboda (183 článků)