Článek

Nedbálek (ČS): Vše začalo ve Slušovicích

 
Před rokem 1989 věnovat pozornost kvalitativním stránkám výroby a ekonomiky vůbec, s důrazem na tři základní oblasti: mikroelektroniku, biotechnologii a oblast životního prostředí. Tyto cílové oblasti jsme považovali v JZD AK Slušovice za podstatné,
20.02.2021 23:00 |

podobné články

Podobné články

Tři koně při dostizích ve Slušovicích museli utratit, těla nechali na dráze

 
Tři koně musel veterinář utratit poté, co si v sobotu při letošním prvním dostihovém dni ve Slušovicích zlomili na trati nohy. Pořadatelé je pak museli zakrýt plachtou a nechat v areálu závodiště, protože kafilérka je odmítla o víkendu odvézt. Prý její pracovníci přijedou až v pondělí. Mrtvá zvířata na závodišti vyvolala ve Slušovicích kritiku místních obyvatel.
28.06.2020 18:00 |

podobné články

Kemp Dešná ve Slušovicích: Naprostá špička!

 
aprostá špička! Tak označujeme jako prázdninoví inspektoři kemp Dešná ve Slušovicích. Je zasazen v zelených lesích na pomezí Hostýnských vrchů a Beskyd a rekreanti mají spoustu možností vyžití.
29.07.2009 05:10 |

podobné články

Mikulášskou rallye ve Slušovicích vyhrál Orsák s mitsubishi

 
Jaroslav Orsák se spolujezdcem Karlem Vajíkem na voze Mitsubishi Lancer EVO IX vyhráli Mikulášskou rallye ve Slušovicích.
11.12.2010 20:20 |

podobné články

Yoplait ve Slušovicích končí. Lidé přijdou o práci...

 
Francouzský výrobce jogurtů a smetan - firma Yoplait, která má ve Slušovicích výrobní závod a české zastoupení, ve městě končí. Z výroby, kterou ke konci května přesune do Francie, propustí 99 lidí.
22.02.2011 14:20 |

podobné články

Vážně zraněný žokej na dostizích ve Slušovicích. Kůň ho kopl do hlavy

 
S vážným zraněním převezla sanitka do nemocnice ve Zlíně šestatřicetiletého jezdce, kterého v sobotu odpoledne při dostizích ve Slušovicích na Zlínsku kopl do hlavy kůň.
05.05.2012 16:00 |

podobné články

Dostihový horor ve Slušovicích: Čtyři koně zemřeli, nechali je tam ležet, zápach a masařky

 
Při dostizích se může snadno stát, že se kůň v trysku zraní a někdy může i zemřít. Tragické byly závody ve Slušovicích, když během sobotního odpoledne přišli o život hned čtyři koně. Organizátoři dostihů však nezareagovali včas a těla koní byla na dráze ještě v neděli. Upozornil na to web TN.cz.
28.06.2020 16:10 |

podobné články

Šok na dostizích ve Slušovicích: Tři mrtvé koně nechali ležet u dráhy! Nemohli jsme nic dělat, říká pořadatel

 
První letošní dostihové závody ve Slušovicích dopadly tragicky, tři koně si zlomili nohy, museli je utratit. Těla ale zůstaly přes neděli u trati přikryté jen plachtou! Organizároři se hájí, že jinak to zařídit nešlo.
29.06.2020 11:50 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Školní projekt Čínský den

 
Projektový Čínský den ve škole s JUDr. Ing. Karlem Nedbálkem, PhD., MBA a Mgr. Karlem zajímavou formou představena 30 letá spolupráce s farmou Čínsko-česko-slovenského přátelství Nedbálkem z Advokátní kanceláře Slušovice pro děti ZŠ Bystřice pod Hostýnem, Pod Dubíčkem. Dětem byla, kterou zejména advokátní kancelář Mgr. Karel Nedbálek a otec udržují.
05.10.2017 21:15 |

podobné články

Nedbálek (ČS): Dejme stop paranoidnímu jednání

 
Situace na Krymu mne nenechává lhostejným, a proto se k ní musím vyjádřit. Jsem v naprosté jednotě s tiskovou zprávou strany Česká Suverenita. Dění na Ukrajině se měří dvojím metrem. Vše ovládla politická hysterie a neobjektivní informace některých médií. Naši vládní politici, ale i někteří další, včetně opozice, viní většinou za vzniklou situaci pouze Rusko. Odmítám takový jednostranný pohled, cílem je vymývání mozků občanů a prosazování zájmů byrokratické EU, NATO a USA.
10.03.2014 09:50 |

podobné články

FOTO Mikulášská rallye přinesla smyky na sněhu a ledu

 
Prohlédněte si fotky z rallye ve Slušovicích
13.12.2010 07:05 |

podobné články

SPOZ: Odpoledne na zabijačce u Čuby ve Slušovicích

 
Tisková zpráva z výjezdního zasedání Strany Práv Občanů ZEMANOVCI konaného ve dnech 9.-10.března 2011
13.03.2011 10:35 |

podobné články

TRAGÉDIE: Na Zlínsku vybuchl plyn a chytil dům. Žena je v kritickém stavu!

 
Ve Slušovicích na Zlínsku hořel v úterý ráno rodinný dům, zřejmě kvůli unikajícímu plynu, který opakovaně vybuchl. Mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček agentuře Mediafax sdělil, že plameny uvěznily zraněnou starší majitelku domu, zachránili ji náhodní svědci, její stav je ale velmi kritický.
15.03.2011 08:15 |

podobné články

FOTO Ve Slušovicích se jela poslední rallye show sezony

 
Podívejte se na záběry z Mikuláš rally Slušovice
12.12.2011 09:25 |

podobné články

Muž vrazil ze žárlivosti kamarádovi do hlavy šroubovák!

 
Brutální pokus vraždy se odehrál ve Slušovicích, třiadvacetiletý muž tam zabodl svému sokovi v lásce do hlavy šroubovák.
02.04.2012 11:20 |

podobné články

Sok v lásce skončil se šroubovákem v hlavě!

 
Třiadvacetiletý muž vrazil podle policie v pátek večer ve Slušovicích na Zlínsku svému známému do hlavy kovový šroubovák. O osm let starší napadený útok přežil, podle lékařů ho ale od smrti dělily jen milimetry.
02.04.2012 12:35 |

podobné články

Ztrestal soka v lásce: Šroubovákem do hlavy!

 
Sex s přítelkyní kamaráda skončil v pátek ve Slušovicích na Zlínsku pokusem o vraždu. Muž (23) obdařený parohy tak brutálně ztrestal svého soka (31). Zabodl mu šroubovák do hlavy!
03.04.2012 12:15 |

podobné články

"Komunistický papaláš" Čuba: Oni nás zlikvidovali! Lidem nic nescházelo

 
Pátý díl seriálu „Jak žijí komunističtí papaláši“ věnoval deník Aha! někdejšímu předsedovi Agrokombinátu Slušovice Františku Čubovi. Přesně tam, kde kdysi vzkvétal socialistický zázrak, tedy ve Slušovicích, jsou dnes prázdné pláně. Obyvatelé vesnice tu mnohdy nemají ani práci. Podle místních tady byli lidé v osmdesátých letech mnohem spokojenější. „Skoro nic jim nescházelo,“ podotkla třeba v článku jedna obyvatelka.
20.07.2012 18:05 |

podobné články

Žokej Zatloukal si těžce poranil hlavu, z umělého spánku už se ale probral

 
Během nedělního dostihového dne ve Slušovicích upadl žokej Milan Zatloukal tak nešťastně, že si těžce poranil hlavu a okamžitě musel být převezen do zlínské nemocnice. Tam byl udržován v umělém spánku, nyní už se ale probral.
15.10.2012 15:40 |

podobné články

Žokej Zatloukal bojoval o život!

 
Jeden z nejlepších českých žokejů Milan Zatloukal (23) měl štěstí v neštěstí! Po pádu z koně Valjevo těsně před cílem dostihu ve Slušovicích byl s vážným poraněním hlavy udržovaný ve zlínské nemocnici v umělém spánku. Včera už ale komunikoval s okolím.
16.10.2012 12:05 |

podobné články