Článek

Nedbálek (ČS): Třetí dotisk knihy o Čubovi

 
Mezi pozitivní zprávu minimálně pro mě je, že se konečně rozjel byznys s bestsellerem, mojí knihou, kterou jsem napsal “Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.” Pro zájem veřejnosti už dělám třetí dotisk knihy.
15.03.2020 16:01 |

podobné články

Podobné články

Čubovi prý s kampaní pomáhala firma navázaná na krále hazardu

 
Volební kampaň pro bývalého šéfa legendárního JZD Slušovice Františka Čubu, který byl na podzim zvolen nejstarším senátorem, pomáhala organizovat firma navázaná na jiného senátora, Ivo Valentu. Informují o tom páteční Lidové noviny v článku s titulkem „Čubovi pomohla firma navázaná na krále hazardu“. Valenta je totiž majitelem společnosti Synot, která provozuje ve velkém výherní automaty.
21.11.2014 08:26 |

podobné články

Bublan chce kvůli Čubovi změnu v platech: „Na výboru nebyl 9 měsíců“

 
Nejen účast na plénu Senátu chybí v záznamech aktuálně nejstaršího českého senátora Františka Čuby (81, SPO). Podle předsedy zahraničního výboru Františka Bublana (ČSSD) nebyl ani na těchto jednáních a snažil se dlouhodobě omluvit. Bublan ale požaduje omluvenku na každou schůzi výboru zvlášť a kvůli Čubovi nahlas uvažuje o změně ve vyplácení senátorů. Čuba se v Senátu neobjevil už 201 pracovních dní.
13.06.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: František Bublan (191 článků)

Nedbálek (ČS): Školní projekt Čínský den

 
Projektový Čínský den ve škole s JUDr. Ing. Karlem Nedbálkem, PhD., MBA a Mgr. Karlem zajímavou formou představena 30 letá spolupráce s farmou Čínsko-česko-slovenského přátelství Nedbálkem z Advokátní kanceláře Slušovice pro děti ZŠ Bystřice pod Hostýnem, Pod Dubíčkem. Dětem byla, kterou zejména advokátní kancelář Mgr. Karel Nedbálek a otec udržují.
05.10.2017 21:15 |

podobné články

Nové knihy: Fitzgeraldová, Blytonová, Dvořáková, Pancolová i Jo Nesbø

 
Přehlídku letních novinek souvisejících s prázdninami zahajujeme příběhy britských autorek Penelopy Fitzgeraldové a Enidy Blytonové. Vychází rovněž dotisk úspěšné knihy Petry Dvořákové. Pokračují různé série pro mládež: francouzské prozaičky Katherine Pancolové, Nora Joa Nesbøa, Američanky Sary Shepardové i jejích kolegů píšících pod jménem Adam Blade. Pozornost si zaslouží Brit Jim Smith. A nádavkem komiks od Gartha Ennise a Daricka Robertsona.
26.07.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jim Smith (1 článek)

Šetřit netřeba? Správa silnic na Pardubicku si pořídila knihy za 96 tisíc. Nevadí ani to, že jsou osm let staré

 
„Cílem knihy je zachytit historii, uchovat paměť pro příští generace o více než tisíciletém vývoji správy a výstavby pozemních komunikací v našem kraji. Záměrem autorů je seznámit čtenáře s vývojem techniky," stojí v publikaci z roku 2009, jejíž dotisk si pořídila Správa a údržba silnic Pardubického kraje v čele s ředitelem Miroslavem Němcem.
28.11.2017 15:05 |

podobné články

Erotické povídky ministryně jdou na dračku. Musel být dotisk

 
Soubor erotických povídek ministryně spravedlnosti Daniely Kovářové má úspěch. Oslovení knihkupci si pochvalují, jak jde na odbyt. Ministryně své knihy vydává pod pseudonymem Ida Sebastiani, což je prý jméno její italské babičky.
15.05.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (210 článků)

Erotické povídky ministryně Kovářové jdou na dračku. Musel být dotisk

 
Soubor erotických povídek ministryně spravedlnosti Daniely Kovářové má úspěch. Oslovení knihkupci si jeho prodejnost pochvalují. Ministryně své knihy vydává pod pseudonymem Ida Sebastiani, což je prý jméno její italské babičky.
16.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (210 článků)

Paroubek zkritizoval novináře. Paroubková jim děkuje za reklamu

 
Expředseda sociálních demokratů Jiří Paroubek si postěžoval na webu Vaše věc na způsob, jakým přijala a komentovala média odchod jeho manželky Petry z ČSSD. Ta však na všem našla i pozitivní stránku. Tuší, že jde o druh pomsty novinářů za její knížku V botičkách od Diora. "Tím, že takto zareagovali, udělali knize dobrou reklamu," řekla pro ParlamentníListy.cz Paroubková. A nakladatel už připravuje dotisk této knihy.
16.03.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3757 článků) , Petra Paroubková (526 článků)

Havlovy knihy jdou na dračku. Došly výtisky, pláčou knihkupci

 
Prodeje Havlových knih stoupají. Na několika místech se podle prodejců poptávka zvýšila po úmrtí bývalého prezidenta až o 100 procent. Ještě vyšší prodeje ale paradoxně brzdí nedostatek výtisků těchto knih na tuzemském knižním trhu. Řada titulů, které Václav Havel napsal i těch, které se jeho osobnosti týkají, totiž teprve čeká na dotisk či nové vydání.
20.12.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5600 článků)

Michael Kocáb o Sametové revoluci a komunistech: Svou knihu jsem napsal kvůli novinářům a dětem

 
Michael Kocáb loni na podzim vydal knihu Vabank, která mapuje nejdůležitější okamžiky nejen ze zákulisních jednání Sametové revoluce. Věnuje se zejména rokům 1989 až 1991, od založení iniciativy MOST až po odchod sovětských vojsk z Československa, na kterém měl sám Kocáb nemalou zásluhu. Kniha je velmi úspěšná, právě probíhá její třetí dotisk. A právě při této příležitosti, v úterý 3. března, Michael Kocáb v pražském knihkupectví pořádal besedu o knize i s autogramiádou.
03.03.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (704 článků) , Michael Michael (1454 článků)

O kalendář parodující Kristelovou je obrovský zájem: Novotný ho bude prodávat!

 
Právě se vyrábí dotisk. A ten je určen k prodeji!
20.08.2009 01:30 |

podobné články

Hašek (ČSSD): Projekt Senioři sobě úspěšně pokračuje

 
Další pokračování projektu Senioři sobě – dotisk brožury nazvané „Ti za dveřmi mohou škodit“ představil dnes hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a předseda Finančního výboru Zastupitelstva JMK Zdeněk Dufek.
19.07.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2378 článků)

Z kuchařského neumětela Hrušky je boháč: Za tři dny nařezal Vieweghovi i Pohlreichovi s Babicou

 
Kuchařský experimentátor Ladislav Hruška z Televizních novin, kterého půlka národa miluje, ta druhá zase nad jeho hokusy pokusy nad sporákem či mikrovlnkou kroutí nevěřícně hlavou, aspiruje na rekord! Od pondělí se totiž prodává diváky dlouho očekávaná kuchařka s recepty a nedočkavci vzali knihkupectví takovým útokem, že by mu skoro i autorka Harryho Pottera záviděla. „Se mnou nikdo nestíhá mluvit, pořád jsem v terénu, ale už má být prakticky vyprodáno a rychle se dodělává dotisk,“ řekl Super.cz Hruška. Za tři dny podle našich informací prošlo přes kasy obchodů třicet tisíc výtisků.
25.09.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1411 článků)

Charlie Hebdo se ve Francii vyprodal během chvíle. Objeví se i na českých pultech

 
Nové číslo francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo, které vyšlo ve středu přesně týden po krvavém útoku na jeho redakci, se ve Francii téměř vyprodalo už kolem osmé hodiny ráno. U novinových stánků se dokonce tvořily fronty. Pietní vydání vyšlo v rekordním nákladu a bylo přeloženo do pěti jazyků. Plánuje se dotisk dvou milionů kusů. V Česku se bude prodávat během týdne. 
14.01.2015 11:12 |

podobné články

Otakar ze Života na zámku napsal knihu: Chce ji prodat do Hollywoodu

 
Jak již Super.cz informoval, herec, zakládající člen skupiny Chinaski, rozhlasový a televizní moderátor Petr Rajchert se dal na spisovatelskou dráhu. Dlouhých šest let trvalo, než dopsal svůj román Ruku na srdce, náhody neexistují. Nyní ji pokřtil. A protože je dílo úspěšné tak, že to autor sám nečekal, musí se dělat dotisk.
12.11.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rajchert (19 článků)

»Pomlouvačný« průvodce To je Brno: Primátor ho pochválil! Ale zajistí vysvětlující dotisk

 
Sorryjako! Koho z vás, lidé v Blansku, Adamově, Kuřimi, Velkých Pavlovicích a dalších obcích v okolí jihomoravské metropole, snad pobouřil nový bedekr vydaný Turistickým a informačním centrem Brna, promiňte! Spisek je jinak bezvadný, nešťastné jsou jen formulace v poslední kapitole, které snad mohly některé obyvatele z okolí urazit. Asi jste to nepochopili.
03.04.2017 14:40 |

podobné články

Svědectví o nacistické okupaci Šumavy

 
K výročí podepsání mnichovské dohody vydalo nakladatelství ZR&T dotisk před deseti lety poprvé připomenuté fotografické publikace Se VII. sborem do šumavských Sudet: Pamětní kniha na velkou dobu (přeložil Václav Chabr, 132 strany).
06.12.2018 08:40 |

podobné články

Oranžový poslanec otevřeně: Rozdělily nás prachy a za Standu se stydím

 
Vyslouží si současní poslanci za své obstrukce zápis do Knihy rekordů? Možná, že se snahy objeví, nicméně ne všichni jsou v tom za jedno. Poslanec ČSSD Jiří Koskuba se tomu spíše brání. "Tato sněmovna rozhodně do knihy rekordů nepatří. Když už nějaké té knihy, tak z jisté své části, a toho času je to rozhodně trojkoaliční většina, možná knihy popravčí. Tam totiž kdysi byli zapisováni lapkové a zemští škůdci," reagoval pro ParlamentníListy.cz.
04.11.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (209 článků) , Jiří Kniha (36 článků)

Svaz knihkupců: Češi loni koupili knihy za osm miliard korun

 
Češi si loni koupili knihy za přibližně 8,2 miliardy korun. Je to o miliardu více než v předchozím roce, průměrná cena knihy se přitom nemění, činí poslední tři až čtyři roky 230 až 240 korun. Rozdíl v objemu knižního trhu je částečně způsoben zvýšením DPH na knihy z deseti na 14 procent. Uvádí to Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve své Zprávě o českém knižním trhu 2012/2013.
15.10.2013 14:15 |

podobné články