Článek

Nechutný ředitel ze Zlaté labutě je k mání: Ladislav Hampl po rozvodu hledá tu pravou

 
Ladislav Hampl (42) se v posledních měsících vryl do paměti diváků jako Antonín Bouchner v dobovém seriálu Zlatá labuť. Sympatický herec je v soukromí vášnivým sportovním fanouškem a také milovníkem žen. V současné době je však nezadaný, a jak se svěřil redakci eXtra.cz, na svoji ideální partnerku si přitom neklade přehnaně vysoké nároky. 
20.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hampl (33 článků)
Podobné články

Šílenec na Smíchově odchytával labutě a cpal je do auta. „Mají v krku háčky, nemohou polykat,“ tvrdil

 
Na břehu Vltavy se čtvrtečního rána děly dost podivné věci. Muž z řeky odchytával labutě a nakládal je do kufru svého auta. Při činu ho načapali strážníci, muž jim poskytl bizarní vysvětlení: tvrdil, že labutě mají v krku zapíchnuté háčky a nemohou polykat! Údajně bývalý veterinář nebohá zvířata chtěl odvézt na vyšetření, to se mu nepodařilo.
06.12.2021 14:40 |

podobné články

Ladislav Hampl o nové lásce i rozvodu: S exmanželkou máme výborné vztahy, prozradil

 
Ladislav Hampl (41) je k vyprávění o svém soukromí obvykle skoupý na slovo, pro redakci eXtra.cz ale udělal výjimku a tentokrát se rozpovídal. Promluvil o posledním rozvodu a naznačil, že má novou přítelkyni. 
04.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hampl (33 článků)

Rodina je vším – pro Theu Nekonečnou z Ulice i pro Irenu ze Zlaté labutě

 
Thea z Ulice a Irena ze Zlaté labutě nemohou být více odlišné, přesto mají společné dvě věci. Svou představitelku Kristýnu Ryšku a fakt, že rodina pro ně vždycky byla na prvním místě. Ačkoli je pravda, že tuhle filozofii vnímá každá trochu jinak…
10.03.2023 07:15 |

podobné články

Hvězda Zlaté labutě skončila v nemocnici: Regina Rázlová podstoupila náhlou operaci

 
Herečka Regina Rázlová (75) skončila v nemocnici. Na Homolce podstoupila operaci páteře, jak informoval web Aha! Hvězdu Zlaté labutě k tomu prý donutila nesnesitelná bolest.
18.04.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Alenka ze Zlaté labutě má ve své orientaci jasno, sbalila barmana ze ZOO

 
Simona Lewandowská zažívá v současné době právě to období, kdy se díky zajímavé roli dostává do povědomí statisíců diváků. Jako prodavačka Alena ze Zlaté labutě poutá pozornost nejen svým půvabem, ale především svým hodně žhavým milostným příběhem.
26.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Lewandowská (14 článků)

Hvězda Zlaté labutě ve Varech: Hodný syn Robert Mikluš vyvezl maminku, podobu nezapřou

 
Robert Mikluš je sice šťastně ženatý s herečkou Veronikou Lazorčákovou, do Karlových Varů vyrazil ale po boku jiné dámy. Na červený koberec totiž hvězda Zlaté labutě vyvedla svou maminku Zdeňku. Představitel Lukáše Maška redakci eXtra dokonce přiznal, že se večírkům spolu rozhodně vyhýbat nebudou. 
01.07.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mikluš (28 článků) , Veronika Lazorčáková (1 článek)

Hvězda Zlaté labutě je podruhé těhotná: Kaňokové gratulovaly české filmové krásky

 
Herečka Beáta Kaňoková (34) prozradila krásnou novinku. Hvězda Zlaté labutě je podruhé těhotná, jak sdělila na svém Instagramu. Vytouženého potomka čeká se svým partnerem Tomášem Kotasem.
12.10.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (16 článků)

Satoranský míří do Zlaté labutě jako odbojář: Ostré setkání se starým přítelem Kostkou

 
Do Zlaté labutě zavítá nečekaný host. Bude jím Jaroslav Satoranský (84), který vstoupí do života rodiny Kučerových jako starý přítel Petra Kostky (85). Setkání to však nebude úplně příjemné, jak redakci eXtra.cz naznačila televize Nova.
22.02.2024 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Satoranský (52 článků) , Petr Kostka (119 článků)

Hvězda Zlaté labutě porodila: Beáta Kaňoková přivedla na svět krásného synka

 
Hvězda Zlaté labutě prožívá ty nejšťastnější chvíle. Beáta Kaňoková se pochlubila na sociálních sítích radostnou novinkou o tom, že se stala již dvojnásobnou maminkou. Na svět přivedla krásného chlapečka, kterého má se svým partnerem Tomášem Kotasem. Jméno si ovšem dvojice zatím nechala pro sebe. 
24.02.2024 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (16 článků)

Hvězda Zlaté labutě Dancingerová o StarDance: Svoji účast tajila před malým synem

 
Česká televize představila soutěžící StarDance 2024, mezi kterými je i hvězda Zlaté labutě Marta Dancingerová (32). Oblíbená herečka redakci eXtra.cz prozradila, že nabídku přijala hned. "Udělalo mi to strašnou radost, protože jsem si to přála," svěřila se Marta, která svoji účast v taneční soutěži tajila do poslední chvíle. 
23.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (34 článků)

Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost

 
 „Jak funguje lidský mozek? Tato otázka je ze všech otázek o lidských schopnostech ta nejvíce matoucí a odpověď na ni nám stále uniká. Navzdory staletím studií myšlenek i prudkému rozvoji vědy v posledních letech, si lidský mozek stále zachovává auru tajemna a údivu, především díky svým schopnostem, z nichž mnohé povazujeme za samozřejmé,“ píše autorka Betty Edwards ve své knize „Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou“. Brání  nám strach a obavy z neúspěchu Malé dítko, vesele čmárající nejrůznějšími barvami na velký papír i  mimo něj. To je obraz, který si umí představit každý z nás. Buď si zavzpomínáte na své dětství, nebo se vám vybaví vaše vlastní ratolest, děťátko v čekárně u doktora, na návštěvě u kamarádky, reklama, nebo příběh v televizi. Ani v jedné z těchto představ nevyplouvá jako první strach nebo obava, že něco nebude dostatečně hezké či vzhledné, že to nebude vypadat tak, jako ve skutečnosti nebo že to prostě nebude dost dobré. Dítě vezme pastelku a začne „prostě“ kreslit. Bez předsudků, bez obav, bez limitů. A výsledek? Šťastné dětské oči a radost z výtvoru. A to je přesně to, co nám dospělým, nebo dospívajícím dětem chybí. Uvolněnost a schopnost pustit se do něčeho bez omezujícího výstražného světla „TOHLE NEUMÍŠ“. Zbavit se tohoto předsudku nám pomůže kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Výsledky ukazují, že se během dvou dnů naučíte kreslit o několik úrovní lépe a že konečně budete se svým výsledkem spokojeni, nebo se minimálně budete ke spokojenosti limitně blížit. Jak to všechno funguje Vy se na kurzu nenaučíte kreslit v pravém slova smyslu. To každý z nás umí. Vy se jen naučíte na věci nahlížet jinak, z jiné perspektivy a následně to, co vidíte správně přenést na papír. To, že je mozek rozdělen na pravou a levou mozkovou hemisféru jste již jistě slyšeli. Obě tyto hemisféry se vyvíjejí po stránce vzhledu úplně stejně a jsou... Čtěte více Příspěvek Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.06.2017 06:30 |

podobné články

Hampl odchází z ČEZu. Dozorčí rada to schválila

 
Dozorčí rada elektrárenské společnosti ČEZ schválila, že ji opustí Lukáš Hampl. Hampl, který působí také jako náměstek ministra dopravy, na svou funkci rezignoval. Informoval o tom server Patria.cz, Hampl informaci potvrdil.
24.02.2012 21:50 |

podobné články

Hampl: Překvapila mě kvůli intervencím debata o inflačním cíli

 
Viceguvernér ČNB Mojmír Hampl je velmi překvapen, že devizové intervence České národní banky vyvolaly debatu o dvouprocentím inflačním cíli centrální banky. Naopak negativní reakce veřejnosti jej nepřekvapila. Hampl to uvedl na setkání s manažery organizovaném týdeníkem Euro. Zároveň Hampl upozornil, že intervence sice vyvolává krátkodobě negativní reakci, ale dlouhodobě situaci ekonomiky stabilizuje tím, že centrální banka například dopředu tímto krokem říká, jaký bude kurz koruny.
12.11.2013 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Mojmír Hampl (73 článků)

Smrt Čáslavské není žádná událost. Smát se Havlovi je v pořádku. Panstvo má pocit, že jim nic nehrozí, ale to se přepočítali, udeřil Petr Hampl

 
ROZHOVOR „Pokud v téhle zemi vyroste skutečné neonacistické hnutí, ponesou plnou odpovědnost lidé jako Sobotka nebo Dienstbier,“ označuje viníky sociolog a politik Petr Hampl. Tím ovšem jeho výčet nekončí. Nejen, že konkrétně jmenuje další politiky a vysvětluje důvody, ale má dokonce i podezření na cílené jednání některých elit. Hampl hovoří i o daleko horším scénáři, než by byl případný krvavý výbuch násilného nacionalismu. „Pokud by se naplnily záměry současné vládnoucí elity, byla by na konci hořící země drancovaná bandami podobnými Islámskému státu.“ A že se někteří lidé smějí Václavu Havlovi? „To je velice zdravé. Otázkou spíš je, proč se někteří lidé té lži ještě pořád drží,“ říká. V červnu 2016 byl navíc Hampl zvolen předsedou Alternativy pro Českou republiku, v letošních volbách bude usilovat o senátní mandát.
08.09.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků)

Petr Hampl: Kdyby lidi v roce 89 věděli... Pověsili by disidenty na lampy

 
ROZHOVOR „Češi jsou národem, který přišel s požadavkem svobody projevu už v roce 1420 a který raději čelil vyhlazovací válce, než by se vzdal ideálu svobody projevu,“ upozorňuje sociolog Petr Hampl. Současně ale říká, že když tradiční strany hovoří o svobodě, je tím myšlena pouze možnost korporací přeměnit lidi na své otroky. Hampl upozorňuje, že jsme přeceňovali nebezpečí komunismu, a podceňovali nebezpečí havlismu. „Myslím, že třeba Václav Klaus ten problém viděl celou dobu. Jenže říci v 90. letech, že havlovští intelektuálové představují větší hrozbu než komunistické mafie, to bylo nemyslitelné,“ uvedl Hampl.
19.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11117 článků) , Petr Václav (1049 článků)

Vaše hra skončí! Kauza „Petr Hampl cenzurován neziskovkou“: Žluč teče proudem, padlo i varování

 
Sociolog Petr Hampl poskytl rozhovor učitelským novinám. A už se proti němu houfují odpůrci. Svolává je ředitelka Multikulturního centra Praha Zuzana Schreiberová, která vyzvala, aby ten, komu „Hampl hnul žlučí“, napsal do redakce Učitelských novin. Zdůvodnění? „Pán píše na dezinformační servery.“ A Hampl s Martinem Konvičkou to Schreiberové vrátili.
13.01.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků)

Vaše hra skončí! Kauza „Petr Hampl cenzurován neziskovkou“: Žluč teče proudem, padlo i varování

 
Sociolog Petr Hampl poskytl rozhovor učitelským novinám. A už se proti němu houfují odpůrci. Svolává je ředitelka Multikulturního centra Praha Zuzana Schreiberová, která vyzvala, aby ten, komu „Hampl hnul žlučí“, napsal do redakce Učitelských novin. Zdůvodnění? „Pán píše na dezinformační servery.“ A Hampl s Martinem Konvičkou to Schreiberové vrátili.
13.01.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků)

Liberální institut: Nejliberálnějšími senátory jsou Ladislav Chlupáč a Ladislav Faktor, nejhorší byl Jiří Dienstbier

 
Nejliberálnějšími senátory za uplynulé šestileté období (od roku 2016) se stali Ladislav Chlupáč a Ladislav Faktor ze senátorského klubu ODS. Nejméně liberálními naopak Jiří Dientsbier ml. z ČSSD a Václav Hampl (sen. klub. KDU-ČSL). Ze senátorů, kteří letos obhajují mandát, je nejliberálnější Jiří Oberfalzer.
22.09.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Oberfalzer (79 článků) , Ladislav Hampl (33 článků)

Vědkyně Anna Mani byla indickou průkopnicí. Slavná meteoroložka by oslavila 104 let

 
Jedna z prvních indických vědkyň Anna Moadyil Mani se na své 104. výročí narození dočkala speciální pocty - společnost Google pro svůj vyhledávač vytvořila sváteční logo s její podobiznou. Mani, narozená v roce 1918, byla fyzička a meteoroložka z Keraly. Působila také jako bývalá zástupkyně generálního ředitele indického meteorologického oddělení a stala se indickou průkopnicí ve světě vědy.
23.08.2022 16:15 |

podobné články