Článek

Nechutný hyenismus: Nezletilá dívka ukradla peníze určené pro vichrem zasažené Stebno

 
Obchodní centrum v Mostě zřídilo kasičku, kam mohou lidé přispět na podporu obce Stebno na Lounsku. Tu na konci června zasáhl silný vítr a výrazně ji poničil, škoda je podle předběžných odhadů okolo sto milionů korun. Nezletilá dívka zneužila ochotu lidí pomoci postižené vesnici a z kasičky ukradla peníze. Následující den se vrátila i s kamarádkou.
12.07.2021 12:40 |

podobné články

Podobné články

ÚS se zastal dívky, která jako nezletilá dostala pokuty za jízdu na černo

 
Senát Ústavního soudu (ÚS) se postavil na stranu dívky, která jako nezletilá dostala několik pokut za jízdu na černo v pražské MHD. Dívka žila pouze s matkou a neměla na jízdné peníze, přitom potřebovala jezdit do školy. Matka jí vždy řekla, že pokuty zaplatila, ovšem neučinila tak. Po smrti matky dívka zjistila, že byla ještě jako nezletilá odsouzena k zaplacení pokut, aniž se ovšem soudy obtěžovaly dívku k soudu přizvat nebo ji informovat.
12.12.2014 14:31 |

podobné články

Hyenismus při povodních: Rabování je tu! Dopustili se ho cizinec i nezletilá dívka

 
Policie během povodní již řešila několik případů rabování. Zlodějíček zahraničního původu v Praze vyloupil auto, hrozí mu až 8 let vězení! V Ústí nad Labem se pak nezletilá dívka pokusila vloupat do bytu, jehož majitelé se evakuovali. A případů lidského hyenismu přibývá.
04.06.2013 16:15 |

podobné články

Vladimír bez nohy chce pomoci poničené obci Stebno: Peníze na protézu daruje potřebným! „Rok to ještě vydržím," říká

 
Obcí Stebno na Lounsku se 24. června prohnal jev známý jako downburst. Poničil celou obec, střechy, zdemoloval domy a pokácel les za obcí. Když si pohromy všiml Vladimír Würtherle, rozhodl se darovat svých našetřených 50 tisíc korun. Původně je chtěl použít na novou protézu, kterou mu před třemi lety ukradli.
02.07.2021 05:00 |

podobné články

Druhé tornádo, tentokrát na severu Čech! Zdevastovalo obec Stebno na Lounsku

 
Bouře poničila také obec Stebno u Kryr u Podbořan v lounském okrese. Meteorologové potvrdili, že také zde se vytvořilo tornádo. Škody jsou v řádech desítek milionů korun. Na místě je stovka hasičů, dobrovolníků. Starosta Kryr Miroslav Brda ČTK řekl, že nikdo nebyl zraněn. Ve Stebně žije zhruba 120 obyvatel.
25.06.2021 12:35 |

podobné články

Další tornádo na Lounsku? Stebno hlásí škody za desítky milionů

 
Bouře ve čtvrtek značně poničila obec Stebno u Kryr na Lounsku. Meteorologové se stále více přiklánějí k názoru, že místo zasáhlo tornádo. Škody jsou v řádech desítek milionů korun. Na místě je stovka hasičů, dobrovolníků. Starosta Kryr Miroslav Brda řekl, že nikdo nebyl zraněn.
25.06.2021 12:00 |

podobné články

Babiš: Stát pomůže bouří poničené obci Stebno podobně jako obcím na Moravě

 
Stát pomůže bouří poničené obci Stebno, která je částí Kryr na Lounsku, podobně jako obcím na jižní Moravě. Vyplynulo to z vyjádření premiéra Andreje Babiše (ANO), který dnes do obce přijel. I ve Stebně ve čtvrtek bouře, vítr a možná i tornádo ničily střechy a domy a lámaly stromy.
26.06.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22548 článků)

Stebno na Lounsku po zničujícím vichru volá o pomoc: Potřebují tu řemeslníky i psychology

 
Řemeslníky, pomoc psychologů a právníků a materiál na opravu střech potřebují nyní lidé ve Stebně na Lounsku, které před týdnem zasáhl silný vítr a kroupy. Na místě dnes několik desítek dobrovolníků pomáhá s úklidem. Obava panuje z dešťů, střechy jsou zakryté zatím jen provizorně. Žádosti o státní dotaci z programu Živel vyplňují lidem úřednice v přístřešku na návsi zpustošené vichrem.
03.07.2021 13:30 |

podobné články

Nechutný hyenismus: Okradli ženu, která omdlela na příbramské zastávce

 
Neuvěřitelný hyenismus se stal v Příbrami. Devětatřicetiletá žena omdlela na autobusové zastávce a místo pomoci se dočkala okradení. Neznámý člověk ji totiž v tu chvíli z kabelky sebral peněženku s pěti sty korunami a platební kartu.
16.03.2012 11:10 |

podobné články

Onanista masturboval ve vlaku před nezletilou dívkou. Nikdo z dospělých jí nepomohl

 
Hrůzu si prožila nezletilá dívka ve vlaku mířícím do Bratislavy. Naproti ní si přisedl muž, který se nejprve na mladou cestující jen tak usmíval. Potom před ní začal bez uzardění onanovat. Nechutný incident dívka popsala na sociální síti, kde také zveřejnila video úchyla, kolem kterého během jeho masturbace prošlo 10 lidí. Nikdo z nich ale dívce nepomohl.
17.07.2021 22:30 |

podobné články

Nezletilá dívka (16) plánovala rozpoutat teror. Skončila ve vězení

 
Francouzská policie v pondělí zatkla šestnáctiletou dívku, která podle vyšetřovatelů na internetu velebila takzvaný Islámský stát a uvedla, že je připravena spáchat ve Francii atentát, sdělila tamní média. Nezletilá skončila ve vyšetřovací vazbě a čelí trestnímu stíhání. Co dosud netrestané dívce hrozí, média neuvedla.
08.08.2016 22:40 |

podobné články

Kde jsou negativy Saudka? Fotograf tvrdí, že mu je ukradla Sára, ona tvrdí, že je má Jan!

 
Žili spolu deset let, přesto na sebe dnes hází špínu. Slavný fotograf Jan Saudek (79) osočil svou bývalou partnerku Sáru Saudkovou (47), že mu ukradla jeho negativy, a tím ho připravila o miliony. Spor se dostal až k soudu a o celé kauze byl natočen i film. „Je to, jako by mu ukradla jeho dítě,“ zoufá si současná manželka Jana Saudka Pavlína Hodková.
08.01.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (111 článků) , Jan Saudek (362 článků)

Linda (15) ukradla matce peníze a prchla do Sýrie: Vymyl jí mozek ISIS?

 
Zamilovala se do muslima, ukradla matce peníze a odjela za ním do Sýrie. Rodiče patnáctileté Lindy jsou strachy bez sebe, že se dívka dostala do spárů Islámského státu.
18.07.2016 20:25 |

podobné články

Pokus o vraždu studentky v Horních Měcholupech: Mladík si odsedí čtyři roky, dívka tři. K činu ho navedla

 
Otřesný čin otřásl loni v listopadu celým Českem. Tehdy teprve 17letý mladík brutálně zaútočil v Horních Měcholupech na spolužačku přímo na ulici a zasadil jí 65 bodných ran. Dívka jeho řádění jen stěží přežila. Záhy vyšlo najevo, že mladík v tom „nejede“ sám. K pokusu o vraždu ho navedla jeho dívka, taktéž ještě nezletilá, která na napadenou studentku žárlila a chlapci vyhrožovala svou sebevraždou, pokud se sokyně nezbaví. Městský soud v Praze 2 dnes nad oběma vynesl rozsudek - 18letý student si odsedí čtyři roky, dívka, která ho navedla, stráví za mřížemi tři roky.
30.11.2018 12:35 |

podobné články

Namol opilá dívka (15) ukradla rodičům auto a vjela na zahrádku restaurace v Litoměřicích

 
Opilá patnáctiletá dívka z Libochovic na Litoměřicku ukradla svým rodičům auto, ujela s ním sedm kilometrů, srazila plot u restaurace a pak havarovala.
01.04.2013 21:35 |

podobné články

Dívka (16) ubodala řidiče Uberu (†34) mačetou a nožem, které právě ukradla

 
Mnoho lidí varuje před řidiči Uberu s tím, že jde o nedostatečně prověřené osoby. Řidič této dopravní služby z amerického Chicaga však narazil naopak na nebezpečnou pasažérku. Že vzal do vozu Elizu Wasni (16) se stalo Grantu Nelsonovi (†34) osudné. Dívka ho ubodala nožem a mačetou, které ukradla ze supermarketu.
01.06.2017 22:50 |

podobné články

Komunální politik ODS: Země je v dobrém stavu. Moje nezletilá dcera jezdí bez obav do školy autobusem, to by ve Francii už na mnoha místech nešlonešlo

 
STO LET REPUBLIKY „Od roku 1945 nejvíce ze všech rozvinutých zemí na světě upadly Československo (ČR) a bývalá NDR! Problém odlivu dividend přece je jasné dědictví komunismu! Po roce 1989 zde nikdo neměl kapitál na investice do zahraničí, bylo tomu naopak. Od roku 1989 se však rozdíl v životní úrovni například mezi ČR a Rakouskem zmenšil!“ upozorňuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jaroslav Míth (ODS), radní pro školství na Praze 4. „A také nezapomeňme na to, že jsou i neekonomické hodnoty. Moje nezletilá dcera například může v Praze bez obav jezdit do školy autobusem veřejné dopravy. To by v mnohem bohatší Francii na leckterých místech dnes už nemohla,“ dodává.
26.10.2018 17:20 |

podobné články

Komunální politik ODS: Země je v dobrém stavu. Moje nezletilá dcera jezdí bez obav do školy autobusem, to by ve Francii už na mnoha místech nešlo

 
STO LET REPUBLIKY „Od roku 1945 nejvíce ze všech rozvinutých zemí na světě upadly Československo (ČR) a bývalá NDR! Problém odlivu dividend přece je jasné dědictví komunismu! Po roce 1989 zde nikdo neměl kapitál na investice do zahraničí, bylo tomu naopak. Od roku 1989 se však rozdíl v životní úrovni například mezi ČR a Rakouskem zmenšil!“ upozorňuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jaroslav Míth (ODS), radní pro školství na Praze 4. „A také nezapomeňme na to, že jsou i neekonomické hodnoty. Moje nezletilá dcera například může v Praze bez obav jezdit do školy autobusem veřejné dopravy. To by v mnohem bohatší Francii na leckterých místech dnes už nemohla,“ dodává.
26.10.2018 17:35 |

podobné články

HYENISMUS: Nevidomé manžele okradli o všechny úspory! Teď se modlí, aby ušetřili na nájem

 
Odporný hyenismus vyšetřují policisté z Brna. Jen dva dny před Vánocemi si zloději vyhlédli nevidomý manželský pár, dostali se jim do bytu, ukradli peníze a platební kartu, ze které obratem vybrali veškerou hotovost.
23.12.2013 20:22 |

podobné články

Koncert pro obce zasažené tornádem vynesl jen na DMS přes 11 milionů

 
Benefiční Koncert pro Moravu pro jihomoravské obce zasažené tornádem ve středu vynesl jen na dárcovských SMS přes 11 milionů korun. Lidé mohli také posílat peníze na sbírkový účet Diecézní charity Brno nebo dát dar přímo na místě koncertu do kasičky. Na středeční akci pořádané Českou televizí vystoupila na pražské Kampě bez nároku na honorář řada muzikantů.
30.06.2021 22:40 |

podobné články