Článek

Nechutná Výměna manželek: Jen projde a smrdí jako tvaroh, je to degeš, říká náhradní muž o Ivetě

 
Ve středeční Výměně manželek se obě vyměněné manželky jmenují Iveta. Uvidíme, jak si upovídaná "první" Iveta z města poradí v malém domku s rodinkou, která si nenechá nic líbit, a jestli se dokáže "druhá" Iveta přizpůsobit životu v centru města se submisivním tatínkem a malými dětmi.
20.04.2021 15:50 |

podobné články

Podobné články

Předčasně ukončená Výměna manželek: Tvarohová Iveta dostala mezi 8 očima kotel

 
Uplynulá Výměna manželek byla tentokrát pořádně sprostou a ostrou podívanou. Obě manželky se jmenovaly Iveta a ani jedna z nich to neměla v náhradní domácnosti úplně jednoduché.Ta starší ovšem odešla s ostudou, na kterou jen tak nezapomene. Náhradní manžel ji dokonce nazval špindírou, která smrdí jako tvaroh. Nakonec se tedy rozhodla, že Výměnu předčasně ukončí. Na rozloučenou nešetřila vulgární slovní zásobou a řekla jedné z dcer (12), že je hrozná p*ča, ta jí pohotově odpověděla: To ty taky. Mezi osmi očima vše popřela a podporu nenašla ani v manželovi.
21.04.2021 21:45 |

podobné články

Tvarohová Iveta z Výměny manželek šokuje: Řekla jsem jim o špíně, vytáhl na mě nůž

 
Minulá Výměna manželek vzbudila mezi diváky vlnu odporu vůči Ivetě, které se začalo přezdívat „tvarohová“. Důvodem je hláška jejího výměnného manžela, který o ní na kameru prohlásil, že smrdí jako tvaroh. Žena natáčení nakonec předčasně ukončila. Pro TV Nova vylíčila, co se při něm dělo a co následovalo. Náhradní manžel na ni prý dokonce vytáhl nůž.
27.04.2021 07:20 |

podobné články

John Bok: Celá věc kolem Fajáda smrdí. Smrdí rozhodnutí Pelikána. Stropnický z nás dělal idioty. A klíčovou osobou v kauze je...

 
ROZHOVOR „Ta celá věc smrdí. Smrdí rozhodnutí ministra spravedlnosti Pelikána, který tady v tom byl asi jen za užitečného idiota. A ministr obrany Stropnický? Ten tady dělal idioty z nás všech!“ tvrdí John Bok k případu Alího Fajáda, který byl podle spekulací vyměněn za pětici unesených Čechů. Politický aktivista, chartista a předseda Spolku Šalamoun Bok kromě toho nahlíží na kauzu Fajáda ještě z jiné stránky. A taky hodnotí „velezrádnost“ prezidenta Miloše Zemana.
12.02.2016 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25400 článků)

NECHUTNÁ Výměna manželek: Dům, ve kterém žijí snad PRASATA, a tchyně na ZABITÍ!

 
Už ve středu nás čeká další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. Tento díl bude opět specifický a hodně nabitý emocemi. Na jedné straně se bude muset náhradní maminka Alena vypořádat s naprostým nepořádkem. A na straně druhé bude aktérka Míla, kterou čeká šok v podobě tchyně, která má ke všemu co říct.
20.02.2017 21:30 |

podobné články

VIDEO: Vyostřená Výměna manželek! Náhradní matka nezvládá absolutně výchovu, tatínek řádí jako smyslu zbavený

 
Dnes nás čeká premiérová Výměna manželek, a sice to nebude až tak vyostřené jako minulé díly, ale rozhodně se máme na co těšit. Na jedné straně rodina, kde jsou zvyklí na pořádek a řád. Na druhé liberálnější dvojice, která nestrpí žádné nadávky a řvaní. Mezi náhradní maminkou Monikou a tatínkem Vaškem půjde do tuhého. Vašek má rád, když je o děti dobře postaráno a vše je tak, jak má být. Monika nebude absolutně zvládat tři děti a její výmluvy budou opravdu chabé.
13.09.2017 13:45 |

podobné články

Výměna manželek: Sama má tři děti, péči o malého Danteho z náhradní rodiny nezvládá

 
Ve středu vyjde další díl pořadu Výměna manželek, který bude opět něčím unikátní. Tentokrát se jedna z náhradních matek ocitne v rodině, kde je jen jedno dítě. Bude to pro ni velká změna, neboť sama má rovnou tři. Vypadalo to, že to hravě zvládne, avšak opak je pravdou. Náhradní manžel ji nakonec ještě bude učit, jak se o děti starat.
01.09.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (406 článků)

Výměna manželek - Despota a milovník porna Vladimír: Osahával náhradní ženu!

 
Jeden z nejdramatičtějších dílů reality show Výměna manželek má nečekanou dohru! „Vladimír je prasák! Na plese mi sahal na zadek, hladil mě a mimo kamery se pokoušel i o víc! Vlepila jsem mu facku!“ stěžovala si náhradní manželka Martina.
05.05.2012 12:05 |

podobné články

Ubrečená Tereza prozradila, jak u ní probíhaly svátky: Hvězda Výměny manželek zašla příliš do detailů!

 
Diváci, kteří pravidelně sledují pořad Výměna manželek si jistě pamatují ubrečenou Terezu. Ta si tuto přezdívku vysloužila poté, co se u náhradní rodiny zhroutila a volala mamince, že jí náhradní manžel uráží. Také díky tomu byla výměna předčasně ukončena. Tereza se teď v jedné ze skupin na sociální síti Facebook pochlubila, jak probíhaly její svátky a odtajnila toho až příliš.
30.12.2018 12:20 |

podobné články

Ubrečená Tereza prozradila, jak u ní probíhaly svátky: Hvězda Výměny manželek zašla do detailů!

 
Diváci, kteří pravidelně sledují pořad Výměna manželek si jistě pamatují ubrečenou Terezu. Ta si tuto přezdívku vysloužila poté, co se u náhradní rodiny zhroutila a volala mamince, že jí náhradní manžel uráží. Také díky tomu byla výměna předčasně ukončena. Tereza se teď v jedné ze skupin na sociální síti Facebook pochlubila, jak probíhaly její svátky a odtajnila toho až příliš.
30.12.2018 12:35 |

podobné články

Dramatická Výměna manželek: Hádky, nadávky a výhrůžky zmlácením

 
Středeční prémiový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek bude opět jedno velké drama. Petra (32) z Kostelce nad Labem se bude v náhradní rodině potýkat s podobným problémem, který řeší doma. Na druhé straně se Věra (35) bude muset vynasnažit řešit problémy bez vulgarismů. Jak si obě náhradní manželky poradí?
22.09.2020 15:45 |

podobné články

Výměna manželek a prázdných lahví: Lukáš se s náhradní ženou seznamoval opilý, s Marií nasává ostošest

 
V nové epizodě oblíbené reality show Výměna manželek se diváci seznámili s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Na druhé straně diváci poznali Dášu (31), Pepu (31), Jožka (4) a Juraje (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Ani tato epizoda se neobešla bez dramatu, problémy způsoboval především alkohol, který je pro Lukáše velkou vášní. Problém držet pusu dál od hrdla lahve má i Marie, která si v náhradní rodině schovávala pivo do skříně.
10.02.2021 21:46 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek: Náhradní manžel se nemyl a působil jako primitiv

 
GLOSA: Máme za sebou další Výměnu manželek. Tentokrát se střetly dva naprosto rozdílné světy. Maminka Iveta se ocitne uprostřed lesa, kde v domě, ve kterém bude trávit deset dní, nejsou praktikovány žádné základní hygienické návyky. U osmi očí bylo velmi dusno. Iveta i její muž Otta zhodnotili Daniela jako primitiva. Jeho názory tomu také odpovídaly.
14.03.2018 22:55 |

podobné články

Brutální Výměna manželek: Smrdíš jako čuně! Špindíře Věře roste těžká konkurence

 
Dnešní Výměna manželek bude hlavně o střetu dvou rodin, z nichž každá vyznává naprosto jiné životní hodnoty. Mezi osmi očima dojde na trapné momenty, kdy bude rodinám konverzace krajně nepříjemná. Tmavovlasá Šárka bude podle svých slov nařčena manželem blonďaté Míši, že smrdí. Jak tohle dopadne?
24.01.2018 19:00 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek: Amálie u kurníku předvede nekončící dávení!

 
V novém díle reality show Výměna manželek se prohodí Amálie (29) a Zuzana (29). Druhá jmenovaná má fungující rodinku s hospodářstvím a zvířaty. To však nepůjde pod nos Amálii, která se nechá slyšet že zvířata nesnáší a u kurníku předvede nekončící dávení...
30.05.2017 20:55 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek se dvěma Ivetami: Štěnice v posteli a veřejné hádky!

 
Špína, štěnice a předčasný konec pořadu? Středeční Výměna manželek se dvěma Ivetami bude opravdu divoká. Jak si upovídaná „první“ Iveta z města poradí v malém domku s rodinkou, která si nenechá nic líbit? A dokáže se její jmenovkyně ze vsi přizpůsobit životu v centru města se submisivním tatínkem a malými dětmi?
20.04.2021 17:05 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek: Zaneřáděný záchod, pavučiny a zažraná špína!

 
V zatím posledním díle Výměny manželek došlo už první den na slzy kvůli nepořádku. Ten bude horkým tématem i tentokrát. Andrea totiž zůstane v šoku ze zažrané špíny, kterou najde v náhradní domácnosti. Stráví tam deset dní, nebo sotva deset minut?
10.09.2018 16:30 |

podobné články

Tvrdá kritika ve Výměně manželek: Peskování za to, že muž doma pomáhá!

 
Středeční Výměna manželek bude pro jednu z náhradních manželek velmi náročná. Lenka z Opavy se bude muset postarat o sedm dětí a jednoho manžela, což pro ni bude nezvyklé. V Opavě se totiž stará jen o malou dcerku (4 měsíce). S tou si hravě poradí náhradní manželka Věra, která vyřeší její problémy s vylučováním, což maminku Lenku dožene k slzám.
24.05.2017 18:05 |

podobné články

Výměna manželek se vrací: Do rodiny homofoba jde homosexuál

 
Po letní pauze se na obrazovky opět vrací reality show Výměna manželek a začne pěkně zostra. Do mladé rodiny s dvěma dcerami přijede místo náhradní manželky homosexuální muž. To pořádně vykolejí tatínka Martina, který nemá gaye v lásce.
27.08.2018 15:20 |

podobné články

Výměna manželek plná slz: Hádky i nedůvěra vůči náhradní manželce!

 
Ve středečním díle populární reality show Výměna manželek dychtiví diváci uvidí, jak si mladá maminka Markéta užije pobyt v norské domácnosti, kde se děti vychovávají tak trochu jinak, a jestli si poradí Vendula v české domácnosti, kde je, jak sám tatínek říká, dezinfekce na prvním místě.
12.02.2020 11:45 |

podobné články